Starity

A One Direction tagjai szóba sem állnak Zayn Malikkal

3 oldal 1 2 3
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2016. január 13. 17:24 #41
- törölt felhasználó -    
Most tárta fel a valódi okot, hogy mért lépett ki, de egyesek le vannak ragadva a "ki nem veszi fel a telefont kinek" non-szenszségnél. rohog.gif Amit Malik próbál(t) pedzegetni az a mások által irányítottságról, az individualitás hiányáról és a tömegcikké válásról szól. ÉRTELMEZZETEK! thumbsup.gif

Véleményem szerint ha a srácok valódi barátok lettek volna, akkor nem jut idáig a kapcsolatuk. Nincs olyan, hogy csak az egyik fél a hibás pláne nem egy mások által összeválogatott és irányított (fiú)csapat esetében nem lehet csakis egy személyt felelőssé tenni a problémákért.
Amiket itt Zayn megfogalmazott arra engednek következtetni, hogy az együttesen belül meg volt kötve a kezük, Ő pedig nem szerette, hogy beskatulyázzák, irányítják és olyan dolgokat/stílust erőltetnek rá, amivel Ő nem tud, és/vagy nem akar azonosulni (a többi viszont igen). Véleményem szerint a másik 4 is tisztában volt/van ezekkel, tudták jól mért lépett ki Malik, de nem voltak elég tökösek, hogy kiálljanak mellette/mögötte. A srác kiválása után is nagy volt a csend a részükről, sajnálták meg minden, de különösebben nem véleményezték az esetet, - márpedig így még érthető is mért nem kívánt Malik beszélni velük.
Feltételezem szigorú szerződéseknek kellett eleget tenniük, a menedzsmentjük nem enged(ett) nagy teret nekik. Nem csoda, hogy a srác jóformán megkattant és mindenkit elmart maga mellől,- senki sem állt ki mellette, akkorra juthatott el arra a pontra, hogy elveszítse a bizalmát azokban, akik éveken át körülvették.
2016. január 13. 17:44 #42
DirectionerGirl001
DirectionerGirl001
 
StátuszIM NEVER GONNA STOP LOVING HARRY STYLES
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.07.20.
Hozzászólás: 815
Csatolások: 0
Azonosító: 246892
Offline offline
Én akkor sem tudom megutálni Zaynt ! heart.gif
2016. január 13. 19:00 #43
Éjla100
Éjla100
visszatérő vendég
 
Státusznem találtam jó idézetet....
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.08.02.
Hozzászólás: 459
Csatolások: 0
Azonosító: 230669
Offline offline
a felső képen kicsit olyan mint jon snow
2016. január 13. 19:03 #44
Éjla100
Éjla100
visszatérő vendég
 
Státusznem találtam jó idézetet....
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.08.02.
Hozzászólás: 459
Csatolások: 0
Azonosító: 230669
Offline offline
mellesleg az elmúlt hónapok után nem csodálom hogy a többiek nem állnak szóba vele
2016. január 13. 19:04 #45
Fanni0325
Fanni0325
Miss Anonymus
 
StátuszA hit segít, hogy mindent más színben láss...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.05.
Hozzászólás: 1695
Csatolások: 7
Azonosító: 138041
Offline offline
Tudtam én, hogy azért vált ki, mert megelégelte az éveken át tartó parancsolgatást. Majd meglátjuk a többiek meddig bírják. Igaza van Zayn-nek, a rajongók nem ostobák, előbb-utóbb mindenki rájön, hogy minden egyes lépésük és szavuk meg van szabva!
2016. január 13. 21:06 #46
- törölt felhasználó -    
Jol teszik ....megérdemli
2016. január 14. 18:47 #47
Ayame.01
Ayame.01
typical teen, sorry
 
Státusz
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.25.
Hozzászólás: 5540
Csatolások: 32
Azonosító: 159255
Offline offline
Ettől tartottam a legjobban...
2016. január 15. 11:39 #48
b.m13
b.m13
új tag
 
StátuszThere is no such thing is a fat girl. Every girl is beautiful on her own way. NH
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.06.30.
Hozzászólás: 30
Csatolások: 0
Azonosító: 245600
Offline offline
Ne legyetek mar ilyenek konyorgom!
Nem lattatok mit nyilatkozott? Nem ugy mennek naluk a dolgok mint ahogyan mi elkepzeljuk. Az o eletuk nem tejben mezben fojo kanaan ahogyan mi hisszuk es sok fan leirja a fanfictionokban. Kemeny eletuk van rengeteg elvarassal. Nem tudom hogy ti meddig birnatok ki azt hogy eveken at azt kell csinalnod amit a managmant diktal. Twitteren ha kialartok tenni valamit azt eloszor a managmantnek kell jovahagynia. Nincs egy perc szabadidejuk sem. Az egyetlen jo dolog az eletukben az hogy ott vannak egymasnak es azt csinaljak amit szeretnek, enekelnek es jol megfizetik oket. Szegenyek... nem csoda hogy szunetre mennek. De most vissza a targyhoz. Ne legyetek ilyen ellensegesek Zaynnel. Nem tudjatok mit miert tett... csak egy kis reszletet tudtok amit a pletykahirlapok kozolnek velunk. Szoval szalljatok magatokba es gondolkozzatok el mielott szapulni kezditek Zaynt aki csak azert lepett ki mert elege lett...
2016. január 15. 11:44 #49
b.m13
b.m13
új tag
 
StátuszThere is no such thing is a fat girl. Every girl is beautiful on her own way. NH
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.06.30.
Hozzászólás: 30
Csatolások: 0
Azonosító: 245600
Offline offline
Teljes mertekben igazad van OceanSoul smileeee.gif
3 oldal 1 2 3
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok