Starity

Hibázott egy mexikói üzlet: kiszivárgott Britney Spears új albuma!

2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2016. augusztus 25. 12:05 #21
- törölt felhasználó -    
Idézet (khalifa @ 2016.08.22. 09:21)
Amikor 20-án este megláttam, hogy felkerült az album, nagyon megörültem. Igazából nem tudom mit mondjak. Az egyik felem megakarja védeni, a másik részemnek viszont nem tetszik az album.
Rengeteg dal maradt ami nem került fel az albumra, ezeket sajnálom mert a "Forgiven", "Father's Eyes", "All The Way", "Take Control", "Walk Of Fame", "Trick or Treat", "Accelerate" azért jobban hangzanának szerintem.
Arról meg nem is beszélve, hogy a legjobb dalok a Deluxe verzióra kerültek fel. ohmy.gif
INVITATION: Nekem ez olyan félkész szám hatását kelti. Fogalmam sincs, hogy ez miért lett ilyen rossz.
MAKE ME: Bevallom mikor ezt először hallottam elkezdtem remélni, az album majd jobb lesz ennél. 
PRIVATE SHOW: Elég gyenge, parfüm reklámnak esetleg elmegy, de albumra pocsék.
MAN ON THE MOON: Ehhez a dalhoz fűztem a legnagyobb reményeket, de sajnos nem jött össze. Ritmustalan és unalmas.
JUST LUV ME: Nem olyan rossz, de nem is jó. MAjd nem elaludtam rajta.
CLUMSY: Na ez viszont egész jó lett. Jó kis bulis szám.
D.Y.W.C.O.?: Tragédia, annyi rossz, hogy fél perc után kikapcsoltam.
SLUMBER PARTY: Nekem ez tetszik szerintem nagyon jó lett, van értelme a dalnak.
JUST LIKE ME: Nincs vele semmibaj, csak a refrén lehetne visszafogottabb. A gitáros, country hangzáshoz nem illik a refrén.
LOVE ME DOWN: Hallgatható, de egy idő után már túl sok.
H.T.F.Y.: NEM tudom, hogy ez mit keres itt, de valami pocsék. Demo felvételnek elmegy esetleg.
WHAT YOU NEED: Na hát ezt nem kellett volna megpróbálni. Vagy énekel az eredeti, normális hangján, vagy hagyjuk a fenébe. Az orrhangos Britneynek ez nem áll jól.
BETTER: Egészen a refrénig tetszik, de utána sablonos.
CHANGE YOUR MND: Na ez nagyon jó lett. Tetszik ez a spanyol ritmus. Ezt vártam volna végig.
LIAR: A refrén megint szétrombolta a dalt, egyébként hallgatható kis dal.
If I’m Dancing: TUC-TUC-TUC....
Coupure Électrique: ? Ez nem tudom mit keres itt.
Összességében csak annyit, hogy jobb lett mint a Britney Jean, de fényévekre sincs a régi Britney-től. Hiába reménykedünk évek óta....


Visszavonok minden rosszat amit írtam. Imádom az albumot. Ha az ember többször meghallgatja, nem tudod tőle szabadaulni. Nagyon tetszik, tuti hogy megveszem a Deluxe verziót. heart.gif
2016. augusztus 25. 19:09 #22
- törölt felhasználó -    
Idézet (FriendsForever @ 2016.08.22. 12:18)
Vasárnap reggel tudtam meg, így azonnal meg is hallgattam az összes számot. biggrin.gif A Glory már sokkal jobb lett, mint a Femme Fattale és a Britney Jean együttvéve. Az album megtetszett, de volt pár olyan szám, ami nem nagyon jött be. 
1. Invitation: Nagyon reméltem, hogy az Invitation jó lesz, de nagyot csalódtam benne. Összecsapott munka és még Britney hangja sem természetes benne. 
2. Make Me... (featuring G-Eazy): Már a megjelenése óta nagyon szeretem. Nem volt olyan része, amit ne szerettem volna. 
3. Private Show: Maga a szám tetszik, de megint Britney hangjával van a baj. 
4. Man on the Moon: Egyáltalán nem tetszett. Egy jó szót nem tudok mondani róla. 
5. Just Luv Me: Már a pár másodperces részlet is elnyerte a tetszésemet. A legnagyobb kedvencem lett az egész albumról. 
6. Clumsy: Többszöri hallgatás után sikerült megkedvelnem. Vannak benne gyenge részek, de összességében nagyon jó lett. 
7. Do You Wanna Come Over?: Ugyanúgy, mint a Clumsyt, ezt is többszöri hallgatás után szerettem meg. Azóta is szívesen hallgatom.
8. Slumber Party: Nem lett a kedvencem, de vannak benne olyan részek, amik tetszenek. 
9. Just Like Me: Csak a refrén nem tetszett belőle. Nem nagyon illik a dalhoz.
10. Love Me Down: Egyáltalán nem tetszik. 
11. Hard to Forget Ya: Ebben is vannak olyan részek, amik nagyon jók, de egyébként nem lett olyan jó.
12. What You Need: Ez a dal is megtetszett, de Britney hangja ismét másabb a megszokottnál, aminek nem nagyon örülök.
13. Better: Nekem is csak a refrénig jött be.
14. Change Your Mind (No Seas Cortes): Ez nagyon bejött. Kellene még ilyennel próbálkoznia a későbbiekben. 
15. Liar: A refrén ezt is tönkretette, de egyébként tetszik.
16. If I'm Dancing: Nem bírtam végighallgatni. Annyira rossz volt.
17. Coupure Electriqué: Egyáltalán nem illik az albumhoz. Nem tetszik.
Még hiányzik a régi Britney, akinek mindig volt egy újabb és jobb dala, de ez már előre haladás. Még reménykedem azért, hogy egyszer visszatér ahhoz a zenei stílusához, ami nagyon illik hozzá.


Már nincs vele sok gondom. biggrin.gif
2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok