Avatarok, Animációk
2008. december 01. 21:30
#781
|
csannavisszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 08.01.05. Hozzászólás: 437 Csatolások: 3266 Azonosító: 48490 offline
|
Ha kell valakinek valamilyen avatar, írjon, mint Miss Barnes és nekem vannak biztos forrásaim, megpróbálok szerezni...
Bár most még be kell izzítani a géoet... mert... Hát rossz hatással vagyok minden elektronikai eszközre...
2008. december 01. 21:36
#782
Idézet(csanna @ 2008. December 1. - 21:30)
Ha kell valakinek valamilyen avatar, írjon, mint Miss Barnes és nekem vannak biztos forrásaim, megpróbálok szerezni...
Bár most még be kell izzítani a géoet... mert... Hát rossz hatással vagyok minden elektronikai eszközre...
Halli, nekem tudsz szerezni Nelly Furtado-s avikat, ha szépen megkérlek?
2008. december 03. 05:27
#785
|
csannavisszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 08.01.05. Hozzászólás: 437 Csatolások: 3266 Azonosító: 48490 offline
|
Itt van a második adag msn avatar. Még van egy csomó, de nekem ezek a kedvenceim. Talán mert ezeket nem olyan rég mentettem le, mint a többit.
Van benne pár Audrey Hepburn-s is (sry, ha nem jól írtam le a nevét).
Szóval itt vannak:
Van benne pár Audrey Hepburn-s is (sry, ha nem jól írtam le a nevét).
Szóval itt vannak:
2008. december 03. 05:52
#787
|
csannavisszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 08.01.05. Hozzászólás: 437 Csatolások: 3266 Azonosító: 48490 offline
|
Idézet(Cynthia @ 2008. December 1. - 22:36)
Halli, nekem tudsz szerezni Nelly Furtado-s avikat, ha szépen megkérlek?

Bocsi, de nem mindent töltöttem fel, mert iszonyat sok lett volna, és nagyon lusta vagyok, de azért így is szép számmal kerültek fel avatarok....
2008. december 04. 18:00
#789
Idézet(csanna @ 2008. December 3. - 05:52)
Bocsi, de nem mindent töltöttem fel, mert iszonyat sok lett volna, és nagyon lusta vagyok, de azért így is szép számmal kerültek fel avatarok....
Köszi!
2008. december 05. 20:02
#794
|
|
Rap4ever8Queen of the Rap |
Csoport: Tag Csatlakozott: 08.08.02. Hozzászólás: 9535 Csatolások: 117944 Azonosító: 67956 offline
|
Idézet(csanna @ 2008. December 5. - 11:17)
Na kinek milyen kell?
Szia! Ha nem túl nagy kérés és megoldható akkor 2Pac-es és Zidane-os avatarokat szeretnék. Nagyon örülnék, ha tudnál felrakni. Már több, mint egy éve keresgélek, de így is csak néhányat találtam róluk. Elõre is köszönöm, hogy egyáltalán megpróbálod teljesíteni a kérésemet.
2008. december 05. 23:18
#796
|
csannavisszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 08.01.05. Hozzászólás: 437 Csatolások: 3266 Azonosító: 48490 offline
|
Idézet(suzy182 @ 2008. December 5. - 12:19)
Szia csanna!
Rachel Bilson-osat esetleg lehetne kérni?
Rachel Bilson-osat esetleg lehetne kérni?
Itt vannak. És bocsi, hogy néhányon rajta vannak az oldalak címei...
Tehát Rachel Bilson:
2008. december 05. 23:38
#797
|
csannavisszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 08.01.05. Hozzászólás: 437 Csatolások: 3266 Azonosító: 48490 offline
|
Idézet(Rap4ever8 @ 2008. December 5. - 21:02)
Szia! Ha nem túl nagy kérés és megoldható akkor 2Pac-es és Zidane-os avatarokat szeretnék. Nagyon örülnék, ha tudnál felrakni. Már több, mint egy éve keresgélek, de így is csak néhányat találtam róluk. Elõre is köszönöm, hogy egyáltalán megpróbálod teljesíteni a kérésemet. 
Hello!
2Pacrõl az egész neten 3 avatart találtam, de Zidane-rõl szép számmal összegyûltek:
2008. december 05. 23:49
#798
|
csannavisszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 08.01.05. Hozzászólás: 437 Csatolások: 3266 Azonosító: 48490 offline
|
Idézet(shelley @ 2008. December 5. - 23:07)
Szia csanna!
Nem tudnál nekem szerezni The Dark Knight-os avikat?
Számítok rád!
Elõre is köszi!

Nem tudnál nekem szerezni The Dark Knight-os avikat?
Számítok rád!
Elõre is köszi!
Nagyon keveset találtam, de vannak képek és csinálok SK-kat... majd jönnek holnap!!!
2008. december 06. 00:15
#799
|
|
Rap4ever8Queen of the Rap |
Csoport: Tag Csatlakozott: 08.08.02. Hozzászólás: 9535 Csatolások: 117944 Azonosító: 67956 offline
|
Idézet(csanna @ 2008. December 5. - 23:38)
Hello!
2Pacrõl az egész neten 3 avatart találtam, de Zidane-rõl szép számmal összegyûltek:
2Pacrõl az egész neten 3 avatart találtam, de Zidane-rõl szép számmal összegyûltek:
Köszönöm!!!
2008. december 06. 09:20
#800
|
|
suzy182♥sweetkisses♥ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 07.06.04. Hozzászólás: 6765 Csatolások: 13320 Azonosító: 31521 offline
|
Idézet(csanna @ 2008. December 5. - 23:18)
Itt vannak. És bocsi, hogy néhányon rajta vannak az oldalak címei...
Tehát Rachel Bilson:
Tehát Rachel Bilson:
Jajj..de jók!hálás köszönet!
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Félig kopasz lett vagy átverés?
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Blake Lively-t meghívták Taylor Swift esküvőjére?
Blake Lively-t meghívták Taylor Swift esküvőjére?
Kiderült, ott lesz-e a színésznő.
Felfedte a lánya nevét Hailee Steinfeld
Felfedte a lánya nevét Hailee Steinfeld
Hailee Steinfeld elárulta újszülött kislánya nevét.


offline
0 felhasználónak tetszik:

