Starity

A legsikeresebb videoklipek: Foo Fighters

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2014. július 29. 17:43 #1
LexiCobain
LexiCobain
Drama Queen®
 
StátuszIf you read, you'll judge.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 12.08.01.
Hozzászólás: 2744
Csatolások: 689
Azonosító: 182219
Offline offline
A seattle-i Foo Fighters idén ünnepli fennállásának 20. évfordulóját, ez alkalomból pedig összegyűjtöttük a srácok öt legtöbbet hallgatott szerzeményét. Lássuk, melyek ezek!
A teljes cikkhez kattints ide!
1 felhasználónak tetszik: Pöttömke
2014. július 29. 18:21 #2
IQninja99
IQninja99
 
Státuszsummer lover
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.17.
Hozzászólás: 883
Csatolások: 50
Azonosító: 200354
Offline offline
Áhh imádom őket.A Learn To Fly volt az első klip amit láttam tőlük,feltűnt hogy nem teljesen százasak,de általában pont azokat az embereket kedvelem akik ilyen dilisek.Az itt említett dalok közül talán a Best Of You vagy az Everlong a kedvencem,összességében pedig a My Hero.
2014. július 29. 18:41 #3
Rihanna200
Rihanna200
 
StátuszMost persze semmi közhely nem jut eszembe.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.07.
Hozzászólás: 651
Csatolások: 0
Azonosító: 161752
Offline offline
Imádom mindet heart.gif
2014. július 29. 20:28 #4
nikkibella1
nikkibella1
♥"You will never lace up my Chuck Taylors" ♥
 
Státusz"A szerelem fáj,de megis kell küzdened érte" ♥
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 14.06.30.
Hozzászólás: 1016
Csatolások: 422
Azonosító: 228531
Offline offline
Imádom az összeset smileeee.gif
2014. július 29. 20:36 #5
Mizorechan
Mizorechan
visszatérő vendég
 
StátuszShe's got a smile it seems to me, Reminds me of childhood memories"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.03.09.
Hozzászólás: 251
Csatolások: 0
Azonosító: 197510
Offline offline
Imádom őket <3 Best Of You a kedvencem, de az Everlong-ot gitározni jobban szeretem :3
2014. július 29. 20:36 #6
PeaceLoveEmpathy
PeaceLoveEmpathy
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.05.21.
Hozzászólás: 656
Csatolások: 0
Azonosító: 226425
Offline offline
FANTASTIC :DDDDD
nagyon szeretem az összes itt felsorolt számukat és legelőször azthiszem a Pretender klipjét láttam...egyből leesett hogy ez durván király...de akkoris az Everlong a legeslegjobb szám a világon biggrin.gifD (a smells like teen spirit után) :DDDDDDDDDDD
2014. július 29. 23:04 #7
Hushpush
Hushpush
visszatérő vendég
 
StátuszÉéééééééééééés! Nem.....
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 04.10.30.
Hozzászólás: 295
Csatolások: 0
Azonosító: 853
Offline offline
Egyet tudok érteni, az Everlong a legjobb szám, már kisgyerekkorom óta a kedvencem, de a klip nem annyira jó, mivel még a "hülyülős" időszakból van, de azért annyira nem is rossz.
2014. július 29. 23:31 #8
Kate Downey
Kate Downey
Polly™
 
Státusz"Whatever doesn't kill you... Is gonna leave a scar..." Marilyn Manson ♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.03.24.
Hozzászólás: 1306
Csatolások: 94
Azonosító: 198539
Offline offline
Ohh, a srácaim! heart.gif Istenem, 20 évesek, el sem tudom hinni! biggrin.gif Nem is tudom, mit mondhatnék, hol is kezdjem... Őszintén, már fogalmam sincs, mikor láttam meg először a The Pretender klippjét, talán már két éve is volt. Szerelem volt, az első hallásra. Dave-et már ismertem a Nirvanaból, de csak akkor keztem el jobban megismerni, amikor a Foo Fighter-t is. Valami hihetetlen, amit ez az öt "idióta" csinál, egyszerűen szavakba nem lehet önteni, amit irántuk érzek! heart.gif A zenéjük, (és maguk a srácok) az egész életemet megváltoztatták, sokkal pozitívabb személyiség vagyok, boldogabb, kiegyensúlyozottab, mert próbálok róluk példát venni, és követni az álmaimat, és azt csinálni amit szeretek. A kedvenc számom természetesen a The Pretender, ugyanis ez az első tőlük halott dalom, és ennek köszönhetem életem legnagyobb péladképét és szerelmét, Dave Grohl-t. wub.gif heart.gif Na meg amúgyis tökéletes dal. biggrin.gif Bár kedvenceim között van jó pár itt meg nem említett szám, ám ezeket is rohadtul szeretem. heart.gif
Az elmúlt időben nagyon a szívemhez nőtt a banda, hatalmas álmom, hogy egyszer eljuthassak egy koncertjükre. biggrin.gif

Lexi, óriási-óriási köszönet és gratuláció a cikkhez, fantasztikusan jó lett! heart.gif
2014. július 30. 09:40 #9
_ToTo_
_ToTo_
Cinikus kritikus
 
StátuszMár több, mint 19 éve...
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 05.03.01.
Hozzászólás: 12508
Csatolások: 11645
Azonosító: 4133
Offline offline
Én az Everlongra emlékszem, hogy mennyire bejött. Akkoriban még igazi MTV volt. A mostani generáció már nem tudja sajnos, mert csak reality műsorok mennek rajta, zene alig. Akkoriban ez nem így volt, klipek, koncertek, slágerlisták és zenével foglalkozó műsorok mentek non-stop. Naponta lehetett megismerni új zenéket, számokat, előadókat. Most meg 30 agyonsztárolt semmitmondó (ám de valamiért még is eladható) vernyikoló szerencsétlent kapunk az arcunkba tvből, rádióból meg a netről.
A Learn to Fly, mikor új volt, nem igazán volt a kedvencem, de a klip miatt mindig megnéztem, aztán idővel egyre jobban megszerettem.

A lista gondolom a youtube nézettség alapján lett összeállítva, de szerintem ez azért nem tükrözi a valóságot, hisz a régebbi dalok már lefutottak, mire egyáltalán a youtube elindult vagy a videó felkerült volna, ezért gondolom lényegesen kevesebben kattintanak rájuk, mintha mostanában jelenne meg. Ha így lenne szerintem a Monkey Wrench és a Breakout is simán benne lenne az 5-ben. Akkoriban minden fél órás blokkban benne voltak az MTV-n.
2014. július 30. 09:42 #10
- törölt felhasználó -    
Sok klipet szeretek tőlük, többsége vicces, vagy humoros elem van benne. Kedvelem a srácokat, hogy lazák, és nem utolsó sorban remek zenéket készítenek. A Foo Fighters az egyik legjobb banda. smileeee.gif
2014. július 30. 10:14 #11
RocketQueen98
RocketQueen98
visszatérő vendég
 
StátuszSokkal könnyebb lenne eladni a lelkem, ha meg tudnám találni.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.04.28.
Hozzászólás: 130
Csatolások: 29
Azonosító: 225057
Offline offline
Imádom a klipjeiket biggrin.gif A Walk és a Learn to fly xDD na hát én azokért Oscart adtam volna xD egyébként az Everlong az örök kedvenc :3
2014. július 30. 12:04 #12
AvrilSmile
AvrilSmile
 
Státusz"I have died everyday waiting for you"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.05.17.
Hozzászólás: 926
Csatolások: 4
Azonosító: 226218
Offline offline
Én nem nagyon szeretem a Foo Fighters, de a Best Of You-t szeretem!
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok