Step Up 2 - The Streets (2008)
2008. május 03. 14:11
#42
|
|
Cira |
Csoport: Tag Csatlakozott: 07.04.19. Hozzászólás: 1406 Csatolások: 4402 Azonosító: 27501 offline
|
Idézet(nov @ 2008. May 3. - 00:16)
Nem tudja vki mikor lesz meg Robert adatlapja? 
Idézet(Naley @ 2008. May 3. - 11:06)
Nem, azt se lehet tudni hohgy nyitni fognak-e neki.
Ti magatok is meg tudjátok csinálni Robert adatapját, itt:
http://www.sztarlexikon.hu/index.php?act=celeb&mode=add
2008. május 04. 10:56
#45
|
|
Amy4♥тαтυм♥ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 07.12.30. Hozzászólás: 1222 Csatolások: 690 Azonosító: 47755 offline
|
Idézet(McGery @ 2008. April 6. - 13:12)
Szemfülesek észrevehetik,hogy Robert játszik az utcai tánc(U Got Served) c. filmben, mépedig Wade oldalán. a style más, de az arcrol fellehet õt ismerni.
én azonnal észrevettem...õt nem lehet nem észre venni!!!
köszi még1x!
2008. május 04. 15:43
#46
|
|
Cira |
Csoport: Tag Csatlakozott: 07.04.19. Hozzászólás: 1406 Csatolások: 4402 Azonosító: 27501 offline
|
Idézet(nov @ 2008. May 4. - 08:48)
De hát te kértél neki adatlapot
(legalábbis fennt azt írtad )
Idézet(LNikkiL @ 2008. May 4. - 09:24)
Naley kérte...
Pff, ne legyetek már ilyen vaksik
Az elöbb irtam hogy nem kérni kell az adatlapot hanem nektek kell megcsinálni ha annyira akarjátok.
Itt:
http://www.sztarlexikon.hu/index.php?act=celeb&mode=add
2008. május 04. 21:21
#47
|
|
Naleyvisszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 06.05.18. Hozzászólás: 134 Csatolások: 224 Azonosító: 15770 offline
|
Oké, én megcsináltam, erre elküldés után egy hibaüzenetet kaptam. Szal nem tudom mikor lesz meg, majd ha egy modi rábólint, már ha egyáltalán eljutott odáig az adatlap.
2008. május 05. 00:44
#48
|
|
Cira |
Csoport: Tag Csatlakozott: 07.04.19. Hozzászólás: 1406 Csatolások: 4402 Azonosító: 27501 offline
|
Idézet(Naley @ 2008. May 4. - 20:21)
Oké, én megcsináltam, erre elküldés után egy hibaüzenetet kaptam. Szal nem tudom mikor lesz meg, majd ha egy modi rábólint, már ha egyáltalán eljutott odáig az adatlap.
Ha elküldted régóta és nem hagyták jóvá akkor jelezd egy modinak priviben
2008. május 06. 09:33
#50
|
eszty11visszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 07.07.06. Hozzászólás: 317 Csatolások: 284 Azonosító: 33938 offline
|
Én már 2x láttam a filmet ésssss imádom!A sztori is jó,a táncoktól meg dobok egy hátraszaltót.Illetve dobnék,de nem tudok.xD De mind1,az a lényeg,h naon jó a film!
2008. július 18. 13:01
#55
|
|
wivycica |
Csoport: Tag Csatlakozott: 08.07.16. Hozzászólás: 844 Csatolások: 563 Azonosító: 66428 offline
|
Idézet(fafa008 @ 2008. July 18. - 11:01)
Ezt a háttérképet én csináltam
Remélem tetszik mindenkinek! És ha szeretnétek ki is rakhatjátok háttérképnek 
Ohh köszy ez nagyon jó kép!!!!!!
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Félig kopasz lett vagy átverés?
Olivia Wilde elárulta, miből jött rá, hogy vége a házasságának
Olivia Wilde elárulta, miből jött rá, hogy vége a házasságának
2020-ban ért véget a kapcsolatuk.
Összejött a kollégájával az Off Campus sztárja?
Összejött a kollégájával az Off Campus sztárja?
Románc alakulhatott a forgatáson.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.

offline
0 felhasználónak tetszik:



