Starity

120 millióval támogatja az AIDS-kutatást Justin Bieber

5 oldal 1 2 3 4 5
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2014. május 26. 19:33 #61
selena55
selena55
visszatérő vendég
 
StátuszYᵒᵘ Oᶰˡʸ Lᶤᵛᵉ Oᶰᶜᵉ ♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.23.
Hozzászólás: 226
Csatolások: 0
Azonosító: 200665
Offline offline
Ezert szretlek,imadlak Justin:33
2014. május 26. 19:53 #62
- törölt felhasználó -    
Ezért is imádom ezt a kis dilit.....remélem folytatja tovább a 'jó' utat....büszke vagyok rá heart.gif
2014. május 26. 20:12 #63
krisztinaa 22
krisztinaa 22
visszatérő vendég
 
Státusz,,Élj a pillanatnak, mert minden más bizonytalan!"-Louis Tomlinson <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.26.
Hozzászólás: 480
Csatolások: 0
Azonosító: 204511
Offline offline
Ez kedves tölle! smileeee.gif
2014. május 26. 20:26 #64
Korinaa
Korinaa
 
Státusz"Here I am, next to you, the sky's so blue in Malibu." - Miley Cyrus
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.09.09.
Hozzászólás: 920
Csatolások: 0
Azonosító: 211504
Offline offline
Justin egy jó ember, ezért is szeretem annyira heart.gif
2014. május 26. 21:13 #65
- törölt felhasználó -    
El se tudjátok hinni, hogy milyen jó érzés egy rajongónak (Beliebereknek) végre olyan kommenteket olvasni, hogy: ez de szép tőle, végre, jó kezdett, ezt nevezem stb.
A rajongók eddig is tudták, hogy milyen rendes és most végre azok is elismerik egy kicsit akik eddig csak a földig hordták. smileeee.gif
2014. május 26. 21:18 #66
Sung-Ra
Sung-Ra
visszatérő vendég
 
StátuszKérlek kelts fel ebből a rémálomból,amit te valóságnak hívsz!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.12.14.
Hozzászólás: 316
Csatolások: 0
Azonosító: 216809
Offline offline
Legalább megpróbál változtatni és valami jót is tenni....smileeee.gif ezért kivételesen most nőtt egy kicsit a szememben.
2014. május 26. 22:53 #67
- törölt felhasználó -    
Nagyon kedves volt tőle!! smileeee.gif Ezért (is)szeretem heart.gif
2014. május 26. 23:11 #68
- törölt felhasználó -    
De örülök, hogy már egy ideje nem hallani semmi botrányt JB-ről, most pedig pozitív cikk jelent meg Vele kapcsolatban smileeee.gif Egyébként nem tudom, mit vannak egyesek úgy fennakadva azon, hogy ezt most önszántából tette-e, vagy sem. A pénz, amit adott, ettől függetlenül is sok embernek segíthet, a szándék itt már lényegtelen, mert a pénz az pénz.
1 felhasználónak tetszik: An_d_a
2014. május 26. 23:27 #69
Mrs.Bieber19
Mrs.Bieber19
 
Státusz#Belieber szív...! #Belieber lélek..! #Belieber leszek , amíg csak élek..! ♥♥♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.08.20.
Hozzászólás: 646
Csatolások: 0
Azonosító: 209822
Offline offline
Es meg hogy nincs szive meg hogy csak magaval torodik !
Tessek hatersek most kossetek bele Justinba !
Bar szerintem nincs most mivel kotekedni ! heart.gif
Szoval shup up haters ! biggrin.gif
#belieber heart.gif wub.gif
2014. május 27. 08:26 #70
Törpilla Csajszii
Törpilla Csajszii
visszatérő vendég
 
Státusz"...Before time demands our goodbye, can you sing me a last lullaby?" P. G.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.12.22.
Hozzászólás: 122
Csatolások: 0
Azonosító: 192070
Offline offline
Hát, most már nem tudnak legalább belekötni. Szép volt Justin!smileeee.gif
2014. május 27. 08:32 #71
ivettke28
ivettke28
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.03.05.
Hozzászólás: 176
Csatolások: 0
Azonosító: 222238
Offline offline
itsblake!
Igenis számít a szándék, mivel a sok kis hülye rajongója azt hiszi, hogy hű de jó fej, hogy adakozott, közben meg csak arra megy ki az egész, hogy a sok botrány után megpróbálják pozitív irányba billenteni a mérleget.
Abból a szempontból igazad van, hogy teljesen mindegy, hogy honnan van a pénz, csak sikerülne megtalálni a gyógymódot.
2014. május 27. 11:00 #72
Aya-chan
Aya-chan
visszatérő vendég
 
StátuszLájd wid mí, lájd wid mí ^^ :3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.02.17.
Hozzászólás: 140
Csatolások: 0
Azonosító: 221349
Offline offline
hmmm... talán fél, hogy aidses? biggrin.gif jó, viccet félre téve, ez tényleg szép volt tőle, pedig mostanában nagyin megutáltam, de legalább próbál változni... kezdetnek nem rossz smileeee.gif
2014. május 27. 12:57 #73
- törölt felhasználó -    
Idézet (ivettke28 @ 2014.05.27. 08:32)
itsblake!
Igenis számít a szándék, mivel a sok kis hülye rajongója azt hiszi, hogy hű de jó fej, hogy adakozott, közben meg csak arra megy ki az egész, hogy a sok botrány után megpróbálják pozitív irányba billenteni a mérleget.
Abból a szempontból igazad van, hogy teljesen mindegy, hogy honnan van a pénz, csak sikerülne megtalálni a gyógymódot.


Szerintem is ez a helyzet, mármint hogy a botrányok és a rossz híre miatt csinálta/csinálták ezt az adományozást, de nem tudhatod, hogy Ő milyen ember, hogy magától teszi-e az időnkénti jó dolgokat, vagy mondják neki (iskola építése, adományozás, beteg rajongók meglátogatása, satöbbi). Ez a "tuti, hogy Justin Biebernek eszébe nem jutna ilyen jót tenni, biztosan csak úgy mondták Neki, hogy csinálja" hozzáállás ugyanolyan, mint az elvakult beliebereké, csak a másik oldalról. Tudom, hogy JB rengeteg ember szemében sokat süllyedt az utóbbi időben, de attól még nem kell mindjárt rosszat feltételezni Róla.
2014. május 27. 14:13 #74
Mirrors
Mirrors
#sremmlife
 
Státusz-
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.02.
Hozzászólás: 2362
Csatolások: 18
Azonosító: 203041
Offline offline
Igazatok van, most már mindet tisztára mosott, elfelejthetünk neki minden rossz dolgot! dry.gif Remélem, érzitek az iróniát...
A sok naiv ember azt hiszi, hogy most milyen nagy ember ettől a cselekedetétől... Én úgy gondolom, hogy JB csak azért csinálta ezt az egészet, mert nem akarja, hogy mégtöbben megutálják. rohog.gif Na, meg persze: Akinek van miből... ^^"
2014. május 27. 17:14 #75
- törölt felhasználó -    
Nem tudom miért kell pattogni azért hogy JB most milyen jó fej, meg mennyire imádnunk kéne, mert szerintem ez alapnak számított a botrányai után. Vagy éppen csak rábeszélték hogy ne veszítse el a rajongóit és ne kelljen szegénykének a börtönbe mennie vagy a nyávogáson kívül is dolgozni. Rendes, de én még akkor sem szerettem meg.
2014. május 27. 17:20 #76
Rocky LoL
Rocky LoL
visszatérő vendég
 
Státusz†♡♥♪ ♫ ♩ ♬♫ ♥♥♫ ♥ツ ღ ღ ღ ღ ✿✿♛♛♥♥✝✝✝✝☆☆♬ ♥ ✗♬ ♥ ✗♬ ♥ ✗❤-♡--♡†††
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.28.
Hozzászólás: 458
Csatolások: 6
Azonosító: 204716
Offline offline
Ez egy jó út ahozz hogy vissza kapja Selenát smileeee.gif így tovább Justin
2014. május 27. 17:29 #77
meyah_
meyah_
• bite for fun •
 
StátuszHa bejelölsz, üzenetben indokold meg miért! Ha nem teszed, felkérésed törlöm!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.14.
Hozzászólás: 5305
Csatolások: 2
Azonosító: 131197
Offline offline
Végre valami jót is cselekszik...
2014. május 27. 17:38 #78
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Megásta magának a sírját azzal a sok undorító megjegyzésével, áskálódásával és egyéb cselekményeivel. Én nem csodálom, hogy sokan már a rosszat látják benne, hiszen mindenkit fikáz maga körül, azt hiszi, hogy ő az Isten és még egy bűncselekmény alól is kimosták. Úgy gondolom, hogy néha vannak jó pillanatai és jobb napjai, ilyenkor pedig tesz pozitív dolgokat is. Kellemes csalódás volt sokunk számára anno az iskola amit felhúzatott és ez is pozitív benyomást kelt róla. Igazából engem sem izgat, hogy nyomás hatására döntött az adományozás mellett vagy sem. Ha valaki ráerőltette, akkor biztos vagyok abban, hogy nem ő az egyetlen híresség napjainkban, aki csak a jó hírért csinálja. Csak ugye, mindig bíbőrt kell fikázni, így például egyéb szent hírességről senkinek az eszébe nem jutna, hogy a jótékonykodás karrierjének egyik alappillére. Speciel örülök, hogy nem valami gagyi xy alapítványnak adományozta ezt a rengeteg pénzt, hanem egy olyan kutatási intézménynek, ahol hasznát is veszik.
2014. május 27. 17:41 #79
spck13
spck13
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.02.20.
Hozzászólás: 173
Csatolások: 0
Azonosító: 221476
Offline offline
Rocky LoL adoooom smileeee.gif Justintól ez nagggyyyooon cuki volt <3 Istenem mennyire imádom <3 <3 <3
2014. május 27. 19:10 #80
DylanSmith
DylanSmith
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.01.
Hozzászólás: 768
Csatolások: 0
Azonosító: 202974
Offline offline
Idézet (Beyla @ 2014.05.27. 17:38)
Megásta magának a sírját azzal a sok undorító megjegyzésével, áskálódásával és egyéb cselekményeivel. Én nem csodálom, hogy sokan már a rosszat látják benne, hiszen mindenkit fikáz maga körül, azt hiszi, hogy ő az Isten és még egy bűncselekmény alól is kimosták. Úgy gondolom, hogy néha vannak jó pillanatai és jobb napjai, ilyenkor pedig tesz pozitív dolgokat is. Kellemes csalódás volt sokunk számára anno az iskola amit felhúzatott és ez is pozitív benyomást kelt róla. Igazából engem sem izgat, hogy nyomás hatására döntött az adományozás mellett vagy sem. Ha valaki ráerőltette, akkor biztos vagyok abban, hogy nem ő az egyetlen híresség napjainkban, aki csak a jó hírért csinálja. Csak ugye, mindig bíbőrt kell fikázni, így például egyéb szent hírességről senkinek az eszébe nem jutna, hogy a jótékonykodás karrierjének egyik alappillére. Speciel örülök, hogy nem valami gagyi xy alapítványnak adományozta ezt a rengeteg pénzt, hanem egy olyan kutatási intézménynek, ahol hasznát is veszik.


Szerintem aki önzetlenül csinálja, nem nyomás hatására, arról nem tudunk, mert nincs neki hírverés csapva. Mégis vannak néhányan akik jótékonykodnak, vagy tesznek valamit egy-egy jó ügy érdekében...
5 oldal 1 2 3 4 5
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok