Starity

Guinness-rekordot döntött a One Direction

10 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2014. szeptember 10. 19:17 #181
Kaliah
Kaliah
a cup of tae with a suga and a kookie
 
Státusz" You know it all, you're my best friend, the morning will come again "
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.06.12.
Hozzászólás: 1191
Csatolások: 9
Azonosító: 227484
Offline offline
Öhömm...ezen a bandán nem lehet mit szeretni...a banda az átlagnál is rosszabb, és azok a hangok...hát mit is mondjak...szörnyűek.
Jaj, de cuki némelyik, úgy szeretem őket!Na ne...Részvétem.
2014. szeptember 10. 20:22 #182
ZsocchanD
ZsocchanD
 
Státusz“Be yourself; everyone else is already taken.” - Oscar Wilde
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.08.22.
Hozzászólás: 745
Csatolások: 0
Azonosító: 184302
Offline offline
Régebben imádtam őket, de egyszerűen már annyira, hogy is mondjam, felnőttek. Vagy egyáltalán én nőttem fel? Egyszerűen csak a WMYB a One Thing és az X-faktor a szép emlékek. Nem az agyontetovált Liam és Louis. Bár a zenéjüket még mindig szeretem smileeee.gif És gratulálok smileeee.gif
2014. szeptember 10. 20:48 #183
kata0
kata0
visszatérő vendég
 
Státusz火影忍者动态QQ表情
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.01.03.
Hozzászólás: 259
Csatolások: 13
Azonosító: 218461
Offline offline
Bah, ezt igazán furcsállom, mert a Midnight Memories a világ egyik leg gyengébb szám a világon
2014. szeptember 11. 11:16 #184
Bubble128
Bubble128
új tag
 
StátuszAz álmok mindig valóra válhatnak, ha hiszel bennük.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.09.10.
Hozzászólás: 45
Csatolások: 0
Azonosító: 233173
Offline offline
Idézem:2011-ben még azt hihettük, a srácok hamar eltűnnek a süllyesztőben-Na, bárcsak megtörtént volna.-.-"
2014. szeptember 11. 15:15 #185
Betty_Balint
Betty_Balint
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.12.27.
Hozzászólás: 3
Csatolások: 0
Azonosító: 217615
Offline offline
Mindenkinek megvan a maga véleménye és, ha nem tetszik akkor nem kell leszólni az olyant akinek kedvence. Nekem is a kedvenc bandám, és én is észre vettem magamon, hogy régebb míg kisebb voltam több időt tőltöttem "velük", most pedig sokkal kevesebbet, attól még a kedvenceim maradnak. Ehez az egész cikkhez csak annyit fűznék hozza, hogy ezt mind ők érték el és szerintem meg érdemlik, ahogy mindegyik sztár mikor díjat kap! Ez a saját véleményem volt és nem kell letámadni, mint írtam mindenkinek van saját véleménye és joga van megosztani, ha pozitív, ha negatív!!!
2014. szeptember 12. 17:13 #186
Lilien2000
Lilien2000
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.02.20.
Hozzászólás: 165
Csatolások: 0
Azonosító: 169689
Offline offline
Az utálkozóknak!! Nem értem hogy miért kell őket lehúzni,nagyon jó zenéjük van és persze biztosan egész nap dolgoznak hogy örömöt okozzanak a rajongóknak. A One Direction az első olyan banda, melynek az első három albuma is a Billboard 200-as listáján az első helyre került.( ez nem semmi eredmény ). És ezt senkisem mondhatja el magáról rajtuk kívűl!! Úgyhogy akik utálkózni/negatív véleményeket szeretnének írni.......hááttt......gondolják meg!!! Grotulálok One Direction!! Megérdemlitek a sikert smileeee.gif ♥♥♥
2014. szeptember 12. 17:21 #187
Lilien2000
Lilien2000
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.02.20.
Hozzászólás: 165
Csatolások: 0
Azonosító: 169689
Offline offline
Csigusz11 szól: Először is az 1D nem szánalmas, igaz hogy szerelmes dalokat énekelnek de könyörgöm 20 éves fiúk miről énekeljenek?? Egyépként én sem tudnám elképzelni az életett nélkülük a telefonom tele van az ő zenéjükkel és ha ők nem lennének nem is tudom mit hallgatnék!! Remélem együtt maradnak még kb. 5-6 évig!! smileeee.gif ♥ Nehogy külön válljanak mert akkor megőrülök!!
2014. szeptember 12. 18:06 #188
Csigusz11
Csigusz11
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.08.21.
Hozzászólás: 105
Csatolások: 0
Azonosító: 210002
Offline offline
Idézet (Lilien2000 @ 2014.09.12. 17:21)
Csigusz11 szól: Először is az 1D nem szánalmas, igaz hogy szerelmes dalokat énekelnek de könyörgöm 20 éves fiúk miről énekeljenek?

Nem azzal van a bajom, hogy szerelmes dalokat énekelnek, mert belefér, de CSAK AZT énekelnek! A fiúk nem olyanok, mint a lányok, hogy állandóan romantikus dolgokról álmodoznak és képzelődnek! Gondold már át egy kicsit! Azt viszont pedig eléggé durvának tartom, hogy nem tudsz létezni nélkülük. Nekem is van kedvenc előadóm, de nem őt hallgatom a nap 24 órájában és nem vagyok teljesen megzakkanva, azért, hogy csak egy kis hírt vagy valamit halljak felőle. Egy énekest a zenéjéért és nem a sármjáért kell szeretni. A One Directionnek (szerintem) egyik sincs.
2014. szeptember 13. 16:37 #189
roxy4
roxy4
visszatérő vendég
 
StátuszFuckeers:$
  Csoport: Megerősítés alatt
Csatlakozott: 11.08.03.
Hozzászólás: 416
Csatolások: 15
Azonosító: 157329
Offline offline
Csigusz11 de nem maguknak énekelnek drágám!!!!!!!!!!!!!!!!!!! wink.gif
Hanem a rajongóknak!Akiknek pontosan is ez kell! Mindent jól csinálnak biggrin.gif Ha nem csinálnák,nem tartanának itt biggrin.gif CSAK ÍGY TOVÁBB FIÚK ^^ (L)
2014. szeptember 15. 01:29 #190
Lilly69 Star
Lilly69 Star
új tag
 
StátuszSzerintem a világon minden ember külömböző és a véleményük se ugyanaz mint a másiké...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.05.17.
Hozzászólás: 8
Csatolások: 0
Azonosító: 226241
Offline offline
ezzazzz :* es nem kell veszekedni csajok a(z) One Direction nem csk szerelmes dalokat enekel... es kesz VISZONT OK A KIRALYOKKKK biggrin.gifD :*
2014. szeptember 16. 00:22 #191
T.Bo
T.Bo
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.09.15.
Hozzászólás: 8
Csatolások: 0
Azonosító: 233410
Offline offline
Utalkozoknak!
Izlesek es pofonok.Nem kell mindenkinel szeretni oket.De konyorgom mi a francert kell fikazni oket?Mert tobb mint 4 eve a csucson vannak?Mert guiness rekordot dontottek?Mert megerdemeltek?Kemenyen dolgoznak ezekert az elismeresekert/dijakert.Es nem csak hallgatni kell a dalt,hanem meg is kene erteni a szoveget mielott velemenyt alkotsz.Ha meg nem tudsz angolul akkor ott a google.Az enekesek 95 %-a szerelemrol enekel.Es te megis az 1D-t cseszteted dragam.Hogy miert?Szerintem te sem tudod.Ha mondani tudnal egy realis indokot, amiert utalod oket, akkor oke,megertelek.De az itt a baj,hogy ezek a fiuk semmit nem artottak neked.En is tudnalak sertegetni ismeretlenul.Meglatjuk hogy esne ha azt mondanam rad hogy egy szanalmas idegesito ribanc vagy.Es ha idegesitenek akkor mi a kukiert (nem akarok karomkodni) olvasol roluk cikket?Figyelj, gorgess lejjebb.Ennyire egyszeru.Ha az atlagnal is rosszabb lenne akkor miert lenne ennyi rajongojuk?Miert lennenek ennyire sikeresek? "Ez a banda nem banda".Akkor mi edes szivem?Es kepzeld hogy nem csak 12-13 eves rajongoik vannak:)De az a baj hogy az utalkozok mindig ugyan azt mondjak.Nem tudnak mar ujat kitalalni."Szanalmasak,nem is banda,soha nem lesznek olyanok mint a Beatles,buzik,nyalasak a szovegeik".Nevetsegesek vagytok,de azert orulnetek ha baratotok valami ilyesmi romantikus szoveget mondana, mint amik a szamaikban vannak:)
2014. szeptember 20. 12:40 #192
Ncskcsk
Ncskcsk
~SHINee lover~
 
StátuszI hate tomatoes
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.14.
Hozzászólás: 1943
Csatolások: 5
Azonosító: 147253
Offline offline
Én bevallom őszintén, 23 éves fejjel is kedvelem a 1D-t. Kellemes, lazulós és bulizós számokat is kiadnak, és a tagok tudnak énekelni (nem egy Bocellik, de ki az a pop iparban?)
Ha nem jön be a stílusuk, nem kell hallgatni őket. Én se hallgatok olyanokat, akiknek a zenéjét nem szeretem. Azzal csak magamnak ártanék. Tényleg szánalmas és sajnálatra méltó élete lehet annak, aki 4 év után is még 1D-s cikkekhez írja sorjába az utálkozó kommenteket. Nemhogy akkor a saját kedvence mellett kampányolna és őt támogatná, sokkal többet ér.
A Directionerekhez meg annyit, hogy nem kell ennyire egoistán és beképzelten viselkedni, csak azért, mert a fiúk sikeresek. Persze büszkének kell lenni az elért sikereikre, de mindezt alázattal. Sajnos rengeteg fan erről elfeledkezik, és emiatt utálják az emberek a csapatot is és a rajongóit is.
Az pedig, hogy ők nem egy "Beatles" színvonal és nem is lesznek azok. Zeneileg sosem lesznek, ez tény, elvégre teljesen más műfajban tevékenykednek. Népszerűség terén viszont térjünk vissza erre pár évtized múlva, hogy lássuk, hogy az utódaink is úgy fognak e zengeni ódákat a 1D-ről, mint mi most a Beatlesről. Idő kérdése csak az egész.
És a végére, térjünk vissza a cikk lényegére: Gratula a csapatnak! ^^
2014. szeptember 26. 21:15 #193
NianandDelena48
NianandDelena48
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.07.02.
Hozzászólás: 67
Csatolások: 0
Azonosító: 205068
Offline offline
gratulálok nektek fiúk és Kedves utálkozók bekaphatjátok a nemlétező f*szomat
2014. október 09. 23:44 #194
- törölt felhasználó -    
Jaj gratulálok heart.gif
10 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok