Starity

Tíz éve debütált IU – vadonatúj dallal és klippel jelentkezett

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2018. október 10. 19:18 #1
silenc
silenc
#ALLFOR916
 
StátuszJust Saiyan.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.11.
Hozzászólás: 3549
Csatolások: 7784
Azonosító: 143058
Offline offline
Vadonatúj dallal és videoklippel emlékezik meg debütálásának tizedik évfordulójára a dél-koreai énekes-színésznő.
A teljes cikkhez kattints ide!
2018. október 11. 16:22 #2
forever.romanci
forever.romanci
quiero saber de la vida
 
Státusz190713 ♡ monsta x concert
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.09.08.
Hozzászólás: 7334
Csatolások: 952
Azonosító: 249515
Offline offline
istenem, hogy én mennyire imádom IU-t! a kpopperségem korai időszakában ismertem meg őt és a munkásságát, és azóta töretlenül rajongok érte! minden dala egy kincs, és gyönyörű hanggal áldotta meg a sors! ez a szám is valami csoda, nagyon sokat hallgatom. :3 büszke vagyok rá, hogy 10 év után is sikerült a köztudatban maradnia. ♥ stan talent, stan iu
2018. október 11. 20:27 #3
OphiliaTozier
OphiliaTozier
új tag
 
StátuszI need breathing
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.11.09.
Hozzászólás: 8
Csatolások: 0
Azonosító: 267774
Offline offline
heart.gif heart.gif heart.gif
2018. október 12. 09:22 #4
BeJoyful
BeJoyful
 
Státusz"Az erőt mi többé tesz, mindig magadban keresd!"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.12.18.
Hozzászólás: 738
Csatolások: 15987
Azonosító: 261400
Offline offline
Már nagyon vártam a visszatérésére és mivel mostanság nem vagyok napi szinten tájékozott felőle mikor facebookon velem szembe jött ez a hír én nagyon megörültem. Első hallgatásra picit furcsa volt, de második hallgatás végére már teljesen rabul ejtett a dal. A koncepció is nagyon tetszik, igazán színes és valóban egyedire a dalhoz jól passzolóan sikerült. happy.gif
El sem hiszem, hogy tényleg már ilyen rég óta a színpadon van és azt is alig hiszem el, hogy ebből a 10 évéből én csak az első három évéről maradtam le. Hét éve az első számú kedvenc koreai énekesnőm és szerintem ez már soha nem fog változni. blush.gif wub.gif
2018. október 13. 13:38 #5
- törölt felhasználó -    
Nem voltam soha annyira tájékozott a karrierjével kapcsolatban, de azokat a dalokat, amiket ismerek tőle egytől-egyig nagyon szeretem. Nagyon szép és sikeres karrier van mögötte, amit szerintem borzasztóan meg is érdemel, mert az egyik legtehetségesebb szólista.
A visszatérése tetszik, első hallásra elnyerte a tetszésemet. A klip nagyon aranyos és színes, IU pedig úgy néz ki, mint valami gyönyörű porcelánbaba. wub.gif
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok