Starity

Patrick Swayze halálos beteg

2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2008. március 05. 19:45 #1
- törölt felhasználó -    
A Dirty Dancing sztárja hasnyálmirigyrákban szenved, orvosai szerint már csak hetei vannak hátra...

Most mondták az Aktívban, nem akarom elhinni... sad.gif cray.gif
2008. március 05. 21:06 #2
Blamethevain
Blamethevain
 
Státusz"Azt hiszem, túl nagy árat kell fizetnünk néhány felejthetetlen pillanatért."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.12.23.
Hozzászólás: 2022
Csatolások: 5002
Azonosító: 21944
Offline offline
Hát én a felét nem hiszem el mondjuk amit ilyen mûsorokban mondanak de ki tudja... ahogy ez az év eddig ment... sad.gif
2008. március 05. 21:07 #3
Kata159
Kata159
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.01.27.
Hozzászólás: 10398
Csatolások: 130295
Azonosító: 23738
Offline offline
Úristen ezt én sem tudom elhinni. ohmy.gif Nehogy már igaz legyen, ez szörnyû. sad.gif
2008. március 05. 21:19 #4
Mia
Mia
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 06.04.23.
Hozzászólás: 2575
Csatolások: 2322
Azonosító: 15188
Offline offline
Nenenenene... csak ne veszítsünk el egy újabb kiváló színészt! sad.gif Erre az évre már bõven sok volt... cray.gif
2008. március 05. 21:29 #5
Blamethevain
Blamethevain
 
Státusz"Azt hiszem, túl nagy árat kell fizetnünk néhány felejthetetlen pillanatért."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.12.23.
Hozzászólás: 2022
Csatolások: 5002
Azonosító: 21944
Offline offline
Los Angeles – Napjai vannak hátra Patrick Swayze-nek (55), a Dirty Dancing és a Ghost sztárja végstádiumú hasnyálmirigyrákban szenved – írta a National Enquirer amerikai magazin.

Patrick Swayze többek közt a Dirty Dancingben nyújtott felejthetetlen alakítást.
A színész csaknem két évtizedes kihagyás után két éve tért vissza a szakmába a Rowan Atkinson és Kristin Scott Thomas fõszereplésével készült, Eltakarítónõ címû filmben. Swayze két új projektet tervezett ez évre, de a sors közbeszólt. Januárban gyors fogyásra és gyakori rosszullétre panaszkodva ment el orvosához, aki megállapította: a daganat teljesen felemésztette a hasnyálmirigyét, és szétlökõdött a szervezetében. Swayze a Stanfordi Egyetem orvosi klinikáján kapott agresszív kemoterápiás kezelést, amely sajnos nem járt eredménnyel.

– Három kezelésen van túl, de a daganat nem lett kisebb – mondta a magazinnak a sztár egyik ismerõse. – Az orvosok közölték, már csak két sorozatot kaphat, de nincs sok értelme, mert a rák nem reagál rá. Azt mondták, készüljön fel, mert közel a vég.

Swayze, aki az 1980-as Dirty Dancing sármos tánctanárának szerepében robbant be Hollywood élvonalába, majd a Ghost címû romantikus drámával Demi Moore oldalán bebetonozta magát, két évtizede megcsömörlött az álomgyártól, és farmján visszavonultan élt. 2006-ban döntött úgy, hogy ad karrierjének még egy esélyt, de úgy tûnik, az élet másképp gondolta. A magazinnak nyilatkozó forrás szerint már csak a csoda segíthet; ha Swayze leépülése ilyen tempóban folytatódik, legfeljebb öt hete lehet hátra.

Blikk.hu-n találtam. sad.gif

2008. március 05. 21:36 #6
hetfield
hetfield
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 05.02.16.
Hozzászólás: 14
Csatolások: 1
Azonosító: 3734
Offline offline
Bakker !

Kihal az országúti disco sad.gif
Most halt meg Jeff Healey is majdnem 42 évesen és egy filmben játszottak anno.
Szomorú.
2008. március 06. 07:06 #7
- törölt felhasználó -    
ez a mai világ sad.gif
ohmy.gif sad.gif ohmy.gif
2008. március 06. 07:17 #8
saii
saii
 
StátuszDon't look away!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 04.11.14.
Hozzászólás: 3873
Csatolások: 9261
Azonosító: 1360
Offline offline
Ez most nagyon megdöbbentett.... cray.gif cray.gif
2008. március 06. 08:20 #9
Blamethevain
Blamethevain
 
Státusz"Azt hiszem, túl nagy árat kell fizetnünk néhány felejthetetlen pillanatért."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.12.23.
Hozzászólás: 2022
Csatolások: 5002
Azonosító: 21944
Offline offline
Ma meg már azt hallottam, hogy az orvosa megcáfolta, hogy a halálán lenne... beteg, de nem fog meghalni. Hát reméljük tényleg nem.
2008. március 06. 08:39 #10
NetBoszi
NetBoszi
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.04.16.
Hozzászólás: 606
Csatolások: 102
Azonosító: 27341
Offline offline
Gyors mûtét volt

Rejtélyes emésztési zavarokkal fordult orvoshoz Patrick Swayze. Az 55 éves színész csupán egy hétvégét töltött kórházban, ahol állítólag bélmûtétet hajtottak végre rajta. A beavatkozás jól sikerülhetett, mert Swayze a sajtófõnöke szerint már otthon van , és jól érzi magát.

Én ezt a cikket a TVR-hét-ben olvastam.

Most akkor mi is az igazság???
Én nem hiszek ezeknek az újságoknak, mindig írnak össze-vissza mindent.
De azért remélem, hogy nincs nagyobb baja a színésznek.
2008. március 06. 10:07 #11
elba
elba
 
StátuszHomo Horroricus
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 04.10.30.
Hozzászólás: 816
Csatolások: 3210
Azonosító: 854
Offline offline
Patrick Swayze kezelõorvosa megerõsítette, hogy az amerikai színészt hasnyálmirigyrákkal kezelik. Dr. George Fisher ugyanakkor tagadta azokat a lapértesüléseket, melyek szerint a Dirty Dancing sztárjának már csak hetei lennének hátra.

"Patrickben csak nagyon kis mértékben van jelen a kór, és szervezete egyelõre jól reagál a kezelésre" - jelentette ki az orvos. A hasnyálmirigyrákban szenvedõ betegek túlélési aránya 5 százalék.

"A különbözõ idõpontokat megjelölõ tudósítások minden alapot nélkülöznek, miként a mellékhatásokat taglalók is. Ennél sokkal optimistábbak vagyunk" - tette hozzá Dr. George Fisher, aki szerint Patrick Swayze továbbra is az eddig megszokott idõbeosztásban dolgozik.

"A közönségtõl kapott túláradó támogatás és aggodalom mélyen meghatja Patricket és a családját" - mondta a sztár kezelõorvosa
2008. március 06. 10:26 #12
- törölt felhasználó -    
Én erre az évre kész vagyok! Egyszerûen nem tudom elhinni, hogy ennyire hullanak csúnya szóval kifejezve a sztárok és ismert emberek! Hihetetlen és nagyon szomorú vagyok, én is nagyon szeretem Patrick S.-t!!!
Ez a mai Blikkbõl van gyorsan kiszaladtam érte!
cray.gif cry.gif
2008. március 06. 11:58 #13
Necros
Necros
Cara is my Mistress
 
StátuszCaptivated by Tabrett.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.01.16.
Hozzászólás: 8558
Csatolások: 17675
Azonosító: 12106
Offline offline
Szemétláda "újságírók", CaveRat.gif grrr.gif nunchaku.gif aljas bulvár szennylapok. mad.gif diablo.gif furesz.gif

Remélem, tényleg felépül, nagy kár lenne még egy nagy színészt elveszíteni. sad.gif
2008. március 06. 13:10 #14
Éowyn
Éowyn
a Nazgúlok Réme
 
StátuszWho cares if one more light goes out ... Well, I do ... RIP Chester <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.02.22.
Hozzászólás: 3292
Csatolások: 6247
Azonosító: 24869
Offline offline
Jajjistenem .... kérlek, ne legyen ilyen súlyos a helyzet ........

user posted image

Ezt már írtam máshol is, de olyan furcsa: mintha mostanában a jóravaló emberekre járna rá a rúd.
Senkinek sem kívánok semmi szörnyû betegséget, vagy balesetet, de miért nem inkább a férgese hullik????????

Szeretnék hallani valami elvetemült, mocskos állat sorozatgyilkosról ilyen híreket!!
2008. március 07. 05:03 #15
aylobi57
aylobi57
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.02.29.
Hozzászólás: 1
Csatolások: 0
Azonosító: 53647
Offline offline
Hang nelkul maradtam.Sajnalom,hogy a kedvenceim elmennek.Imadkozom hogy minden csak tulzas legyen.
2008. március 07. 07:28 #16
Cinzina
Cinzina
*Crystal Light*
 
Státusz"What the hell is the matter with you?!"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.08.15.
Hozzászólás: 1441
Csatolások: 4663
Azonosító: 37030
Offline offline
A Blikk a legnagyobb szennylap a világon. Én nem hiszek el nekik semmit.
2008. március 07. 20:59 #17
- törölt felhasználó -    
Idézet(Cinzina @ 2008. March 7. - 07:28)
A Blikk a legnagyobb szennylap a világon. Én nem hiszek el nekik semmit.

Néha azért írnak igazságot, de azért jó lenne, ha ez nem lenne igaz!!!!
2008. március 07. 21:09 #18
- törölt felhasználó -    
Patrick Swayze-nek a legutóbbi híresztelések szerint legfeljebb már csak 5 hete van hátra. A 'Dirty Dancing' egykori sztárja régóta küzd hasnyálmirigy rákkal, s bár a kemoterápián is túl van, mégsem javul állapota.


Az idõtlen sikerfilm, a Dirty Dancing sztárjáról kétes hírek keringenek az interneten. A szomorú tény azonban igaz, a színésznél az egyik legveszélyesebb típusú rákot diagnosztizálták. Egyes források szerint már nem sok ideje van vissza, hiszen a betegek az esetek többségében 3-6 hónappal a felismerés után eltávoznak közülünk, ám Swayze orvosa, Dr. Geroge Fischer állítása szerint a táncoslábú sztár nincs halálos állapotban, sõt, szervezete jól reagál a kezelésekre. Bízzunk benne, hogy az utóbbi hír az igaz.
2008. március 07. 21:28 #19
Lillus
Lillus
csodalány
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.04.24.
Hozzászólás: 1212
Csatolások: 2621
Azonosító: 27836
Offline offline
"Patrick a körülményekhez képest jól van, az állapota stabil, a betegsége pedig még kezdeti stádiumban van" - írta Dr. George Fisher a közleményben. "A szervezete is jól reagál a kezelésekre, összességében optimisták vagyunk a gyógyulásával kapcsolatban."

A színész szóvivõje hozzátette: Swyze a továbbiakban is folytatja a munkát, nem kíván visszavonulni.

Patrick Swayze betegségét elõször a New York Post magazin írta me, ám a lap jóval súlyosabbnak tûntette fel a színész állapotát, mint amilyen az valójában.

Ezt most olvastam az origo-n remélem, hogy igaz és nem csak 5 hete van hátra... sad.gif és tényleg annyira igazad van Éowyn, sajnos mindig a jó emberek szívnak sad.gif
2008. március 07. 21:45 #20
- törölt felhasználó -    
hát reméljük.
2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!