Starity

Kim Min Soo "Minsu"

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2014. november 15. 12:37 #1
- törölt felhasználó -    
A téma szóljon a Boys Republic-ból jól ismert Minsu-ról. Úgy gondoltam, hogyha már őt is egyre több K-Pop rajongó szereti, akkor igazán érdemelne Ő is egyet. laugh.gif Ide minden jöhet, ami csak vele vagy a csapatával kapcsolatos. wink.gif laugh.gif
1 felhasználónak tetszik: kara jiyoung
2014. november 15. 12:48 #2
- törölt felhasználó -    
Ha nem baj, ismét szeretném én kezdeni a sort. blush.gif
Az egyik legjobb barátnőm(itt GomNaNa-ként ismerhetitek) mutatta be nekem a csapatot és hát egyből beléjük szerettem. De akkor most jöhet Minsu.
Minsu már ez első perctől a kedvencem. Nagyon tehetséges és egyben nagyon helyes is. Ahogy elnéztem a tánctudását az is kifogástalanul remek. Remélem még nagyon sokan megszeretik, mert Ő is egy valódi csillag: heart.gif wink.gif laugh.gif
https://33.media.tumblr.com/ffcca92bdd01ea626000f76fde5bd68c/tumblr_n98yl0RF7m1rw86i9o3_500.gif
1 felhasználónak tetszik: kara jiyoung
2014. november 15. 17:56 #3
- törölt felhasználó -    
Drága Boys Republicos "szerelmem" heart.gif
https://33.media.tumblr.com/225bc9bd2b691a601c39f678edc7c626/tumblr_n9af3bwCVR1sdwt7no3_500.gif
Első látásra megimádtam, mikor pedig meghallottam a hangját nekem ott volt végem. Iszonyat jó rapper, imádom! De emellett pedig iszonyat jó táncos is, amit Sung Jun-al időnként előadtak még a Party Rock promóciói kapcsán hát csak ámultam w00t.gif
Azt pedig szerintem nem nagyon kell taglalni, hogy nagyon is jól néz ki. Azok a gyönyörű, csillogó szemei meg hát... wub3.gif wub2.gif
Nagyon örülök, hogy a csapatot szinte a debütálásától kezdődően ismerem és talán mert olyan szerethetőek mind az öten könnyen a rajongójuk lettem. Annak pedig külön örülök, hogy azért ők sem az a tucat idol banda. A VIXX-hez hasonlóan pedig hiába van minden visszatérésük alkalmával éles stílus váltásuk valahogy minden dal annyira ők és annyira hozzájuk illik. happy.gif
heart.gif Royal Family 4ever! heart.gif

Ez pedig az egyik kedvenc videóm. A többiek is jó táncosok, de Minsu nekem mindig is a legjobb lesz! heart.gif
1 felhasználónak tetszik: kara jiyoung
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok