Starity

R.I.P. Heath Ledger

10 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2008. január 27. 00:22 #121
Mirjána
Mirjána
fantaszta
 
StátuszBarátgyűjtők és szavazgatók kíméljenek!!!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.07.29.
Hozzászólás: 1045
Csatolások: 4303
Azonosító: 35778
Offline offline
Én a munkahelyemen sms (GO hírek) formában értesültem Heath halálhírérõl és vagy 3x elkellett olvasnom, azt hittem, hogy rosszul értettem. Már jópár nap eltelt, de még most sem tudom elhinni. Kb. csak két filmjét láttam, de kedveltem õt ... nyugodjék békében.
2008. január 27. 03:22 #122
Leo
Leo
·٠•●•٠·
 
Státuszhö?
  Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 05.03.20.
Hozzászólás: 6474
Csatolások: 46883
Azonosító: 4729
Offline offline
Már a hivatalos The Dark Knight honlap is gyászol
2008. január 27. 15:16 #123
Evelin001
Evelin001
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.11.03.
Hozzászólás: 6
Csatolások: 0
Azonosító: 42861
Offline offline


Én azt olvastam valahol hogy az utolsó filmjének forgatásából mér csak 6 hét van vissza és a szerepet Johnny Depp kapja...Lehet hogy már leírtátok..ha igen akk bocs.. sorry.gif sorry.gif
2008. január 27. 16:03 #124
Nocy
Nocy
Mókuska
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.02.04.
Hozzászólás: 324
Csatolások: 111
Azonosító: 12969
Offline offline
Death
Wikinews has related news:
Australian actor Heath Ledger found dead in New York City

On January 22, 2008, Ledger was found dead in his fourth-floor apartment at 421 Broome Street in the SoHo neighborhood of New York City.[34][35][36] According to police, housekeeper Teresa Solomon had arrived at approximately 12:30 p.m. EST to do household chores, entered the bedroom at about 1 p.m. to change a light bulb in the adjacent bathroom, and found Ledger face down on the bed, with a sheet pulled to his shoulders, and snoring.[37] Masseuse Diana Wolozin arrived at approximately 2:45 p.m. to give Ledger a massage, and when he did not emerge from his bedroom by 3 p.m., called his cell phone and received no answer. Wolozin entered the bedroom, began to set up the massage table, and tried to wake the unresponsive Ledger.[37] Wolozin called actress Mary-Kate Olsen, whose number was programmed in Ledger's cell phone. She replied she would have a member of her security firm go to the apartment.[37] After again attempting to rouse Ledger, Wolozin called Olsen again, and at 3:26 p.m. called 9-1-1.[37] Medical workers moved Ledger to the floor, used a defibrillator and CPR, and pronounced Ledger dead at 3:36 p.m.[37]

Police said they found prescription medication in the bathroom and that there were "no obvious signs" of suicide, nor did they suspect foul play.[38] An initial autopsy on January 23 proved inconclusive at determining Ledger's cause of death. The medical examiner's office stated it will take about 10 days to complete the investigation.[39] Early reports state that it appears that Ledger died from an accidental overdose of prescription medications.[citation needed]

On January 23, 2008 (Australian time), Ledger's parents and sister appeared outside his mother's house in Applecross, a riverside Perth suburb, and read a short statement to the media:

We, Heath's family, confirm the very tragic, untimely and accidental passing of our dearly loved son, brother and doting father of Matilda, who was found in a peaceful sleep in his New York apartment by his housekeeper at 3:30pm (New York Time). We would like to thank our friends and everyone around the world for their kind wishes at this time. Heath has touched so many people on so many different levels during his short life, but few had the pleasure to truly know him. He was a down-to-earth, generous, kind-hearted, life-loving and unselfish individual who was an extreme inspiration to many. Please now respect our family's need to grieve and come to terms with our loss privately.[40]

In reaction to his death, former partner Michelle Williams was reported as saying that she was "devastated" at the loss and had boarded a plane from Sweden to New York City.[41] Australian Prime Minister Kevin Rudd released a statement saying, "It was with great sadness that I have learned of the passing of Heath Ledger... It is tragic that we have lost one of our nation's finest actors in the prime of his life."[42]

Ledger's death will affect the marketing campaign of The Dark Knight, and will affect the production of The Imaginarium of Doctor Parnassus, which had completed its filming in London but still has "an enormous amount left to do" in Vancouver.
2008. január 27. 18:13 #125
Blamethevain
Blamethevain
 
Státusz"Azt hiszem, túl nagy árat kell fizetnünk néhány felejthetetlen pillanatért."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.12.23.
Hozzászólás: 2022
Csatolások: 5002
Azonosító: 21944
Offline offline
Most találtam deviantart.com-on. sad.gif
2008. január 28. 07:58 #126
Egyszarvu
Egyszarvu
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.01.26.
Hozzászólás: 11
Csatolások: 2
Azonosító: 50598
Offline offline
Idézet(Evelin001 @ 2008. January 27. - 15:16)
Én azt olvastam valahol hogy az utolsó filmjének forgatásából mér csak 6 hét van vissza és a szerepet Johnny Depp kapja...Lehet hogy már leírtátok..ha igen akk bocs.. sorry.gif  sorry.gif


Nem tudom, hogy írták-e, én azt olvastam, hogy pont ott tartott a forgatás, hogy egy varázstükörbe lépett be Heath által játszott karakter. Johnny Deppet felkérték a szerep folytatására, de még nem vállalta el. Szerintem õ méltó lenne a folytatáshoz... Talán õ az egyetlen...
2008. január 28. 18:27 #127
Evelin001
Evelin001
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.11.03.
Hozzászólás: 6
Csatolások: 0
Azonosító: 42861
Offline offline
Idézet(Egyszarvu @ 2008. January 28. - 07:58)
Nem tudom, hogy írták-e, én azt olvastam, hogy pont ott tartott a forgatás, hogy egy varázstükörbe lépett be Heath által játszott karakter. Johnny Deppet felkérték a szerep folytatására, de még  nem vállalta el. Szerintem õ méltó lenne a folytatáshoz... Talán õ az egyetlen...

Hát szerintem is..Én személyszerint nem rajongtam Heath-ért de amikor meghallottam hogy meghalt..Én is kész voltam... sad.gif sad.gif
2008. január 28. 23:55 #128
Leo
Leo
·٠•●•٠·
 
Státuszhö?
  Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 05.03.20.
Hozzászólás: 6474
Csatolások: 46883
Azonosító: 4729
Offline offline
Szívleállás végzett Heath Ledgerrel

2008. 01. 28., 15:09
A színész halálát vizsgáló szakértõk nem találtak halálos mennyiségû altatót, vagy kábítószert Ledger vérében. Egyelõre viszont nem tudják, hogy mi okozhatta a szívmegállást a huszonnyolc éves színésznél, akit szombaton elbúcsúztattak rokonai és barátai. A hivatalos gyászszertartás valószínûleg szülõvárosában, az ausztráliai Perth-ben lesz, idõpontot egyelõre még nem tûztek ki. A megemlékezés után pár órával többen is tüntettek Ledger ellen, aki a Túl a barátságon címû filmben homoszexuális cowboyt alakít.

Az elsõ feltételezésekkel ellentétben valószínûleg nem túladagolás okozta Heath Ledger halálát. Az vizsgálatok során ugyanis nem találtak olyan mennyiségû altatót, vagy drogot a celeb vérében, ami végezhetett volna vele – adta hírül a TMZ. Bennfentesek elmondták, egyelõre nem tudják, hogy mi okozta a szívmegállást. Most úgy tûnik, tLedger infarktus kapott, ennek kizárására azonban további vizsgálatokra van szükség.

A TMZ információi szerint az is kizárt, hogy a házvezetõnõ délután egykor hallotta, ahogy Ledger horkol. Az egyik tûzoltó röviddel azután, hogy fél négy körül kiérkeztek a helyszínre, ugyanis megállapította, hogy beállt a hullamerevség, vagyis a színész legalább három órával korábban hunyt el.

A hivatalos szervek szerint annak a híresztelésnek sincs semmi valóságalapja, ami szerint Mary-Kate Olsen azért küldte oda a testõrét, hogy az megpróbálja elrejteni a helyszínen lévõ gyógyszereket és kábítószereket. A rendõrség ugyanis a testõrrel egy idõben ért oda, így észrevették volna, ha ilyesmivel próbálkozik. A színésznõt egyébként a házvezetõnõ hívta fel, és Olsen pedig azért küldte maga helyett alkalmazottját, mert a testõr rendelkezett elsõsegélynyújtási ismeretekkel.

Búcsúztatás szûk körben
Szombaton este nyolckor egy rövid, szûk körû megemlékezést tartottak a színész családtagjai és közeli barátai számára – adta hírül az AFP. A gyászolók között volt például Ledger volt barátnõje, Naomi Watts, valamint kislányának, Matildának édesanyja, Michelle Williams. A színész testét másnap repülõre rakták, hogy visszavigyék szülõhazájába, Ausztráliába.

Mike Ledger, a színész nagybátyja elmondta, a temetés helyszínérõl és idõpontjáról a szülõk – Kim és Sally - döntenek majd. Elõfordulhat, hogy a ceremóniát a Perth városában található Guildford Általános Iskolában tartják majd meg.

A barátságon innen
Vasárnap rendezték meg a Screen Actors Guild díjkiosztó gálát is, amin Daniel Day-Lewis köszönõbeszédében ódákat zengett kollégájáról. A színész, aki a Vérzõ olajban nyújtott alakítása miatt a legjobb férfi fõszereplõnek járó díjat vihette haza, elmondta, szerinte Ledger tökéletes és különleges volt a Túl a barátságon címû filmben.

„Ha ismertük volna egymást, valószínûleg nagyon kedveltem volna. Csodálom. Biztos vagyok abban, hogy rengeteg csodálatos dolgot vitt volna még végre életében” – tette hozzá a színész, aki a színfalak mögött hozzátette, jobb lenne, ha senki nem zaklatná a családot, hogy békében gyászolhassanak.

Eközben a gálának helyet adó a Shrine elõtt vallásos tüntetõk gyûltek össze, akik természetesen nem voltak elragadtatva attól, hogy a Ledger a Túl a barátságon címû filmben egy meleg cowboyt alakított. Az egyik táblán például a következõ felirat állt: „Heath pokolra jutott”. A díjkiosztó szervezõi mindenestre egy, az ominózus alkotásból kivett képpel zárták le a megemlékezést, mivel Ledgert 2005-ben emiatt a szerepe miatt jelölték Oscar-díjra.
2008. január 29. 00:20 #129
Lillus
Lillus
csodalány
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.04.24.
Hozzászólás: 1212
Csatolások: 2621
Azonosító: 27836
Offline offline
köszi az infókat sad.gif a tüntetõk meg... no comment mad.gif
2008. január 29. 08:18 #130
Blamethevain
Blamethevain
 
Státusz"Azt hiszem, túl nagy árat kell fizetnünk néhány felejthetetlen pillanatért."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.12.23.
Hozzászólás: 2022
Csatolások: 5002
Azonosító: 21944
Offline offline
cry.gif
2008. január 29. 08:29 #131
- törölt felhasználó -    
Az emberi butaság nem ismer határokat....
Hány színész játszott már homoszexuálist??? És?
Aki tényleg az, az is mindenki a pokolra jut, vagy mi? blink.gif
Ez hülyeség, különben is, minek foglalkoznak vele. Ha tényleg úgy gondolják, akkor is nekik nem tök mindegy??
Õk úgyis tökéletesek....

Köszi a cikket Leo, ez sejthetõ volt, 1 szeretõ apa nem lesz öngyilkos...
cray.gif
2008. január 29. 10:30 #132
Cinzina
Cinzina
*Crystal Light*
 
Státusz"What the hell is the matter with you?!"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.08.15.
Hozzászólás: 1441
Csatolások: 4663
Azonosító: 37030
Offline offline
Köszi a cikket!
A tüntetõkrõl no comment reklamalo.gif
2008. január 29. 10:56 #133
Noni
Noni
60 feet tall
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.04.23.
Hozzászólás: 1693
Csatolások: 3262
Azonosító: 27733
Offline offline
Daniel Day-Lewis tényleg nagyon meghatóan beszélt róla, pedig soha nem is találkoztak! A Brokeback Mountain mellett kiemelte a Szörnyek keringõjés alakítását is cray.gif
Akit érdekel, itt a link: YouTube - Daniel Day-Lewis dedicates Heath Ledger
2008. január 29. 11:47 #134
Leo
Leo
·٠•●•٠·
 
Státuszhö?
  Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 05.03.20.
Hozzászólás: 6474
Csatolások: 46883
Azonosító: 4729
Offline offline
Idézet(Noni @ 2008. January 29. - 10:56)
Daniel Day-Lewis tényleg nagyon meghatóan beszélt róla, pedig soha nem is találkoztak! A Brokeback Mountain mellett kiemelte a Szörnyek keringõjés alakítását is cray.gif
Akit érdekel, itt a link: YouTube - Daniel Day-Lewis dedicates Heath Ledger


Köszi a videót nagyon! Bár valaki leírná nekem magyarul, hogy mit mondott? mert én sajnos nem vágtam sad.gif
2008. január 29. 12:44 #135
Noni
Noni
60 feet tall
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.04.23.
Hozzászólás: 1693
Csatolások: 3262
Azonosító: 27733
Offline offline
Idézet(Leo @ 2008. January 29. - 11:47)
Köszi a videót nagyon! Bár valaki leírná nekem magyarul, hogy mit mondott? mert én sajnos nem vágtam sad.gif


Arról beszél, hogy mindig a többi színész munkája késztette megújulásra, felevenedésre, hogy "visszamenjen az arénába", és ilyen színész volt Heath Ledger is. A karakter amit a Szörnyek keringõjében teremtett mondhatni igazinak tûnt, visszahúzódva az apjától, az életétõl, még tõlünk is, és mégis követni akartuk, de szinte nem mertük. Egyedülálló volt. Meg aztán a Brokeback Mountainban is egyedülálló, tökéletes volt. A film végén a lakókocsis jelenetnél meghatóbbat még nem látott. Neki szeretné ezért ajánlani a díjat.

Szóval durván ezt mondja (bár a fogalmazás nem az erõsségem, tudom pardon.gif ) beer.gif
2008. január 29. 14:08 #136
Leo
Leo
·٠•●•٠·
 
Státuszhö?
  Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 05.03.20.
Hozzászólás: 6474
Csatolások: 46883
Azonosító: 4729
Offline offline
Idézet(Noni @ 2008. January 29. - 12:44)
Arról beszél, hogy mindig a többi színész munkája késztette megújulásra, felevenedésre, hogy "visszamenjen az arénába", és ilyen színész volt Heath Ledger is. A karakter amit a Szörnyek keringõjében teremtett mondhatni igazinak tûnt, visszahúzódva az apjától, az életétõl, még tõlünk is, és mégis követni akartuk, de szinte nem mertük. Egyedülálló volt. Meg aztán a Brokeback Mountainban is egyedülálló, tökéletes volt. A film végén a lakókocsis jelenetnél meghatóbbat még nem látott. Neki szeretné ezért ajánlani a díjat.

Szóval durván ezt mondja (bár a fogalmazás nem az erõsségem, tudom pardon.gif ) beer.gif



Yippee! smileeee.gif Köszi nagyon! meghajolo.gif
2008. január 29. 15:02 #137
Ginnie
Ginnie
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.06.11.
Hozzászólás: 658
Csatolások: 33
Azonosító: 32031
Offline offline
Én is olvastam a cikket,miszerint szívroham végzett Heath-szel,és mivel hiteles (szerintem),ezért be is írom az adatlapjába.
Éowyn,nagyon szép munka!Köszönet!
Nyugodj békében Heath!
2008. január 29. 15:16 #138
Egyszarvu
Egyszarvu
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.01.26.
Hozzászólás: 11
Csatolások: 2
Azonosító: 50598
Offline offline
[quote=Leo,2008. January 28. - 23:55~288932]
Szívleállás végzett Heath Ledgerrel

Örülök, hogy végre ezt kihirdették.. Igaz az örülök, egy kicsit furcsa szó erre, de így befejezik talán azok a rágalmazást, akik drogosnak hitték.
Amikor múlthét szerdán reggel megtudtam, hogy mi történt, nem tudtam eldönteni, hogy melyik változat lenne jobb. Ha öngyilkos lett, azért, mert akkor önszántából hagyta itt a Földet. De szerintem jó ez így, és meg is nyugodtam végre. A sors így akarta, és Heath örökre beírta magát a filmtörténelembe. Persze ezt már megtette a szerepeivel, de ugyabár ott volt James Dean. Összesen azt hiszem 3 filmje volt, és mégis. Mindenki ismeri a nevét.
Na nem összehasonlítani akarom õket, senkitnek az esete nem hasonlítható egy másikhoz, de hiszem, hogy Heath jó helyre került, mi pedig ápolni fogjuk az emlékét.
Most már tényleg Nyugodj Békében! angel2.gif
2008. január 29. 22:58 #139
Alexa555
Alexa555
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 05.08.27.
Hozzászólás: 167
Csatolások: 98
Azonosító: 8551
Offline offline
Eközben a gálának helyet adó a Shrine elõtt vallásos tüntetõk gyûltek össze, akik természetesen nem voltak elragadtatva attól, hogy a Ledger a Túl a barátságon címû filmben egy meleg cowboyt alakított. Az egyik táblán például a következõ felirat állt: „Heath pokolra jutott”. A díjkiosztó szervezõi mindenestre egy, az ominózus alkotásból kivett képpel zárták le a megemlékezést, mivel Ledgert 2005-ben emiatt a szerepe miatt jelölték Oscar-díjra.
[/quote]


Ez undorító,felháborító és szomorú...szomorú hogy léteznek ilyen emberek. És az ilyen események mindig eszembe jutattják hogy mennyire gyûlölöm az ilyen mértékû vallásosságot. Ha valaki ilyesmire használja a vallás szó jelentését, mint ezek, hát...hányinger. kicsit eldurrant az agyam ezen...najó, nem kicsit nagyon...A Túl a barátságon pedig ízlés kérdése kinek tetszik és kinek nem,hát személy szerint én szeretem ezt a filmet. És a mondanivalója nem is az hogy reklámozza a melegeket, hanem az hogy egy ember mennyire vágyhat a szeretetre és a boldogságra, de ez valahogy sosem jön össze neki...szép film,elgondolkodtató...fantasztikus színészekkel...R.I.P.Heath...
2008. február 09. 16:31 #140
Blamethevain
Blamethevain
 
Státusz"Azt hiszem, túl nagy árat kell fizetnünk néhány felejthetetlen pillanatért."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.12.23.
Hozzászólás: 2022
Csatolások: 5002
Azonosító: 21944
Offline offline
Eltemették Heath Ledgert

A 28 éves színészt, Heath Ledgert nagyapja mellé temették szülõvárosában, az ausztráliai Perth-ben. A színész gyógyszer-túladagolásban hunyt el néhány hete váratlanul.

A temetésen összesen tízen vehettek részt, a családtagok és a legjobb barátok. A szertartást rendõrök biztosították. Az egyik közeli iskolában 500 gyászoló gyûlt össze Ledgerre emlékezni, majd terveik szerint azon a strandon, Cottesloe Beachen virrasztanak, amit a színész a legjobban szeretett. A szûk körû temetés elõtt közös megemlékezést tartott a család.

Volt felesége, Michelle Williams egyedül érkezett közös lányuk nélkül. a temetésen a szülõk mellett felszólalt Cate Blanchett és Neil Armfield, rendezõ, akivel közösen jegyezték a Candy címû filmet.

Az orvosszakértõk csütörtökön közölték, hogy Ledgerrel a különbözõ gyógyszerek (fájdalomcsillapító, nyugtató és antidepresszáns) rossz kombinációja végzett. Ezeket szorongása enyhítésére és alvásproblémái miatt használta.

sad.gif
10 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!