Starity

Tragédiával végződött az Ice Bucket Challenge

13 oldal 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2014. augusztus 26. 14:57 #121
Lambika
Lambika
Cseh Banán
 
Státuszoktóberes prágai mazochista drogos majom
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 10.10.03.
Hozzászólás: 6194
Csatolások: 363
Azonosító: 135613
Offline offline
A mai újságban írtak erről a jeges vizes marhaságról és ott az volt benne, hogy akiket kihívnak, annak adományoznia kell és ha 24 órán belül nem teszi meg, akkor kell leöntenie magát jeges vízzel, tehát itt derül ki, hogy több mint a fele semmit se ad bele, itt most a sztárokra gondolok, nem a kis majmokra a facebookról, azokról tudja mindenki, hogy divatból csinálják és azt hiszik menők lesznek. Oké, az is benne lehet, hogy nem 24 órán belül adományoz, hanem később, de erre már nincs bizonyíték, tehát lehetséges, hogy a többség szarik bele, ő magára öntötte a vizet, majomkodott egyet, kapott 5 perces figyelmet és ennyi, mert a tizen és huszon éves cölöböcskéknek ez a lényeg és bohóckodásnak fogják fel az egészet. Idősebbek között vannak biztosan többen akik komolyan is veszik de a kis tinisztárocskákból nem ezt nézem ki, ők nekik csak a majomkodás kell, legalábbis a többségnek.
1 felhasználónak tetszik: Beyla
2014. augusztus 26. 14:58 #122
N.k
N.k
[tau'ri]
 
StátuszWitcher ♥️
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.10.22.
Hozzászólás: 3344
Csatolások: 111
Azonosító: 74720
Offline offline
Már a cikkből is leszűrödik,hogy a cikkíró teljesen elítéli a dolgot.Na mindegy.Nem is az a lényeg.
Különben is a az Ice Bucket Challenge arról szól,hogy leöntöd magad jeges vízzel valamilyen módon,nem pedig beleugrasz a jegesvízbe.De lehet én tévedek..
2014. augusztus 26. 15:07 #123
Shawol19
Shawol19
visszatérő vendég
 
Státuszmonstantól x lesz
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.04.15.
Hozzászólás: 334
Csatolások: 0
Azonosító: 224313
Offline offline
Akik engem eddig kihívtak, mind ledöbbentek, hogy mire is van ez az egész Ice bucket challenge. A háromngyed emberiség csak azért csinálja meg, mert nagy buli, ússzunk az árral. De szerintem egy nagy baromság, mert ha betegeken akarunk segíteni, akkor azzal ne hozzuk veszélybe a saját magunk testi épségét.
2014. augusztus 26. 15:13 #124
- törölt felhasználó -    
Nagy hülyeség ez az egész. Aki adományozni akar, megteszi mindenfajta felhajtás nélkül is. Elegem van már, hogy mindenhol erről a kihívásról lehet csak hallani, és mindenki azt csinálja, közben hót fogalmuk sincs a dolog eredeti céljáról. Nagyon sajnálom szegény fiú szüleit, hogy ilyen hülyeség miatt vesztették el a gyereküket.
1 felhasználónak tetszik: Beyla
2014. augusztus 26. 15:14 #125
Ria1997
Ria1997
dollophead
 
Státusz"Most people call me Thomas. Well, except Newt—he calls me Tommy."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.05.17.
Hozzászólás: 1072
Csatolások: 0
Azonosító: 151247
Offline offline
Lehet hogy magának csinálta, de nem voltunk ott, innentől kezdve tudunk mit is...semmit. Lehülyézni sem látom értelmét, mivel nem ismerem, és kétlem hogy itt bárki is ismerte. Azt meg végképp nem mondom hogy megérdemelte a halált. mellow.gif Láttam valakitől, hogy aki hülye az haljon meg. Ha mondás, ha nem, ez nem csak hogy rosszindulatú, hanem hányingert keltő is, de gratulálok.
2014. augusztus 26. 15:16 #126
- törölt felhasználó -    
Hogy lehet valaki ennyire hülye? Eleve hülyeség hideg vízbe ugrani, de egy bányatóba még inkább...
Egyetértek azokkal, akik szerint NEM az Ice Bucket Challenge hibája. Az ALS betegség tünetei közé tartozik az izmok zsibbadása, illetve, hogy a beteg nem tud rendesen levegőt venni. Ha jeges vizet öntesz magadra, akkor egy kis ideig pont ezt érzed, így áttudod érezni, hogy mit kell folyamatosan elviselnie egy ALS betegnek. Ezért találták ki, nem azért, hogy menő legyél, mert megcsináltad.

Bármennyire is buta volt, nyugodjon békében.
2014. augusztus 26. 15:19 #127
KimMinTae
KimMinTae
 
Státusz309
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.09.29.
Hozzászólás: 557
Csatolások: 65
Azonosító: 212688
Offline offline
Olyan nagy hülyeség ez az egész. -.- A celebek azért csinálják, mert az ALS alapítványnak segítenek, de ezek az emberek...><
2014. augusztus 26. 15:34 #128
CsajSziiiii 14
CsajSziiiii 14
új tag
 
StátuszHa van egy álmod harcolj érte és senkire se Hallgass!!!!!! :33
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.08.22.
Hozzászólás: 79
Csatolások: 0
Azonosító: 232011
Offline offline
sajnálom ,pedig nevetséges a jeges vödrös
2014. augusztus 26. 15:42 #129
meyah_
meyah_
• bite for fun •
 
StátuszHa bejelölsz, üzenetben indokold meg miért! Ha nem teszed, felkérésed törlöm!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.14.
Hozzászólás: 5305
Csatolások: 2
Azonosító: 131197
Offline offline
Felesleges egy olyan embernek csinálnia, aki úgysem fog adományozni. Ez már csak hírverésből ment.
2014. augusztus 26. 16:10 #130
Ginuu
Ginuu
❌Faded ❌
 
StátuszAre you insane like me?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.16.
Hozzászólás: 1356
Csatolások: 6
Azonosító: 203876
Offline offline
itt is van az első áldozat....remélem több nem lesz!
2014. augusztus 26. 16:12 #131
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Csak idő kérdése volt, hogy mikor hallhatunk a legelső halálos esetről ezzel kapcsolatban. Egyébiránt elég érdekes, hogy arra a kihívásos fészbukkos sörös sz*rságra is csak akkor figyeltek fel az emberek, amikor egy fiatal az alkoholmérgezésbe halt bele. Zacher Gábor toxikológus még nyilatkozott is ezzel kapcsolatban. Egyrészről a fiú sem lehetett egy észkombájn, hiszen a bánya tavak veszélyeire még annak is felhívják a figyelmét, aki rettentően jó úszó. Miért? Mert egyik pillanatban a térdedig ér a víz, a következő lépésnél meg tíz méter mély. Szerintem ez k*rvára nem mindegy. Gonosz lennék, ha azt mondanám, hogy megérdemelte a halált, mert nem érdemelte meg, de azt hiszem erre mondják azt, hogy aki hülye, az haljon meg. A beszúrt videóról szimplán csak az a véleményem, hogy látni lehetett nem egy balesetet, ami súlyos koponya traumához, agyrázkódáshoz, de ne adj Isten a koponyacsont töréséhez vezet. Ilyenkor merül fel bennem az a kérdés, hogy az emberek használják az agynak nevezett szervüket, vagy szimplán csak rendelkeznek vele? Arról meg már nem is tartok litániát, hogy infarctuson kívül még milyen problémák, betegségek, illetve szövődmények léphetnek fel ezzel kapcsolatban. Nem véletlenül nem szabad például szaunázás után bevetni magunkat a 20-25 fokos vízbe sem. Az utolsó bekezdés pedig szerintem nem csak a magyar sztárvilágra jellemző, hanem a külföldire is. Én egyáltalán nem vagyok biztos abban, hogy néhány exhibicionista, bikiniben pózoló vagy éppen fürdőnadrágban izmozó híres egyedek oda is adták azt a száz dollárt, ami még mindig nevetséges összeg a fizetésükhöz képest. Undorító, hogy milyen marketinget és milyen önreklámot kreáltak maguknak a sztárok/celebek világszerte ebből. Engem ez ez egész csellendzs soha sem nyűgözött le, még annak ellenére sem, hogy az általam legjobban körül rajongott színésznő is részt vett ebben. Hányingerem van az egésztől. unsure.gif
2014. augusztus 26. 16:21 #132
RutaPrimroseLove
RutaPrimroseLove
 
Státusz*bow wow wow*
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.05.17.
Hozzászólás: 697
Csatolások: 5
Azonosító: 202135
Offline offline
Beyla! meghajolo.gif
2014. augusztus 26. 16:29 #133
Szandi0820
Szandi0820
mousquetaire™
 
Státuszhead over heart. ● #KeepThePromise
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.05.02.
Hozzászólás: 8800
Csatolások: 218269
Azonosító: 59785
Offline offline
Azért azzal nem értek egyet, hogy a magyar hírességek nem tudják, mi célból indult ez a kampány. Szujó Zoli és Michelisz Norbi például beszélt a videójában/írt róla, hogy miért is csinálja. Meg is köszönték nekik többen, hogy végre valaki felvilágosította őket. smileeee.gif
Részvétem a srác családjának, bár sajnos saját magának köszönheti. sad.gif

Idézet (Lambika @ 2014.08.26. 14:57)
A mai újságban írtak erről a jeges vizes marhaságról és ott az volt benne, hogy akiket kihívnak, annak adományoznia kell és ha 24 órán belül nem teszi meg, akkor kell leöntenie magát jeges vízzel, tehát itt derül ki, hogy több mint a fele semmit se ad bele, itt most a sztárokra gondolok, nem a kis majmokra a facebookról, azokról tudja mindenki, hogy divatból csinálják és azt hiszik menők lesznek. Oké, az is benne lehet, hogy nem 24 órán belül adományoz, hanem később, de erre már nincs bizonyíték, tehát lehetséges, hogy a többség szarik bele, ő magára öntötte a vizet, majomkodott egyet, kapott 5 perces figyelmet és ennyi, mert a tizen és huszon éves cölöböcskéknek ez a lényeg és bohóckodásnak fogják fel az egészet. Idősebbek között vannak biztosan többen akik komolyan is veszik de a kis tinisztárocskákból nem ezt nézem ki, ők nekik csak a majomkodás kell, legalábbis a többségnek.

Én nem venném a helyedben szentírásnak, amit az újság ír. 24 órán belül kell videóznia, ha nem teszi meg, akkor kell fizetni. De fizethet akkor is, amikor teljesíti a kihívást. rolleyes.gif
2014. augusztus 26. 16:43 #134
Vilcsi
Vilcsi
skrrrt
 
Státuszhi guys :) I'm back :D
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.01.
Hozzászólás: 1121
Csatolások: 0
Azonosító: 202950
Offline offline
de ezt miért kellett??
2014. augusztus 26. 16:54 #135
- törölt felhasználó -    
A fiút nagyon sajnálom, merő felelőtlenség volt tőle, amit tett.

Idézet
néhányan komolyabb sérüléseket is beszereztek csak amiatt, hogy egyszerűen nem bírták el a hatalmas vízzel teli vödröt.

WHAT? Nem kell ötven kilós vödörrel kísérletezni! Elég egy egész kicsi is, máris kifejezted az együttérzésed. Na meg, megkérhetsz mást, hogy öntsön le, ha nem boldogulsz.
Az igaz, hogy a sztárok figyelemfelkeltésre használják a kampányt, de szerencsére van olyan, nem is egy, aki tényleg adományozik is amellett, hogy leönti magát.
A magyar sztárok miatt én is el voltam halva, mert sokan valóban máshová adományoztak, és megfeledkeztek arról, hogy az ALS miatt jött létre az egész. Nem tudnának utánajárni a dolgoknak, mielőtt belevágnak? ohmy.gif
2014. augusztus 26. 16:59 #136
Viki376
Viki376
visszatérő vendég
 
Státusz"You haven't seen the best of me, I'm still working on my masterpiece"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.08.24.
Hozzászólás: 159
Csatolások: 36
Azonosító: 232132
Offline offline
Szerintem az egész egy hülyeség. Engem is kiakartak hívni, de aztán visszamondtam
Mivel : 1.VALAHOL SZOMJÚSÁGOKBA HALLNAK BELE A GYEREKEK, vagy emberek, a hülye emberek meg egy nagy hordónyi vízzel leöntik a fejüket.Ha annyira sok a vize, miért nem adja annak akinek nincs?
2.AZ EGÉSZ FELHÍVÁS A BETEG GYEREKEKRE, ÉS ADOMÁNYOZNI KELL, NEM PEDIG HÜLYESÉG!! nem arról szól, hogy jaj de vicces, ha leöntöd a fejed..huhu szerintem is marha vicces (y)
2014. augusztus 26. 17:04 #137
Julinalin
Julinalin
visszatérő vendég
 
StátuszOne Direction On The Road Again Tour 2015.06.10.♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.06.26.
Hozzászólás: 147
Csatolások: 0
Azonosító: 178748
Offline offline
azért azt bírom h jópár emberke (legfőképp magyarok) aki nem is híres csak azért csinálja meg h "menő" legyen, és még akinek lenne pénze rá, se adakozik..
2014. augusztus 26. 17:11 #138
- törölt felhasználó -    
Istenem szegény fiú!! felelőtlenség volt tőle de akkor is! sad.gif
és magyarok! akkora nagy fáradtság kb 3 perc alatt utánanézni h hová kell adományozni?!
2014. augusztus 26. 17:12 #139
AndiSalvatore
AndiSalvatore
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.04.09.
Hozzászólás: 116
Csatolások: 0
Azonosító: 223976
Offline offline
Idézet (Elody @ 2014.08.26. 10:45)
szegyeny pedig olyan helyes


Mert ha nem lenne "helyes", akkor nem hatna meg a halála? Gratula.
2014. augusztus 26. 17:15 #140
caturday
caturday
visszatérő vendég
 
Státuszholy chimichanga!!!!!!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.02.17.
Hozzászólás: 485
Csatolások: 0
Azonosító: 221365
Offline offline
Sajnálom a fiút, még akkor is ha a saját hülyesége miatt is történt, de nem tudom miért kell ice bucket challenge halálesetként emlegetni..Mármint a külföldi lapoknál, elsősorban. Az ice bucket szarnak a nevében is benne van, hogy mi, az hogy valaki úgy érzi, hogy ezt magasabb szintre emeli, egyéni probléma. Attól még a vízbeugrásból nem lesz vödör jég.
13 oldal 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!