Starity

Dalpremier: One Direction - Fireproof

5 oldal 1 2 3 4 5
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2014. szeptember 29. 18:46 #81
bogica0901
bogica0901
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.11.11.
Hozzászólás: 92
Csatolások: 0
Azonosító: 215129
Offline offline
Jajj már annyira várom hogy ki adják smileeee.gif
2014. szeptember 30. 14:09 #82
Bátor Ventillátor
Bátor Ventillátor
level 90-es procrastinator
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.09.22.
Hozzászólás: 2771
Csatolások: 6
Azonosító: 233680
Offline offline
Idézet (Beyla @ 2014.09.09. 19:33)
Újabban egy teljesen átlagos dallamot találtak, teljesen átlagos dalszöveggel és teljesen átlagos gitárkísérettel, illetve hangszereléssel. Mondjuk alapból is eléggé nyomott vagyok, de a hallgatása alatt eskü, hogy még jobban is elálmosodtam. A hatalmas hangi adottságaik sem váltottak ki belőlem semmilyen érzelmet, és talán még lejjebb is adtak a zenét illetően. Egyedüli pozitívum, hogy nem nyúltak - szerintem - egyéb híres együttesektől (példának okáért a The Who nyúlást tudnám felhozni), ám simán elmegy egy ismeretlen Backstreet boys dalnak, ami valami plusz trackként lett felpakolva valamelyik korongjukra. Már érződik ezen a dalon is, hogy eléggé erőltetve van ez az egész. Egy-két év hírük-hamvuk se lesz nagyon, hiszen már most alig hallani róluk.

Éééés ott a pont biggrin.gif És igen, AZ A THE WHO-NYÚLÁS! (Na meg a Def Leppard is...) Hú vazze, ne tudjátok meg, hogy kibuktam, mikor meghallottam. Főleg mikor megláttam, hogy védik a fanok ezeket a taknyosokat.
2014. szeptember 30. 14:16 #83
Bátor Ventillátor
Bátor Ventillátor
level 90-es procrastinator
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.09.22.
Hozzászólás: 2771
Csatolások: 6
Azonosító: 233680
Offline offline
Idézet (Mille @ 2014.09.09. 21:35)
Beyla! 
(Ezt most különösen neki címzem, mert az ő hozzászólását olvastam, de nyugodtan magára veheti az is, aki hasonlóan szépeket szól)
Négy éve mondják a rosszmájú emberek, hogy 1-2 év múlva sehol sem lesz a One Direction. Az a pár év eltelt és azt hiszem minden elfogultság nélkül állíthatom, hogy a banda sikeresebb, mint valaha és a hanyatláslak enyhe nyoma sincs. És lefogadom, hogy az ismét emlegetett egy-két év múlva is még a pályájuk csúcsán lesznek, nem pedig a süllyesztőben...de ezt majd úgyis meglátjuk. Mot mindegy is.
Amúgy, ha ennyire unalmasnak és élvezhetetlennek tartod a One Direction számait - ugyanis eddigi hozzászólásaidból is az jött le, hogy nem csak a Fireprooffal vagy elégedetlen - minek hallgatod? Időpocsékolás a szabadidődet olyan dolgokra fecsérelni, amit nem kedvelsz, de te tudod..

Valószínűleg ők sem önként és dalolva hallgatták, hanem úgy nyomták a pofájukba mindenhonnan ezt az öt senkit, és gondolom, már baromira unják. Persze, még mindig ismert az eggydéé, (sajnos), de csak mert nyomatják őket. Kit érdekel, hogy népszerűek? Attól még a zenéjük ugyanolyan gagyi marad rohog.gif
Nekem sem kellett volna utánuk keresnem... Ha nem lettem volna olyan kíváncsi, most boldog tudatlanságban élhetném az életem biggrin.gif
2014. október 09. 23:50 #84
- törölt felhasználó -    
Nekem nagyon tetszik smileeee.gif heart.gif
5 oldal 1 2 3 4 5
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok