Starity

Kim Kardashian Taylor Swiftnek: „Teljesen megaláztad a férjemet, hogy megint az áldozatot játszhasd”

6 oldal 1 2 3 4 5 6
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2016. június 17. 10:43 #21
- törölt felhasználó -    
Szerintem Kimnek van igaza. Valószínű, hogy csak megint bele akartak kerülni a médiába, Taylor is úgy csinált mint aki beleegyezett, hogy azután játszhassa az áldozati bárányt. Bármennyire is fura ez a család, Kimnek hiszek. Hisz az ő részükről a kezdetektől fogva az volt állítva, hogy Taylor tudott a dalról, erre pár napra rá a Grammyn megalázta Kanye-t. Biztos, hogy Taylor tudott róla és Kimnek igaza van abban, hogy nehogy már engedélyt kelljen kérni egy sor miatt, amikor Taylor több albumnyi dalt ír emberekről. Katy is ugyanúgy eljátszhatta volna az áldozatot amiatt az ócska dal miatt aminek a klipjében egész Hollywoodot ráuszítják. Megtette? Nem. Miért? Mert ő egy érett felnőtt nő.
1 felhasználónak tetszik: CandUs
2016. június 17. 11:13 #22
- törölt felhasználó -    
Szerintem Kimnek van igaza...
2016. június 17. 11:13 #23
Eroszi
Eroszi
visszatérő vendég
 
StátuszWhy so serious?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.08.22.
Hozzászólás: 241
Csatolások: 0
Azonosító: 232003
Offline offline
Először is, nem hinném, hogy Rihanna hozzá adta volna a nevét ehhez, ha tudja, hogy nincs beleegyezés.
Taylort soha nem kellett félteni attól, hogy hírnevet csináljon magának. Hisz ő mindig mindenki kedves kis üdvönckéje marad, nem?
És ez nem a zenéjéről szól, hanem magáról az emberről.
Ettől függetlenül persze szerintem se volt semmi értelme ennek a sornak a dalszövegben, de itt most arról van szó, hogy kinek van igaza.
Nem szeretem a Kardashian családot, felülértékelt celebek. DE: "miközben ő a megfelelő protokoll szerint járt el, és engedélyt kért a sorok a dalban való maradására Taylortól." - írta Kim.
Na most Kanye akkor hazudik a feleségének valószínűleg, mert nem hiszem, hogy Kim azért ekkora hazugságot állítana, főleg úgy, hogy azt mondja videó felvétele van róla.
"később megkereste őket Taylor ügyvédje, és arra utasította őket, hogy semmisítsék meg a fent említett ominózus felvételt." Ez meg már megint olyan kijelentés volt, ami könnyűszerrel cáfolható, nem értem, miért hazudna ilyet, ráadásul ő maga, nem pedig egy "bennfentes".
Én Taylor hozzászólását várom inkább ehhez. Bár akármi is az igazság, Taylornak úgyis minden szava kincset fog érni, szóval itt ennyit is a fairplay-ről.
2016. június 17. 11:18 #24
- törölt felhasználó -    
Kimnek kell hogy igazat adjak, akár mennyire is nem pártolom őt és a családját.
Taylor álszent, és erre nem először derül fény.
2016. június 17. 11:22 #25
Ritya
Ritya
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.08.15.
Hozzászólás: 2288
Csatolások: 246
Azonosító: 231566
Offline offline
Mekkora egy álszent ez a Taylor, én mindig is utáltam, mindenkivel jóban akar lenni
2016. június 17. 11:23 #26
- törölt felhasználó -    
Vagy csak Kim hazudik. majd meglátjuk.
2016. június 17. 11:26 #27
roseErye
roseErye
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.06.24.
Hozzászólás: 27
Csatolások: 0
Azonosító: 245318
Offline offline
Érdekes ... ritkán mondok ilyet ,de ebben az esetben Kimnek adok igazat (remélem nem hiába) . Mondjuk maga az egész eset nevetséges mindkét fél részéről. Taylor egy báránybőrbe bújt farkas , Kim-Kanye páros meg úgy fura ahogy van . Ezeket összeengedni vétek, mert ott előbb-utóbb balhé lesz. Kár volt beharangozni mekkora jóbarátok lettek . Nem azért védem Kimet ,mert annyira normális ,bár szerintem az anyaság azért jó hatással lett rá. De most könyörgöm mikor azon a bizonyos díjátadón Kanye beszólt Taylornak ..most úgy őszintén ki tudná azt megemészteni és elfelejteni ..nem csak elfelejteni hirtelen puszipajtássá válni. Hát szerintem Taylor okosan játszott ,hogy ő még ezt is megemésztette ,mert ő olyan jó ember . Utána hirtelen meg jön egy ilyen ügy . Szerintem valójában ez egy nagyon okos lány ,aki bizony nem felejt. De aztán kitudja ez az én véleményem .
1 felhasználónak tetszik: CandUs
2016. június 17. 11:30 #28
Diomendes
Diomendes
 
StátuszI'll be needing stitches..
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.02.06.
Hozzászólás: 538
Csatolások: 0
Azonosító: 220652
Offline offline
Ennek a családnak még lehet rontani a hírnevén?
2016. június 17. 11:32 #29
Nory13
Nory13
visszatérő vendég
 
StátuszMosolyogj mindenen ha nem mutatod a fájdalmad nem tudnak bántani!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.06.14.
Hozzászólás: 134
Csatolások: 0
Azonosító: 257085
Offline offline
Teljesen megértem Kim-et. Az a hülye rib'nc mindenkit megaláz, hogy játsza az ártatlan kis bárányt.És őt tartják a nagy példaképnek. Ez a példamutatás? Az, hogy sorra alázod meg az embereket? Köszönöm akkor nem akarok példamutató lenni.
2016. június 17. 11:37 #30
ninnalany
ninnalany
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.07.09.
Hozzászólás: 218
Csatolások: 0
Azonosító: 246183
Offline offline
Kim - et sosem bírtam, na de ezen a cikken kicsit elgondolkoztam azon, hogy mégsem kéne annyira őt utálni. (Két perc gondolkozás után, maradtam az utálatnál). Viszont remélem neki van igaza, mert szerintem Taylort még nála is jobban utálom.
2016. június 17. 11:39 #31
- törölt felhasználó -    
Most az egyszer igazat kell adnom Kimnek..
Taylor rohadtul álszent..sad.gif
2016. június 17. 11:41 #32
Rêveur
Rêveur
loml ౨ৎ
 
Státuszlife is tricky baby, stay in your magic ⊹₊⋆
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.01.06.
Hozzászólás: 36198
Csatolások: 20652
Azonosító: 252965
Offline offline
Idézet (B.T.S. @ 2016.06.17. 11:39)
Most az egyszer igazat kell adnom Kimnek..
Taylor rohadtul álszent..sad.gif

Egyetértek.
2016. június 17. 11:43 #33
Fallengirl
Fallengirl
 
Státusz" Hey! Write you´re own story! " - The Book of Life
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.11.18.
Hozzászólás: 887
Csatolások: 0
Azonosító: 164007
Offline offline
Sose bírtam Kim-et és Taylort egy időben bírtam,de miótta egy nyafogó,picsogó tini kiscsaj...azótta utálom... szoval ,ha igazak a fent említett dolgok...akkor remélem Kim ellátja a baját (képletesen) a kiscsajnak wink.gif
2016. június 17. 11:44 #34
Nikikke
Nikikke
Princess.♔
 
StátuszMy lover's got humour.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.03.22.
Hozzászólás: 3219
Csatolások: 230
Azonosító: 198382
Offline offline
Taylor álszent. Kim miért hazudna,amikor azt mondta felvétele is van?!
2016. június 17. 12:07 #35
RutaPrimroseLove
RutaPrimroseLove
 
Státusz*bow wow wow*
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.05.17.
Hozzászólás: 697
Csatolások: 5
Azonosító: 202135
Offline offline
Mikor fogják az emberek végre észrevenni hogy Taylor nem az a kis kedves üdvöske akinek be akarja állítani magát.?
2016. június 17. 12:11 #36
Dorisia
Dorisia
visszatérő vendég
 
StátuszThinking of something deeeeep...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.07.25.
Hozzászólás: 383
Csatolások: 0
Azonosító: 207155
Offline offline
Szerintem Taylor nem Kanye-re gondolt a köszönőbeszédében, hanem úgy általában, a sztárokon nagyon sok haszonleső barát lóg, hogy sütkérezzenek a fényükben. Szerintem becsületsértés miatt nem fognak perelni, hiszen Taylor gyakorlatilag nem sértett meg senkit, és mivel mindkét fél piszokgazdag, ez egy ilyen örökké tartó vádaskodás lenne csak.
2016. június 17. 12:13 #37
Dorisia
Dorisia
visszatérő vendég
 
StátuszThinking of something deeeeep...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.07.25.
Hozzászólás: 383
Csatolások: 0
Azonosító: 207155
Offline offline
Egyébként Kimet nagyon tisztelem azért, hogy a médiának azt mutatja, hogy kiáll a férje mellett, pedig nyilvánvaló, hogy nagyon bántja őt is az a sor... (Melyik nő fogadja mosolyogva, hogy a férje még egy másik nővel szeretne szexelni?)
2016. június 17. 12:18 #38
Detta
Detta
Queen♛
 
StátuszTired AF.... but succesful
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.06.07.
Hozzászólás: 4787
Csatolások: 689
Azonosító: 128947
Offline offline
Most Kimék oldalára kell, hogy álljak mert végül is ez az engedélykéréses dolog elég hitelesnek tűnik. Meg ha belegondolunk, akkor tényleg kellenek különböző engedélyek ha esetleg mástól/másról írunk valamit.
2016. június 17. 12:38 #39
Novaa
Novaa
visszatérő vendég
 
StátuszI've got too many calories for you to lick
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.07.22.
Hozzászólás: 293
Csatolások: 0
Azonosító: 229968
Offline offline
Kimék mellett állok. Taylort szerettem (sőt imádtam) régebben: végre volt egy csaj, aki nem játszotta meg magát, aki visszahúzódó volt a hírnév ellenére is. Aha, hogyne. Annyira elhitette velük ezt a védtelen kis country bárány vagyok dolgot, hogy simán kinézem belőle az össze-vissza hazudozást. Hajrá a K-K párosnak!
1 felhasználónak tetszik: CandUs
2016. június 17. 12:42 #40
Netti35
Netti35
visszatérő vendég
 
StátuszNéha csak akkor vesszük észre a meghúzott határokat, ha már átléptük őket.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.03.15.
Hozzászólás: 214
Csatolások: 0
Azonosító: 171275
Offline offline
Talán itt Magyarországon van ennyire rossz hírneve a Kardashia családnak, de nagyon sok rajongójuk van és valamit nagyon jól csinálnak, hiszen igen befolyásos családdá nőtték ki magukat. Nekem egyik hölggyel sincsen bajom, de viszont ez nem az első eset, hogy Taylor Swift így lebukott, hogy áskálódó, hiszen Katy Perry is megmondta, hogy Taylor Swift a sztárvilág Regina Geroge-a. smileeee.gif
6 oldal 1 2 3 4 5 6
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok