Starity

Finnországba költözik Floor Jansen

2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2014. június 23. 11:17 #21
Fannycska999
Fannycska999
rrrromantic
 
Státuszluminous lux tides
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.09.04.
Hozzászólás: 3681
Csatolások: 163
Azonosító: 160042
Offline offline
Én valahogy nem tudok megbékélni Floorral. Nincs rossz hangja, de egyszerűen nem való a Nightwish - be (szerintem). Ahogy már előttem is írták, ha arra kerülne a sor, valószínűleg a NW - t választaná, és szerintem előbb - utóbb így is lesz...
2014. június 23. 18:00 #22
draculina
draculina
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.03.23.
Hozzászólás: 123
Csatolások: 0
Azonosító: 171800
Offline offline
hát elnézést, de Anette esetében NEM a fiúk döntöttek, hanem a "menedzsment" ha a srácokon múlt volna, nem Anette lett volna az énekesnő, éppen azért, mert családja volt, és Tuomas ezt már akkor előre látta, hogy ez így nem fog működni.
Tarjáról inkább nem mondok semmit, nem szeretnék vitatkozni.
Floor nem egy szép látvány, ez tény, hatalmas, nyakigláb, akár egy ősvikingasszony. viszont a hangja olyan, hogy ha becsukom a szemem, már nem is érdekel, hogy néz ki, teljesen elfelejti az ember, hogy nem egy tündérkirálynő.
nálam jobban csak kevesen utálták Floort, ez biztos. de amikor meghallgattam a koncert dvd-t, teljesen lenyűgözött. nem érdekel, hogy néz ki, mennyire vonaglik. a hangja mindent felülmúl.
2014. június 23. 18:03 #23
TarjaNightwish
TarjaNightwish
Bruja de Oz
 
StátuszYo soy la muerte, soy la maldición, soy tu perdición....
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.03.26.
Hozzászólás: 2036
Csatolások: 235
Azonosító: 198762
Offline offline
Idézet (draculina @ 2014.06.23. 18:00)
ha a srácokon múlt volna, nem Anette lett volna az énekesnő

De NEM is Floor Jansen biggrin.gif biggrin.gif
2014. június 23. 18:09 #24
- törölt felhasználó -    
Idézet (OceanSoul @ 2014.06.23. 06:25)
én csípem floort és szerintem jobb választás, mint anno anette,

szívemből szóltál, én az anettes korszakot a mélypontként éltem meg, nem is hallgattam azokat a számaikat.
Egyébként szerintem teljesen átlagosan néz ki :| elég sajnálatos, hogy csak ezt tudják ellene felhozni. A zene nem arról szól, hogy aki csinálja, hogy néz ki.
2014. június 23. 18:14 #25
draculina
draculina
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.03.23.
Hozzászólás: 123
Csatolások: 0
Azonosító: 171800
Offline offline
de igen, Floort már a fiúk választották. és ahogy elnéztem Tuomas fejét koncert alatt, igencsak el van tőle ragadtatva. szóval ha csak nem tesz Floor is valamit, akkor szerintem benne tisztelhetjük majd jó ideig a NW énekesnőjét, függetlenül attól, kinek tetszik ez és kinek nem.
2014. június 23. 18:37 #26
TarjaNightwish
TarjaNightwish
Bruja de Oz
 
StátuszYo soy la muerte, soy la maldición, soy tu perdición....
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.03.26.
Hozzászólás: 2036
Csatolások: 235
Azonosító: 198762
Offline offline
Engem Anette kifejezetten irritált,főleg amikor She Is My Sint énekelt meg Romanticide-ot,a Sacrament Of Wildernessről ne is beszéljünk kegyetlenül nem neki íródott - sziddtam is rendesen amikor énekelte.És ismét kihangsúlyozom,hogy nekem nem Floor hangjával van bajom,hanem csak a vonaglásával,a stílusa meg kifejezetten jó(főleg az After Forever-ös időszakban)az tény,hogy nagyon szépen tud játszani a hangjával(ezért fel is nézek rá),csak az erotikája az valami förtelmes,amúgy meg az I Want My Tears Back és a Storytime az sokkal jobban tetszik tőle,mint Nettie-től biggrin.gif de Tarjás dalokat még mindíg ne énekeljen!!
2014. június 23. 18:50 #27
MrsLeader
MrsLeader
visszatérő vendég
 
StátuszInkább meghalnék, minthogy szenvedély nélkül éljek ~
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.04.18.
Hozzászólás: 168
Csatolások: 0
Azonosító: 224492
Offline offline
nagy cucc.. o.O
2014. június 23. 19:40 #28
- törölt felhasználó -    
ehh újfent megnéztem (most már tanulmányoztam) egy halom nw-s koncert felvételt flooral, mert nem értettem miről papol itt mindenki vonaglás címszó alatt. tény, hogy rendesen rázza magát, de nem tartom annyira eget-rengetően idegesítőnek, mi több a headbangje rendesen odab*sz rohog.gif ő így kerek egész, szerintem nem nagy cucc a rajongók zöme is kb. ugyanígy viselkedik koncerteken, csak floor technikája sokkal kifinomultabb, tökéletesebb thumbsup.gif

amúgy tarjától láttam egy moszkvai koncertet, ahol magassarkúban ugrándozott, meg próbált headbangelni, hát az inkább volt extra ciki, pedig imádom tarját, na de íííí attól féltem, hogy kitöri a bokáját, azért szerintem ő is megbánta, hogy magassarkúban volt, lehet hogy a fellépés után egy hétig járni se tudott rohog.gif
2014. június 23. 23:40 #29
lpmaskmancick
lpmaskmancick
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.09.15.
Hozzászólás: 3799
Csatolások: 991
Azonosító: 17852
Offline offline
Ezt az arcképet látván, azt kell mondanom, hogy kedves Padlójánszennek baltával faragták az arcát. rohog.gif Inkább nézni pasinak, mint nőnek.
1 felhasználónak tetszik: TarjaNightwish
2014. június 24. 08:34 #30
meyah_
meyah_
• bite for fun •
 
StátuszHa bejelölsz, üzenetben indokold meg miért! Ha nem teszed, felkérésed törlöm!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.14.
Hozzászólás: 5305
Csatolások: 2
Azonosító: 131197
Offline offline
Fogalmam sincs ki ez a nő.
2014. június 27. 21:12 #31
Pocok2001
Pocok2001
freestyler
 
Státusznemigen járok fel az oldalra, max a NW tagokat szerkeszteni, a többit vigyétek
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.11.03.
Hozzászólás: 3503
Csatolások: 483
Azonosító: 189007
Offline offline
meyah_ erre ne legyél büszke
jó, hogy Finno.-ba költözik smileeee.gif amúgy szerintem a hangja jó, és én (csakazértis biggrin.gif) meg fogom hallgatni azokat a NW számokat, amiket az ő hangjára írtak
2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok