Starity

Lea Michele - At LAX, Los Angeles July 15, 2014

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2014. július 16. 19:19 #1
iannina
iannina
focus on the good
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.06.
Hozzászólás: 5249
Csatolások: 34903
Azonosító: 138106
Offline offline
1 felhasználónak tetszik: mooncitizen
2014. július 17. 09:15 #2
House Of Wax
House Of Wax
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.04.11.
Hozzászólás: 14672
Csatolások: 120235
Azonosító: 57759
Offline offline
Most szemét leszek, és meg is kövezhettek érte, de én azt mondom, hogy nem sokáig volt az a gyász időszak. Elméletileg élete egyetlen és nagy szerelmét veszítette el, egy éve. Mit ne mondjak, jó gyorsan túl tudta tenni magát a dolgon. Ne értsetek félre, nem kell emiatt apácaként meghalnia vagy nem randizgatnia, de aki a nagy őt veszíti el annak eszébe se jut egy év után újra együtt lenni valakivel. Én végig nagyon sajnáltam ő amiért elveszítette Cory-t, de most ahogy ezeket a képeket nézem, nem értem őt. Biztos Cory is azt akarná, hogy lépjen tovább és legyen boldog, de én magamból indulok ki, és én biztos, hogy évek múlva sem tudnék más férfire ránézni, nemhogy egy év után már mosolyogva sétálgassak valaki mással.
5 felhasználónak tetszik: SmileyZ, mikeyla, iannina, chelseagirl18, Szandi0820
2014. július 17. 21:28 #3
iannina
iannina
focus on the good
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.06.
Hozzászólás: 5249
Csatolások: 34903
Azonosító: 138106
Offline offline
Idézet (House Of Wax @ 2014.07.17. 09:15)
Most szemét leszek, és meg is kövezhettek érte, de én azt mondom, hogy nem sokáig volt az a gyász időszak. Elméletileg élete egyetlen és nagy szerelmét veszítette el, egy éve. Mit ne mondjak, jó gyorsan túl tudta tenni magát a dolgon. Ne értsetek félre, nem kell emiatt apácaként meghalnia vagy nem randizgatnia, de aki a nagy őt veszíti el annak eszébe se jut egy év után újra együtt lenni valakivel. Én végig nagyon sajnáltam ő amiért elveszítette Cory-t, de most ahogy ezeket a képeket nézem, nem értem őt. Biztos Cory is azt akarná, hogy lépjen tovább és legyen boldog, de én magamból indulok ki, és én biztos, hogy évek múlva sem tudnék más férfire ránézni, nemhogy egy év után már mosolyogva sétálgassak valaki mással.


Szívemből szóltál! És amint olvastam már róla, ezelőtt volt már több kapcsolata is, de egyik sem volt komoly. Azért jó ideig együtt voltak Coryval, az esküvőt tervezgették, és még egy év sem telet el (május óta randizgatnak) és már is talál újat?! Annyira nem ezt gondoltam volna Lea-ről, és alig tudom elhinni. Ez csúnya dolog tőle. Ha nagyon fontos lett volna neki Cory, nem hiszem, hogy hipp - hopp tovább lépett volna. Azért elveszíteni valakit, akivel összeakarta kötni az életét, nem lehet könnyű dolog.. bár amint látom, neki az volt.
3 felhasználónak tetszik: House Of Wax, Szandi0820, SmileyZ
2014. július 21. 10:01 #4
chelseagirl18
chelseagirl18
White Wave™
 
StátuszThe man on the bridge... I knew him.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.21.
Hozzászólás: 3016
Csatolások: 311
Azonosító: 123303
Offline offline
Azt hittem, hogy csak velem van a baj, amiért úgy gondolom, hogy nagyon korán talált valaki mást. Rettentően sajnáltam őt, amikor Cory meghalt, és gyakran meg is védtem, amikor azt írták róla, hogy Cory halálából csinál magának hírverést. Ám ez igazán földhöz vágott engem. Én sem akarnám, hogy élete végéig sirassa Coryt, vagy hosszú évekig éljen egyedül, de nekem biztosan nem menne ilyen hamar a tovább lépés. Ha elveszíteném életem szerelmét nem hiszem, hogy egy éven belül már együtt lennék valaki mással. Ez nagyon furcsa nekem.
4 felhasználónak tetszik: iannina, House Of Wax, Szandi0820, SmileyZ
2014. július 22. 20:08 #5
Viviiiii
Viviiiii
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.05.29.
Hozzászólás: 799
Csatolások: 4188
Azonosító: 151913
Offline offline
Idézet (House Of Wax @ 2014.07.17. 09:15)
Most szemét leszek, és meg is kövezhettek érte, de én azt mondom, hogy nem sokáig volt az a gyász időszak. Elméletileg élete egyetlen és nagy szerelmét veszítette el, egy éve. Mit ne mondjak, jó gyorsan túl tudta tenni magát a dolgon. Ne értsetek félre, nem kell emiatt apácaként meghalnia vagy nem randizgatnia, de aki a nagy őt veszíti el annak eszébe se jut egy év után újra együtt lenni valakivel. Én végig nagyon sajnáltam ő amiért elveszítette Cory-t, de most ahogy ezeket a képeket nézem, nem értem őt. Biztos Cory is azt akarná, hogy lépjen tovább és legyen boldog, de én magamból indulok ki, és én biztos, hogy évek múlva sem tudnék más férfire ránézni, nemhogy egy év után már mosolyogva sétálgassak valaki mással.


En is pont igy gondolom. De honnan tudjatok hogy igazabol tul jutott a komoly kapcsolatan ?! Az hogy mosolyog es szorakozik egy masik ferfival nem biztos hogy az erzesei igazak az "uj" pasija irant.
Ha meg tenyleg tul jutott volna ezen az egeszen es ti sajnaltatok Lea-t, szerintem orulnetek kene hogy tul jutott Cory-n.
Szerintem senkinek sem konnyu egy kapcsolaton tul tennie magat, sot nem egy komoly kapcsolat utan. Pont azert nem hiszem hogy mar tul tette magat Lea. Szerintem csak probalja elfelejteni, lehet hogy pont neki sikerulni fog mellow.gif .
2014. július 25. 10:27 #6
House Of Wax
House Of Wax
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.04.11.
Hozzászólás: 14672
Csatolások: 120235
Azonosító: 57759
Offline offline
Idézet (Vivii @ 2014.07.22. 20:08)
En is pont igy gondolom. De honnan tudjatok hogy igazabol tul jutott a komoly kapcsolatan ?! Az hogy mosolyog es szorakozik egy masik ferfival nem biztos hogy az erzesei igazak az "uj" pasija irant.
Ha meg tenyleg tul jutott volna ezen az egeszen es ti sajnaltatok Lea-t, szerintem orulnetek kene hogy tul jutott Cory-n. 
Szerintem senkinek sem konnyu egy kapcsolaton tul tennie magat, sot nem egy komoly kapcsolat utan. Pont azert nem hiszem hogy mar tul tette magat Lea. Szerintem csak probalja elfelejteni, lehet hogy pont neki sikerulni fog  mellow.gif .



Ahhoz, hogy életed szerelmének a halálán (és itt halálról beszélünk nem egy szakításról ami után bármikor összefuthatsz az illetővel, Cory-t már sosem fogja látni) ahhoz lelkileg kell megtenni egy olyan lépést amihez idő kell. Megint azt tudom mondani, hogy én magamból indulok ki és nekem egy év nem lenne elég, és, hogy őszinte legyek, szerintem nagyon másnak sem. Ha túl lépett és boldog az nekem nem fáj, legyen az, lépjen túl. De ettől függetlenül akkor is úgy érzem, hogy a hatalmas fájdalom amit érzett kissé túl lett becsülve. Élete szerelmének, a nagy Ő-nek nevezte, az esküvőre készültek, hogy a bánatba lehet ezen egy év múlva túllépni?! Örülök neki ha sikerült, de akkor többet szóba se hozza Cory-t, mert azzal már nem gyászolni fogja hanem valami egészen mást tesz.
Nem bántani akarom, nekem sosem volt bajom vele, de nekem senki nem mondja, hogy annyira szerelmes volt. Rengetegen írták, hogy képmutató, kezdem értei mire gondoltak!
3 felhasználónak tetszik: chelseagirl18, SmileyZ, iannina
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok