Ugye nem fog veszíteni a varázsából a 6. évadra sem?
Supernatural / Odaát (2005-)
2010. július 27. 16:42
#1741
Ez egy akkora nagy sorozat, hogy hihetetlen.
Most kezdtem el nézni harmadszorra.
Az első 2 próbálkozásnál csak pár részig jutottam el, mert mindig közbejött valami. Először az RTL-en néztem, de a péntek este nem volt a legjobb időpont, nemrég meg letöltöttem, de kampec lett a vinyómnak és elszállt róla minden. Pár napja elkezdtem a legelejétől, és már a 2. évad 5. részénél járok(Simon Said).
Ugye nem fog veszíteni a varázsából a 6. évadra sem?
Ugye nem fog veszíteni a varázsából a 6. évadra sem?
2010. július 27. 18:45
#1743
|
|
Christo |
Csoport: Kiemelt tag Csatlakozott: 08.11.23. Hozzászólás: 7844 Csatolások: 21645 Azonosító: 77830 offline
|
Idézet (norbbika @ 2010.07.27. 16:42)
Ez egy akkora nagy sorozat, hogy hihetetlen.
Most kezdtem el nézni harmadszorra.
Az első 2 próbálkozásnál csak pár részig jutottam el, mert mindig közbejött valami. Először az RTL-en néztem, de a péntek este nem volt a legjobb időpont, nemrég meg letöltöttem, de kampec lett a vinyómnak és elszállt róla minden. Pár napja elkezdtem a legelejétől, és már a 2. évad 5. részénél járok(Simon Said).
Ugye nem fog veszíteni a varázsából a 6. évadra sem?
Ugye nem fog veszíteni a varázsából a 6. évadra sem?
Mi is ebben reménykedünk
2010. július 27. 20:30
#1744
|
|
Christo |
Csoport: Kiemelt tag Csatlakozott: 08.11.23. Hozzászólás: 7844 Csatolások: 21645 Azonosító: 77830 offline
|
Ha valaki még nem látta volna a comic-con-t, a blogomban megtalálja a linkeket
Iszonyat jó, nagyon aranyosak
Megy a szokásos hülyülés
1 felhasználónak tetszik:
Bessie
2010. július 28. 18:30
#1745
Idézet (Christo @ 2010.07.27. 18:45)
Mi is ebben reménykedünk
De én bízom az alkotógárdában, eddig még nem hagytak cserben 
Akkor jó.
1 felhasználónak tetszik:
LucafromHungary
2010. július 28. 18:31
#1746
|
|
Christo |
Csoport: Kiemelt tag Csatlakozott: 08.11.23. Hozzászólás: 7844 Csatolások: 21645 Azonosító: 77830 offline
|
Idézet (norbbika @ 2010.07.28. 18:30)
Akkor jó.
Bár ez a 2. évad mintha nem pörögne annyira, mint az 1., de lehet, hogy csak én látom így. 
Felpörög az a végére
2010. július 28. 20:44
#1747
|
|
LucafromHungary |
Csoport: Tag Csatlakozott: 08.02.25. Hozzászólás: 778 Csatolások: 202 Azonosító: 53312 offline
|
Idézet (norbbika @ 2010.07.28. 18:30)
Akkor jó.
Bár ez a 2. évad mintha nem pörögne annyira, mint az 1., de lehet, hogy csak én látom így. 
az 5.-ben meg már túlteng a lelkizés
1 felhasználónak tetszik:
norbbika
2010. július 29. 08:54
#1749
|
House Of Wax |
Csoport: Tag Csatlakozott: 08.04.11. Hozzászólás: 14670 Csatolások: 120207 Azonosító: 57759 offline
|
Idézet (Klau0604 @ 2010.07.28. 22:49)
én meg azt nem értem, hogy minek kell egyáltalán ruha

Milyen igaz
2010. július 29. 09:06
#1750
|
|
Amy Darknessúj tag |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.07.14. Hozzászólás: 93 Csatolások: 34 Azonosító: 131238 offline
|
Annyira imádom a Supernaturalt
Unokatesóm mondta először hogy azt én biztos nem merném megnézni. Ez kb. másfél éve volt xD Most meg már lassan beérem, mert mindjárt végzek az 5. évaddal.
Ez a 2. kedvenc sorozatom
Bár mondjuk az elsővel nem lehet összehasonlítani ( ez amúgy a The Vampire Diaries ) mert nem egy témával foglalkoznak
Dean a kedvencem, de szeretem Cas-t is
Sajnos Sam nem olyan szimpi, de ő is iszonyat jó pasi
Az 5. évad tényleg lasabb, mert ebbe több érzelem van... Amúgy nekem a 4. évad jött be a legjobban, bár nehéz volt dönteni, mert mindegyik nagyszerű!!!
Kedvenc képeimet beraktam
Dean a kedvencem, de szeretem Cas-t is
Az 5. évad tényleg lasabb, mert ebbe több érzelem van... Amúgy nekem a 4. évad jött be a legjobban, bár nehéz volt dönteni, mert mindegyik nagyszerű!!!
Kedvenc képeimet beraktam
1 felhasználónak tetszik:
Christo
2010. július 30. 01:47
#1751
|
|
Christo |
Csoport: Kiemelt tag Csatlakozott: 08.11.23. Hozzászólás: 7844 Csatolások: 21645 Azonosító: 77830 offline
|
Idézet (Amy Darkness @ 2010.07.29. 09:06)
Annyira imádom a Supernaturalt
Unokatesóm mondta először hogy azt én biztos nem merném megnézni. Ez kb. másfél éve volt xD Most meg már lassan beérem, mert mindjárt végzek az 5. évaddal.
Ez a 2. kedvenc sorozatom
Bár mondjuk az elsővel nem lehet összehasonlítani ( ez amúgy a The Vampire Diaries ) mert nem egy témával foglalkoznak
Dean a kedvencem, de szeretem Cas-t is
Sajnos Sam nem olyan szimpi, de ő is iszonyat jó pasi
Az 5. évad tényleg lasabb, mert ebbe több érzelem van... Amúgy nekem a 4. évad jött be a legjobban, bár nehéz volt dönteni, mert mindegyik nagyszerű!!!
Kedvenc képeimet beraktam
Dean a kedvencem, de szeretem Cas-t is
Az 5. évad tényleg lasabb, mert ebbe több érzelem van... Amúgy nekem a 4. évad jött be a legjobban, bár nehéz volt dönteni, mert mindegyik nagyszerű!!!
Kedvenc képeimet beraktam
2010. július 30. 12:01
#1752
|
|
Amy Darknessúj tag |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.07.14. Hozzászólás: 93 Csatolások: 34 Azonosító: 131238 offline
|
Vagy ha jobban belegondolok az 5. a legjobb
Mert Castiel aranyosabb
Csak ennyiben jobb
1 felhasználónak tetszik:
miss_areo
2010. július 31. 10:50
#1756
|
|
viraagmrs.padalecki |
Csoport: Tag Csatlakozott: 08.08.19. Hozzászólás: 2329 Csatolások: 4542 Azonosító: 69484 offline
|
a bakik
hiába nem lehet belőle smemi érteni akkoris végig röhögtem
a szokás hatalma...
óriási lesz,ha felteszik jó minőségben
1 felhasználónak tetszik:
Domcicc
2010. augusztus 01. 10:02
#1757
|
|
Amy Darknessúj tag |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.07.14. Hozzászólás: 93 Csatolások: 34 Azonosító: 131238 offline
|
Idézet (House Of Wax @ 2010.07.27. 09:34)
Bloopers Season 5
Ezen én szétröhögtem magam
1 felhasználónak tetszik:
Marus
2010. augusztus 01. 10:14
#1758
|
|
Tomasevic92visszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.04.08. Hozzászólás: 235 Csatolások: 0 Azonosító: 124604 offline
|
Legnagyobb sorozat, 2 hét alatt megnéztem az 5. évad végéig, kár hogy Ruby-t nem Katie Cassidy játsza a 4. évadtól.
Kedvenc részem mikor Dean megkérdezi Castieltől hogy mi vagy te? erre Castiel: "I'm an angel of the Lord."
Kedvenc részem mikor Dean megkérdezi Castieltől hogy mi vagy te? erre Castiel: "I'm an angel of the Lord."
1 felhasználónak tetszik:
Domcicc
2010. augusztus 01. 10:44
#1759
|
|
tothbiankavalhalla |
Csoport: Tag Csatlakozott: 07.11.01. Hozzászólás: 2163 Csatolások: 4815 Azonosító: 42641 offline
|
nagy kedvencem, bár már rég láttam. nekem az első évad tetszett a legjobban, a többi is jó, de sokkal jobb volt minden az első évadban.
1 felhasználónak tetszik:
Dancsy
2010. augusztus 01. 11:42
#1760
|
|
viraagmrs.padalecki |
Csoport: Tag Csatlakozott: 08.08.19. Hozzászólás: 2329 Csatolások: 4542 Azonosító: 69484 offline
|
Nem tudom, hogy volt-e már szó róla, ha igen akkor lemaradtam
De egyértelműen megfigyelhető, hogy Jared "kisebb" lett a Comic-conra.
Nekem rögtön feltűnt, hogy nem csak a haja változott
Lehet, hogy zavarta, hogy Genevieve mellett olyan hatalmas volt... minden szempontból
Bár így jobban tetszik és mondjuk lehet, hogy ezt nem itt kellett volna kitárgyalni
És hogy ne legyen teljesen off : Már csak 54 naap
De egyértelműen megfigyelhető, hogy Jared "kisebb" lett a Comic-conra.
Nekem rögtön feltűnt, hogy nem csak a haja változott
Lehet, hogy zavarta, hogy Genevieve mellett olyan hatalmas volt... minden szempontból
Bár így jobban tetszik és mondjuk lehet, hogy ezt nem itt kellett volna kitárgyalni
És hogy ne legyen teljesen off : Már csak 54 naap
Kapcsolódó sztárok
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Félig kopasz lett vagy átverés?
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Blake Lively-t meghívták Taylor Swift esküvőjére?
Blake Lively-t meghívták Taylor Swift esküvőjére?
Kiderült, ott lesz-e a színésznő.
Felfedte a lánya nevét Hailee Steinfeld
Felfedte a lánya nevét Hailee Steinfeld
Hailee Steinfeld elárulta újszülött kislánya nevét.


offline







