Starity

Angelina Jolie-nak nem lehet több gyereke

5 oldal 1 2 3 4 5
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2015. március 26. 12:13 #81
eperutca
eperutca
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.03.19.
Hozzászólás: 2
Csatolások: 0
Azonosító: 241565
Offline offline
awwparadise, a rák NEM LEHET jóindulatú. Egy daganat lehet jóindulatú, ha rosszindulatú, akkor nevezik ráknak.
2015. március 27. 09:39 #82
- törölt felhasználó -    
Szegény!!!!!
2015. március 28. 19:18 #83
Dodóóó
Dodóóó
Hunter
 
StátuszEveryone with a friendly face seems to hide some secrets inside
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.05.19.
Hozzászólás: 7748
Csatolások: 0
Azonosító: 151350
Offline offline
nagyon sajnálom sad.gif
2015. március 30. 19:49 #84
- törölt felhasználó -    
Idézet (Pipi @ 2015.03.24. 17:39)
Ne haragudjatok, de ez a nő bolond. A rákból is ki lehet gyógyulni (nehezen, de nem lehetetlen), igaz nagy lelki erő és elszántság kell, és családi támogatás. Jolie-nak komoly problémái lehetnek a saját nőiességével kapcsolatban, hogy kivágatta magából a nőiességet jelképező szerveit. A ráktól való félelem, és a gyerekeivel való burkolózás számomra elég pitiáner kifogás. Teljesen normális, ha gyulladás jelenik meg a vérképben, de nem minden effajta elváltozás jelent rákos megbetegedést.
"Felhívtam az akkor épp Franciaországban lévő férjemet, aki rögtön repülőre ült és néhány órán belül meg is érkezett." - csak nem ezzel akarta volna magához "bolondítani" a férjét? Szerencsétlen Brad már nem tudja mivel bizonyítani, hogy összatartoznak, és ilyenekkel manipulálja. Persze lehet, hogy én gondolom rosszul. rolleyes.gif 
"Az én esetemben az orvosok egyetértettek velem abban, hogy a legjobb megoldás az lenne számomra, ha eltávolíttatnám a petefészkeimet és a petevezetékeket..." -- szerintem ha az olcsó kifogása helyett a laboreredményeit osztotta volna meg, a szakértők, orvosok mást mondanának. Én nem hiszem. Egy petefészekeltávolítás akkor javasolt, ha menthetetlenül gyulladt, és felborítja a szervezet normális működését. Ez egy olyan beavatkozás, ami hormonálisan is borítja a szervezetet, és a gyógyszerek sem tudják teljes mértékben pótolni a természetes funkciókat (a meddőségről nem beszélve).
Szerintem az ostoba orvosok helyett valaki végre felvilágosíthatná Angelina Jolie-t, hogy rákos sejtei MINDEN embernek vannak, és lesznek, mert termelődnek, DE az immunrendszer ezeket nap, mint nap legyőzi, és nem okoznak problémát.

Neked komolyan attól NŐ valaki, hogy petefészke van? Vagy esetleg mellei? Szerintem problémák vannak a felfogásoddal, de ez csak egy tipp...
És szerintem valahogy az orvosok, vagy ő maga is többet tud erről, mint te. Egyébként pedig az ő döntése volt ez, és mindenkinek tiszteletben kéne tartani. A saját életével, a saját testével azt kezd amit akar, akár rossz, akár jó. És amúgy nem kell ezért isteni magasságba emelni őt, szerintem, csak azért egy minimális tisztelet járna neki, mint úgy minden más emberi lénynek. Én tisztelem és csodálom érte, hogy ilyen erős nő. Igen, vannak a világon millióan. De itt most Angelina-ról van szó... és amúgy szerintem ehhez azért kellett, hogy ott legyen a férje, hogy támogassa őt. Te manipulálnád ezzel a párodat? Neked eszedbe jutna az, hogy eltávolíttatod a petefészkeid csak hogy a férjed közelebb kerüljön hozzád? Na ugye hogy nem. Vagy lehet hogy de, nem tudom, nem ismerlek, de ez nem igazán ép észre vall(ana). Az ember, és kifejezetten a nő társainknak valahogy járna egy kis tisztelet. De ez csak az én szemszögem. rolleyes.gif
2015. április 17. 14:27 #85
naomi92
naomi92
visszatérő vendég
 
Státusz"Most múlik pontosan, engedem hadd menjen.... "
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.04.06.
Hozzászólás: 367
Csatolások: 1
Azonosító: 92358
Offline offline
Mindenkinek lesz vagy volt, olyan pillanat az életében, mikor egyedül csinált végig valamit. Engem mikor műtöttek, se a családom, se a párom nem volt mellettem, mert éppen misszióban volt. Egyedül csináltam végig és nagyon, nagyon nehéz volt. Most úgy gondolok vissza rá, hogy fasza voltam és kibirtam. És egy ilyen súlyos tényező, mint az, hogy hajlamos a rákra, elhiszem, hogy egyből be pánikolt és hívta a férjét. Egy nő, férfi nem érdemli meg ezt a betegséget!!! Remélem, hogy a rossz akaróknak se lesz ilyen betegségük, akik csak kritizálják.
Szerintem, mindenki ugyan ezt tette volna, mint Angelina Jolie! Erős nő, nagyon nagyon, és kitart, remélem még jó sokáig élni fog!! smileeee.gif
2015. május 05. 21:21 #86
- törölt felhasználó -    
Sajnálom ezt a nőt ezért sad.gif
2015. július 30. 15:17 #87
Hazel
Hazel
visszatérő vendég
 
StátuszSok a levél, de egy a fa. -A zöld urai-
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.01.14.
Hozzászólás: 477
Csatolások: 32
Azonosító: 167208
Offline offline
Hát Pipi sokkolt amit írtál. Ekkora hülyeséget rég nem olvastam.
5 oldal 1 2 3 4 5
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok