Starity

Klippremier: Lady Gaga & Tony Bennett – Anything Goes

3 oldal 1 2 3
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2014. július 29. 20:40 #21
- törölt felhasználó -    
szerintem nagyon jó lett biggrin.gif Gagának nagyon jó a hangja biggrin.gif
2014. július 29. 20:57 #22
- törölt felhasználó -    
Nagyon jó lett smileeee.gif
2014. július 29. 21:05 #23
GAGAFAN
GAGAFAN
visszatérő vendég
 
StátuszFree my mind, ARTPOP You make my heart stop
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.01.12.
Hozzászólás: 241
Csatolások: 0
Azonosító: 219150
Offline offline
Istennő imadom♥♥♥♥♥♥♥♥♥
2014. július 29. 21:39 #24
cicusmicus8
cicusmicus8
b!tch
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.08.27.
Hozzászólás: 1004
Csatolások: 31
Azonosító: 184793
Offline offline
hat,inkabb no comment XD
2014. július 29. 21:47 #25
MachineMagic
MachineMagic
painkiller.
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.22.
Hozzászólás: 1126
Csatolások: 6
Azonosító: 133664
Offline offline
Gaga hangja szuper, nagyon tehetséges, viszont nekem ez a stílus divatját múlt, és nekem valahogy nem is jön be. Persze, most gondolom a jazz stílus rajongói rossz szemmel nézik ezt a kommentet, de nekem ez a véleményem. Gagát szeretem, (bár már egyre kevésbé), de ezt a stílust nem igazán... Kétszer meghallgattam, többször nem nagyon fogom. Nem bírom megszeretni. Ez van, ez az én sajátos véleményem, hiszen szerencsére lehet ilyesmi manapság...
2014. július 29. 22:20 #26
tiktak
tiktak
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.09.29.
Hozzászólás: 126
Csatolások: 0
Azonosító: 186869
Offline offline
amúgy a cikk kicsit félreérthető (legalábbis nekem), ez dal csak feldolgozás, mint ahogy a cheek to cheek összes dala
2014. július 29. 22:22 #27
darkish
darkish
új tag
 
Státusz~don't psychoanalyze me~
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.08.21.
Hozzászólás: 53
Csatolások: 0
Azonosító: 210035
Offline offline
Holembo!
"ez a természetesebb külső és a visszafogottság teljesen más, mint a korábbi Gaga. Mostanság elegáns és szép:D ami furcsa ugye." Maradjunk annyiban, hogy tud mostanség is furcsán kinézni, ha akar, de az is igaz, hogy többször csillantotta meg az elegánsabb oldalát, mint korábban. smileeee.gif A lemezt meg már nagyon várom, ez remek kis ízelítő. A jazz nem a legnépszerűbb a zenei műfajok közül, pedig lehet benne találni jó kis szerzeményeket.
2014. július 29. 22:40 #28
FAMEgaga
FAMEgaga
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.12.25.
Hozzászólás: 408
Csatolások: 0
Azonosító: 192296
Offline offline
isteni fenomenális!!!!!!lenyűgöző tehetsék imádlak LADY GAGA
2014. július 29. 22:42 #29
botond96
botond96
 
StátuszARTPOP get ready for ARTPOP!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.02.26.
Hozzászólás: 2265
Csatolások: 1
Azonosító: 146247
Offline offline
nekem nagyon tetszik ,nagyon várom már az új albumot 10/10
2014. július 29. 22:46 #30
botond96
botond96
 
StátuszARTPOP get ready for ARTPOP!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.02.26.
Hozzászólás: 2265
Csatolások: 1
Azonosító: 146247
Offline offline
Idézet (tiktak @ 2014.07.29. 22:20)
amúgy a cikk kicsit félreérthető (legalábbis nekem), ez dal csak feldolgozás, mint ahogy a cheek to cheek összes dala


nem éppen lesznek új dalok is mint pl a Paradise amit Gaga írt
2014. július 29. 23:00 #31
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Idézet (Metamorphosis @ 2014.07.29. 18:43)
Te jó ég. Mi a shit? Hányban élünk?

Idézet (Metamorphosis @ 2014.07.29. 20:24)
Nagy kár lenne ha eldobnád.
Részemről ez a műfaj elnyűtt, pocsék és nem tetszik. Azért írtam azt amit írtam. victory.gif

Őszintén, volt értelme megírnod ezt a két hozzászólást vagy szimplán csak annyira unatkozol a nyári szünet alatt, hogy veszekedést provokálsz ki a tagokból? Még megérteném, hogyha gaguska munkáját elemezted volna, de így kábé lesz*roztál egy komplett, klasszikus zenei műfajt, ami már akkor létezett, amikor talán a nagymamádat pelenkázták. Értem én, hogy nem a te stílusod, de akkor minek kell bicskanyitogató megjegyzéseket tenni? Én spec rühellem az általad képviselt hörgős, death metált, amit egyszerűen élvezhetetlen hallgatni, mégsem megyek oda a metál cikkekhez, hogy sz*rozzam. Nem tetszik? Hát akkor nem tetszik, legyen ez a legnagyobb bajod az életedben. Viszont, ha ehhez hasonló megjegyzéseket teszel, akkor ne kezdj el hőbörögni, ha néhány tag rád förmed. (mert panaszkodtál a tökös topikban is) Egyébként meg a jazz pont, hogy azért jó, mert az 1900-as évek elejét idézi és a begyöpösödött 21.-dik századi embert elrepíti egy olyan időbe, ami teljesen más volt. Pluszban nem ez ömlik 0-24-ben a tévéből, a rádióból és természetesen az internetről is.

Gaguska munkásságára térve, régen csalódtam benne ennyire pozitívan. A The fame monster után csak jött a lejtő, ami egyre lejjebb vitte, viszont a jazz stílus kifejezetten jól áll neki. Szerintem korrekt munkát hozott össze az öreggel és végre a kisfilmben is úgy néz ki, mint egy érett nő. Megjegyzem, így még abszolút vonzó is. Nem bánnám egyébként, ha a hatalmas művészetpoppját lecserélné erre a műfajra.
2014. július 29. 23:42 #32
Metamorphosis
Metamorphosis
mask of sanity
 
StátuszWe are each our own devil, and we make this world our hell.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.07.07.
Hozzászólás: 2295
Csatolások: 544
Azonosító: 228986
Offline offline
Idézet (Beyla @ 2014.07.29. 23:00)
Őszintén, volt értelme megírnod ezt a két hozzászólást vagy szimplán csak annyira unatkozol a nyári szünet alatt, hogy veszekedést provokálsz ki a tagokból? Még megérteném, hogyha gaguska munkáját elemezted volna, de így kábé lesz*roztál egy komplett, klasszikus zenei műfajt, ami már akkor létezett, amikor talán a nagymamádat pelenkázták. Értem én, hogy nem a te stílusod, de akkor minek kell bicskanyitogató megjegyzéseket tenni? Én spec rühellem az általad képviselt hörgős, death metált, amit egyszerűen élvezhetetlen hallgatni, mégsem megyek oda a metál cikkekhez, hogy sz*rozzam. Nem tetszik? Hát akkor nem tetszik, legyen ez a legnagyobb bajod az életedben. Viszont, ha ehhez hasonló megjegyzéseket teszel, akkor ne kezdj el hőbörögni, ha néhány tag rád förmed. (mert panaszkodtál a tökös topikban is) Egyébként meg a jazz pont, hogy azért jó, mert az 1900-as évek elejét idézi és a begyöpösödött 21.-dik századi embert elrepíti egy olyan időbe, ami teljesen más volt. Pluszban nem ez ömlik 0-24-ben a tévéből, a rádióból és természetesen az internetről is.
Gaguska munkásságára térve, régen csalódtam benne ennyire pozitívan. A The fame monster után csak jött a lejtő, ami egyre lejjebb vitte, viszont a jazz stílus kifejezetten jól áll neki. Szerintem korrekt munkát hozott össze az öreggel és végre a kisfilmben is úgy néz ki, mint egy érett nő. Megjegyzem, így még abszolút vonzó is. Nem bánnám egyébként, ha a hatalmas művészetpoppját lecserélné erre a műfajra.

Nem provokáltam veszekedést. A "shit" rész pedig nem a műfajra irányul csak szimplán a dalra (Gaga egyébként sem volt a szívem csücske soha). Az pedig, hogy a műfaj elnyűtt és pocsék a saját magán véleményem attól, hogy regényt írsz nem fog változni. Ha te vagy bárki szereti akár Gagát akár a műfajt vagy esetleg mindkettőt, hát egészségetekre.
2014. július 29. 23:53 #33
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Idézet (Metamorphosis @ 2014.07.29. 23:42)
Nem provokáltam veszekedést. A "shit" rész pedig nem a műfajra irányul csak szimplán a dalra (Gaga egyébként sem volt a szívem csücske soha). Az pedig, hogy a műfaj elnyűtt és pocsék a saját magán véleményem attól, hogy regényt írsz nem fog változni. Ha te vagy bárki szereti akár Gagát akár a műfajt vagy esetleg mindkettőt, hát egészségetekre.

De, ezekkel a hozzászólásokkal provokálod azokat a tagokat, akik ne adj Isten, de szeretik a hatalmas "shitet". Speciel nekem is kinyílt a bicska a zsebemben, pedig én is szeretek héba-hóba fikázgatni, de nem lenne p*fám egy klasszikus zenei műfajt degradálni, mert esetlegesen nem tetszik a fülemnek. Hallgasd akkor a hörgős érthetetlen metálodat, mert kábé mindenki lesz*rja, hogy te neked mi tetszik és mi nem. Amúgy meg a nyakamat tenném rá, hogy te a büdös életben hallottál még jazzt és a borzasztóan kulturált véleményedet gaguska dalára alapozod. Szerintem először ismerkedj meg ezzel a hatalmas "shittel" és azután alkoss véleményt, mert az is lehet, hogy teljesen másképp fogsz vélekedni róla.
2014. július 29. 23:58 #34
- törölt felhasználó -    
Gaga hangja tényleg csodálatos és a zene is tetszik. smileeee.gif
2014. július 30. 00:10 #35
Metamorphosis
Metamorphosis
mask of sanity
 
StátuszWe are each our own devil, and we make this world our hell.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.07.07.
Hozzászólás: 2295
Csatolások: 544
Azonosító: 228986
Offline offline
Idézet (Beyla @ 2014.07.29. 23:53)
De, ezekkel a hozzászólásokkal provokálod azokat a tagokat, akik ne adj Isten, de szeretik a hatalmas "shitet". Speciel nekem is kinyílt a bicska a zsebemben, pedig én is szeretek héba-hóba fikázgatni, de nem lenne p*fám egy klasszikus zenei műfajt degradálni, mert esetlegesen nem tetszik a fülemnek. Hallgasd akkor a hörgős érthetetlen metálodat, mert kábé mindenki lesz*rja, hogy te neked mi tetszik és mi nem. Amúgy meg a nyakamat tenném rá, hogy te a büdös életben hallottál még jazzt és a borzasztóan kulturált véleményedet gaguska dalára alapozod. Szerintem először ismerkedj meg ezzel a hatalmas "shittel" és azután alkoss véleményt, mert az is lehet, hogy teljesen másképp fogsz vélekedni róla.

Nekem perpillanat úgy tűnik te provokálsz veszekedést. rohog.gif Egy percig sem érdekel, hogy érdekel-e bárkit is a véleményem vagy bármi amit írok (de amúgy téged érdekel mert különben nem hisztériáznál azon, hogy micsoda régiség és a XXI. századi hülyeségeknél mennyivel jobb). Nem ez a dal az egyetlen a műfajban amit hallottam, egyszerűen nem tetszik és kész. Nem fogom megérteni mért kell kiforgatni azt amit írok és mért nem lépsz tovább. Még egyszer hangsúlyozom A SHIT NEM A MŰFAJNAK SZÓL. (remélem egyszer felfogod)
2014. július 30. 00:18 #36
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Idézet (Metamorphosis @ 2014.07.30. 00:10)
Nekem perpillanat úgy tűnik te provokálsz veszekedést. rohog.gif Egy percig sem érdekel, hogy érdekel-e bárkit is a véleményem vagy bármi amit írok (de amúgy téged érdekel mert különben nem hisztériáznál azon, hogy micsoda régiség és a XXI. századi hülyeségeknél mennyivel jobb). Nem ez a dal az egyetlen a műfajban amit hallottam, egyszerűen nem tetszik és kész. Nem fogom megérteni mért kell kiforgatni azt amit írok és mért nem lépsz tovább.  Még egyszer hangsúlyozom A SHIT NEM A MŰFAJNAK SZÓL. (remélem egyszer felfogod)

Wow, ha írsz valami felettébb felháborító dolgot és más esetleg reagál rá és megpróbálja megérteni a felettébb "értelmes" logikádat, akkor már rögtön te háborogsz? Érdekes. rolleyes.gif Nem csodálom, hogy sokan beléd kötnek errefelé, hiszen szebben és kevésbé primitíven is megfogalmazhattad volna a véleményedet. Egyébként csak azon akadtam fent, hogy elkezdted nyomat a "Jazz már pedig sz*r." dumát és emellett nem bírtam elmenni. Btw, ha vitatkozni óhajtanék, akkor biztosan reagálnék eme hozzászólásod mondataira, de mivel nincs kedvem hozzá, ezért csak annyit fűznék hozzá konklúzióképp, hogy hallgasd a saját stílusú zenédet, ha ez nem tetszik. Ennél jobb tanácsot tényleg nem tudok már neked adni. unsure.gif
1 felhasználónak tetszik: Metamorphosis
2014. július 30. 00:32 #37
_ToTo_
_ToTo_
Cinikus kritikus
 
StátuszMár több, mint 19 éve...
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 05.03.01.
Hozzászólás: 12509
Csatolások: 11645
Azonosító: 4133
Offline offline
Hát ez nekem még mindig nem több, mint sima árukapcsolás, az időseknek akarák eladni gagát, a fiataloknak meg Tony papát.

Semmit nem ad hozzá az eredetihez az, hogy összeálltak, hallgassa inkább mindenki az eredetit Cole Protertől, az megunhatatlan a mai napig:

2014. július 30. 09:56 #38
ariana001
ariana001
visszatérő vendég
 
Státusz♥♥ one last time ♥♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.06.09.
Hozzászólás: 441
Csatolások: 13
Azonosító: 227309
Offline offline
jól éneket gaga mint mindig ez nem volt más csak jobb
2014. július 30. 09:56 #39
- törölt felhasználó -    
Nagyon válogatós vagyok a jazz-ben, de szeretem ezt a műfajt. Gaga hangja nagyon tetszik, olyan könnyedén és tehetségesen énekel. smileeee.gif
2014. július 30. 10:38 #40
hidasicaszandra
hidasicaszandra
 
StátuszSummer°°/^˝ ♥ Big Time Rush ♥ Igaz barátok = ♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.08.08.
Hozzászólás: 513
Csatolások: 83
Azonosító: 208582
Offline offline
Szerintem ez a dala elmegy (bocsika gaga rajongok) szerintem iszonyuan ronda mostan a haja meg nem illik hozzá az ilyen barna.
3 oldal 1 2 3
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok