de ez annyiból jó, hogy nem kell annyit várni a következő részre
Supernatural / Odaát (2005-)
2011. május 13. 21:12
#2382
|
|
benyaw93 |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.05.08. Hozzászólás: 3470 Csatolások: 49067 Azonosító: 126652 offline
|
Idézet (Christo @ 2011.05.13. 19:50)
Mi a halál, 20-án lesz a duplázott finálé??? Én aszittem ma lesz, mivel nem néztem a promot... Hát ez most nagyon rosszul érintett...

Jaja, mert ma meg Smallville 2 órás sorozatzáró lesz!
2011. május 13. 21:20
#2383
|
|
Christo |
Csoport: Kiemelt tag Csatlakozott: 08.11.23. Hozzászólás: 7844 Csatolások: 21645 Azonosító: 77830 offline
|
Idézet (benyaw93 @ 2011.05.13. 21:12)
Jaja, mert ma meg Smallville 2 órás sorozatzáró lesz! 
Az nem tegnap volt? Bírom, hogy a Smallville mindig elsőbbséget élvez a CW-n... Nem is érdekel, szép lesz a jövő hét, Supnat, Chuck, Castle finálék... kész roncs leszek a hétvégére...
1 felhasználónak tetszik:
katie993
2011. május 14. 00:46
#2384
|
|
Sixyhajmániás™ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 09.09.16. Hozzászólás: 1275 Csatolások: 1872 Azonosító: 107844 offline
|
Idézet (Christo @ 2011.05.13. 21:20)
Az nem tegnap volt? Bírom, hogy a Smallville mindig elsőbbséget élvez a CW-n... Nem is érdekel, szép lesz a jövő hét, Supnat, Chuck, Castle finálék... kész roncs leszek a hétvégére...
Lesz időd kipihenni, utána jó hosszú szünet lesz
2011. május 14. 11:08
#2385
Idézet (Christo @ 2011.05.13. 21:20)
Az nem tegnap volt? Bírom, hogy a Smallville mindig elsőbbséget élvez a CW-n... Nem is érdekel, szép lesz a jövő hét, Supnat, Chuck, Castle finálék... kész roncs leszek a hétvégére...
Nem baj jövöre ( ha jól olvastam) Smallwille helyet lesz supernatural tehát előbb fog kezdődni
2011. május 17. 18:55
#2389
Idézet (Christo @ 2011.05.16. 19:52)
A mocskos életbe most néztem meg az első sneaket a 6x21ből és kész vagyok.. ezmiez??? 
Ajj én is kivagyok akadva... sammy :'(
Más részről böngésztem a supernaturalfan chat-jében és azt halottam, hogy sg.hu (vagy hol...) írták, hogy Misha egy másik filmben és csatornánál fog dolgozni jövőre..
Nem tudom hogy igaz-e remélem nem :[. Csökkenne a nézettség Misha nélkül. Sokan (jó magamat is beértve) csak miatta kezdtem el nézni. Idő közben pedig mindhárom fiút megszeretem <33.
2011. május 19. 00:09
#2390
|
|
JMacFanúj tag |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.05.02. Hozzászólás: 7 Csatolások: 1 Azonosító: 150451 offline
|
Idézet (weaslmelody @ 2011.05.17. 18:55)
Ajj én is kivagyok akadva... sammy :'(
Más részről böngésztem a supernaturalfan chat-jében és azt halottam, hogy sg.hu (vagy hol...) írták, hogy Misha egy másik filmben és csatornánál fog dolgozni jövőre..
Nem tudom hogy igaz-e remélem nem :[. Csökkenne a nézettség Misha nélkül. Sokan (jó magamat is beértve) csak miatta kezdtem el nézni. Idő közben pedig mindhárom fiút megszeretem <33.
Más részről böngésztem a supernaturalfan chat-jében és azt halottam, hogy sg.hu (vagy hol...) írták, hogy Misha egy másik filmben és csatornánál fog dolgozni jövőre..
Nem tudom hogy igaz-e remélem nem :[. Csökkenne a nézettség Misha nélkül. Sokan (jó magamat is beértve) csak miatta kezdtem el nézni. Idő közben pedig mindhárom fiút megszeretem <33.
Sziasztok!
Ne már, hogy nem lesz Misha?? Ezt az árulást! Akkor az évad végén meghal? Vagy még a 7. elején lesz? Köszi az infót!
2011. május 19. 02:32
#2391
|
|
Christo |
Csoport: Kiemelt tag Csatlakozott: 08.11.23. Hozzászólás: 7844 Csatolások: 21645 Azonosító: 77830 offline
|
Idézet (weaslmelody @ 2011.05.17. 18:55)
Ajj én is kivagyok akadva... sammy :'(
Más részről böngésztem a supernaturalfan chat-jében és azt halottam, hogy sg.hu (vagy hol...) írták, hogy Misha egy másik filmben és csatornánál fog dolgozni jövőre..
Nem tudom hogy igaz-e remélem nem :[. Csökkenne a nézettség Misha nélkül. Sokan (jó magamat is beértve) csak miatta kezdtem el nézni. Idő közben pedig mindhárom fiút megszeretem <33.
Más részről böngésztem a supernaturalfan chat-jében és azt halottam, hogy sg.hu (vagy hol...) írták, hogy Misha egy másik filmben és csatornánál fog dolgozni jövőre..
Nem tudom hogy igaz-e remélem nem :[. Csökkenne a nézettség Misha nélkül. Sokan (jó magamat is beértve) csak miatta kezdtem el nézni. Idő közben pedig mindhárom fiút megszeretem <33.
Jah ahha, lesz valami papos sorozata, a Divine az hiszem. Elvileg ott főszerepe van, szóval most nem tudom, hogy mi lesz vele
1 felhasználónak tetszik:
zsofeeh
2011. május 19. 03:05
#2392
|
|
DomciccDekker's bitch |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.03.23. Hozzászólás: 3553 Csatolások: 5834 Azonosító: 123419 offline
|
Idézet (Christo @ 2011.05.19. 02:32)
Jah ahha, lesz valami papos sorozata, a Divine az hiszem. Elvileg ott főszerepe van, szóval most nem tudom, hogy mi lesz vele
Én se szeretném, hogy távozzon, már része a Supnat családnak 
Az nyáron fog kijönni és websorozat lesz, már novemberben leforgatták. Én már várom
Csatlakozom, én is remélem, hogy nem írják ki, a szívemhez nőtt.
1 felhasználónak tetszik:
zsofeeh
2011. május 19. 14:02
#2393
|
|
katie993kp |
Csoport: Tag Csatlakozott: 09.08.17. Hozzászólás: 4442 Csatolások: 9860 Azonosító: 105388 offline
|
Misha is már egy alkotó része a sorozatnak. És szép rajongótáborra tett szert (velem az élen
) Szóval reménykedem benne, hogy nem írják ki innen. De ha már novemberben leforgatták azt a sorit, akkor nem is kellene távoznia, nem?
2011. május 19. 18:49
#2394
Idézet (Domcicc @ 2011.05.19. 03:05)
Az nyáron fog kijönni és websorozat lesz, már novemberben leforgatták. Én már várom
Csatlakozom, én is remélem, hogy nem írják ki, a szívemhez nőtt.
Csatlakozom, én is remélem, hogy nem írják ki, a szívemhez nőtt.
Hát most, hogy így megnézzem, hogy csak websorozat és már novemberben forgatták így még van esély, hogy Cas a hetedik évadban is megmutatja a hamburgerzabáló pofiját :$$
2011. május 19. 20:30
#2396
|
|
Christo |
Csoport: Kiemelt tag Csatlakozott: 08.11.23. Hozzászólás: 7844 Csatolások: 21645 Azonosító: 77830 offline
|
Idézet (Domcicc @ 2011.05.19. 03:05)
Az nyáron fog kijönni és websorozat lesz, már novemberben leforgatták. Én már várom
Csatlakozom, én is remélem, hogy nem írják ki, a szívemhez nőtt.
Csatlakozom, én is remélem, hogy nem írják ki, a szívemhez nőtt.
Jah, értem. Hát akkor nem tudom, remélem azért nem búcsúzik végleg, csak ritkábban látjuk majd Castielt.
Idézet (Domcicc @ 2011.05.19. 19:47)
Hát a CW idén se eröltette meg magát a marketinges képpel 
Meg sem lepődöm...
1 felhasználónak tetszik:
thunderbird
Kapcsolódó sztárok
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Itt a bizonyíték a románcra.
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Volt egy kérésünk minden vendéghez.
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
13 éves volt, amikor így döntött.

offline







