Starity

Amőba falta fel a szemét, mert nem cserélt kontaktlencsét

17 oldal 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2014. július 18. 12:12 #241
pálma324
pálma324
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.07.06.
Hozzászólás: 177
Csatolások: 0
Azonosító: 179617
Offline offline
Nagyon Sajnálom
2014. július 18. 12:14 #242
Voillet
Voillet
visszatérő vendég
 
Státusz"Lannisters always pay their debts.,,
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.03.25.
Hozzászólás: 131
Csatolások: 6
Azonosító: 223172
Offline offline
Nem tudom elképzelni, hogy valaki 6 hónapon át elfelejti kivenni...nagyon durva
2014. július 18. 12:15 #243
Voillet
Voillet
visszatérő vendég
 
Státusz"Lannisters always pay their debts.,,
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.03.25.
Hozzászólás: 131
Csatolások: 6
Azonosító: 223172
Offline offline
De nem érezte?Hogy eszik?
2014. július 18. 13:02 #244
Loraormodi13
Loraormodi13
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.07.28.
Hozzászólás: 20
Csatolások: 0
Azonosító: 207482
Offline offline
fújj... mondjuk ő volt figyelmetlen! :ooo
És Elody-val kapcsolatban: ha nincs eszed az ilyenhez, ne szólj bele! wink.gif többre mész vele!!!
2014. július 18. 13:13 #245
- törölt felhasználó -    
öhm...FUUUUUUUUUUUUUUJ!!!!!!!!!!!!!!!! tongue.gif ohmy.gif
2014. július 18. 14:47 #246
- törölt felhasználó -    
jézus ez durva szegény sad.gif sad.gif sad.gif
2014. július 18. 18:21 #247
- törölt felhasználó -    
cry.gif ooo.gif Jesszusom...
2014. július 18. 18:51 #248
csbtkng
csbtkng
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.02.25.
Hozzászólás: 4
Csatolások: 0
Azonosító: 221795
Offline offline
legalább vette volna ki néha megtisztítani, de hát ha ennyi esze nem volt akkor csak sajnálni tudom
2014. július 18. 20:46 #249
mercibabus
mercibabus
új tag
 
StátuszHa koronára áhítozol, tudd is viselni a súlyát.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.05.18.
Hozzászólás: 71
Csatolások: 1
Azonosító: 151327
Offline offline
Sezgény!Sajnálom,de kivehette volna! sad.gif
2014. július 18. 22:07 #250
- törölt felhasználó -    
szegény sad.gif nagyon rosszul néz ki a szeme
2014. július 18. 22:36 #251
virag004
virag004
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.08.
Hozzászólás: 41
Csatolások: 0
Azonosító: 140369
Offline offline
Úristen o.O, sajnálom szegényt és mostmár biztosan én is csak rendeltetésszerűen fogok használni kontaktlencsét :/
2014. július 18. 23:23 #252
- törölt felhasználó -    
Uhh...szegény. Ez nagyon durva. Remélem az én tesóm rendesen cseréli!ohmy.gif
2014. július 19. 01:58 #253
GlamQueen
GlamQueen
új tag
 
Státusz♔ I don’t see what’s wrong with a little glitter around my eyes. ♔
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.20.
Hozzászólás: 38
Csatolások: 610
Azonosító: 204053
Offline offline
zombeeStar: Mindig azt hiszem, hogy az emberi ostobaság elérte a határát, mint például az említett macska-mikró esetnél. Aztán kiderül, hogy ó, nem, nincs vége, még mindig van lejjebb.
Félreértés ne essék, sajnálom a fent említett lányt, de ez a saját hibájából történt vele. Az Elody-éhoz hasonló felettébb ostoba kommentekből pedig kiderül, hogy néhányan nem tudnak más kárán tanulni, hiszen inkább egyetért a tajvani hölgy felelőtlenségével, és azt reklámozza, hogy ez így teljesen rendben van, és a szemüvegesek igénytelenek.
1 felhasználónak tetszik: Bátor Ventillátor
2014. július 19. 08:03 #254
olivia112
olivia112
visszatérő vendég
 
StátuszBelieber szív, Belieber lélek, BELIEBER leszek amíg ÉLEK ! ^_^ :)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.03.18.
Hozzászólás: 271
Csatolások: 0
Azonosító: 198112
Offline offline
AtyaÚrIsten .. wáááááá...
2014. július 19. 10:52 #255
- törölt felhasználó -    
Jézus! ohmy.gif ooo.gif
2014. július 19. 10:58 #256
Dorcy1999
Dorcy1999
But still, like dust, I'll rise.
 
StátuszI know my value
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.12.09.
Hozzászólás: 1686
Csatolások: 7
Azonosító: 216577
Offline offline
Oké, ez elég durva. Nem értem, hogy nem vette észre, hogy amőbák zabálják a szemét... Ez a cikk egy nagy hülyeség.
2014. július 19. 10:58 #257
Vivienne0
Vivienne0
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.01.07.
Hozzászólás: 159
Csatolások: 0
Azonosító: 218793
Offline offline
OMG!Ez undi!
Ilyen hülye még én se vagyok!
2014. július 19. 11:32 #258
NinaScene
NinaScene
Bitch please, I'm Boss!
 
StátuszOhh, hogy hagynál már békén végre, Imádom, hogy süket vagy és nem lépsz még le..
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.04.08.
Hozzászólás: 1187
Csatolások: 0
Azonosító: 172971
Offline offline
Idézet (Elody @ 2014.07.14. 22:49)
sokan kérdezik, hogy lehet, hogy nem irritálta a szemét meg nem volt neki kényelmetlen. na akkor elmagyarázom. egyszer egy barátom megitta őket a pohárból, gondoltam kipróbálom már, milyen, ha nem kell tartogatnom meg félnem, hogy elveszik a drága lencse a zűrös kollégiumban. nem olcsó és rossz dolog is, egyszerűen elég elkerülhetetlen (azóta nem vagyok kolis amúgy). én is és a régebbi koleszos ismerőseim is valamikor hónapokig ki se vesszük  a lencsét , gondoltam kipróbálom már, milyen. de amióta szárazabb a szemem, én inkább hetente hétvégére kiveszem, de nem ez a lényeg. eleinte én is csak el-elaludtam benne, furcsa volt, sokszor tényleg kényelmetlen is, de csepegtettem bele szemcseppet és mintha frissen tettem volna be. hozzászokott a szemem az én kis fura szokásomhoz...=p aztán egyre több időre bent hagytam végül már tényleg hónapokig. el is felejtettem, hogy nekem kontaktlencsém van, egyszerűen jó érzés volt minden macera nélkül tökéletesen látni, de ti, akik mondjuk jól láttok, ezt úgysem érthetitek meg, ne is akarjátok! teljesen felesleges azt mondani a lányra, hogy ostoba, mert nem az. ha kényelmetlen lett volna neki, szerintetek nem vette volna ki? épp ez az, hogy mintha ott sem lenne, kellemes volt, hogy lát rendesen összevissza tisztítgatás nélkül. lehet el is felejtette ő is. nekem meg szobatársaimnak is mondjuk mondták a többiek, hogy majd egybenő a szemünk a lencsével a végén meg megvakulunk stb, de nem igazán hallgattunk rájuk. májusban többször begyulladt a szemem (de csak mindig a jobb!) gondolom lejárt a lencse, mivel fél éves volt nekem is, ezért fogtam, kivettem 4 és fél hónap után először, csá, elmúlt a gyulladás. de vizsgámra visszatettem ugyanazt a lejárt 4 hónaposat mivel nem volt idő újat rendelni és én nem veszek fel szemüveget...semmi bajom nem lett. azóta mondjuk eldobtam. bár nem értek hozzá, milyen gyorsan terjednek ezek az amőbák, de nekem is furcsa, hogy mikor tükörbe nézett nem látta, hogy kezd gennyesedni meg elváltozni a szeme? kétlem, hogy akkor nem kezdett el kényelmetlen lenni...bár talán már késő volt. én sajnálom, mert a kényelmessége miatt egy kis figyelmetlenségből elvesztette a látását. még egyszer mondom, szerintem akik jól látnak rohadtul ne ítélkezzenek, sokkal nagyobb vétkek is vannak egy rohadt kontaktlencse bennhagyásánál, nem tudjátok, milyen rosszul látni, nekem speciel mindkét szemem 5.00 felett van, lencse nélkül engem biciklisek ütnének el, 3 méterre nem látok el tisztán, táblát nem lánék, a büfében a 20 centire lévő kaják árát sem, semmit (kipróbáltam).
az orvosok nagyon nagyon kontaktlencse ellenesek, én többel akartam tényleg rendesen, szakszerűen felíratni profibbat, de mindegyik ellenezte, ezért magamnak rendelem és kész. akkora biznisze van a szemüvegnek, a röhejesen drága keretek + lencse meg exták meg miegymás, annyi pénzt tudnak velük kaszálni, angymamám mindig mondja, hogy össze vannak ezek a szemorvosok köttetve velük nagyon szorosan, hogy mindenkit beszéljenek le a lencséről, mert az optikáknál úgy nem lesz kereset, nekem volt szemövegem is régen, direkt sz*rra csinálják őket, hogy állandóan viszegetni kelljen pénzért javítani meg még rá akarnak dumálni ilyen olyan tisztító szerekkel is, hát kösz. és még képesek elhitetni, hogy bazi nagy keret benne üveggel jól áll bárkinek is, mi sem lehet természetesebb, tényleg mellow.gif nem tudom, 
mi olyan nehézkes azon, hogy a szemetekbe nyúljatok, ennyit csak megér, hogy szépek legyetek és látszódjon a szemetek. és szemüvegbe tesizni életveszélyes! egyszer a fejemre esett a kosárlabda és elrepedt a szemüvegem, mikor a fejemen volt. tényleg kényelmesebb mint a lencse, tényleg. pedig akinek nagyon rossza  szeme, muszáj mindig valamit hordania, hogy lásson. pont hogy a szemüvegesek lustábbak és igénytelenebbek, mert ennyit nem képesek kezelni, a szemüveget felrakni az orrukra, csak ennyi megy, nehogy már több idő elmenjen bármire is még még véletlen a smink meg a szemünk is érvényesüljön. 
jöttek itt többen a szemműtéttel. higgyétek el, nagyon sokszor utánanéztünk, nekem 500.000 van félre téve a jövendő szemműtétemre, de csak 18 - tól lehet egyrészt, másrészt valóban vannak kockázatai. kérdezte itt valaki, miért nem műtette meg a szemét  a lány, ha már nem akart a lencsével vacakolni. szerintetek egy 23 éves egyetemistának ilyen drága dolgokra van pénze? a szülei meg gondolom pláne nem győzik küldeni neki a pénzt, nemhogy műtét. valamint. minél rosszabb valaki szeme, annál több az esély, hogy visszaromlik, jobb esetben hosszú idő elteltével esik vissza pár diopriát, rosszabb esetben rövid idő alatt visszaromlik akár 3-4-et is simán, pláne a mai világban, a sok ilyen meg olyan mű-energiatakarékos akármilyen sz*r izzók miatt, meg ugye a monitorok. szóval ez sem egy jó és biztos megoldás, távolról sem, nem kéne az észt osztani.

meghajolo.gif thumbsup.gif
2014. július 19. 11:39 #259
Mrs.Mikaelson
Mrs.Mikaelson
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.06.28.
Hozzászólás: 24
Csatolások: 0
Azonosító: 228417
Offline offline
Mindjárt elhányom magam! Egyébként nekem is szemüvegem van, és 2. osztály óta nagy álmom egy kontaklencse, de ezek után inkább még meggondolom...
2014. július 19. 12:20 #260
acsadrienn20
acsadrienn20
Teen Wolf :) Violetta :) és Jorge Blanco és Dylan Sprayberry fan :) TVD <3
 
StátuszTudod mi történik ha azérem egyikoldalát látod?Lemaradsz az érem másik oldaláról
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.07.24.
Hozzászólás: 7060
Csatolások: 1908
Azonosító: 181337
Offline offline
hát ez undorító ohmy.gif
17 oldal 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!