Starity

Kingsman: The Secret Service / Kingsman: A titkos szolgálat (2014)

4 oldal 1 2 3 4
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2015. június 11. 14:42 #41
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Ez igaz, én is tegnap este szedtem le Ncore-ról, ráadásul magyar szinkronnal. De gondolom van olyan, mint pl. Sally, aki eredetiben szeretné megvásárolni. Nekem amúgy tökéletes a netről leszedett rippelt verzió.
2015. június 11. 20:31 #42
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (Beyla @ 2015.06.11. 14:42)
Ez igaz, én is tegnap este szedtem le Ncore-ról, ráadásul magyar szinkronnal. De gondolom van olyan, mint pl. Sally, aki eredetiben szeretné megvásárolni. Nekem amúgy tökéletes a netről leszedett rippelt verzió.

Én tegnap húztam le a Blu Ray verziót EREDETI NYELVEN. Sokkal jobb, mint szinkronnal. De amúgy igen, én már startra készen állok, alig várom, hogy megérkezzen a boltba. Első nap megyek is nyitásra és megveszem. biggrin.gif Nem érdekel az ára sem - kivételesen... smileeee.gif Kiperkálom érte a 3300-at vagy mennyi... Ez a film annyira zseniális, hogy hajlandó vagyok támogatni a készítőit. biggrin.gif
3 felhasználónak tetszik: funny18, Szandi0820, Bessie
2015. június 11. 20:44 #43
Szandi0820
Szandi0820
mousquetaire™
 
Státuszhead over heart. ● #KeepThePromise
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.05.02.
Hozzászólás: 8803
Csatolások: 218377
Azonosító: 59785
Offline offline
Idézet (Sally Sparrow @ 2015.06.11. 20:31)
Én tegnap húztam le a Blu Ray verziót EREDETI NYELVEN. Sokkal jobb, mint szinkronnal. De amúgy igen, én már startra készen állok, alig várom, hogy megérkezzen a boltba. Első nap megyek is nyitásra és megveszem. biggrin.gif Nem érdekel az ára sem - kivételesen... smileeee.gif Kiperkálom érte a 3300-at vagy mennyi... Ez a film annyira zseniális, hogy hajlandó vagyok támogatni a készítőit. biggrin.gif

Én is ragaszkodom a DVD-verzióhoz, szerintem azt fogom kérni szülinapomra. laugh.gif Egyrészt, mert nem foglalja a helyet a gépemen, másrészt így váltogathatok az eredeti és a szinkronos verzió között. Torrentnél meg maradna csak az eredeti, mert bármennyire is hihetetlen, nincs mindenkinek enkórja. rolleyes.gif No meg az is igaz, amit Sally mondott. Van olyan jó alkotás, hogy megvegyem... és a kedvenceimet szeretem a kezemben tudni. beer.gif
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2015. június 15. 12:34 #44
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Izé. A hétvégém ráment, de összedobtam egy - szerintem - viszonylag korrekt feliratot a BR-verzióhoz. Ha érdekel valakit esetleg... Igyekeztem a lehető legpontosabban lefordítani mindent. Ami az én angolomhoz már bonyolult, ott egyszerűsítettem, de nem sok ilyen van a feliratban. biggrin.gif Nem tudom, ki-hogy van vele, de én nem szeretem a nagyon leegyszerűsített feliratokat. Pláne, ha az eredeti se lenne hosszabb, mint az ott szereplő szöveg... smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: Bessie
2015. június 25. 11:14 #45
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Egyszerre vagyok boldog és elkenődött. MIÉRT CSAK A BLU RAY DÍSZDOBOZOS????! MIÉÉÉÉÉÉÉRT??????! mellow.gif

Szerintetek a DVD-n is ugyanazt takarja az extra, vagy sem??? Jaj, miért nem tudtak kiadni egy dupla DVD-s, díszdobozos verziót is???? sad.gif Facsarják így kifelé a szívemet... mellow.gif

Utánanyaltam: nem, a DVD-n kevesebb extra van. cray.gif cray.gif cray.gif cray.gif cray.gif cray.gif
1 felhasználónak tetszik: Bessie
2015. június 25. 11:54 #46
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Kerestem elérhetőséget a forgalmazóhoz, de magyar nincs. mellow.gif Pedig szerettem volna nekik küldeni egy "kedves" levelet... dry.gif
1 felhasználónak tetszik: Bessie
2015. június 25. 11:55 #47
Szandi0820
Szandi0820
mousquetaire™
 
Státuszhead over heart. ● #KeepThePromise
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.05.02.
Hozzászólás: 8803
Csatolások: 218377
Azonosító: 59785
Offline offline
Idézet (Sally Sparrow @ 2015.06.25. 11:14)
Egyszerre vagyok boldog és elkenődött. MIÉRT CSAK A BLU RAY DÍSZDOBOZOS????! MIÉÉÉÉÉÉÉRT??????! mellow.gif 
Szerintetek a DVD-n is ugyanazt takarja az extra, vagy sem??? Jaj, miért nem tudtak kiadni egy dupla DVD-s, díszdobozos verziót is???? sad.gif Facsarják így kifelé a szívemet... mellow.gif
Utánanyaltam: nem, a DVD-n kevesebb extra van. cray.gif  cray.gif  cray.gif  cray.gif  cray.gif  cray.gif

Engem nem lepett meg a hír, már gondoltam előre. A sima DVD-n sajnos mindig kevesebb extra van, mint a BD-n. sad.gif
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2015. június 25. 12:07 #48
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (Szandi0820 @ 2015.06.25. 11:55)
Engem nem lepett meg a hír, már gondoltam előre. A sima DVD-n sajnos mindig kevesebb extra van, mint a BD-n. sad.gif

Én reménykedtem, hogy jön egy dupla DVD-s kiadás, amire rápakolják az extrákat ugyanúgy... sad.gif

Ráadásul neten sem találok extrát sehol, csak a film van mindenhol. Oké, készítettek csomó animot az extrákból, azokat láttam ( álleesős, "nyálcsorgatós" néhol rohog.gif ), és ki vagyok akadva. sad.gif BD lejátszóm nincs, max gépen tudnám nézni, de az nem ugyanaz, mint tévén... Nem tudom, mitévő legyek... sad.gif smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: Bessie
2015. június 25. 12:18 #49
Szandi0820
Szandi0820
mousquetaire™
 
Státuszhead over heart. ● #KeepThePromise
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.05.02.
Hozzászólás: 8803
Csatolások: 218377
Azonosító: 59785
Offline offline
Idézet (Sally Sparrow @ 2015.06.25. 12:07)
Én reménykedtem, hogy jön egy dupla DVD-s kiadás, amire rápakolják az extrákat ugyanúgy... sad.gif 
Ráadásul neten sem találok extrát sehol, csak a film van mindenhol. Oké, készítettek csomó animot az extrákból, azokat láttam ( álleesős, "nyálcsorgatós" néhol rohog.gif ), és ki vagyok akadva. sad.gif BD lejátszóm nincs, max gépen tudnám nézni, de az nem ugyanaz, mint tévén... Nem tudom, mitévő legyek... sad.gif smileeee.gif

Nekem sincs lejétszóm (még), ez mégsem akadályozott meg abban, hogy megvegyem az Elfújta a szél gyűjtői kiadását, ami épp nagyon le volt akciózva és olyan extrák vannak benne/rajta... drool.gif Na mindegy, ebből csak azt akartam kikanyarítani, hogy a lejátszót meg lehet venni utána is. smileeee.gif
2 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow, Bessie
2015. június 25. 12:21 #50
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (Szandi0820 @ 2015.06.25. 12:18)
Nekem sincs lejétszóm (még), ez mégsem akadályozott meg abban, hogy megvegyem az Elfújta a szél gyűjtői kiadását, ami épp nagyon le volt akciózva és olyan extrák vannak benne/rajta... drool.gif Na mindegy, ebből csak azt akartam kikanyarítani, hogy a lejátszót meg lehet venni utána is. smileeee.gif

Igen, én is ezen agyaltam épp, hogy egy lejátszót kéne beszerezni esetleg... rohog.gif Függő lettem, ez van, hjajj... laugh.gif
2 felhasználónak tetszik: Szandi0820, Bessie
2015. június 25. 14:28 #51
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (Szandi0820 @ 2015.06.25. 12:18)
Nekem sincs lejétszóm (még), ez mégsem akadályozott meg abban, hogy megvegyem az Elfújta a szél gyűjtői kiadását, ami épp nagyon le volt akciózva és olyan extrák vannak benne/rajta... drool.gif Na mindegy, ebből csak azt akartam kikanyarítani, hogy a lejátszót meg lehet venni utána is. smileeee.gif

Fenébe is, rádumáltál. rohog.gif Utánanéztem a lejátszó-áraknak és találtam nem is túl drágám Blu Ray, DVD és USB-s!!!! opcióval. Utóbbira mindig is vágytam, sokkal egyszerűbb lenne azzal, így meg akkor extra hozzá a BD-opció, aminek hála beszerezhetővé és nézhetővé válik a Kingsman is. rohog.gif

Annyi, hogy nem bírok napirendre térni, melyik kell... Valamelyik limitált, nyilván... A fémtokos biztosan nagyon szép, ugyanakkor a másik nagyon csábító a "hitelkártyatartó" miatt. A kulcstartó nem különösebben izgat (pláne, hogy medálom már van rohog.gif , az amúgy is menőbb tongue.gif ), de a tok... Tökéletes Oyster kártya tartó lenne, amivel közlekedek Londonban... Amit a közlekedésiek adnak a kártyához ingyér, az tökbéna... biggrin.gif Mondjuk tokot külön is tudnék venni, meg akár kulcstartót is és összességében kevesebből kijönne mind külön-külön, mint ez a limitált kiadás, de... Mégis csak limitált kiadás és jár hozzá egy szép dobozka és IMÁDOM a filmet, mint valami fanatikus őőőrült rohog.gif , ahh... Passz... Mindegy, előrendeltem, maximum meggondolom magam addig és lemondom... Addig egy már biztos az enyém... smileeee.gif Csak kár, hogy később jön ki, mint a szimpla kiadások. Nem is kevéssel. blink.gif
2 felhasználónak tetszik: Szandi0820, Bessie
2015. június 25. 16:14 #52
Szandi0820
Szandi0820
mousquetaire™
 
Státuszhead over heart. ● #KeepThePromise
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.05.02.
Hozzászólás: 8803
Csatolások: 218377
Azonosító: 59785
Offline offline
Idézet (Sally Sparrow @ 2015.06.25. 14:28)
Fenébe is, rádumáltál. rohog.gif Utánanéztem a lejátszó-áraknak és találtam nem is túl drágám Blu Ray, DVD és USB-s!!!! opcióval. Utóbbira mindig is vágytam, sokkal egyszerűbb lenne azzal, így meg akkor extra hozzá a BD-opció, aminek hála beszerezhetővé és nézhetővé válik a Kingsman is. rohog.gif 
Annyi, hogy nem bírok napirendre térni, melyik kell... Valamelyik limitált, nyilván... A fémtokos biztosan nagyon szép, ugyanakkor a másik nagyon csábító a "hitelkártyatartó" miatt. A kulcstartó nem különösebben izgat (pláne, hogy medálom már van rohog.gif , az amúgy is menőbb tongue.gif ), de a tok... Tökéletes Oyster kártya tartó lenne, amivel közlekedek Londonban... Amit a közlekedésiek adnak a kártyához ingyér, az tökbéna... biggrin.gif Mondjuk tokot külön is tudnék venni, meg akár kulcstartót is és összességében kevesebből kijönne mind külön-külön, mint ez a limitált kiadás, de... Mégis csak limitált kiadás és jár hozzá egy szép dobozka és IMÁDOM a filmet, mint valami fanatikus őőőrült rohog.gif , ahh... Passz... Mindegy, előrendeltem, maximum meggondolom magam addig és lemondom... Addig egy már biztos az enyém... smileeee.gif Csak kár, hogy később jön ki, mint a szimpla kiadások. Nem is kevéssel. blink.gif

Örülök neki, hogy sikerült döntened. smileeee.gif Mondjuk az USB-bemenetet én is nagyon kultiválom. A jelenlegi DVD-lejátszónkon is van, sokszor megkönnyíti az ember dolgát, ha éppen kalózkodik. laugh.gif
Én szívem szerint a kulcstartós példányt választanám. Imádom a kulcstartókat, a filmet is, szóval így akár ötvözhetném is a két mániámat. laugh.gif
Úristen, de irigyellek a medálért...
2 felhasználónak tetszik: Bessie, Sally Sparrow
2015. június 25. 18:49 #53
Bessie
Bessie
Jung Kook
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15796
Csatolások: 67786
Azonosító: 27941
Offline offline
Néhány adat:

Kingsman: A titkos szolgálat - DVD
Hangok: magyar (DD 5.1), angol (DD 5.1), cseh (DD 5.1), török (DD 5.1), lengyel (DD 5.1)
Feliratok: magyar, angol, arab, cseh, görög, héber, török, portugál, lengyel, román
Képformátum: 2.40:1 anamorf
Extrák: ?
Ára most mindössze 5090 forint!

Várható szállítási idő:
Előrendelhető!
(A megjelenés napján (2015-07-01) tudjuk majd szállítani.)


Kingsman: A titkos szolgálat - Blu-ray

Hangok: magyar (DD 5.1), angol (DTS-HD)
Feliratok: magyar, angol, arab, cseh, görög, héber, török, portugál, lengyel, román
Képformátum: 2.40:1 anamorf
Extrák: ?
Ára most mindössze 7790 forint!


Kingsman: A titkos szolgálat - Limitált ajándékdobozos kiadás - Blu-ray

Hangok: magyar (DD 5.1), angol (DTS-HD)
Feliratok: magyar, angol, arab, cseh, görög, héber, török, portugál, lengyel, román
Képformátum: 2.40:1 anamorf
Extrák:90 percnyi extra. Kingsman kulcstartó, Kingsman hitelkártya-tartó
Ára most mindössze 18990 forint!


Kingsman: A titkos szolgálat - Limitált fémdobozos kiadás - Blu-ray

Hangok: magyar (DD 5.1), angol (DTS-HD)
Feliratok: magyar, angol, arab, cseh, görög, héber, török, portugál, lengyel, román
Képformátum: 2.40:1 anamorf
Extrák:90 percnyi extra
Ára most mindössze 8990 forint!

A házhoz szállítás ingyenes!
2015. június 25. 18:54 #54
Tamás2.0
Tamás2.0
Cpl. "Radar" O'Reilly™
 
StátuszTudod, hogy kik a kistölcsérek™? Nem? Akkor kistölcsér™ vagy...
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 06.11.05.
Hozzászólás: 7115
Csatolások: 43451
Azonosító: 19754
Offline offline
A dvdbluray.hu oldalon jobb árak vannak. (Nem kapok részesedést az eladásokból. biggrin.gif )
1 felhasználónak tetszik: Bessie
2015. június 25. 19:02 #55
Bessie
Bessie
Jung Kook
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15796
Csatolások: 67786
Azonosító: 27941
Offline offline
Idézet (Tamás2.0 @ 2015.06.25. 18:54)
A dvdbluray.hu oldalon jobb árak vannak. (Nem kapok részesedést az eladásokból.  biggrin.gif )

Én se, csak hirtelen ezt az oldalt találtam. laugh.gif
és valóban.

Itt az árak:


BR limitált ajándékdobozos kiadás: 15690 ft
BR limitált fémdobozos: 6790 ft
dvd: 3090 ft
BR: 5790 ft

Köszi Tom meghajolo.gif
1 felhasználónak tetszik: Szandi0820
2015. június 25. 19:20 #56
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (Szandi0820 @ 2015.06.25. 16:14)
Örülök neki, hogy sikerült döntened. smileeee.gif Mondjuk az USB-bemenetet én is nagyon kultiválom. A jelenlegi DVD-lejátszónkon is van, sokszor megkönnyíti az ember dolgát, ha éppen kalózkodik. laugh.gif 
Én szívem szerint a kulcstartós példányt választanám. Imádom a kulcstartókat, a filmet is, szóval így akár ötvözhetném is a két mániámat. laugh.gif 
Úristen, de irigyellek a medálért...

A lejátszó megvan, viszont én 110.gif ... Attól tartok, egyik tévénk sem HDMI-s, szóval... blink.gif Hacsak nem találunk ki valami okos megoldást, a hétvégén kinéz egy új tévé vásárlása is... Mindezt a Kingsman extráiért... (Nem, nem, tudom, nem vagyok normális. 110.gif rofl.gif )

Nekünk nincs USB-s lejátszónk, se boxunk, szóval nagyon kellett már egy ilyen... smileeee.gif

smileeee.gif Azt rendeltem előre én is. Hajlok afelé, hogy marad is, úgy értem, ki is lesz majd egyszer fizetve... biggrin.gif Ez most úgy néz ki, hogy q*va drága bolt lett/lesz ezen filmecske (állkapocsleejtős, nyálelválasztós extrái rohog.gif ) kedvéért... Te jó ég... Nem lepődök meg, ha teljesen kattantnak, zakkantnak néztek. Már én is kezdem magamat... rolleyes.gif De ha már belekezdtem... laugh.gif Lesz egy tanulság belőle... biggrin.gif

laugh.gif Köszi. smileeee.gif

Bessie, én is nagyon rácsodálkoztam az áraidra először. Ahonnan én rendeltem, ott csak egy leheletnyivel drágább a kulcstartós verzió (mint a dvdbluray.hu-n), viszont nincs postaköltség. Jó lesz az nekem... laugh.gif
2 felhasználónak tetszik: Bessie, Szandi0820
2015. június 26. 09:06 #57
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
OFF
Hmm. Nem is tudtam, hogy SCART-HDMI konverter is létezik. De üdvözlöm a tényt... rohog.gif
ON
2 felhasználónak tetszik: Bessie, Szandi0820
2015. július 01. 15:05 #58
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Észhez tértem, azt hiszem. rohog.gif Lemondtam a limitáltat és megrendeltem a sima Blu Rayt... A kulcstartó annyira nem vonz, a tok igen, de azt ha nagyon akarom, meg tudom szerezni külön is, de még így is rágódom azon, hogy tényleg szükségem van-e rá... Nem olcsó és nem létszükséglet a tok... Lehet, hogy szerzek inkább Mr. Darcysat, az töredékébe kerül. rohog.gif Medálom van, az nekem tökéletes... És meglesz a film 90 percnyi extrával meg egyebekkel csodás minőségben, kell ennél több? Nem. biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: Szandi0820
2015. július 01. 16:48 #59
- törölt felhasználó -    
Asszem van valami uncut verziója
2015. július 08. 20:57 #60
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Blu Ray megjelenés napján beszerezve. Pipa. smileeee.gif biggrin.gif

Amúgy iszonyatosan furcsa a film szinkronosan. ohmy.gif Háromszor láttam moziban, mindháromszor szinkronnal, de azóta vagy 50x angolul és annyira nem bírom elviselni a szinkront... ohmy.gif blink.gif Durva... biggrin.gif Folyton azt figyelem, mennyire nem stimmel, meg hogy a szájmozgás is olyan fura... laugh.gif Asszem én már maradok a feliratos verziónál... smileeee.gif smileeee.gif smileeee.gif
3 felhasználónak tetszik: Bessie, Szandi0820, Lindsay019
4 oldal 1 2 3 4
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!