Supernatural / Odaát (2005-)
2009. október 30. 08:55
#823
|
House Of Wax |
Csoport: Tag Csatlakozott: 08.04.11. Hozzászólás: 14670 Csatolások: 120207 Azonosító: 57759 offline
|
Idézet(bötti @ 2009. October 29. - 22:23)
5.09 - The Real Ghostbusters
hogy bírsz képet feltölteni
Én nem tudok
Amúgy köszi a képeket
2009. október 30. 10:03
#825
|
|
böttifangörl |
Csoport: Tag Csatlakozott: 08.09.01. Hozzászólás: 4789 Csatolások: 14166 Azonosító: 70600 offline
|
3 Behind the scenes kép a 4. évadból
jöhetnének még ilyenek
( House of Wax: nem tudom,hogy nekem miért sikerült,de semmi probléma nincs vele, gyors is meg minden
reméljük egyre többen tudunk majd tölteni )
( House of Wax: nem tudom,hogy nekem miért sikerült,de semmi probléma nincs vele, gyors is meg minden
2009. október 30. 12:31
#826
|
|
Christo |
Csoport: Kiemelt tag Csatlakozott: 08.11.23. Hozzászólás: 7844 Csatolások: 21645 Azonosító: 77830 offline
|
Idézet(fuge7 @ 2009. October 30. - 10:20)
én is most fejeztem be
nagyon király rész volt.
basszus, ez a Patrick (a he-witch
) mennyire helyes volt... úúúúúúú

basszus, ez a Patrick (a he-witch
( én is tudok képet tölteni...)
Akkor ha még nem láttad a Kyle YX 3. évadát, ajánlom figyelmedbe
2009. október 30. 21:01
#827
|
|
fuge7Dódika |
Csoport: Tag Csatlakozott: 08.10.23. Hozzászólás: 1880 Csatolások: 1927 Azonosító: 74746 offline
|
Idézet(Christo @ 2009. October 30. - 12:31)
( én is tudok képet tölteni...)
Akkor ha még nem láttad a Kyle YX 3. évadát, ajánlom figyelmedbe

Akkor ha még nem láttad a Kyle YX 3. évadát, ajánlom figyelmedbe
nem, azt nem szoktam nézni. de majd youtube-on rákeresek.
2009. november 01. 16:45
#828
|
House Of Wax |
Csoport: Tag Csatlakozott: 08.04.11. Hozzászólás: 14670 Csatolások: 120207 Azonosító: 57759 offline
|
Ez a pasi tényleg elég cuki , de a fiúk sokkal jobban 
Ez látnotok kell :
http://kepfeltoltes.hu/091031/a_www.kepfeltoltes.hu_.gif
Ez hatalmas
már a sorozatban is tetszett
Ez látnotok kell :
http://kepfeltoltes.hu/091031/a_www.kepfeltoltes.hu_.gif
Ez hatalmas
már a sorozatban is tetszett
2009. november 02. 20:38
#830
|
|
Christo |
Csoport: Kiemelt tag Csatlakozott: 08.11.23. Hozzászólás: 7844 Csatolások: 21645 Azonosító: 77830 offline
|
Idézet(bötti @ 2009. November 2. - 20:20)
nagyon jó volt ez a rész. laza is volt komoly is
old deant nagyon bírtam. tökre visszaadta jensen gesztusait 
még pár 4. évados promó. szerintem tök újak.

még pár 4. évados promó. szerintem tök újak.
Én még csak kicsiben láttam õket szal köszike
2009. november 06. 21:42
#835
|
|
Christo |
Csoport: Kiemelt tag Csatlakozott: 08.11.23. Hozzászólás: 7844 Csatolások: 21645 Azonosító: 77830 offline
|
Idézet(katie993 @ 2009. November 6. - 21:20)
Valakinek van még képe a 5.08 -Changing Channels részbõl? (Itt fõleg! Mishás képekre godoltam)
Ha feltudja vki tölteni, megtenné?
Elõre is köszönöm!
Parancsolj
(egyelõre csak ennyit találtam)
2009. november 07. 18:01
#836
|
House Of Wax |
Csoport: Tag Csatlakozott: 08.04.11. Hozzászólás: 14670 Csatolások: 120207 Azonosító: 57759 offline
|
Jaj de jó volt ez a rész
Annyit röhögtem
Nekem a legjobban az tetszett amikor Sam Night Rider volt meg amikor Sam azt mondja hogy AU
Attól a jelenettõl egyszerûen feküdtem , annyira vicces volt
De azért volt komoly rész is , és nem túl jó hírekkel , annyira várom hogy mit hoznak ki belõle
Annyit röhögtem
Nekem a legjobban az tetszett amikor Sam Night Rider volt meg amikor Sam azt mondja hogy AU
Attól a jelenettõl egyszerûen feküdtem , annyira vicces volt
De azért volt komoly rész is , és nem túl jó hírekkel , annyira várom hogy mit hoznak ki belõle
2009. november 07. 19:06
#837
|
|
fuge7Dódika |
Csoport: Tag Csatlakozott: 08.10.23. Hozzászólás: 1880 Csatolások: 1927 Azonosító: 74746 offline
|
Idézet(House Of Wax @ 2009. November 7. - 18:01)
Annyit röhögtem
Nekem a legjobban az tetszett amikor Sam Night Rider volt meg amikor Sam azt mondja hogy AU
Nekem a legjobban az tetszett amikor Sam Night Rider volt meg amikor Sam azt mondja hogy AU
Dean felkiált az égbe: All right, you son of a bitch! We'll do it!
Sam: Should I honk?
volt benn pár eröltetett rész, de alapvetõen meg vagyok elégedve.
2009. november 08. 17:56
#838
tényleg igen vicces rész volt ez is
bár én jobban szeretem mikor komolyan "vadásznak"
Kapcsolódó sztárok
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Félig kopasz lett vagy átverés?
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Blake Lively-t meghívták Taylor Swift esküvőjére?
Blake Lively-t meghívták Taylor Swift esküvőjére?
Kiderült, ott lesz-e a színésznő.

offline
0 felhasználónak tetszik:










