Starity

A rajongók szerint olcsónak néz ki az élőszereplős Pindúr pandúrok

2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2021. április 20. 20:41 #21
SoLettisha
SoLettisha
 
Státusz"This is who the fuck I am."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.29.
Hozzászólás: 500
Csatolások: 0
Azonosító: 159669
Offline offline
rosa82
Valóban. Az a gond ezzel a jelenséggel, hogy lassan kibillen a mérleg, és nem egyenrangúak lesznek az emberek, hanem minden fehér ember, aki bármit us kifogásol egy színesbörű emberrel kapcsolatban, automatikusan rasszistává válik. Mint a korábbi kommentek példázzák, vannak olyan mélyen elvakult és ennek okán elbutult emberek, akik képtelenek meglátni a fától az erdőt. Én annak örülök, hogy nem most születek és nem ebben a képmutatásban kell felnőnöm. A rasszizmus az rossz. De az aránytalan túlkompenzálás meg az, hogy lassan a pofáját nem nyithatja ki aki fehér és hetero, az már kicsit kezd sok lenni. Nevetséges, hogy rasszistának lettem bélyegezve, miközben a fél életem a más rasszból származó emberekkel éltem le, pusztán azért, mert túlzónak találok egy politikai jelenséget. Na ez az, ami miatt ez a mozgalom még több utálatot és ellentétet fog szítani, és épp emiatt nem lesz soha béke az emberek között. A hiperérzékenység szépen átbillenti majd a mérleget, és ugyanúgy utálva és kirekesztve lesz majd egy embercsoport, mint eddig, csak most a fehérek. Az ilyen Vaniráktudja hogyhívjákok azt gondolják gyűlölködéssel és köpködéssel bármit elérnek... nevetséges. Hölgyeim és uraim, így kell példát statuálni, mint ez a kedves fiú teszi. Béke, elfogadás, szeretet. Mindezek nevében pedig abszolút megengedhető a gyűlölködés, személyeskedés, támadás, utálkozás. Hát, az ilyenektől óvja meg az ég az emberiséget.
2021. április 21. 10:13 #22
Vanjieeee
Vanjieeee
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 21.01.20.
Hozzászólás: 66
Csatolások: 0
Azonosító: 286071
Offline offline
Ember, ugyanolyan primitív vagy mint amilyennek engem titulálsz biggrin.gif "ráktudja". Az meg hogy más rasszból származó emberekkel éltél de így vélekedsz még mindig ezekről a dolgokról. smileeee.gif Büszke lehetsz! Biztos örültek a jelenlétednek ott is. smileeee.gif
2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok