Starity

99 nap a Facebook nélkül — bevállalod?

14 oldal 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2014. július 19. 17:25 #121
- törölt felhasználó -    
Idézet (Henna100 @ 2014.07.19. 17:22)
Szerintem nagyon nagy b*romság volt ezt az egész közösségi oldalt kitalálni.
1OOO meg 1OOO módja van a kommunikálásnak.
Csak sokan ezt azért nem veszik észre,mert teljesen bele vannak merülve a sok hülyeségbe,ami ott folyik.
Egyetlenegy percig sem bántam meg/bánom,hogy nincs Facebook-om. dry.gif

eggyet èrtek veled! a facebook csak nagy hülyeség !!
2014. július 19. 17:28 #122
- törölt felhasználó -    
Kész! Tavaly megcsináltam és csodák csodályára nem haltam bele. Az egész facebook egy nagy szar. És gratulálok azoknak az embereknek (inkább kiborgoknak) akik ott élik az életüket és 5 percenként raknak ki egy posztot.
2014. július 19. 17:31 #123
- törölt felhasználó -    
Idézet (xXFanniXx @ 2014.07.19. 17:28)
Kész! Tavaly megcsináltam és csodák csodályára nem haltam bele. Az egész facebook egy nagy szar. És gratulálok azoknak az embereknek (inkább kiborgoknak) akik ott élik az életüket és 5 percenként raknak ki egy posztot.

igaz!!!
és Pamkutyának igaza van a "Gangnam Style" paródiával! "Ne facebookozál!" Mostanában mindenki a facebookot tolja vagy nyomja vagy mittudoménn.. de ez nagy hülyeség!
2014. július 19. 17:56 #124
Dalienth
Dalienth
visszatérő vendég
 
StátuszEverything that kills me makes me feel alive ♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.03.17.
Hozzászólás: 354
Csatolások: 0
Azonosító: 222836
Offline offline
Idézet (AvrilSmile @ 2014.07.19. 16:23)
Először is felállok saját magam védelmében (másért is megtenném, ha biztos lennék benne hogy amit írok, rá is igaz). Mi az, hogy aki szidja a Facebookot (az emberek minimum negyede, ahogy állítod...), az is csak menőségből csinálja, és név nélkül ő is regizett tag??? Leszögezném, hogy nekem például elveim vannak, azért nem használom. Egyébként a komment majdnem egésze csak téged minősít. Nem kell szóvivősködni, mindenki gondol amit akar, nem kell mások nevében nyilatkozni jó? Van, amivel én is egyetértek, de ez az egész így megfogalmazva kicsit sok. rtfm.gif


Ezt most nem sértésnek szánom, de szerintem nem teljesen értetted meg, amit leírtam. 1. Egy szóval sem mondtam azt, hogy minden ember, aki a facebook ellen van, annak titokban van facebookja. Olyat pláne nem, hogy név nélkül regisztrált facebookra. Azt mondtam, hogy vannak olyan emberek, akik azért szidják a facebookot, mert mások (olyanok, mint te mondjuk, akik mondjuk ténylegesen, elvből elutasítják a facebookot) utálják, és akkor nekik is muszáj, mert ők ilyenek. Ezek az emberek teremtenek divatot az utálkozásból. Annyi különbséggel, hogy ők név nélkül hangoztatják, hogy mennyire utálják, de azért használják. Ellentétben veled és a hozzád hasonló emberekkel, akik egyáltalán nem használják, mert tényleg nem szeretik. A "minimum a fele" kifejezés talán túlzás, de azt akartam érzékeltetni, hogy sok ilyen ember van. 2. Én senki nevében nem nyilatkoztam. Amit leírtam, az az én saját szubjektív véleményem. Ha valaki egyetért vele, akkor egyetért, ha senki nem ért vele egyet, akkor senki...
2014. július 19. 17:56 #125
- törölt felhasználó -    
Nem mennék bele, mert sulihoz kell (ha véletlenül egy nap nem megyek fel, és nem veszem észre, hogy írtak osztálytársaim lecóügyben, másért ugyanis nem szoktak, akkor irgumburgum, meg ofő is néha ott értesít, ha elfelejtett valamit mondani), de simán kibírnám nélküle. Inkább Twitter. Remélem, megmarad ebben a státuszában, nem akarom, hogy aztán mindenki oda vándoroljon. Én inkább ott "élem az életem", nekem előnyösebb, minden idegesítő tényezőt kizárok, azt írok ki, amit akarok. Na de ez nem igazán tartozik ide, lényeg az, hogy a Facebook valójában nem rossz, csak ott az igazi nevemen vagyok fenn, és mindenki megtalál. Én meg ugye visszajelölök, mert azt úgy illik, s máris tele a falam hülyeségekkel. Egyébiránt én szeretem a fészt (XD), jópofa, sokszor nem is nézem a falam, csak megyek konkrét helyekre, (többnyire sztárok iránt érdeklődöm), és pont. Azokkal, akik igazán fontosak nekem, úgyis máshol kommunikálok (személyes, telefon, skype, twitter). laugh.gif
2014. július 19. 18:00 #126
zswaggers
zswaggers
Zend▲y▲c
 
Státuszsoy peor
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.03.30.
Hozzászólás: 1407
Csatolások: 124
Azonosító: 223468
Offline offline
Nincs úgyhogy persze!
2014. július 19. 18:22 #127
Samas
Samas
visszatérő vendég
 
StátuszOkay? Okay.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.03.22.
Hozzászólás: 437
Csatolások: 0
Azonosító: 171751
Offline offline
Én mindig is twitter párti voltam, nem facebookozok annyit, mint a velem egykorúak többsége. Nekem ez simán menne, twitteren élem az életemet, nem facen. Viszont a lecke meg minden ilyen sulis dolog miatt fent kell lennem, nehogy lemaradjak a suliban valamiről. Szóval bevállalnám, de én nem vagyok átlagember. Nekem a facebook csak a sulihoz kell, aztán kész is. Beszélgetni twitteren szoktam, képeket feltölteni pedig instagramra. Nekem ez a kettő tökéletesen megfelel a facebook helyett.
2014. július 19. 18:23 #128
- törölt felhasználó -    
én is simán kibirom
2014. július 19. 18:32 #129
Astelia
Astelia
ℳαяαบđєя™
 
StátuszYou only live once, but if you do it right, once is enough.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.01.29.
Hozzászólás: 17354
Csatolások: 18102
Azonosító: 168141
Offline offline
A facebookot igazából nem is nagyon használom, hetente összesen 10-20 percet. Kivéve, ha beteg vagyok és nem megyek iskolába, akkor face-n keresztül kérem el a házit. A telefonomra letöltött Messengeren keresztül szoktunk inkább beszélgetni, bár azt sem nagyon használom és ha igen, akkor is csak addig míg visszaírok valakinek, legjobb barátnőmmel meg inkább a Viber-t használjuk , wifi-vel a hívás ingyenes és mi elég sokat szoktunk dumálni. Amúgy engem deprimál az a sok idióta, aki a neten éli a magánéletét és minden percéről "tudósítja" az ismerőseit, szóval, mint már említettem nem igazán szoktam feljárni...
2014. július 19. 18:38 #130
- törölt felhasználó -    
Csak azért sem. Engem nem érdekel hogy mit tesznek ki a falamra, ha ezzel hozzájárulhatok egy olyan kísérlethez melyből a világnak haszna lesz. Nem olyat tettek ki ami sértő jellegű lenne, csak negatív és pozitív gondolatokat. Amúgy sem szoktam sokat használni egy facebookot, de úgy gondolom hogy sok olyan információ van ott ami egy fiatalnak lehetetlen kihagyni, persze olyan is amit nem kellene elolvasni. Ha valami lemaradást be kell pótolni általában azt is facebookon szokták megosztani...
2014. július 19. 18:40 #131
- törölt felhasználó -    
+ha azt mondanák hogy csak úgy akkor megcsinálnám mert ki lehet bírni, de így hogy negatív közleménye is van (visszavágás) nem
2014. július 19. 19:21 #132
Sue18
Sue18
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.08.03.
Hozzászólás: 85
Csatolások: 0
Azonosító: 182326
Offline offline
szerintem meg pont azért visszavágás céljából én simán benne lennek, nem azért mert sokat töltök facebook, de miaz hogy csak azt a posztot látják a felhasználok többen néztek vagy lájkolták a posztokat eddig a részig a meg folytonos újgatás miatt én benne lennék én kibírnám sőt tovább is
2014. július 19. 19:23 #133
Sue18
Sue18
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.08.03.
Hozzászólás: 85
Csatolások: 0
Azonosító: 182326
Offline offline
*sokat töltök facabookon
és folytonos újítgatások miatt
( bocsánat a sok helyesírási hibákért)
2014. július 19. 19:41 #134
e.maros
e.maros
 
Státusz“Turn over a new leaf, fuck it turn over the whole tree.” ― Pete Wentz ♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.03.29.
Hozzászólás: 572
Csatolások: 4
Azonosító: 223452
Offline offline
kibírtam. nem haltam meg:$biggrin.gif
2014. július 19. 19:49 #135
Gabicacska2014
Gabicacska2014
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.06.11.
Hozzászólás: 69
Csatolások: 0
Azonosító: 227418
Offline offline
én még egy évet is kipirog nélküle ugyhogy nincs seemi élek itt vagyok biggrin.gif
2014. július 19. 19:56 #136
- törölt felhasználó -    
Az még hozzátartozik a véleményemhez, hogy sosem értettem, hogy lehet az, hogy a sulihoz kell. Nyugi értem, hogy ez hogyan lehet azt nem értem miért. Az én osztálytársaim még eseményeket is csináltak egy-egy dolgozatnak ohmy.gif Annyira idegesített, hogy volt olyan is, hogy ha nem léptem volna fel akkor egy-egy beadandóról nem is tudtam volna dry.gif Én most töröltem visszamenőleg minden posztom.. két napom ment rá (az is lehet, hogy három), de hogy is mondjam.. tisztának érzem magam tőle rohog.gif Én tényleg sajnálom azokat akik egy sört is a facebooknak isznak meg. Az viszont igaz, hogy nem a face a szörnyeteg, hanem az emberek. reklamalo.gif << hogy ez milyen cuki xd
2014. július 19. 20:18 #137
Pinky Lili
Pinky Lili
mythical beast
 
Státusz(^.^ Y)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.08.09.
Hozzászólás: 1562
Csatolások: 44
Azonosító: 208704
Offline offline
Kibírnám, utálom a frászbookot.
2014. július 19. 20:21 #138
N.k
N.k
[tau'ri]
 
StátuszWitcher ♥️
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.10.22.
Hozzászólás: 3344
Csatolások: 111
Azonosító: 74720
Offline offline
Sajnos nem tehetem meg,mivel sok információ (sulival kapcsolatos) csak Facebookon keresztül áramlik.
2014. július 19. 21:01 #139
Sunwell
Sunwell
 
Státusz„Cheater's just a fancy word for winner.”
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.09.28.
Hozzászólás: 880
Csatolások: 59
Azonosító: 186812
Offline offline
Nekem nem is olyan régen volt olyan időszakom, amikor 4-5 hónaponta léptem csak be. De mostanában én sem tehetem meg, vannak emberek, akiket a facebook-on keresztül érhetek el a legkönnyebben. Ha nem így lenne, már régen töröltem volna magam.
2014. július 19. 21:33 #140
timi5
timi5
 
StátuszHamilton harmadszorra is világbajnok!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.09.13.
Hozzászólás: 2701
Csatolások: 81
Azonosító: 211719
Offline offline
én lazán kibírnám, miután már nincs is facem smileeee.gif
14 oldal 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!