Starity

Zayn: „Lehet nem vagyok már annyira népszerű, de legalább szabad vagyok”

2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2016. október 01. 23:03 #21
Abbey Wolf
Abbey Wolf
visszatérő vendég
 
StátuszMy First Real Crush Was.......
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.09.28.
Hozzászólás: 485
Csatolások: 0
Azonosító: 250185
Offline offline
Loreen. Te nem tudod milyen volt Modest Management. Ott mindent eltusoltak, nem beszélhettek semmiről (a banda). Mindenkit írányítottak. Zayn volt a legokosabb, és már ott hagyta Simonékat leghamarabb. Mindenkit másképp állítottak be, ahogyan a fanok akarták. Kívűlről tökéletesek, de ez mind csak álca és hazugság. Talán mi sosem tudjuk meg kik is voltak ők igazából. De azért elég furcsa, hogy szünetre mentek, és ott hagyták rögtön Modestéket.
2016. október 02. 12:27 #22
- törölt felhasználó -    
Idézet (Mrs. Malik @ 2016.09.30. 19:24)
Néhányan úgy írtok róla, mintha az lenne a perverz hobbija, h folyton nyilatkozatokat tesz arról, h szabad és milyen jó, h már nema banda tagja :"D nyilván ha egy interjú alatt kérdeznek tőle ezzel kapcsolatban nem fog felállni és elmenni,mert már 6ezerszer emondta ugyanazt. ki kéne nyitni a szemeket és esetleg kicsit gondolkodni sem ártana ahelyett, h rögtön "támadunk".. smileeee.gif amúgy nem látunk bele, senki nem tudja mi az oka annak, h így döntött. Nyilvánvalóan valami nem volt jó, ennyi.
engem meg amúgy a folytonos Harry Styles nyáladzás idegesít, mégsem kezdem őt ócsárolni ahogy néhányan szokták Malikot a róla szóló cikkek alatt. ennyi. lehet szeretni és nem szeretni, de azt lehet szépen csendben is biggrin.gif


ennyi.
2016. október 02. 12:29 #23
- törölt felhasználó -    
Idézet (Abbey Wolf @ 2016.10.01. 23:03)
Loreen. Te nem tudod milyen volt Modest Management. Ott mindent eltusoltak, nem beszélhettek semmiről (a banda). Mindenkit írányítottak. Zayn volt a legokosabb, és már ott hagyta Simonékat leghamarabb. Mindenkit másképp állítottak be, ahogyan a fanok akarták. Kívűlről tökéletesek, de ez mind csak álca és hazugság. Talán mi sosem tudjuk meg kik is voltak ők igazából. De azért elég furcsa, hogy szünetre mentek, és ott hagyták rögtön Modestéket.


Köszönöm, köszönöm, köszönöm. Valami elég nagy sz.r lehet ott, ha már a mélyen tisztelt Simon Cowell is csak kapkodja a fejét, hogy hová tűnt az a 4+1 fiú, aki a fő bevételi forrását adta. Tegyük a szívünkre a kezünket, Simon már az X Factor óta ezt tervezte. Ennyi, és nem több.
2016. október 03. 22:24 #24
BeckyGforevör
BeckyGforevör
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.07.25.
Hozzászólás: 501
Csatolások: 0
Azonosító: 258339
Offline offline
Ez nem normális
Nekem valamiért nem szimpatikus zayn
2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok