Supernatural / Odaát (2005-)
2010. augusztus 16. 16:50
#1861
|
|
Emcsi♥Zachaddict♥ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 07.12.23. Hozzászólás: 1293 Csatolások: 23 Azonosító: 47130 offline
|
nah a sorozat lezárás témához nekem is van egy ötletem nem túl szép, de már valaki említette a keretes szerkezetet, és hát...ha meghalnak Lisáék, akkor ugyanolyan elánnal indulnának újra harcba, mint az első évadba Sam, Jessica halálakor. Így Dean-t nem köti le semmi...nem normális élettel zárulna, mert ugye az nagyon nem illene oda
de ne bántsatok ezért a gondolatért
1 felhasználónak tetszik:
LOVEAdam28
2010. augusztus 16. 16:57
#1862
|
|
viraagmrs.padalecki |
Csoport: Tag Csatlakozott: 08.08.19. Hozzászólás: 2329 Csatolások: 4542 Azonosító: 69484 offline
|
Idézet (Emcsi @ 2010.08.16. 16:50)
nah a sorozat lezárás témához nekem is van egy ötletem nem túl szép, de már valaki említette a keretes szerkezetet, és hát...ha meghalnak Lisáék, akkor ugyanolyan elánnal indulnának újra harcba, mint az első évadba Sam, Jessica halálakor. Így Dean-t nem köti le semmi...nem normális élettel zárulna, mert ugye az nagyon nem illene oda
de ne bántsatok ezért a gondolatért 
Nekem ez csak a szépségess kisfiú miatt nem tetszős
2010. augusztus 16. 16:58
#1863
|
House Of Wax |
Csoport: Tag Csatlakozott: 08.04.11. Hozzászólás: 14670 Csatolások: 120207 Azonosító: 57759 offline
|
5X07 The Curious Case Of Dean Winchester
2010. augusztus 16. 16:58
#1864
|
|
Emcsi♥Zachaddict♥ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 07.12.23. Hozzászólás: 1293 Csatolások: 23 Azonosító: 47130 offline
|
Idézet (viraag @ 2010.08.16. 16:57)
Nekem ez csak a szépségess kisfiú miatt nem tetszős
De amúgy az ötlet jó
Vagy ha csak Lisa halna meg és a kisfiút magukkal vinnék és belőle is vadászt csinálnának... 
igen a kisfiút én is imádtam, és ez az ötlet is jó, bár tudod hogy a fiúk se örülnek, hogy az apjuk ilyen életet teremtett nekik, úgyhogy szerintem nem tennék ezt vele
2010. augusztus 16. 17:00
#1865
|
|
viraagmrs.padalecki |
Csoport: Tag Csatlakozott: 08.08.19. Hozzászólás: 2329 Csatolások: 4542 Azonosító: 69484 offline
|
Idézet (Emcsi @ 2010.08.16. 16:58)
igen a kisfiút én is imádtam, és ez az ötlet is jó, bár tudod hogy a fiúk se örülnek, hogy az apjuk ilyen életet teremtett nekik, úgyhogy szerintem nem tennék ezt vele 
Tduom, ezen én is gondolkodtam, de végülis hiába szól ez ellene, az ő életük is ez lett, és mindketten válaszhatták volna a normális életet, de ahogyan az egyik részben láttuk, akkor nem szeretnék túlzottan egymást...
Szóval.. ki tudja mi lesz
2010. augusztus 16. 22:58
#1866
|
|
Katharinaúj tag |
Csoport: Tag Csatlakozott: 08.07.02. Hozzászólás: 32 Csatolások: 0 Azonosító: 65240 offline
|
Idézet (viraag @ 2010.08.16. 17:00)
Tduom, ezen én is gondolkodtam, de végülis hiába szól ez ellene, az ő életük is ez lett, és mindketten válaszhatták volna a normális életet, de ahogyan az egyik részben láttuk, akkor nem szeretnék túlzottan egymást...
Szóval.. ki tudja mi lesz
Szóval.. ki tudja mi lesz
Az ötlet nem rossz, de csak nem "játsszák" el ismét a Pilotot...Valahogy majd másképp kerülnek ki Lisáék Dean életéből, remélem.Vagy ők lesznek a stabil háttér.Nem ártana egy állandó nő a családba
De minnyá szept.24, s meglátjuk hétről-hétre.
2010. augusztus 17. 01:38
#1868
|
|
DomciccDekker's bitch |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.03.23. Hozzászólás: 3553 Csatolások: 5834 Azonosító: 123419 offline
|
Idézet (Katharina @ 2010.08.16. 22:58)
Az ötlet nem rossz, de csak nem "játsszák" el ismét a Pilotot...Valahogy majd másképp kerülnek ki Lisáék Dean életéből, remélem.Vagy ők lesznek a stabil háttér.Nem ártana egy állandó nő a családba
De minnyá szept.24, s meglátjuk hétről-hétre.
De minnyá szept.24, s meglátjuk hétről-hétre.
Én állandó nőnek Jo-t vártam... erre mit tettek vele..
2010. augusztus 17. 01:41
#1869
|
|
Christo |
Csoport: Kiemelt tag Csatlakozott: 08.11.23. Hozzászólás: 7844 Csatolások: 21645 Azonosító: 77830 offline
|
Idézet (Domcicc @ 2010.08.17. 01:38)
Én állandó nőnek Jo-t vártam... erre mit tettek vele.. 
Egyébként én is őt tűrtem volna meg, mint állandó csajszit. Bírtam volna az állandó csipkelődős kapcsolatát Deannel
1 felhasználónak tetszik:
robbstark
2010. augusztus 17. 01:47
#1870
|
|
DomciccDekker's bitch |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.03.23. Hozzászólás: 3553 Csatolások: 5834 Azonosító: 123419 offline
|
Idézet (Christo @ 2010.08.17. 01:41)
Egyébként én is őt tűrtem volna meg, mint állandó csajszit. Bírtam volna az állandó csipkelődős kapcsolatát Deannel
Semmi nem történik közöttük, csak sejteni lehet valamit. Mint pölö a Born Under A Bad Sign-ban
Igen, és onnantól kezdve mindig olyan érzése van az embernek, ha közös jelentük van, hogy 'jaj mindjárt megcsókolja, mindjárt, mindjárt, és nem, a f3nébe...'
2010. augusztus 17. 01:52
#1871
|
|
bibicsibicookiemonster |
Csoport: Tag Csatlakozott: 09.04.23. Hozzászólás: 4709 Csatolások: 3520 Azonosító: 93952 offline
|
Idézet (Domcicc @ 2010.08.17. 01:47)
Igen, és onnantól kezdve mindig olyan érzése van az embernek, ha közös jelentük van, hogy 'jaj mindjárt megcsókolja, mindjárt, mindjárt, és nem, a f3nébe...'
Pedig, én úgy szurkoltam nekik..
Én viszont annak az egy csóknak a végén mégiscsak örültem, bár ilyen áron inkább ne lett volna
2010. augusztus 17. 15:56
#1872
|
|
DomciccDekker's bitch |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.03.23. Hozzászólás: 3553 Csatolások: 5834 Azonosító: 123419 offline
|
Idézet (bibicsibi @ 2010.08.17. 01:52)
Én viszont annak az egy csóknak a végén mégiscsak örültem, bár ilyen áron inkább ne lett volna 
Megkaptuk, amit akartunk, aztán meg jól orrbanyomtak
1 felhasználónak tetszik:
robbstark
2010. augusztus 19. 13:05
#1874
|
House Of Wax |
Csoport: Tag Csatlakozott: 08.04.11. Hozzászólás: 14670 Csatolások: 120207 Azonosító: 57759 offline
|
2010. augusztus 20. 01:19
#1878
|
|
Christo |
Csoport: Kiemelt tag Csatlakozott: 08.11.23. Hozzászólás: 7844 Csatolások: 21645 Azonosító: 77830 offline
|
Figyu, arra odafigyelnétek légyszi, hogy ha vidire válaszoltok, szedjétek ki a tubos kódot. Zavaró, hogy a videó többször is megjelenik, széthúzza a topikot
(Ugyanígy a beillesztett képeknél.)
Köszi
(Ugyanígy a beillesztett képeknél.)
Köszi
Kapcsolódó sztárok
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Félig kopasz lett vagy átverés?
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Blake Lively-t meghívták Taylor Swift esküvőjére?
Blake Lively-t meghívták Taylor Swift esküvőjére?
Kiderült, ott lesz-e a színésznő.

offline









