Starity

Szünetelnek a sorozatok az RTL Klubon

6 oldal 1 2 3 4 5 6
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2014. szeptember 29. 16:31 #101
kami98
kami98
 
Státusz"Life itself is worth living for." - JA
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.10.30.
Hozzászólás: 1305
Csatolások: 0
Azonosító: 137470
Offline offline
Sose neztem az RTL-en levo sorozatokat, szoval kulonosebben nem erdekel.
A Celeb vagyok, ments ki innen! sorozatot mar varom, kivancsi vagyok melyik idiota celeb lesz benne:D
2014. szeptember 29. 17:55 #102
Betti The Fan
Betti The Fan
visszatérő vendég
 
StátuszSuliláz
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.09.14.
Hozzászólás: 280
Csatolások: 0
Azonosító: 211791
Offline offline
NEEE ÉN NEM BÍROM KI 2 HÉTIG SZULEJMÁN NÉLKÜL!!! Bár szerencvsére egy héten a Szulejmánból csak 1 epizódot adnak le.... annyit csak ki birok...
2014. szeptember 29. 20:27 #103
Samargzöld
Samargzöld
új tag
 
StátuszIf you can't laugh at yourself, friend, i'd be glad to do it for you
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.09.28.
Hozzászólás: 72
Csatolások: 1
Azonosító: 233897
Offline offline
De ez így milyen már, hogy emiatt a baromság miatt nem lesz Szulejmán:((((
2014. szeptember 29. 23:28 #104
Dawe7
Dawe7
visszatérő vendég
 
StátuszDawe7 még nem állította be a státuszát, mert nem jut eszébe semmi érdekes....
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.01.18.
Hozzászólás: 151
Csatolások: 3
Azonosító: 167438
Offline offline
Mi a f@&#?? emiatt az IQ hiányos baromság miatt nem lesz csont???? sad.gif most komolyan, ilyen mélyre süllyedtünk??
2014. szeptember 30. 14:30 #105
Ilike97
Ilike97
új tag
 
StátuszSzuper Seohyun! :D
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.07.02.
Hozzászólás: 89
Csatolások: 0
Azonosító: 228681
Offline offline
Annak örülök hogy a Szulejmán nem lesz de hogy a Dr Csont az rossz!
2014. szeptember 30. 14:58 #106
- törölt felhasználó -    
A Szulejmán sokat segített a tanulásban,hasznosnak vélem a sorozatot,és még nézhető is.Merem állítani,hogy sokkal értelmesebb eme sorozat,mint az Éjjel Nappa Budapest,a Celeb vagyok ments ki innen...és testvérei.A Dr.Csontot szintén nagyon imádom,így nehéz lesz kibírni azt a hat hetet.Bár,egyesek messzire mennek.Szóval a Szulejmán egyes nézői annyira leverte felnőtt létére a hisztit,hogy az már nekem fájt.Nem értem egyeseknek az észjárását.Nem örökre tűnnek el a sorozatok.Azt a fránya hat hetet tessék kibírni.Ha még anno három hónapot kitudtak bírni nyáriszünetben,Barátok Közt és az egyéb ,,értelmes'' sorozatok nélkül,akkor az a hat hét gyerek játék lesz. wink.gif
2014. szeptember 30. 15:04 #107
- törölt felhasználó -    
Másrészt addig fogják verni a hisztit a sorozatok miatt,míg a programozó meg nem unja és be nem tiltja az egészet. rohog.gif
Na akkor lenne hiszti rohama mindenkinek smileeee.gif
2014. szeptember 30. 15:12 #108
- törölt felhasználó -    
Idézet
CandUs írta:
Már nem azért, de az Éjjel-Nappal Budapest most már lassan másfél óra hosszú. Nem gondolják, hogy ezt kéne lerövidíteni reklámokkal együtt max. 1 órára? Amúgy is, rohadt sok mindent próbálnak belezsúfolni az esti főműsoridőbe. Ez egy kicsit olyan, mint a "sokat akar a szarka, de nem bírja a farka" esete. 
Amúgy meg nem is értem, hogy nem férnek bele a sorozatok a műsorrendbe. Eddig is 10-től kezdődtek a sorozatok -amikor már a dolgozó emberek és a diákok nagy része is alszik. Most mennyitől kezdenének? Fél 11-től? Komolyan mondom nevetséges, hogy az RTL ezt a trash reality-t fogja lenyomni a torkunkon. 
A Szulejmán védelmében szólnék most: van egy történelmi ihletésű sorozat, amit végre egy nagyobb méretű közönség néz. Mint leendő történelemtanár, én mindenkit bátorítok arra, hogy nézze a sorozatot, mert ha a fele tényleg úgy történt, ahogy a soriban is bemutatják, már tanultak az emberek valamit. Még mindig sokkal jobb, mint a Való Világ és társai.


Köszöntem,drága ok.gif meghajolo.gif
2014. szeptember 30. 16:49 #109
- törölt felhasználó -    
Őszinte leszek. Szulejmán,Dr.Csont,Mentalista. Ezek olyan tv sorozatok amiből egy csöppet azért lehet tanulni,vannak benne érdekes és értelmes dolgok. A helyszínelők,pedig egy olyan kategória,hogy az egyik legértelmesebb sorozatnak mondanám,eszméletlen sok hasznos információ van benne. Nem igazán szoktam RTL klub-ot nézni,főleg nem esténként,a sorozataimat amiket nézek online nézem hétvégente,hiszen iskola mellett nem sok időm és lehetőségem van erre hétköznap,szóval engem nem érint,hogy hat hétre kivonják őket a forgalomból. Viszont,egyszerűen dühít,hogy az értelmes és viszonylag értelmes sorozatot szüneteltetik,de az Éjjel-nappal Budapestet(-ami igazából teljes mértékben nép butítás,ami arról szól,hogy ki hányszor él szexuális életet óránként, ki kivel mikor visít és ordibál,mert igen erről szól,semmi másról,abszolút nincsen benne hasznos,érdekes oktató információ-)lassan másfél-két órás adásra húzzák(igen,bármikor este reklám közben kapcsolgattam, a tv-ben,mindig ez a műsor ment az RTL-en) Tanulok médiaismeretet,szóval tisztában vagyok azzal,hogy miért van ez. Mert ez KELL a népnek drágák. Igen,a mi buta borjú népünknek ez KELL,ezért élnek halnak,az önbutításért. Ha nem néznék ezt a műsort,akkor nem menne,nem folyna a csapból is ez. Én a részemről,sajnálom,hogy az embereknek erre van szükségük,de ez ellen nem lehet tenni,hiába a felháborodás.
2014. szeptember 30. 18:10 #110
- törölt felhasználó -    
A Szulejmánt azért másik napra átrakhatták volna pl;Szombatra. Sajnálom,hogy nem fogja a szerda estéimet színesíteni. Remélem ezek után a "Celeb vagyok ments ki innen" valami nézhető műsor lesz..
2014. október 01. 21:33 #111
mara11
mara11
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.10.01.
Hozzászólás: 1
Csatolások: 0
Azonosító: 234007
Offline offline
És z Éjjel-nappal Budapest? Azt a mocskolódós színvonaltalan semmit mi védte meg? Ez a Celeb vagyok ments ki innen meg megint egy semmi! Én csak Szulejmant néztem az RTL Klubon, mert szépen lassan ez a csatorna lesüllyesztette magát a katasztrófa turizmus szintjére: minden ami durva, közönséges, olcsó népszerűségre számító.
6 oldal 1 2 3 4 5 6
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!