Starity

Guinness-rekordot döntött a One Direction

10 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2014. szeptember 07. 10:13 #161
Zoe.vok
Zoe.vok
új tag
 
Státuszszar a suliiii :PPP
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.06.12.
Hozzászólás: 68
Csatolások: 4
Azonosító: 227504
Offline offline
én nem annyira szeretem őket de gratu nekik wink.gif
2014. szeptember 08. 17:00 #162
petra199959
petra199959
új tag
 
Státusz"They Don't Need To Understand"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.11.20.
Hozzászólás: 13
Csatolások: 0
Azonosító: 215595
Offline offline
Megérdemeltél..! smileeee.gif <3
2014. szeptember 08. 17:42 #163
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Hát a cikk elolvasása után egy baró hosszút mosolyogtam, pláne az alábbi mondat váltotta ki nálam ezt:

Idézet
A One Direction az első olyan banda, melynek az első három albuma is a Billboard 200-as listáján az első helyre került – ezt még Elvis, a Beatles és Michael Jackson sem mondhatta el magáról.

Szóval, szerintem érthető, hogy mi az áldott jó Istenen vidulok én ennyire. biggrin.gif Több tag is leírta oldalakkal ezelőtt, hogy a mai világban egyáltalán nem nehéz, hiszen az internet kapcsolat a legtöbb fejlődő országban már, hogy nem hozzá tartozik az alap háztartási felszereléshez. Várható volt, hogy a világon élő hét milliárd ember közül - akik már herike eleresztett galambjáról is előbb tudnak, mint ő maga - megvásárol annyi lemezt, maxit és egyéb produktumokat a nevükkel fémjelezve, hogy ezzel megelőzzék a már nem élő kollégáikat. Szerintem eléggé cinkes azzal előhozakodni, hogy Elvis Presley vagy épp a Beatles mit is tett le az asztalra, ugyanis nem csak klasszisokkal jobb a zenéjük, és bár a maga idejében mindegyik hatalmas divatnak örvendett, mégis volt a sármjuk mögött tehetség is. Persze, most hatalmas sikernek van elkönyvelve, hogy ez az öt nyominger belekerült a Guiness-rekordok könyvébe, de a siker valóban nem egyenlő a tehetséggel és a szerethetőséggel is. Felőlem finghatnak szivárványt és reggelenként üríthetnek aranyat is a klotyóba, akkor is öt semmirekellő nyikhaj fog maradni. Valahol egyébként tényleg felháborító, hogy ezek a divatmajmocskák kapnak ilyen szintű elismerést. Mondjuk amíg lesznek olyan ostoba kislánykák, akik speciel itt is kommenteltek, addig lehet is számítani ilyenre.
2014. szeptember 08. 22:24 #164
AvrilSmile
AvrilSmile
 
Státusz"I have died everyday waiting for you"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.05.17.
Hozzászólás: 926
Csatolások: 4
Azonosító: 226218
Offline offline
Idézet (Beyla @ 2014.09.08. 17:42)
Hát a cikk elolvasása után egy baró hosszút mosolyogtam, pláne az alábbi mondat váltotta ki nálam ezt:
Szóval, szerintem érthető, hogy mi az áldott jó Istenen vidulok én ennyire. biggrin.gif Több tag is leírta oldalakkal ezelőtt, hogy a mai világban egyáltalán nem nehéz, hiszen az internet kapcsolat a legtöbb fejlődő országban már, hogy nem hozzá tartozik az alap háztartási felszereléshez. Várható volt, hogy a világon élő hét milliárd ember közül - akik már herike eleresztett galambjáról is előbb tudnak, mint ő maga - megvásárol annyi lemezt, maxit és egyéb produktumokat a nevükkel fémjelezve, hogy ezzel megelőzzék a már nem élő kollégáikat. Szerintem eléggé cinkes azzal előhozakodni, hogy Elvis Presley vagy épp a Beatles mit is tett le az asztalra, ugyanis nem csak klasszisokkal jobb a zenéjük, és bár a maga idejében mindegyik hatalmas divatnak örvendett, mégis volt a sármjuk mögött tehetség is. Persze, most hatalmas sikernek van elkönyvelve, hogy ez az öt nyominger belekerült a Guiness-rekordok könyvébe, de a siker valóban nem egyenlő a tehetséggel és a szerethetőséggel is. Felőlem finghatnak szivárványt és reggelenként üríthetnek aranyat is a klotyóba, akkor is öt semmirekellő nyikhaj fog maradni. Valahol egyébként tényleg felháborító, hogy ezek a divatmajmocskák kapnak ilyen szintű elismerést. Mondjuk amíg lesznek olyan ostoba kislánykák, akik speciel itt is kommenteltek, addig lehet is számítani ilyenre.


Ó, köszönöm, köszönöm ISTENEM! Egy normlis észjárású ember. Bánom, hogy nem én fogalmaztam a kommentedet! smileeee.gif
2014. szeptember 09. 16:32 #165
Lilluskaa
Lilluskaa
új tag
 
StátuszHey:D
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.06.19.
Hozzászólás: 45
Csatolások: 0
Azonosító: 227929
Offline offline
Omg,nagyon büszke vagyok rájuk!!! Imádom őket*-*
2014. szeptember 09. 17:29 #166
- törölt felhasználó -    
Örülök és gratulálok nekik!!!Nagyon ügyesek!!!IMÁDOM ŐKET!!!LUUUV!
2014. szeptember 09. 17:49 #167
Bius03
Bius03
visszatérő vendég
 
StátuszI love 1D!! forever directioner..... <3 ^_^
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.30.
Hozzászólás: 146
Csatolások: 0
Azonosító: 201132
Offline offline
I love 1D!!!!! Imádom az 1D-t!!Megérdemlik.És aki csúfolja az 1D-t annak üzenem hogy vajon ezt megtudnák csinálni amit ők?!Sokan azt hiszik hogy az 1D az csak EGY banda pedig nem.Az 1D a banda.És itt a bizonyíték erre. Az 1D egy csoda,egy álom amiről méh meg nem jelentek nem tudtunk és megvalósult.És most már el se tudjuk képzelni hogy milyen lenne nélkülük. smileeee.gif Igen ők A ONE DIRECTION!! Egy igazi sikere banda akikre mi rajongók büszkék lehetünk. smileeee.gif I love directionerek & 1D!!! smileeee.gif happy.gif heart.gif
2014. szeptember 09. 20:28 #168
- törölt felhasználó -    
Na hát ez nevetséges... persze nincs rossz zenéjük nem mondom, de azért ennyire ne essünk már hasra tőlük... Csak azért van ekkora rajongó táboruk - ami megjegyzem 13 éves lányokból áll - mert helyesek. Mostanában alig lehet róluk hallani, lassacskán el is fognak tűnni.
2014. szeptember 09. 20:48 #169
MissWho
MissWho
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.09.18.
Hozzászólás: 196
Csatolások: 0
Azonosító: 212058
Offline offline
smile3, veled vagyok!
2014. szeptember 09. 21:15 #170
Shawol19
Shawol19
visszatérő vendég
 
Státuszmonstantól x lesz
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.04.15.
Hozzászólás: 334
Csatolások: 0
Azonosító: 224313
Offline offline
smile3, MissWho
Igen, igen! Egyetértek
2014. szeptember 09. 21:29 #171
Auryner
Auryner
új tag
 
Státusz"We got a problem,and there's nothing i can do."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.08.29.
Hozzászólás: 2
Csatolások: 0
Azonosító: 232461
Offline offline
akkor sem jobbak a Beatles-nél és soha nem is lesznek tongue.gif
pár év múlva jön egy másik fiú banda és egyszer volt 1D egyszer nincs jah és már 5SOS kezdi leváltani szívem szerint mert hisz midnenhol az ő pofikájukat látom már (poszter és khm nem vagyok fan )
plusz h belekerültek nem érdekel úgy sem veszem meg a könyvet biggrin.gif
2014. szeptember 09. 21:37 #172
ku99
ku99
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.05.22.
Hozzászólás: 87
Csatolások: 0
Azonosító: 151526
Offline offline
Gratulálok nekik! Ahogy látom megoszlanak a vélemények de szerintem megérdemlik. Ők dolgoztak meg érte ez az ő sikerük.
2014. szeptember 09. 21:59 #173
Ewanon96
Ewanon96
visszatérő vendég
 
Státusz> szeretnék visszamenni a kifinomult, pestises kis századomba ~ Benedict ♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.08.23.
Hozzászólás: 234
Csatolások: 84
Azonosító: 232071
Offline offline
Jaj, de nem szeretem az 1D-t. :'33
Viszont - ha megérdemlik - érdemeljék meg. Úgysem fog érdekelni, ha a legsikeresebb fiúbanda lesznek a világegyetemben. Egy dedikálásra, egy koncertre, SEMMIRE nem fogok elmenni, mert a nyál, na, az megvan!
2014. szeptember 10. 11:34 #174
Lillaa11
Lillaa11
új tag
 
StátuszTe tetted-e e tettetett tettet, te tettetett tettek tettese, te!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.02.24.
Hozzászólás: 57
Csatolások: 0
Azonosító: 196714
Offline offline
Gratula... smileeee.gif <3 ohmy.gif
2014. szeptember 10. 13:28 #175
Csigusz11
Csigusz11
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.08.21.
Hozzászólás: 105
Csatolások: 0
Azonosító: 210002
Offline offline
Lehet, hogy népszerűek, de színvonalban nullák, utol sem érik a régi legendákat. Nincsenek IGAZI dalaik. Most komolyan: minden daluk csak a romantikáról, a nyálas szövegekről és a csöpögős (nem valódi!!) érzelmekről szólnak. És mindezt miért? Hogy beetessék a rajongóikat. És még helyesnek sem mondhatók.

Lili1DLoveForever írta:
"Nem értem mi a francért kell utálkozni, s elvenni a rajongóknak az örömét, mert nektek nem tetszik, mert nem a ti kedvencetekről írták ezt.Komolyan mondom, ha nem szeretek őket akkor el se olvasd a cikket és görgess tovább ennyi..."

1: Én nem a saját kedvencemet akartam itt látni, azért "utálkozok", mert szánalmasnak tartom őket és csak van jogom megmondani a véleményemet...
2: Hogy mért olvastam el a cikket? Mert eleinte azt hittem, hogy ez csak vicc. Ez a banda nem banda.

Bius03 írta:
"És aki csúfolja az 1D-t annak üzenem hogy vajon ezt megtudnák csinálni amit ők?!"

Nem vagyok énekes és nem is akarok az lenni. És nem is akarok olyan lenni, mint ők, az egyszerűen sértés lenne.

Bius03 írta:
"És most már el se tudjuk képzelni hogy milyen lenne nélkülük."

De, képzeld, én el tudnám képzelni nélkülük az életet.
2014. szeptember 10. 14:07 #176
- törölt felhasználó -    
Idézet
Lili1DLoveForever írta: 
Kedves Utálkozók!
Nem értem miért mondjátok, azt hogy ez semmi, meg nem érdemlik meg..stb..Akkor ennyit mondok nektek:  bolond.gif  Ha ti is ekkora népszerűséget fogtok elérni, akkor beszélgessünk. Nem értem mi a francért kell utálkozni, s elvenni a rajongóknak az örömét, mert nektek nem tetszik, mert nem a ti kedvencetekről írták ezt. Komolyan mondom, ha nem szeretek őket akkor el se olvasd a cikket és görgess tovább ennyi...


teljesen igazad van!
2014. szeptember 10. 17:56 #177
Ayame.01
Ayame.01
typical teen, sorry
 
Státusz
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.25.
Hozzászólás: 5540
Csatolások: 32
Azonosító: 159255
Offline offline
Gratulálok, nagyon örülök a sikerüknek! heart.gif
2014. szeptember 10. 18:22 #178
sarika2001
sarika2001
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.03.14.
Hozzászólás: 3762
Csatolások: 0
Azonosító: 171194
Offline offline
Gratulálok,nagyon örülök a sikerüknek heart.gif heart.gif
2014. szeptember 10. 19:03 #179
Marcella
Marcella
új tag
 
StátuszMaybe its not my weekend, but its gonna be my year
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.11.04.
Hozzászólás: 94
Csatolások: 1
Azonosító: 189081
Offline offline
Lili1DLoveForever írta:
Kedves Utálkozók!
Nem értem miért mondjátok, azt hogy ez semmi, meg nem érdemlik meg..stb..Akkor ennyit mondok nektek: bolond.gif Ha ti is ekkora népszerűséget fogtok elérni, akkor beszélgessünk. Nem értem mi a francért kell utálkozni, s elvenni a rajongóknak az örömét, mert nektek nem tetszik, mert nem a ti kedvencetekről írták ezt. Komolyan mondom, ha nem szeretek őket akkor el se olvasd a cikket és görgess tovább ennyi...

Teljesen igazad van!! Én nagyon büszkék vagyuk rájuk<3
2014. szeptember 10. 19:10 #180
laaura_love
laaura_love
Te voltál a béke az örök háborúban!
 
StátuszLaissons le passé au passé - Hagyjuk a múltat a múltban
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.06.07.
Hozzászólás: 2037
Csatolások: 0
Azonosító: 227220
Offline offline
*o* Nagyon büszke vagyok rájuk!!! :') ♥
10 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok