Starity

Meztelen, szerkesztés nélküli fotót posztolt magáról Lizzo

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2021. április 21. 18:04 #1
Glamster
Glamster
 
Státusz☆rt should comfort the disturbed and disturb the comfortable ☾
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 11.03.16.
Hozzászólás: 3280
Csatolások: 10727
Azonosító: 147418
Offline offline
Az énekesnő teljesen pucér képet posztolt magáról, hogy megmutassa, minden test szép.
A teljes cikkhez kattints ide!
2021. április 21. 18:10 #2
Caroline Salvatore
Caroline Salvatore
új tag
 
StátuszHa soha nem vagy egyedül, nem ismerheted meg magad.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 18.10.18.
Hozzászólás: 19
Csatolások: 0
Azonosító: 270958
Offline offline
" posztjaival mindig arra hívja fel a figyelmet, hogy az emberek fogadják el magukat, és minden test szép " Okééé ezt értem, de miért kell mutogatni? Nem csak neki hanem a sovány lányoknak is szól a kérdés. Igen mindenki fogadja el magát és ember társait is úgy ahogy vannak de a magamutogatás nem erről szól!
2021. április 21. 22:23 #3
Alexaaa09
Alexaaa09
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.04.03.
Hozzászólás: 1897
Csatolások: 0
Azonosító: 263421
Offline offline
Remélem hogy tényleg elindul egy olyan mozgalom hogy abba hagyják ezt a sok szerkesztést, persze lehet a fényeken állítani, egy két apróbb bőr hibát kijavitani, de az a baj hogy azt látni elég sok olyan celebnél hogy így fogadd el magad, úgy fogadd el magad aztán minden képen máshogy néznek ki mert drasztikusan szerkeztenek. Egyrészt káros mindenkire nézve, de rájuk is mert mennyire lehet megelégedve magával valóban egy olyan ember aki órákat képes nagyitgatni a fotóját hogy minden apró hibát kiszedjen meg átalakítsa a testét olyanra ami tetszik.
2021. április 22. 09:53 #4
mannika
mannika
 
StátuszThe Holy Cornholio
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.02.11.
Hozzászólás: 615
Csatolások: 585
Azonosító: 262433
Offline offline
Elszomorító, hogy ez az elfogadott norma mostanság. Legbelül majdnem mindenki úgy gondolja, ha ránéz a képre, hogy túlsúlyos. Viszont annyira el akarják hitetni magukkal az emberek, hogy ez "hű de jó" és "jaj de magabiztos nő, hogy ezt felmeri vállalni". Ráadásul ez a magamutogatás is visszataszító. Tudom, tudom, "ha nem, tetszik nem kell nézni"(erre meg egyáltalán nem vagyok kíváncsi^^).
2021. április 22. 10:26 #5
Rosier
Rosier
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.06.25.
Hozzászólás: 458
Csatolások: 0
Azonosító: 265083
Offline offline
Szerintem mindenkinek arra kellene törekednie, hogy a legjobbat hozza ki magából, ami emberenként változik, mert mindenkinek más az alakja, más diéták vagy sportok használnak neki. (De a figyelmen kívül hagyott vagy túlzott súlyfelesleg semmiképp sem jó, már csak egészségügyi okokból sem.) Ezért sem kéne lépten-nyomon sem a vékonyaknak, sem a teltebbeknek meztelen fotókat posztolni magukról, nem túl ízléses.
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok

Lizzo Lizzo 6694.