"Then bash your mother's brains in. Baby, do it for me. Do it baby."
Supernatural / Odaát (2005-)
2009. február 07. 12:45
#381
|
|
NecrosCara is my Mistress |
Csoport: Tag Csatlakozott: 06.01.16. Hozzászólás: 8558 Csatolások: 17675 Azonosító: 12106 offline
|
A legújabb részben: "Strippers Sammy, strippers. We are on an actual case involving strippers. Finally."

Brr... Az a szirén... Pont a gyönyörû lányok után kellett megmutatniuk, hogy néz ki valójában.

"Then bash your mother's brains in. Baby, do it for me. Do it baby."
"Then bash your mother's brains in. Baby, do it for me. Do it baby."
2009. február 12. 03:18
#384
|
|
NecrosCara is my Mistress |
Csoport: Tag Csatlakozott: 06.01.16. Hozzászólás: 8558 Csatolások: 17675 Azonosító: 12106 offline
|
Idézet(Vinsanity @ 2009. February 7. - 18:21)
kezdem unni már ezeket a filler részeket....
Én meg ezt a kifejezést utálom.
2009. február 12. 11:02
#385
Idézet(Necros @ 2009. February 12. - 03:18)
Én meg ezt a kifejezést utálom.
Nem szeretem, mikor amúgy jó epizódokat ilyen lekicsinylõ jelzõvel illetnek.
hát nem lehet rá mást mondani....már 4 része nem haladnak semmit a fõszállal...
2009. február 12. 14:21
#386
|
|
NecrosCara is my Mistress |
Csoport: Tag Csatlakozott: 06.01.16. Hozzászólás: 8558 Csatolások: 17675 Azonosító: 12106 offline
|
Idézet(Vinsanity @ 2009. February 12. - 11:02)
hát nem lehet rá mást mondani....már 4 része nem haladnak semmit a fõszállal...
Miért, az jobb lenne, ha lapos részekkel nyújtanák a fõsztorit, mint rétestésztát?
2009. február 12. 20:48
#387
|
|
Christo |
Csoport: Kiemelt tag Csatlakozott: 08.11.23. Hozzászólás: 7844 Csatolások: 21645 Azonosító: 77830 offline
|
Idézet(Vinsanity @ 2009. February 12. - 12:02)
hát nem lehet rá mást mondani....már 4 része nem haladnak semmit a fõszállal...
Szerintem márciusban bele fogsz unni a 'nagy unatkozásba'
Állat részek jönnek...
2009. február 12. 21:01
#388
Idézet(Christo @ 2009. February 12. - 20:48)
Szerintem márciusban bele fogsz unni a 'nagy unatkozásba'
Állat részek jönnek...
Állat részek jönnek...
épp itt az ideje...
2009. február 12. 21:14
#389
|
|
Christo |
Csoport: Kiemelt tag Csatlakozott: 08.11.23. Hozzászólás: 7844 Csatolások: 21645 Azonosító: 77830 offline
|
De egyébként szerintem jó részek voltak...a legutóbbiban a Sam vs. Dean fight azért ott volt
A beszólások is a topon vannak, mint mindig
A 4x13 rész kifejezetten tetszett, a kis Sammy-t nagyon eltalálták
A beszólások is a topon vannak, mint mindig
A 4x13 rész kifejezetten tetszett, a kis Sammy-t nagyon eltalálták
2009. február 12. 21:20
#391
|
|
Christo |
Csoport: Kiemelt tag Csatlakozott: 08.11.23. Hozzászólás: 7844 Csatolások: 21645 Azonosító: 77830 offline
|
Idézet(Vinsanity @ 2009. February 12. - 22:16)
minden rész jó...csak történjen már valami
hát...igen végülis mondasz valamit...jöhetnének már angyalok, akik ki akarják nyírni Samet vagy nemtom...vagy valami nagy démonosharc...
2009. február 12. 21:25
#393
|
|
böttifangörl |
Csoport: Tag Csatlakozott: 08.09.01. Hozzászólás: 4789 Csatolások: 14166 Azonosító: 70600 offline
|
Idézet(Christo @ 2009. February 12. - 21:20)
hát...igen végülis mondasz valamit...jöhetnének már angyalok, akik ki akarják nyírni Samet vagy nemtom...vagy valami nagy démonosharc...
óvatosan az infókkal.
2009. február 12. 21:31
#397
|
|
Christo |
Csoport: Kiemelt tag Csatlakozott: 08.11.23. Hozzászólás: 7844 Csatolások: 21645 Azonosító: 77830 offline
|
Idézet(bötti @ 2009. February 12. - 22:29)
oks én nem tudom, még csak a 3. évad 5. része jön
függõ vagyok

függõ vagyok
oh, akkor ezer bocsi...
azt hittem, itt már mindenki a 4. évadot nézi
2009. február 12. 21:32
#398
|
|
böttifangörl |
Csoport: Tag Csatlakozott: 08.09.01. Hozzászólás: 4789 Csatolások: 14166 Azonosító: 70600 offline
|
Idézet(Christo @ 2009. February 12. - 21:31)
oh, akkor ezer bocsi...
azt hittem, itt már mindenki a 4. évadot nézi
azt hittem, itt már mindenki a 4. évadot nézi
neeeeem
nehéz, de erõs vagyok
2009. február 12. 21:38
#399
|
|
Christo |
Csoport: Kiemelt tag Csatlakozott: 08.11.23. Hozzászólás: 7844 Csatolások: 21645 Azonosító: 77830 offline
|
Idézet(bötti @ 2009. February 12. - 22:32)
neeeeem
nézném már én is, csak nem akarom hogy vége legyen
:D:D ezért próbálom visszafogni magam és nem olyan sok részt megnézni egyszerre.
nehéz, de erõs vagyok

nehéz, de erõs vagyok
nekem nem menne...
Kapcsolódó sztárok
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Félig kopasz lett vagy átverés?
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Blake Lively-t meghívták Taylor Swift esküvőjére?
Blake Lively-t meghívták Taylor Swift esküvőjére?
Kiderült, ott lesz-e a színésznő.

offline
0 felhasználónak tetszik:










