Supernatural / Odaát (2005-)
2008. február 23. 19:05
#182
|
|
Blamethevain |
Csoport: Tag Csatlakozott: 06.12.23. Hozzászólás: 2022 Csatolások: 5002 Azonosító: 21944 offline
|
Én is ma néztem meg. Most akkor tényleg ez az évad utolsó része vajon?
2008. február 23. 20:07
#183
|
|
NetBoszi |
Csoport: Tag Csatlakozott: 07.04.16. Hozzászólás: 606 Csatolások: 102 Azonosító: 27341 offline
|
Én pont most néztem meg, nagyon pörgõs kis rész.
Na meg ez az új ellenség, nem gyenge.
Neki miért nem feketék a szemei?
Remélem nem ez volt az évad uccsó része, mert akkor ez így elég hülye befejezés.
Na meg ez az új ellenség, nem gyenge.
Neki miért nem feketék a szemei?
Remélem nem ez volt az évad uccsó része, mert akkor ez így elég hülye befejezés.
2008. február 23. 21:59
#184
|
|
lucianaslytherinvisszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 07.01.01. Hozzászólás: 384 Csatolások: 1056 Azonosító: 22491 offline
|
Nagyon, de nagyon ott volt a 12. rész
Nem sokat szórakoztak, rögtön belevágtak a lecsóba. Nem tudom, Ti hogy vagytok vele, de én ezt a Belát már bevágtam volna egy sírgödörbe, sóval szórtam volna be, majd elégetem.
Lilith, Démonok Anyja kemény lecke lesz nekik, szeretem, hogy nemcsak vaktába lövöldöznek a forgatókönyvírók
Tetszett az is, hogy lezárták ezt a nyomozó szálat, de jó volt látni az FBI ügynök fejét, mikor kiûzték belõle a démont.
Nem sokat szórakoztak, rögtön belevágtak a lecsóba. Nem tudom, Ti hogy vagytok vele, de én ezt a Belát már bevágtam volna egy sírgödörbe, sóval szórtam volna be, majd elégetem.
Lilith, Démonok Anyja kemény lecke lesz nekik, szeretem, hogy nemcsak vaktába lövöldöznek a forgatókönyvírók
2008. február 23. 22:29
#185
|
|
lucianaslytherinvisszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 07.01.01. Hozzászólás: 384 Csatolások: 1056 Azonosító: 22491 offline
|
Ha jól olvastam, akkor április 24-ig szünet...
de legalább nem itt ért véget a sorozat
de legalább nem itt ért véget a sorozat
2008. február 24. 08:44
#186
|
|
xxNikixx*Nikita |
Csoport: Tag Csatlakozott: 07.06.30. Hozzászólás: 3275 Csatolások: 7279 Azonosító: 33464 offline
|
Idézet(lucianaslytherin @ 2008. February 23. - 22:29)
Ha jól olvastam, akkor április 24-ig szünet...
de legalább nem itt ért véget a sorozat
de legalább nem itt ért véget a sorozat
Ja, ja most akkor megint jön a várakozás...
2008. február 24. 10:04
#187
|
|
DDodo |
Csoport: Tag Csatlakozott: 05.10.27. Hozzászólás: 1595 Csatolások: 400 Azonosító: 9908 offline
|
Én most nézem az 1. évadát, és nagyon tetszik!!
Jók az ötletek (bár néhol hasonlít a Charmed egy-egy jelenetére...), és a beszólások is tetszenek, hogy attól még mert hogy vadásznak, még olyanok mint a normális testvérek.
Ja és ne felejtsem el:
Jók az ötletek (bár néhol hasonlít a Charmed egy-egy jelenetére...), és a beszólások is tetszenek, hogy attól még mert hogy vadásznak, még olyanok mint a normális testvérek.
Ja és ne felejtsem el:
2008. február 24. 11:25
#188
|
|
NetBoszi |
Csoport: Tag Csatlakozott: 07.04.16. Hozzászólás: 606 Csatolások: 102 Azonosító: 27341 offline
|
Én is ezen gondolkodtam, hogy újra el kellene kezdeni elölrõl nézni.
Nekem az 1. évad tetszett a legjobban, ott még a "sokak által ismert" legendákra mennek rá, a mostani részek meg már csak a harc, a harc. Persze ezek is tetszenek, de nálam az 1. évad vitte a topot.
Nekem az 1. évad tetszett a legjobban, ott még a "sokak által ismert" legendákra mennek rá, a mostani részek meg már csak a harc, a harc. Persze ezek is tetszenek, de nálam az 1. évad vitte a topot.
2008. február 24. 12:41
#189
|
|
motyorúj tag |
Csoport: Tag Csatlakozott: 08.01.24. Hozzászólás: 6 Csatolások: 4 Azonosító: 50363 offline
|
Most néztem utána, és a 3. évad utolsó része a 16. lesz. (Már ha jók a forrásaim) De tuti nem ez volt az évadfinálé. Hát igen elég gáz ez a sztrájk miatt, különösen annak a néhány sorozatnak amelyik cancelt kapott, mert nem tudott kibontakozni.
2008. március 09. 17:23
#193
|
|
NecrosCara is my Mistress |
Csoport: Tag Csatlakozott: 06.01.16. Hozzászólás: 8558 Csatolások: 17675 Azonosító: 12106 offline
|
Idézet(saralives @ 2008. March 9. - 17:10)
Wow! These pages are full of hottness! Thanks so much for the pics everyone
Hello Sara and Welcome to the forum!
2008. április 11. 21:29
#199
|
|
Blamethevain |
Csoport: Tag Csatlakozott: 06.12.23. Hozzászólás: 2022 Csatolások: 5002 Azonosító: 21944 offline
|
Idézet(xxNikixx @ 2008. April 11. - 20:22)
3x11 Mistery Spot
Jó volt ez a rész.
Kapcsolódó sztárok
Millie Bobby Brown férje alig segít a színésznőnek a gyermeknevelésben?
Millie Bobby Brown férje alig segít a színésznőnek a gyermeknevelésben?
Lesifotókon háborodtak fel az emberek.
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Félig kopasz lett vagy átverés?
Olivia Wilde elárulta, miből jött rá, hogy vége a házasságának
Olivia Wilde elárulta, miből jött rá, hogy vége a házasságának
2020-ban ért véget a kapcsolatuk.
Most már tényleg nagyon aggódnak a fanok Ariana Grandéért
Most már tényleg nagyon aggódnak a fanok Ariana Grandéért
Mindenki szorít neki.
Már forgatják az Off Campus második évadát - lesifotók érkeztek
Már forgatják az Off Campus második évadát - lesifotók érkeztek
Készült néhány lesifotó a dolgozó színészekről.
Összejött a kollégájával az Off Campus sztárja?
Összejött a kollégájával az Off Campus sztárja?
Románc alakulhatott a forgatáson.

offline
0 felhasználónak tetszik:







