Starity

Elvont, ufó-szerű fotók készültek Demi Lovatótól

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2021. március 23. 11:34 #1
Glamster
Glamster
 
Státusz☆rt should comfort the disturbed and disturb the comfortable ☾
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 11.03.16.
Hozzászólás: 3280
Csatolások: 10727
Azonosító: 147418
Offline offline
Demi Lovato szinte felismerhetetlen: ufó-szerű, elvont képek készültek róla egy divatmagazin számára.
A teljes cikkhez kattints ide!
2021. március 23. 11:42 #2
ComMD
ComMD
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 20.03.21.
Hozzászólás: 867
Csatolások: 0
Azonosító: 275859
Offline offline
Huh szerintem megint baj van vele... ezek a képek nagyon rémisztőek.
2021. március 23. 12:24 #3
Hajni és Gézacica
Hajni és Gézacica
Blackpink in your Ari-yuh
 
StátuszMindenről van véleményem. De mindenki más véleményét tiszteletben tartom.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.12.22.
Hozzászólás: 2038
Csatolások: 58
Azonosító: 252466
Offline offline
Milyen beteg világban élünk...bár erre biztos sokan azt mondják,művészet, de szerintem ez ízléstelen.
Múltkor Doja címlapfotóira mondtam,hogy béna
Hát...azt hiszem most egy kicsit átértékelem.
Erre tényleg nincsennek szavak.
2021. március 23. 13:12 #4
- törölt felhasználó -    
Milyen mélyre menő következtetéseket sikerült itt levonni egy absztrakt fotósorozatból. Nem tudom hogy pár ember miért ragaszkodik ennyire ahhoz hogy Demivel biztos valami baj van, meg hogy biztos megint nincs jól, de most már itt az ideje ezt a megtögződést elengedni. A Paper Magazine-nek általában különleges, elvont fotósorozatai vannak, nem meglepő, hogy ez sem lett egy basic, sablonos címlap. Továbbra is csak azt tudom mondani, hogy aki ennyire utálja Demit meg olyan nagyon unja, az pörgessen túl a cikken. Senki nem tart pisztolyt a fejetekhez hogy olvasnotok kelljen róla, arról már nem is beszélve, hogy a sok utáló már a fanok előtt itt van és kommentel, ami kicsit megszállott dolog...
2021. március 23. 15:11 #5
ComMD
ComMD
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 20.03.21.
Hozzászólás: 867
Csatolások: 0
Azonosító: 275859
Offline offline
Readyforya, senki nem utalja Demit..., sőt én nagyon is szeretem, de ettől még nem vagyok elfogult és látom hogy nem önmaga. Nem kell sok pszichológiai tudás hogy lejojjon valakinek a képekről hogy nincs rendben a lány
2021. március 23. 15:24 #6
StayStrong13
StayStrong13
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 18.03.06.
Hozzászólás: 1
Csatolások: 0
Azonosító: 269328
Offline offline
Szerintem nagyon menő! biggrin.gif
2021. március 23. 19:03 #7
lyra
lyra
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 21.01.16.
Hozzászólás: 106
Csatolások: 9
Azonosító: 285920
Offline offline
Tetszenek a képek, kicsit olyan 90-es évek fotósorozataira emlékeztetnek.
2021. március 23. 19:15 #8
Pavia
Pavia
木漏れ日
 
Státuszif i'm ever hard to love, try to love me harder.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 18.08.11.
Hozzászólás: 16038
Csatolások: 150099
Azonosító: 270554
Offline offline
Idézet (ComMD @ 2021.03.23. 15:11)
Readyforya, senki nem utalja Demit..., sőt én nagyon is szeretem, de ettől még nem vagyok elfogult és látom hogy nem önmaga. Nem kell sok pszichológiai tudás hogy lejojjon valakinek a képekről hogy nincs rendben a lány

A képek témáját szerintem nem ő választja, hanem a magazin, aminek modellt áll, ami a Paper magazin esetében gyakran igen elvont/bizarr. Egy ilyen témájú fotósorozathoz nagyon is illik a kicsit tébolyultabb külső, amire gyakran utómunkával is rásegítenek. Botorság lenne egy ilyen fotózás alapján valakinek a mentális egészségét megkérdőjelezni, főleg, hogy egy ilyen téma esetében kifejezetten rájátszanak a valóság elferdítésére, amihez hozzátartozik a modell is. Egyébként szerintem a fotózás témája kicsit rájátszik az új album/dokumentumfilm címére is, hiszen az ember általában nem a legjobb lelkiállapotban szokott "az ördöggel táncolni".
Egy szó mint száz, ha valami gond is van Demivel, az szerintem nem egy ilyen agyonretusált, szándékosan bizarr és furcsa fotósorozatból fog kiderülni, ahol még a szeme villanását is úgy szerkesztik meg az embernek, hogy az a tematikához illeszkedjen. Ez nem pszichológia, hanem fotográfia/grafika.
1 felhasználónak tetszik: cdamnverss
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok