Starity

Kristen Stewart a lányokat szereti?

12 oldal 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2015. január 14. 12:06 #201
vlili
vlili
 
StátuszLannister párti.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.10.26.
Hozzászólás: 767
Csatolások: 5
Azonosító: 214072
Offline offline
De szép a ruhájuk.Főleg Kristené ohmy.gif tongue.gif
2015. január 14. 12:07 #202
vlili
vlili
 
StátuszLannister párti.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.10.26.
Hozzászólás: 767
Csatolások: 5
Azonosító: 214072
Offline offline
És amúgy az ő dolguk
2015. január 14. 13:51 #203
- törölt felhasználó -    
Idézet (Pata Noémi @ 2015.01.11. 20:53)
szerintem ez elég gáz, már bocsánat. Úr isten! ilyen hülyeséget hogy egy lány egy másik lányba szerelmes és ugyanez afiúkkal! milyen ez a világ?? áhh, én ehhez már nem tudok hozzászólni... de ha a rajongók fikázzák őket akkor ijjé....


Hát igen, az érettséged ilyenekből nyílvánul meg.
Egy dolog, hogy az emberek legtöbbször ódzkodnak egy meleg pártól, ezért általában nem mindenki előtt fognak smárolni, de miért kell őket elítélni? Valószínüleg ők így születtek, van akinél előbb, van akinél később nyílvánul ez meg. Ha valaki így akar élni, ahhoz másnak semmi köze. És bár szerintem is kissé... öhmm... nem találok megfelelő szót, mert bár nem ítélem el a meleg, biszexuális párokat, azért ez elég idegen nekem.
Nem tudom hány éves vagy, de szerintem már tudnod kéne, hogy ez nem az ő hibája. Gondolom nem tudsz belegondolni abba, milyen rossz érzés lehet valakinek, mikor rájön, hogy a saját neméhez (is) vonzódik. Mielőtt valaki megkérdezné, nem egyáltalán nem vagyok egyikse, feljebb már említettem, ez teljesen távol áll tőlem. Csak szerintem kicsit gáz, hogy ócsároljátok ezeket a párokat, mikor tényleg bele lehet képzelni magatokat a helyzetükbe. Nem mindegyik örül, mikor rájön, de ez van. Nem tudom mit szólnátok hozzá, ha ezért elfordulnának tőletek a barátaitok.
2015. január 14. 14:01 #204
rosa82
rosa82
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.05.09.
Hozzászólás: 2078
Csatolások: 0
Azonosító: 201674
Offline offline
Egy új ok amiért majd lehet mocskolni őt, bezzeg a jennifer lawrence, vagy Shailene Woodley csinálta volna ezt rá azt mondanák de édes meg aranyosak együtt, néha úgy kezelik mint valami szemétládát. Ha boldog így csinálja nyugodtan amit akar és akivel akarja senkinek semmi joga hozzá ,hogy elítélje őt
2015. január 14. 15:51 #205
gdomcsi
gdomcsi
új tag
 
StátuszThe Winter is coming...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.12.30.
Hozzászólás: 9
Csatolások: 0
Azonosító: 217964
Offline offline
Ebből mit tudtak kihozni? Csak a barátnőjével volt! Lehet nem is csókolta meg csak súgott neki valamit.
2015. január 14. 18:36 #206
Samargzöld
Samargzöld
új tag
 
StátuszIf you can't laugh at yourself, friend, i'd be glad to do it for you
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.09.28.
Hozzászólás: 72
Csatolások: 1
Azonosító: 233897
Offline offline
Ezeken a képeken egy kicsit sem tűnik leszbikusnak...
2015. január 14. 19:10 #207
DioDio
DioDio
új tag
 
StátuszThis is Karma Bitch !
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.05.25.
Hozzászólás: 43
Csatolások: 0
Azonosító: 202576
Offline offline
Sztem meg tagadhatatlanul leszbikus a kinézetük... bár ma már mindenféle stílust divatba hoznak, mint pl a felborotvált hajat is, ami szintén leszbi style !!.. de hát Istenem, mi van akkor ha bi !
2015. január 15. 13:19 #208
- törölt felhasználó -    
Egyáltalán nem lehet kivenni ezekből a képekből, hogy Kristen leszbukas-e avagy sem. Ezek semmit sem mutatnak, ahogy a többiek is írtál lehet csak súgott neki valamit.
2015. január 15. 22:35 #209
- törölt felhasználó -    
Jaj, de jó, látom, megint megmutatkozik (immáron sokadjára) a staritys értelmiség.
1. Kééérlek titeket, mielőtt lehoztok egy cikket, olvassatok utána a témának! Az utolsó mondaton hördültem egy nagyot. Idézem: „...így joggal merülhet fel a kérdés, hogy vajon biszexuális-e a színésznő vagy csupán múló hóbortról van szó részéről.” Úgy viselkednek, mint akik szeretik egymást? Igen. Úgy is néznek ki, mint akik szerelmesek? Szerintem igen. Úgy tűnnek, mint akik boldogok együtt? Igen. Akkor meg milyen múló hóbortról beszélünk itt, kéremszépen?! Jómagam mint biszexuális nő, mélyen felháborítónak tartom, hogy akár az én, akár a színésznő nemi identitását megkérdőjelezzék és "csupán múló hóbortnak" titulálják. Egyrészt magánügy, másrészt a biszexualitás nem hóbort! Nem, köszönjük a kérdést, nem csupán meg vagyunk zavarodva. Nem megyünk keresztül semmiféle változáson. Nem kísérletezgetünk. Nem hazudunk. Nem simán döntésképtelenek vagyunk. Nem felvágni akarunk. Biszexuálisak vagyunk. És ez nem olyan, hogy majd ezzé válsz az életedben, mert például (a roppant „felvilágosult” emberek egyik érve ellenére) sok filmet néztél melegekről, meleg barátaid vannak, vagy mert a szüleid melegek, és két apukád vagy anyukád van. Ezzel születsz. Elnyomhatod magadban, harcolhatsz ellene, de garantáltan boldogtalan leszel.
2. Azért a kommentszektor is büszkélkedhet pár gyöngyszemmel. Kedvencem ez a „látni rajta, hogy leszbikus” meg a „rövid/borotvált haj leszbi style.” Ezek már szinte fizikai fájdalmat okoznak! NEM, nincs senki homlokára ráírva a nemi hovatartozása! NEM, nincsenek direkt leszbikusoknak való ruhadarabok vagy hajstílus. Most minden lány, aki rövid hajú, az leszbikus, és fordítva?
Mindegy, nem is részletezem tovább, de pár ember igazán hozzászokhatna az LMBTQ emberek látványához, mert mi nem fogunk elrejtőzni. Get over it.
4 felhasználónak tetszik: AFCfan, chelseagirl18, Jolie_77, Phaedra
2015. január 17. 17:26 #210
- törölt felhasználó -    
Először is hogy néz ki Kristen????? Jesszusom!
Amúgy meg miért van ez...Ha valakinek megfogjuk a kezét: vagy a párunk vagy éppen szeretjük!
Ennek NINCS értelme! Sőt ebből nem lehet semmit kivenni...
Gyerekeskedés az,hogy ő meg ő ez meg az!
2015. január 19. 12:30 #211
DioDio
DioDio
új tag
 
StátuszThis is Karma Bitch !
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.05.25.
Hozzászólás: 43
Csatolások: 0
Azonosító: 202576
Offline offline
Mikkamakka
Ha ez ide szólt, sztem nem értetted meg a véleményem mondanivalóját... nem támadásnak írtam, ott van az is..és ha biszexuális és ha most egy lánnyal van , akkor mi van !! kettő... A felborotvált haj leszbikus divat volt, nekem sok ismerősö van munkámból kifolyólag is aki homo, bi vagy tarnsz , és anno amikor divatba hozta a celeb világ a felborotvált hajat, szóvá is tették.....amúgy meg egy melegpárti , toleráns ember vagyok..úgyhogy nekem te ne!! erre írtam hogy lehet divatból, öltözködnek most ilyen fiúsan az új ,,öribarijával" bár a képek alapján nem hiszem..! Mégegyszer hangsúlyoznám, ez nem fikázás vagy támadás, hanem észrevétel, logikus alapokra helyezve ! Mégiscsak elfickósodott valamiért, látszólag az amúgy is fickós stílusú ,, BBF" hatására, és nem hiszem azért mert unja a magassarkút..
2015. január 21. 13:18 #212
Szoni7
Szoni7
új tag
 
StátuszTyler Posey
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.10.
Hozzászólás: 81
Csatolások: 30
Azonosító: 155054
Offline offline
nemááááááááááááááá
2015. január 23. 21:25 #213
Hayame
Hayame
Angel of music ♫
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.09.02.
Hozzászólás: 1160
Csatolások: 65
Azonosító: 211122
Offline offline
Hát ez gáz.... biggrin.gif
2015. január 26. 17:28 #214
- törölt felhasználó -    
Isteneem -.-˝
És mi van, ha biszexuális??Ez az ő dolga..
Hayame képzeld magad az ő helyzetébe hogy esne ez neked ha itt Ország-Világ előtt kiírnák hogy neked egy azonos nemű emberrel milyen a viszonyod/kapcsolatod??Hát azért álljunk már meg
2015. január 26. 17:32 #215
- törölt felhasználó -    
Idézet (MuffinGirl0 @ 2015.01.26. 17:28)
Isteneem -.-˝
És mi van, ha biszexuális??Ez az ő dolga..
Hayame képzeld magad az ő helyzetébe hogy esne ez neked ha itt Ország-Világ előtt kiírnák hogy neked egy azonos nemű emberrel milyen a viszonyod/kapcsolatod??Hát azért álljunk már meg

Teljesen igazad van.
2015. január 30. 13:51 #216
alexa0411
alexa0411
új tag
 
StátuszHead up, stay strong, fake a smile.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.01.16.
Hozzászólás: 51
Csatolások: 0
Azonosító: 239077
Offline offline
a haja elég gáz.. sad.gif sajnálom azért
2015. január 30. 17:35 #217
- törölt felhasználó -    
Ez csak rá tartozik ha az is csak az ő dolga másnak ehhez semmi köze! -.- Hayame szerintem nem lenne "gáz" ha rólad lenne szó, ha te kerülnél ilyen helyzetbe mint most ő hogy ORSZÁG-VILÁG ELŐTT kitennének rólad egy ilyen cikket akkor mindjárt megváltózna a véleményed, és akkor nem lenne "gáz"
Mellesleg az is lehetséges hogy nem csókolta meg a barátnőét hanem csak a fülébe súgott valamit!
2015. január 31. 14:07 #218
Enn32
Enn32
új tag
 
StátuszNem tudunk aludni! ><
  Csoport: Megerősítés alatt
Csatlakozott: 15.01.31.
Hozzászólás: 9
Csatolások: 0
Azonosító: 239773
Offline offline
De szar a haja xd
2015. február 02. 18:26 #219
- törölt felhasználó -    
Na és? Az még nem biztos, hogy együtt vannak (szerelmesek egymásba)!!! Én is szoktam néha fogni a legjobb barátnőm kezét, és az őlébe is ültem már (az osztályba) de csak hülyeségből (az osztályba) de nem, nem vagyok sem leszbikus sem biszexuális!! Én igaza van F.TáŁia Evelin-nek. Nem is biztos, hogy megcsókolták egymást. De ha járnak is, az ő dolguk. Léteznek még más azonos nemű párok is!! Nem ők az elsők.
2015. február 04. 10:03 #220
- törölt felhasználó -    
Mostmár csak akkor lehet ilyen lánybarátság,ha valaki lezbi?
12 oldal 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok