Starity

Taylor Swift letörölte magát az összes közösségi oldalról

3 oldal 1 2 3
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2017. augusztus 20. 11:53 #1
Glamster
Glamster
 
Státusz☆rt should comfort the disturbed and disturb the comfortable ☾
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 11.03.16.
Hozzászólás: 3280
Csatolások: 10727
Azonosító: 147418
Offline offline
Vajon mire készül? Taylor Swift összes közösségi oldala eltűnt, és jelenleg is üresen állnak!
A teljes cikkhez kattints ide!
2017. augusztus 20. 12:09 #2
Diala
Diala
Miss Objective
 
Státusz"Forgive your enemies, but never forget their names."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.10.27.
Hozzászólás: 2235
Csatolások: 0
Azonosító: 214153
Offline offline
Ezeknek a public acteknek mi az értelmük? Így próbálja magára vonni az emberek figyelmét?
2017. augusztus 20. 12:13 #3
bestdamnfan
bestdamnfan
visszatérő vendég
 
StátuszHonestly, I just need to be a little crazy
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.04.19.
Hozzászólás: 350
Csatolások: 0
Azonosító: 263801
Offline offline
Muszáj volt kitalálni valamit, mert egy egyszerű bejelentős poszt nem keltené fel ennyire a média figyelmét...
Azon a képen meg tényleg úgy néz ki, mint egy kígyó xD
2017. augusztus 20. 12:29 #4
- törölt felhasználó -    
Csak tünne már el örökre. Tehetségtelen ,irritáló nő. Nem,hogy még énekelni nem tud (mert teljesen átlagos maximum háttér énekes hangja van) de ráadásba még össze vissza beszél egyfolytábsn.Egy hatalmas nagy r*banc aztán most jöhetnek a Swifterek vagy kik ,hogy "nem ismered ,hogy mondhatsz ilyet stb." Szóval előre leszögezném ,hogy ja nem ismerem pont úgy ahogy ti sem csak amit a menedzsere az orrotok alá dug. De a sok hazugságaiból amik kiderünek az "erőszakolosdi"esetből xd (láttam a képet hát nem ugy nézett ki mint aki nagyon ellenezné a tapizást ) kiderül vagyis össze lehet tenni ,hogy milyen ember is valójában. Ezek a figyelem felkeltő próbálkozások,hogy ne tűnjön el a süllyesztőben hát szánalmas. Egyszerűen csak jelentse be,hogy "Haho új dallal érkezem" sokak bánatára. De mérget vennék arra ,hogy most ő az "erőszakolás" ellen fog küznedi meg anyám kínja dallal ellenzi az ilyen cselekedetet. Egyszerűen nem tudna úgy vissza térni ,hogy ne máson keresztül történjen ez. Ha csak végig nézzük kikről szólnak a számai... elsősorban a pasijairól,hogy mennyire megalázták stb aztán jött Katy Perry most meg majd jön az "erőszakos" ember. Hát hatalmas színvonal mondhatom . Csak a taps jár azért . Hihetetlen szánalmas amit ez nő csinál és a sok tini picsa meg nyalja is xd bár ez így megy manapság . Hiszen annyi fájdalmat élnek át. Letört köröm, 15 évesen megakar halni a szerelemtől ...tragédia... kicsit eltértem egy személyes vélemény felé a cikkel kapcsolatos kommentől de már le kellett írnom annyira irritáló.
Ui.: jöhetnek a Swifterek készen állok.
2017. augusztus 20. 12:44 #5
Aely Waite
Aely Waite
új tag
 
Státuszall be fine
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.01.03.
Hozzászólás: 26
Csatolások: 0
Azonosító: 252889
Offline offline
Örökre is eltűnhetne XD
2017. augusztus 20. 12:49 #6
Skandtiel
Skandtiel
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.04.19.
Hozzászólás: 102
Csatolások: 0
Azonosító: 263784
Offline offline
Ha így akar a figyelem középpontjába kerülni, mit ne mondjak az már szánalmas. Mutasson fel egy új dalt és ne sajnáltassa már magát.
2017. augusztus 20. 12:51 #7
- törölt felhasználó -    
@DemSeAr lehet te készen állsz a nagy támadásokra a kommented miatt, de az a baj, hogy annyira össze-vissza írogattál mindent, hogy talán még te se igazodsz ki rajta rendesen, nemhogy még más. rohog.gif
Egyébként én kíváncsi vagyok milyen lesz az új album, az 1989-et nehéz lesz felülmúlni, de aztán bármi megtörténhet.^^
2017. augusztus 20. 12:54 #8
- törölt felhasználó -    
Hát nem tudom, én kíváncsi vagyok az új számára(ha lesz). Nem tudom ez mire volt jó, de oké xD Személyisége nem igazán jön be, nem tudom, van amikor fura, van amikor meg normális szóval néha össze vagyok zavarodva xD Mindenesetre a számai egész jók, de nekem az örök kedvencem a 'Mine'❤️ Nem tudom, számomra az valamiért különleges smileeee.gif A többi számai pedig vagy jók vagy rosszak, de a 'Mine' az a legkedvencebbem számom <3
2017. augusztus 20. 13:02 #9
- törölt felhasználó -    
Remélem megint tele lesz vele a média és megint egy csomo szakitos szàmot kapunk töle ajàndékba. Már régen volt hányingerem a ettöl a " tehetséges " mrs. szent szüztöl és a nyavajgásátol hogy öt senki nem fogadja el meg hogy mennyire meg bántoták a férfiak
2017. augusztus 20. 13:31 #10
H.Vivien
H.Vivien
 
StátuszLife isn't about finding yourself. Life is about creating yourself.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.07.05.
Hozzászólás: 567
Csatolások: 0
Azonosító: 205328
Offline offline
Mi célja volt ezzel?
2017. augusztus 20. 13:49 #11
- törölt felhasználó -    
És ennek mi értelme volt?
láthatatlan:Mindent leírtál,amit én akartam... biggrin.gif
2017. augusztus 20. 13:50 #12
stellaxoxo
stellaxoxo
visszatérő vendég
 
StátuszYou can say what you want about me as long as you pay me
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.07.22.
Hozzászólás: 238
Csatolások: 0
Azonosító: 258257
Offline offline
Nem nagyon szívlelem ezt a nőt emberileg, (és mivel nem szimpatikus ezért nem hallgatom a zenéjét mondván hogy "unszimpatikusokat nem támogatok" xDD ) így inkább sose néztem utána, nem követtem sehol, mert most minek gyűlölködjek? Ő soha nem fog engem megismerni, a negatív véleményem (ami nem az a habzós szájú tahó beszólogatás, mint egyeseknél, hanem na rendes mondatokban leírt káromkodás és anyázás mentes szöveg) soha nem fog eljutni hozzá, szóval minek háborogjak?
DE!!
azért erre kíváncsi vagyok.
Ha egyszer megmagyarázza tettét.
Ha meg nem, az se baj.
Csak azért na, vannak olyanok akiknek Ő mint ember elfogadható, akik szeretik őt, azokkal mi lesz? Azaz ugye a rajongóival. Nélkülük nem hiszem, hogy ott tartana az énekesi pályája ahol. De ezt megint feleslegesen mondom, hisz maga Taylor soha nem fogja ezt olvasni, itt meg senkit nem érdekel a másik így teljesen mindegy. biggrin.gif
Azt sem értem miért kell agyba-főbe ribancozni. Attól még mert volt pár (sok) rosszul sikerült kapcsolata.
Jó nem védőügyvédkedni akarok itt, hanem csak azt szerettem volna írni, hogy a háttérből, popkorn-al várom, hogy mi lesz ebből.
2017. augusztus 20. 13:52 #13
stellaxoxo
stellaxoxo
visszatérő vendég
 
StátuszYou can say what you want about me as long as you pay me
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.07.22.
Hozzászólás: 238
Csatolások: 0
Azonosító: 258257
Offline offline
bestdamnfan
és kajak úgy néz ki biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
2017. augusztus 20. 13:57 #14
- törölt felhasználó -    
Hagyhatná is így nyugodtan biggrin.gif
2017. augusztus 20. 14:13 #15
BLulu88
BLulu88
Cikk író
 
StátuszTalk behind my back but when they see me it's respect though...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.03.30.
Hozzászólás: 2172
Csatolások: 0
Azonosító: 242008
Offline offline
Ez érdekes... Remélem nem megint valami új stílus váltás áll a háttérben a mostani Taylor tökéletes!
2017. augusztus 20. 14:23 #16
- törölt felhasználó -    
Az 1989 era ugyanazon a napon ért véget, mint amelyiken elkezdődött (aug. 18.). shout.gif
Annyira örülök, hogy hamarosan újra visszatér a zeneiparba és megmenti a 2017-es évet. Még meg sem jelent az új dal, de már biztos, hogy letaszítja a Despacitot. Taylor ismét uralja majd a zeneipart, senki nem tudja lekörözni őt jelenleg. king.gif
Kicsit lehangolt, hogy minden eddigi emlékét kitörölte a közösségi oldalakról, de van egy olyan érzésem, hogy ez is szimbolizál valamit. Holnap Amerikában teljes napfogyatkozás lesz, a hivatalos oldalán pedig égitestekkel kapcsolatos színkódok jelentek meg, szóval könnyen lehet, hogy köze lesz Taylornak a holnapi naphoz. yahoo.gif
2017. augusztus 20. 14:42 #17
- törölt felhasználó -    
@Nikus12
Mint irtam ...át ment személyes vélemenybe ,mert egyszerűen ez a nő idegesít. Már csak maga a neve hallatàn kiráz a hideg . Az ,hogy nem tudsz hosszabb szöveget értelmezni ,hát sajnálom . Mindjárt kezdődik a suli szóval beülszhetsz pár nyelvtan órára. De leírom összegezve ,hogy mit írtam le hátha meg tudlak ezzel nyugtatni. Elsőnek leírtam ,hogy középkategóriás tucat "énekes". Aztán a személyiségéről írtam,hogy a sok hazudozásból az össze vissza beszéléséből meg lehet tudni ,hogy milyen ember. Utánna át tértem a zenei "munkásságára", hogy egyedül nem képes alkotni mindig kell valaki neki akin fel tud kapaszkodni. Az esetek  többségében az adott pasija volt aztán Katy Perry majd most 100% , hogy az erőszakolásért fog fel szólalni a zenéiben. Na ezt írtam le hosszabban. Vagy háromszor átolvastam ,hogy mi abban a zavaros amit írtam de nem találtam semmi kivetni valót rajta. Talán egybe olvasod a szöveget ,hanyagolod a vesszők "olvasasat". De most kezdődik a suli meg lehet még tanulni olvasni ne add fel. Ezt csak úgy kötekedés képpen ha már a saját "ostobaságod" miatt szólsz le. ((Mielőtt felvetnéd ,hogy nekem kellene suliba járnom ...járok is egyetemre frissen érettségizve))
2017. augusztus 20. 15:05 #18
Hoxa18
Hoxa18
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.07.17.
Hozzászólás: 876
Csatolások: 0
Azonosító: 246729
Offline offline
Nikus12 | Ma, 12:51
@DemSeAr lehet te készen állsz a nagy támadásokra a kommented miatt, de az a baj, hogy annyira össze-vissza írogattál mindent, hogy talán még te se igazodsz ki rajta rendesen, nemhogy még más. rohog.gif
Egyébként én kíváncsi vagyok milyen lesz az új album, az 1989-et nehéz lesz felülmúlni, de aztán bármi megtörténhet.^^

Nyugi, nem csak számodra egy zavaros katyvasz az egész! Egyébként csak üres sárdobálás és undorító fröcsögés az egész, egy kb. 12 éves, de magát nagyon nagy valakinek gondoló kis senkitől! A felhívás a végén pedig csak " kérés", hogy valaki foglalkozzon már vele is kicsit. Szánalmas élete lehet....
2017. augusztus 20. 15:20 #19
stellaxoxo
stellaxoxo
visszatérő vendég
 
StátuszYou can say what you want about me as long as you pay me
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.07.22.
Hozzászólás: 238
Csatolások: 0
Azonosító: 258257
Offline offline
Kedves DemSeAr!
Szerintem magad sem tudod, hogy éppen miről beszélsz a sok összevissza sorodból kiindulva. Nem kell jönni itt az iskoláztatással meg a nyelvtanórákkal smileeee.gif Felesleges egymást ócsárolni és szidni és degradálni mert nem kell. smileeee.gif
Ha szebben, összeszedettebben írtál volna, lehet másoknak lejön az amit szeretnél. De akárhogyis olvasom soraid, az jön le hogy egy utálatos személy lehetsz és egyszerűen képtelen vagy szépen fogalmazni a negatív gondolataid. Plussz ugye összeszedettlen vagy mivel, mindent írsz csak a lényeget nem. Mást meg kérlek szépen ne kritizálj amiatt mert szólt neked. Készen állhatsz a támadásra, de nem a Swifterek fognak neked beszólni, hanem mindenki mert emberileg nulla vagy smileeee.gif
2017. augusztus 20. 15:23 #20
stellaxoxo
stellaxoxo
visszatérő vendég
 
StátuszYou can say what you want about me as long as you pay me
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.07.22.
Hozzászólás: 238
Csatolások: 0
Azonosító: 258257
Offline offline
Nikus12
én se értettem a gyerek szövegeléséből semmit, össze-vissza csapong a témák között meg egy mondat olvasása után el is vesztettem a fonalat, hogy mit is akar mondani, szal hagyd a francba, unatkozik és ezt ilyen szánalmas módon probálja levezetni smileeee.gif
3 oldal 1 2 3
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok