Starity

Album- és klippremier: Taemin – Move

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2017. október 16. 19:56 #1
silenc
silenc
#ALLFOR916
 
StátuszJust Saiyan.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.11.
Hozzászólás: 3549
Csatolások: 7784
Azonosító: 143058
Offline offline
Kilenc dalt felsorakoztató második koreai stúdióalbumával és videoklipekkel jelentkezett a SHINee-tag, Taemin.
A teljes cikkhez kattints ide!
2017. október 16. 20:35 #2
Justlifeisbeautiful
Justlifeisbeautiful
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.06.30.
Hozzászólás: 41
Csatolások: 0
Azonosító: 265177
Offline offline
Csak nekem volt túl meleg?
2017. október 16. 23:09 #3
Lianda
Lianda
♥♥ chingu ♥♥
 
Státusz✿✿ ASIA ✿✿
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.09.20.
Hozzászólás: 1446
Csatolások: 354
Azonosító: 233579
Offline offline
SHINee-ben nem TAEMIN a kedvencem de etöl függetlenül ebben az albumban volt egy két szám ami tetszett smileeee.gif
2017. október 17. 09:23 #4
exoverdose
exoverdose
leech
 
StátuszSzerelemvirágot hajt a szív
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.05.28.
Hozzászólás: 2354
Csatolások: 1181
Azonosító: 226704
Offline offline
Sajnos még nem volt időm meghallgatni az albumot, ezért egyenlőre csak a MOVE-ról tudok nyilatkozni. Nos, Taemin a Danger óta kedvencem, ha gonoszul hangzik ha nem, jobban szeretem a solo munkásságát,mint a SHINee zenéit. Szó se róla, szeretem a csapatot, de Taemin dalai közelebb állnak hozzám. Ő az egyik kedvenc táncosom Ten mellett. Ez a koreo is annyira illik hozzá meg a dalhoz. Tökéletesen összekapcsolja a zenét és a mozgást. Egy nagyon karizmatikus személyiség, minden egyes cb-nél elképedek tőle. És mindamellett, hogy mennyire szépen táncol, a hangi adottságai is figyelemre méltóak. Jajj, szeretem Taemint, még több albumot a népnek! biggrin.gif
2017. október 17. 14:20 #5
Ten Thousand
Ten Thousand
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.03.30.
Hozzászólás: 358
Csatolások: 0
Azonosító: 255291
Offline offline
Imádom heart.gif
2017. október 17. 15:31 #6
Dwaejitokki
Dwaejitokki
구름 공주님 ☁
 
Státusz8 makes, 1 team
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.08.11.
Hozzászólás: 1320
Csatolások: 62
Azonosító: 208978
Offline offline
Őszintén nekem a Danger óta nem volt olyan Taemin szóló ami bejött volna és koreai. Valahogy a japán szólói sokkal de sokkal ütősebbek lettek szerintem. A 'Move' mv-je hát OMG. Mi ez a mozgás Lee Taemin.. Maga a dal se lett rossz, bár kedvenc nem lesz. Az album többi dala között viszont van olyan ami nagyon tetszik mint a 'Love',a 'Rise', és a'Thirsty.' Összességében viszont tetszik az album, ami meglep, ha azt vesszük amit az elején írtam.
A 'Flame to Love' pedig koreaiul is gyönyörű, és újra rabul ejtette a szívem.*-*
2017. október 17. 19:39 #7
Shiinon
Shiinon
✿❀봄날❀✿
 
StátuszThe most beautiful things are not seen with your eyes, but felt with your heart.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.01.22.
Hozzászólás: 1034
Csatolások: 0
Azonosító: 239342
Offline offline
Hát ez valami elképesztően jó lett *o* imádom a dalt, a táncot és az egész klippet *-*
2017. október 18. 14:22 #8
Adri152
Adri152
új tag
 
StátuszKoreanGirlForever + K-pop <3 <3 :DD^^
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.12.14.
Hozzászólás: 74
Csatolások: 0
Azonosító: 237233
Offline offline
Nagyon nagyon jó lett imádom*--* Taemin a legjobb *-*
2017. október 19. 17:41 #9
LightLady
LightLady
visszatérő vendég
 
StátuszLapjaim nagy része, teljes szerkesztés alatt áll. Kérlek, légy türelemmel!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.06.28.
Hozzászólás: 104
Csatolások: 535
Azonosító: 265132
Offline offline
Abban az esetben, ha külön-külön nézem, mint a dalt, mint a videóklippet, illetve a koreográfiát, akkor nem mondanám egy jól sikerült visszatérésnek. Ugyanis eléggé vontatott számomra legalábbis. Esetleg a dalt mondanám egy kis kivételnek, ami egyedül is megállná a helyét!

Ám ha összességében nézem, akkor továbbra is úgy gondolom, bár nem érte el az egykori Press Your Number sikereit (az én szememben), mégis egyszerűen fantasztikus lett. A klip, valamint az érdekes, ám egyedi koreográfia remek összhangban állnak egymással, valamint a slágerrel is. Nekem együttesen nagyon tetszik az egész! happy.gif happy.gif
Tae Min stílusa (lehet csak én látom így, de ...) engem eléggé TaeYangéra emlékeztet. Tagadhatatlan viszont, hogy még ez is nagyon jól áll neki. heart.gif heart.gif heart.gif heart.gif heart.gif
Amióta megjelent MOVE névre keresztelt szerzeményét, ha mondhatom így, már kishián rongyosra is hallgattam, annyira megtetszett és már a videó képkockái is teljesen belémrögzültek. blush.gif wub.gif
Egy valamit sajnálok, hogy a teljes album meghallgatására még nem volt időm! Ám ami késik az nem múlik, így hamarosan erre is sort kerítek! Abban viszont biztos vagyok, hogy a többi dalban sem fogok csalódni! happy.gif wink.gif
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok