Starity

Demi Lovato Instagramra posztolta, hogy drogozik – fotó!

3 oldal 1 2 3
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2021. április 22. 14:31 #21
SoLettisha
SoLettisha
 
Státusz"This is who the fuck I am."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.29.
Hozzászólás: 500
Csatolások: 0
Azonosító: 159669
Offline offline
Neslihann.
Igazad van... smileeee.gif
2021. április 22. 14:37 #22
feyre
feyre
visszatérő vendég
 
Státuszalways and forever
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 21.04.05.
Hozzászólás: 204
Csatolások: 0
Azonosító: 289007
Offline offline
Egyebkent ott azert alljunk meg hogy Demi azt reklamozza, hogy tiszta. A tuladagolasa ota nem beszelt errol egeszen a mostani dokujaig, egyszer sem allitotta, hogy tiszta/jozan es azota soha nem reklamozta magat tisztanak. Az egesz dologrol most beszelt eloszor 2018 nyara ota mert tiszta vizet akart onteni a poharba es oszinten elmondta hogy moderation alatt sziv marihuanat es iszik.
De egyebkent mindenki elott ott a lehetoseg, hogy belenezzen a doksiba vagy ott van a California Sober dala, ami mindent elmond.

”You can’t change someone’s mind who thinks that I’m a junkie and I will always be one. I’ll just have to show them differently.”

”I have full faith that you’re not going to open up TMZ and see another overdose headline. But I also say this with humility that this is a very powerful disease and I’m not going to pretend like I’m invincible. I have to work every day to make sure that I’m in a good place so that I don’t go to those things.”

”Recovery isn’t a one size fits all solution and you shouldn’t be forced to get sober if you’re not ready. You shouldn’t get sober for other people. You have to do it for yourself.”

Ezek hangzottak el tobbek kozott a doksiban.
Tudja o is nagyon jol, hogy nem biztonsagos ez a moderation dolog es hogy hosszutavon nem lesz jo, a korulotte levok sem ertenek egyet ezzel, Elton John azt is elmondta, hogy szerinte ez nem mukodik es hogy o miota jozan sokkal jobb az elete. Okkal kerultek bele ezek is a doksiba, nem akarta azt ereztetni, hogy csak a sajat tapasztala mukodik.

Ettol fuggetlenul amugy en sem ertek ezzel egyet es szomoru, hogy ennyire nem tud lemondani ezekrol a karos szerekrol, remelem, hogy egyszer sikerul neki.
En ezzel kapcsolatban csak ennyit akartam, errol mindenki azt szuri le amit akar. meghajolo.gif
1 felhasználónak tetszik: Kata159
2021. április 22. 14:38 #23
fobi
fobi
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.02.26.
Hozzászólás: 61
Csatolások: 0
Azonosító: 53376
Offline offline
Percek óta azon gondolkozok, hogy vajon az elvakult rajongók szánalmasabbak vagy az, hogy nem tudjátok mi a ‘drog’ jelentése és milyen szereket sorolnak abba a csoportba.
2021. április 22. 14:39 #24
szilvusss
szilvusss
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 21.04.20.
Hozzászólás: 8
Csatolások: 0
Azonosító: 289896
Offline offline
Neslihann, a számból vetted ki a szót. smileeee.gif
2021. április 22. 14:39 #25
- törölt felhasználó -    
Pontosan ezért mondta el a dokujában, hogy iszik és füvezik néha, de azt nagyon ki is hangsúlyozta, hogy nem mindenkinek való ugyanez a módszer, és hogy ne kövessék a példáját szakember tudta vagy beleegyezése nélkül. Egészen nyílvánvaló, hogy ezt nem úgy kell elképzelni, hogy ilyenkor hülyére issza magát és a földön fetreng, vagy hogy annyira betép, hogy 48 órán át nem tudja, hogy mivan vele. Nem véletlen tette ezt a dolgot publikussá, hogy ha az emberek tudják, akkor nem lesz belőle félreértés meg felháborodás, és igazságszerint nem is lett. Van egy erről szóló dala is, ott is elmondja hogy mi a helyzet, és hogy miért döntött így. Ez határozottan csak az ő és csapata döntése, rengeteg orvos és szakember áll emögött a dolog mögött, akik nem engedték volna ezt, ha nem lett volna kivitelezhető probléma nélkül. Két éve csinálja és úgy tűnik műkodik neki. Ez olyan szinten az ő döntése már, hogy értékelem hogy elmondta és lehet róla egy véleményem, de nem foglalok benne állást olyan szinten, mert semmi közöm hozzá és képes vagyok tiszteletben tartani a kérését és a döntését. Jól tudja ő is, hogy lesz sok ember, akinek majd ez nem tetszik, azt is mondta, hogy tudja hogy sokak szemében csak egy junkie, de az volt, szóval ezen nem tud változtatni és nem is akar, mert aki így akar gondolkodni, az így is úgy is így fog. Btw, tényleg senkit, gyakorlatilag egy lelket sem zavart ez a post, még csak cikkek sem nagyon voltak róla, mert jobb helyeken az emberek tudják, hogy hol húzódik meg a határ.
1 felhasználónak tetszik: Kata159
2021. április 22. 14:40 #26
fobi
fobi
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.02.26.
Hozzászólás: 61
Csatolások: 0
Azonosító: 53376
Offline offline
Ő magyarázta a joghurtos dolog után, hogy egy étkezési zavarral küzdőnek mennyire nehéz, mert bár a drogokat le lehet tenni, de ennie kell 3x egy nap... hát hogyne.
2021. április 22. 14:42 #27
Bessie
Bessie
Jung Kook
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15796
Csatolások: 67786
Azonosító: 27941
Offline offline
Erőteljesen javaslom a felhasználási feltételek újra elolvasását, mielőtt cicaharc lesz, vagy pihenő. beer.gif
1 felhasználónak tetszik: Glamster
2021. április 22. 15:26 #28
Kata159
Kata159
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.01.27.
Hozzászólás: 10398
Csatolások: 130295
Azonosító: 23738
Offline offline
Idézet (Bessie @ 2021.04.22. 14:42)
Erőteljesen javaslom a felhasználási feltételek újra elolvasását, mielőtt cicaharc lesz, vagy pihenő. beer.gif


Bocsi, de nem abban rejlene a megoldás, hogy nem kerülnek ilyen cikkek írásra? A felhasználási feltételek 1. pontja: "Mivel az Starity.hu elsősorban a sztárok dicsőítéséről szól, így kérjük az esetleges nem tetszést olyan formában kifejezni, hogy az még véletlenül se sértse meg az adott sztárt, vagy annak valamelyik rajongóját."

Egyik mostani Demi cikk sem dicsőítő, de a kommentek sem ebből kifolyólag. Nem lehet a gyökerénél véget vetni ennek? Pláne, ha a felhasználási feltételekre hivatkozunk. beer.gif
2 felhasználónak tetszik: bees knees, feyre
2021. április 22. 16:44 #29
- törölt felhasználó -    
Csak annyit akarok mondani, hogy valaki segítsen már Demi Lovatónak!Látszik, hogy nem jó mederben folyik az élete ohmy.gif
2021. április 22. 17:37 #30
FormacioRetikularis
FormacioRetikularis
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 20.11.03.
Hozzászólás: 85
Csatolások: 0
Azonosító: 283365
Offline offline
Itt mindig talalni egy jó kis drámát
2021. április 22. 19:02 #31
- törölt felhasználó -    
én nem szeretném bántani demit. tényleg nem. pont ma hajnalban néztem meg a dokumentumsorozatát, és ugyan a vége egy borzasztóan keserű szájízt hagyott bennem, úgy érzem, hogy nincs jogom ítélkezni felette. függőség, testképzavar, depresszió (és talán még egy-két dolog amire nem emlékszem mert majdnem félálomban néztem a dokut) - ezek mind olyan mentális betegségek, amik messze sokkal mélyebbek, összetettebbek és változatosabbak, mint azt bárki gondolná, és akárhány dokut készít, akármennyit is beszél a problémáiról, az ő verzióját csakis ő illetve a hozzátartozói élhetik át ténylegesen, másoknak nincs belátása egszerűen az ő helyzetébe.

meg tudom érteni azokat az embereket, akik nyíltan elítélik deminek minden egyes megmozdulását, főleg azokat, amiket az elmúlt időszakban művelt. joguk is van hozzá, hogy meglegyen a véleményük róla és a tetteiről, de úgy érzem, van egy dolog, amit nagyon sokan elfelejtenek, amikor felmerül ez a téma: demi egyértelműen nem stabil lelkileg, elveszett és még mindig a betegségei és szenvedélyei markában van, amik kiszámíthatatlan, szélsőséges tettekre tudják sarkallni az embert. becsapós ez a szituáció, mert lehet, hogy úgy érzi, hogy már jól/jobban van, de még mindig hatalmas út áll előtte a gyúgyulás útján. nem azt mondom, hogy ennek a tudatában fogadjuk el a 'botrányait', hanem azt, hogy értsük meg, hogy mit miért tesz. a mentális betegség pedig nem egyenlő a személlyel, aki annak elszenvedője, nem a betegsége teszi az embert.

a moderationnel, amit választott a javuláshoz, tény és való, hogy egy nagyon vékony jégen táncol. a dancing with the devil is így kezdődik: "It's just a little red wine, I'll be fine", ami egyértelműen kimondja, hogy nem tud mértéket tartani, illetve ha erre képes lenne, alapból nem lenne szenvedélybeteg. az én szememben nagyon úgy tűnik, hogy ez csupán egy kifogás arra, hogy folytathassa káros szenvedélyeinek az űzését, és valójában még mindig nem ért el arra a szintre, hogy Ő ténylegesen meg akarjon gyógyulni (vagy legalábbis kikerülni ebből), dacára a túladagolásnak és minden olyan egészségügyi problémának, amik ennek köszönhetően örökre az élete részét képzik. és a filmben is elhangzott számtalanszor, hogy hogyha Ő nem szeretne változtatni, megjavulni, akkor azt senki más nem fogja tudni ráerőltetni. de ne legyen igazam semmiben sem, amit itt most elmondtam, egyszerűen csak, külső szemlélőként ez a kép tárul elém az ő helyzetéről. nem szeretném elítélni őt azért, amit a függősége tesz vele. én tényleg kívánom neki, hogy az ő példája legyen az az egy kivétel abból a tengernyi próbálkozásból, ahol a mértékkel való fogasztás nem segített, és sikerüljön neki hosszútávon is alkalmazni ezt a módszert. piszok régóta küzd a mentális betegségeivel, ami egy rendkívül tiszteletreméltó dolog, és büszke lehet magára, amiért még mindig itt van köztünk. viszont a félelem, hogy ez nem sokáig lesz így, mégsem tűnik el teljesen.
1 felhasználónak tetszik: Pheebs
2021. április 22. 19:49 #32
Bessie
Bessie
Jung Kook
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15796
Csatolások: 67786
Azonosító: 27941
Offline offline
Idézet (Kata159 @ 2021.04.22. 15:26)
Bocsi, de nem abban rejlene a megoldás, hogy nem kerülnek ilyen cikkek írásra? A felhasználási feltételek 1. pontja: "Mivel az Starity.hu elsősorban a sztárok dicsőítéséről szól, így kérjük az esetleges nem tetszést olyan formában kifejezni, hogy az még véletlenül se sértse meg az adott sztárt, vagy annak valamelyik rajongóját."
Egyik mostani Demi cikk sem dicsőítő, de a kommentek sem ebből kifolyólag. Nem lehet a gyökerénél véget vetni ennek? Pláne, ha a felhasználási feltételekre hivatkozunk.  beer.gif

Szia Kata!

Ezt most magánemberként, nem moderátorként írom, habár ez most egy és ugyanaz. Itt szerintem senki nem akart megsérteni senkit. Elég sok mód van cikket írni. Lehetne erről a drogozós képről szépet is írni, viszont ha mellé nem tesszük oda azokat a lehetséges dolgokat, amit egy ilyen kép kivált az lenne naivitás. Sokan így is homokba dugják a fejüket, azt mondják "ez csak...". De egy rajongó mást is láthat bele. Van igazság abban, hogy az embereket sem egyformán ítélik meg, Amerikában ezért igyekeznek is küzdeni. Azonban ha valaki tényleg pocskondiázó híreket olvas, az másképp nézne ki. Nem egy olyan cikket olvastam már, ahol lekövérdisznóznak egy nőt, mert picit eszik. Vagy emlegessem Meghan Markle-t? Amber Heard-öt? Ők azért sokkal keményebb jelzőket kapnak mindenfelé valljuk be.

A hírszerkesztők, újságírók mindig abból dolgoznak ami megtörténik, vagy történni fog, és ugye vannak kitalált cikkek is. Az ismertebb emberek dolgaira hamarabb felkapja a fejüket a nép, ahogy itt láthatod. Sok cikk mellé nincs semmi írva, de egy Demihez, Kardashianhoz, Jennerhez, stb... rögtön jönnek a hozzászólások.
Azt pedig most is tartom, senkit ne tartsa vissza magát, nyugodtan írhat cikket.
1 felhasználónak tetszik: Glamster
2021. április 22. 19:58 #33
Katerina Kat
Katerina Kat
visszatérő vendég
 
StátuszZed is dead, baby, Zed is dead
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.03.26.
Hozzászólás: 299
Csatolások: 0
Azonosító: 255143
Offline offline
Heroinozni és füvezni teljesen más. És rosszul vagyok a nőtől személy szerint, de hát azt csinál amit akar. Én szerintem ha normális emberek vennék körül, akkor nem lenne ekkora feltűnési viszketegsége, és nem érezné szükségét, hogy kirakja, ahogy füvezik vagy hogy belekössön kisvállalkozásokba. Rendbe fog ő jönni szerintem, de még nem most. Majd ha lesznek igaz barátai.
2021. április 22. 20:23 #34
Kata159
Kata159
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.01.27.
Hozzászólás: 10398
Csatolások: 130295
Azonosító: 23738
Offline offline
Értem, hogy engem is a hardcore fan, aki nem lát az erdőtől kategóriába szeretnének sokan sorolni, pedig csupán arról van szó szerintem, hogy egy demilovato kereszteshadjárat kezdődött itt fent. Kérlek, mutass még egy sztárt, akiről ennyi negatív (és sokszor hiteltelen) cikk jelenik meg. Minden, amit leírtál, nekem azt sugallja, hogy van egy gondolatmenet, ami ki lett találva és azt kell követni, nehogy bárki "homokba dugja" a fejét, vagy inkább nehogy magától alakuljon ki véleménye. Nem pozitív és negatív híreket kell írni, hanem PÁRTATLANT. Szinte egyik DL cikk címe sem az, sok esetben ez az elfogultság végigmegy az egész cikken is.

DMX halála 6 napig nem lett megemlítve például. Vártam, hogy Glamster, aki nyilvánvalóan szeret cikkeket írni, megemlíti esetleg. De végül valaki teljesen más tette ezt. Addig is olvashattuk a huszonhatodik demilovato most ezért szar cikket. Tényleg ennyire nem észrevehető a dolog?
Ezek tényleg nem elfogult szalagcímek szerinted?
1. Hollywood-i agyrém! Demi Lovato szerint transzfób a gyermekeket nem szerint felnevelni
2. Demi Lovato megint kisvállalkozással balhézik: most az zavarja, hogy cukormentes sütiket árulnak
3. Demi Lovato először megfenyegette a kisvállalkozást, majd később bocsánatot kért


Értem én tökéletesen a bulvár világát, de bakker, pár éve még nem erről szólt a starity. Sőt, még a HQ Paradise korszakban, mikor cikkek sem voltak...talán az volt a legjobb. De szépen-lassan ilyen Bors és Blikk színvonalba mennek át ezek a cikkek. Biztos, hogy ez jó? Mégegyzer kihangsúlyozom, hidegen hagy, mit csinál DL és mit írnak róla, ha pl. legalább igaz is. És bizony, ahogy írod, vannak jobban kipécézett sztárok a médiában is, minél kevesebb privilégiumuk van, annál inkább. De most akkor ez oké, mert legalább nem kövérdisznózta le a cikkíró? Én mostanában szólalok fel és épp Demi cikkei alatt, mert heti 56 van belőle, állandóan látok egyet. De más sztárnál is olvastam már hasonlóan idegborzoló írást és nagyon elszomorít, hogy ezek hogy mennek át az oké gombon egyáltalán.
De ha moderátor és admin körben ezt döntöttétek el, hogy ez a színvonal, akkor én kérek bocsit, mert erről nyilván nem tudhatok. Viszont azt is látom, hogy másnak is feltűnt a lefelé menet és a pocskondiázó stílus, most épp Deminél, aztán holnap ki tudja kinél. Mi értelme ennek, most komolyan? Milliónyi ilyen oldal van, "szebbnél szebb" írásokkal. Kár, hogy itt is ez az etalon.

Még egy dolog: pont Megan Markle példáján. Évekig baszkerálta mindenki, hogy mindig tele van vele a sajtó, mindig csinál valamit. Majd a legutóbbi Oprah interjúból kiderült, amikor a legtöbbet írtak róla, ki sem tette a lábát a királyi palotából hónapokig. Na. Ezek ilyen kitalált mnarratívák, valamiért szinte mindig nőket érint, de ennek is vannak faktorai, a nőiségen belül. Ezt nem nehéz meglátni szerintem.

Nem az első kommentet olvasom, hogy deezDemihibájaminekpofázik. Nem. Ez csak és kizárólag a média hibája és jelen esetben az itteni cikkíróké is, akik ennek a klubnak a tagjai. Egyik sztár sem kéri, hogy írjanak róla (ha csak nem fizet érte, de ezt elég kevesen szokták, talán valami Z kategóriás valaki). Alapvetően a legtöbbjük le se tojná, ha nem írnának róla. Pláne nem ilyet és ennyit.



Idézet (Bessie @ 2021.04.22. 19:49)
Szia Kata! 
Ezt most magánemberként, nem moderátorként írom, habár ez most egy és ugyanaz. Itt szerintem senki nem akart megsérteni senkit. Elég sok mód van cikket írni. Lehetne erről a drogozós képről szépet is írni, viszont ha mellé nem tesszük oda azokat a lehetséges dolgokat, amit egy ilyen kép kivált az lenne naivitás. Sokan így is homokba dugják a fejüket, azt mondják "ez csak...". De egy rajongó mást is láthat bele. Van igazság abban, hogy az embereket sem egyformán ítélik meg, Amerikában ezért igyekeznek is küzdeni. Azonban ha valaki tényleg pocskondiázó híreket olvas, az másképp nézne ki. Nem egy olyan cikket olvastam már, ahol lekövérdisznóznak egy nőt, mert picit eszik. Vagy emlegessem Meghan Markle-t? Amber Heard-öt? Ők azért sokkal keményebb jelzőket kapnak mindenfelé valljuk be. 
A hírszerkesztők, újságírók mindig abból dolgoznak ami megtörténik, vagy történni fog, és ugye vannak kitalált cikkek is. Az ismertebb emberek dolgaira hamarabb felkapja a fejüket a nép, ahogy itt láthatod. Sok cikk mellé nincs semmi írva, de egy Demihez, Kardashianhoz, Jennerhez, stb... rögtön jönnek a hozzászólások. 
Azt pedig most is tartom, senkit ne tartsa vissza magát, nyugodtan írhat cikket.
2021. április 22. 20:50 #35
- törölt felhasználó -    
Kata159, szebben meg sem lehetett volna fogalmazni. meghajolo.gif
2021. április 22. 21:11 #36
Glamster
Glamster
 
Státusz☆rt should comfort the disturbed and disturb the comfortable ☾
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 11.03.16.
Hozzászólás: 3280
Csatolások: 10727
Azonosító: 147418
Offline offline
Idézet (Kata159 @ 2021.04.22. 20:23)
Értem, hogy engem is a hardcore fan, aki nem lát az erdőtől kategóriába szeretnének sokan sorolni, pedig csupán arról van szó szerintem, hogy egy demilovato kereszteshadjárat kezdődött itt fent. Kérlek, mutass még egy sztárt, akiről ennyi negatív (és sokszor hiteltelen) cikk jelenik meg. Minden, amit leírtál, nekem azt sugallja, hogy van egy gondolatmenet, ami ki lett találva és azt kell követni, nehogy bárki "homokba dugja" a fejét, vagy inkább nehogy magától alakuljon ki véleménye. Nem pozitív és negatív híreket kell írni, hanem PÁRTATLANT. Szinte egyik DL cikk címe sem az, sok esetben ez az elfogultság végigmegy az egész cikken is.
DMX halála 6 napig nem lett megemlítve például. Vártam, hogy Glamster, aki nyilvánvalóan szeret cikkeket írni, megemlíti esetleg. De végül valaki teljesen más tette ezt. Addig is olvashattuk a huszonhatodik demilovato most ezért szar cikket. Tényleg ennyire nem észrevehető a dolog? 
Ezek tényleg nem elfogult szalagcímek szerinted?
1. Hollywood-i agyrém! Demi Lovato szerint transzfób a gyermekeket nem szerint felnevelni
2. Demi Lovato megint kisvállalkozással balhézik: most az zavarja, hogy cukormentes sütiket árulnak
3. Demi Lovato először megfenyegette a kisvállalkozást, majd később bocsánatot kért

Értem én tökéletesen a bulvár világát, de bakker, pár éve még nem erről szólt a starity. Sőt, még a HQ Paradise korszakban, mikor cikkek sem voltak...talán az volt a legjobb. De szépen-lassan ilyen Bors és Blikk színvonalba mennek át ezek a cikkek. Biztos, hogy ez jó? Mégegyzer kihangsúlyozom, hidegen hagy, mit csinál DL és mit írnak róla, ha pl. legalább igaz is. És bizony, ahogy írod, vannak jobban kipécézett sztárok a médiában is, minél kevesebb privilégiumuk van, annál inkább. De most akkor ez oké, mert legalább nem kövérdisznózta le a cikkíró? Én mostanában szólalok fel és épp Demi cikkei alatt, mert heti 56 van belőle, állandóan látok egyet. De más sztárnál is olvastam már hasonlóan idegborzoló írást és nagyon elszomorít, hogy ezek hogy mennek át az oké gombon egyáltalán. 
De ha moderátor és admin körben ezt döntöttétek el, hogy ez a színvonal, akkor én kérek bocsit, mert erről nyilván nem tudhatok. Viszont azt is látom, hogy másnak is feltűnt a lefelé menet és a pocskondiázó stílus, most épp Deminél, aztán holnap ki tudja kinél. Mi értelme ennek, most komolyan? Milliónyi ilyen oldal van, "szebbnél szebb" írásokkal. Kár, hogy itt is ez az etalon.
Még egy dolog: pont Megan Markle példáján. Évekig baszkerálta mindenki, hogy mindig tele van vele a sajtó, mindig csinál valamit. Majd a legutóbbi Oprah interjúból kiderült, amikor a legtöbbet írtak róla, ki sem tette a lábát a királyi palotából hónapokig. Na. Ezek ilyen kitalált mnarratívák, valamiért szinte mindig nőket érint, de ennek is vannak faktorai, a nőiségen belül. Ezt nem nehéz meglátni szerintem.
Nem az első kommentet olvasom, hogy deezDemihibájaminekpofázik. Nem. Ez csak és kizárólag a média hibája és jelen esetben az itteni cikkíróké is, akik ennek a klubnak a tagjai. Egyik sztár sem kéri, hogy írjanak róla (ha csak nem fizet érte, de ezt elég kevesen szokták, talán valami Z kategóriás valaki). Alapvetően a legtöbbjük le se tojná, ha nem írnának róla. Pláne nem ilyet és ennyit.


Én is magánemberként szólok hozzá:
Szerintem meg a cikkírók ellen van kereszteshadjárat, pedig mi csak ahhoz idomulunk, ami az igény. (bár már évek óta megy ez hozzászólásban, hogy "tavaly nem ilyen volt a színvonal"... akkor most mi van? biggrin.gif)
Én nem ismerem Demit, semmilyen problémám nincs így vele és alapjáraton teljesen hidegen hagynak már a Hollywood-i agymenések, de írni szeretek. Mert nekem kívülről amúgy ez egy agymenésnek tűnik, bocsi. Ez már személyes vélemény. Ugyanakkor nemcsak Demi elég egoista, és a külvilág problémáitól elzárt celeb, akinek a saját világa a legfontosabb, hanem ez nagyjából minden sztárra igaz (még Adam Lambertre is, pedig akik régebb óta fórumoznak, tudják, hogy évekkel ezelőtt én is így védtem őt, ahogy ti most Demit). Ahogy felnőttem, erre rájöttem biggrin.gif De ez személyes vélemény, hogy a Hollywood-i sztárok el vannak tévedve a valóságból, nyilván sose viszem bele a cikkekbe, főleg nem egy tini magazinban.
Szerk.: ezt tényleg nem sértésnek szántam, mielőtt ezzel dobálóznátok, de szerintem ez alapjáraton nagyon sok (főleg amerikai) sztárral így van, és ez nem teszi őket rossz emberré. (Jennifer Lawrence munkásságát nagyon kedvelem, de szerintem mindenki emlékszik a hírhedt interjújára, ami egy tökéletes példa erre az ignoranciára, amit megpróbáltam megfogalmazni.).
Tudom, ha ez a rajongókat másképpen érinti, tényleg, de pl. én nem tudok felelősséget vállalni azért, amit egy sztár csinál, és azért sem, hogy ezt megírom, majd azért sem, hogy amikor megírtam az adott témában a cikket, arra látom Facebookon és itt a statisztikát, pörög a téma, olvassák, osszák, így megírom a folytatását, mert van rá igény. PONT.
Kereslet-kínálat.
Itt hozzátenném azt is, hogy lehet követ dobálni ránk, az írókra, de alapjáraton évek óta a clickbaitre van igény, s én ezt szintén nagyon sajnálom, de ez van. Én, K. Vivien nem tudom ezt megváltoztatni egyedül, hiszen ez egy globális probléma, és se Bill Gates nem vagyok, se Elon Musk.
Nálunk még csak durvábbakat látok más magyar vagy éppen külföldi magazinoktól nap, mint nap, de ez is mellékes.
Ebbe mélyen bele lehetne menni, hogy a Facebook és társai mennyire elrontották az emberek igényét a hírre, a felgyorsult világ, és az, hogy mi kapja fel az olvasó tekintetét görgetés közben, és miért csak tizede nyitja meg a normális címmel ellátott híreket ... (Nem egy beadandót írtam a témában, és elképzelhető, hogy majd ide is átfordítok egyet az életmód szekcióba. Itt szintén megjegyezném, h pl egy sztár miatt nem egyszer elkezdtétek az angol tudásomat boncolgatni a kommentszekcióban. Nem írtam emiatt semmit, mert tényleg, én is voltam rajongó, megértem, hogy személyes támadásnak vesztek a kedvencetekről lehozott negatív cikket, amelyet ráadásul ő követett el... Lehet ezt csűrni vagy csavarni, de pl ha nem lenne valamilyen módon áttetsző, hogy EBBEN A PÉLDÁBAN Demi füvezik nyilvánosan, nem ugornátok a nyakamnak, mert én semmi rosszat vagy személyes megjegyzést nem írtam ebben a cikkben SEM. visszatérve az angolra: igen, elnézést, megesik, hogy félrefordítok valamit, mert egybefolynak már a sorok + van egy cikkszám, amit naponta teljesítenem kell, és igen, elgépelek, benézek egy szót. De ezt így kell? Csak kérdezem, hogy szerintetek ez a normális rajongási szint? Nem lehet emberként beszélni a másikkal? Amúgy nem veszem magamra, mert nyilván tisztában vagyok a tudásommal, de azért néha felszalad a szemöldököm egy-egy komment láttán).

Amúgy a Hollywood-i agyrém jelzőn kívül továbbra sem látok bajt a felsorolt másik két címmel, mert ott az történt, ami. Pont. Az agyrém pedig ott az, ami behozta a nézettséget, és itt most megint lehetne írni egy szakmai anyagot arról, hogy kelet/közép-európai ember miképpen gondolkozik erről a témában TÖMEGESEN. Szóval mi nemcsak Demi Lovato négy itteni rajongóját célozzuk meg a cikkekkel, hanem nyilván a nagyobb tömeget. Ők pedig erről úgy fognak gondolkodni, ahogy.

A másik megjegyzésedre pedig: tudom, hogy nehéz elképzelni, hogy van életünk nekünk, cikkíróknak is, de van és sajnos pl. DMX halálát nem láttam, elkerülte a figyelmemet, miért kell ezt felróni nekem, vagy éppen Fournak vagy akárkinek? Mi megpróbáljuk kiszolgálni az igényeket, de mi sem láthatunk mindent... Nem szándékosan hagytam ki. Wtf

Részemről ennyi, én továbbra is fogok Demiről és még több tucat sztárról írni, annak fényében, amiképpen viselkednek, cselekednek, és, ha van igény egy sztori folytatására, akkor meg fogom írni. Ezzel én lezártam, később lehet erre a túl hosszú kommentemre hivatkozni, amikor "obsessednek" meg nem tudom minek neveztek, ja, selenátornak. meghajolo.gif
2021. április 22. 21:35 #37
Kata159
Kata159
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.01.27.
Hozzászólás: 10398
Csatolások: 130295
Azonosító: 23738
Offline offline
Idézet (Glamster @ 2021.04.22. 21:11)
Én is magánemberként szólok hozzá:
Szerintem meg a cikkírók ellen van kereszteshadjárat, pedig mi csak ahhoz idomulunk, ami az igény. (bár már évek óta megy ez hozzászólásban, hogy "tavaly nem ilyen volt a színvonal"... akkor most mi van? biggrin.gif)
Én nem ismerem Demit, semmilyen problémám nincs így vele és alapjáraton teljesen hidegen hagynak már a Hollywood-i agymenések, de írni szeretek. Mert nekem kívülről amúgy ez egy agymenésnek tűnik, bocsi. Ez már személyes vélemény. Ugyanakkor nemcsak Demi elég egoista, és a külvilág problémáitól elzárt celeb, akinek a saját világa a legfontosabb, hanem ez nagyjából minden sztárra igaz (még Adam Lambertre is, pedig akik régebb óta fórumoznak, tudják, hogy évekkel ezelőtt én is így védtem őt, ahogy ti most Demit). Ahogy felnőttem, erre rájöttem biggrin.gif De ez személyes vélemény, hogy a Hollywood-i sztárok el vannak tévedve a valóságból, nyilván sose viszem bele a cikkekbe, főleg nem egy tini magazinban. 
Szerk.: ezt tényleg nem sértésnek szántam, mielőtt ezzel dobálóznátok, de szerintem ez alapjáraton nagyon sok (főleg amerikai) sztárral így van, és ez nem teszi őket rossz emberré. (Jennifer Lawrence munkásságát nagyon kedvelem, de szerintem mindenki emlékszik a hírhedt interjújára, ami egy tökéletes példa erre az ignoranciára, amit megpróbáltam megfogalmazni.).
Tudom, ha ez a rajongókat másképpen érinti, tényleg, de pl. én nem tudok felelősséget vállalni azért, amit egy sztár csinál, és azért sem, hogy ezt megírom, majd azért sem, hogy amikor megírtam az adott témában a cikket, arra látom Facebookon és itt a statisztikát, pörög a téma, olvassák, osszák, így megírom a folytatását, mert van rá igény. PONT.
Kereslet-kínálat.
Itt hozzátenném azt is, hogy lehet követ dobálni ránk, az írókra, de alapjáraton évek óta a clickbaitre van igény, s én ezt szintén nagyon sajnálom, de ez van. Én, K. Vivien nem tudom ezt megváltoztatni egyedül, hiszen ez egy globális probléma, és se Bill Gates nem vagyok, se Elon Musk. 
Nálunk még csak durvábbakat látok más magyar vagy éppen külföldi magazinoktól nap, mint nap, de ez is mellékes.
Ebbe mélyen bele lehetne menni, hogy a Facebook és társai mennyire elrontották az emberek igényét a hírre, a felgyorsult világ, és az, hogy mi kapja fel az olvasó tekintetét görgetés közben, és miért csak tizede nyitja meg a normális címmel ellátott híreket ... (Nem egy beadandót írtam a témában, és elképzelhető, hogy majd ide is átfordítok egyet az életmód szekcióba. Itt szintén megjegyezném, h pl egy sztár miatt nem egyszer elkezdtétek az angol tudásomat boncolgatni a kommentszekcióban. Nem írtam emiatt semmit, mert tényleg, én is voltam rajongó, megértem, hogy személyes támadásnak vesztek a kedvencetekről lehozott negatív cikket, amelyet ráadásul ő követett el... Lehet ezt csűrni vagy csavarni, de pl ha nem lenne valamilyen módon áttetsző, hogy EBBEN A PÉLDÁBAN Demi füvezik nyilvánosan, nem ugornátok a nyakamnak, mert én semmi rosszat vagy személyes megjegyzést nem írtam ebben a cikkben SEM. visszatérve az angolra: igen, elnézést, megesik, hogy félrefordítok valamit, mert egybefolynak már a sorok + van egy cikkszám, amit naponta teljesítenem kell, és igen, elgépelek, benézek egy szót. De ezt így kell? Csak kérdezem, hogy szerintetek ez a normális rajongási szint? Nem lehet emberként beszélni a másikkal? Amúgy nem veszem magamra, mert nyilván tisztában vagyok a tudásommal, de azért néha felszalad a szemöldököm egy-egy komment láttán).
Amúgy a Hollywood-i agyrém jelzőn kívül továbbra sem látok bajt a felsorolt másik két címmel, mert ott az történt, ami. Pont. Az agyrém pedig ott az, ami behozta a nézettséget, és itt most megint lehetne írni egy szakmai anyagot arról, hogy kelet/közép-európai ember miképpen gondolkozik erről a témában TÖMEGESEN. Szóval mi nemcsak Demi Lovato négy itteni rajongóját célozzuk meg a cikkekkel, hanem nyilván a nagyobb tömeget. Ők pedig erről úgy fognak gondolkodni, ahogy.
A másik megjegyzésedre pedig: tudom, hogy nehéz elképzelni, hogy van életünk nekünk, cikkíróknak is, de van és sajnos pl. DMX halálát nem láttam, elkerülte a figyelmemet, miért kell ezt felróni nekem, vagy éppen Fournak vagy akárkinek? Mi megpróbáljuk kiszolgálni az igényeket, de mi sem láthatunk mindent... Nem szándékosan hagytam ki. Wtf
Részemről ennyi, én továbbra is fogok Demiről és még több tucat sztárról írni, annak fényében, amiképpen viselkednek, cselekednek, és, ha van igény egy sztori folytatására, akkor meg fogom írni. Ezzel én lezártam, később lehet erre a túl hosszú kommentemre hivatkozni, amikor "obsessednek" meg nem tudom minek neveztek, ja, selenátornak.  meghajolo.gif


Kezdeném a végével. Én nem róttam fel neked semmit, a Demi cikekket általában te írod, de alapvetően sok cikket szoktál. Gondoltam, egy Deminél 100x nagyobb sztár halála esetleg szembejött veled is valahol a neten. De ha nem, akkor bocsi. Viszont amellett nem tudok elmenni, hogy épp most vallottad be, hogy kereslet-kínálat miatt van ennyi Demi cikk. Tehát akkor mégis csak van valami narratíva. Kiszolgálni a köztudottan hiénamentalitású internetes tömeget. Ne haragudj, de én nekem ez nem újságírás. Persze ez nem is egy New York Times vagy BBC NYILVÁN. De akkor ne tegyünk úgy, mintha akkora munka lenne ezekben a sztár cikkekben. Mert sok utánajárást én nem érzek bennük és mielőtt ezt is személyes sértésnek veszed, nem csak rád vonatkozólag írom, hanem minden magyar nyelvű celeb cikkre bármelyik oldalon.
A főpontom mellett sajnos elmentél. Nekem még mindig szomorú, hogy nőként nőkről bármilyen lehúzó cikket kell írni. Megteszi ezt annyi férfi, nekik a kövérdisznózással sincs bajuk, ha épp úgy tartja kedvük. De mindig más a feelingje, mikor egy női írót látok hasonló cikkek mögött.

Az, hogy erre van kereslet, pont azért van, mert ez a kínálat. Ördögi kör. Meg is lehetne szakítani pl, amit már privátban is írtam. Nem tudom, a nyelvtudásodra beszólást kire értetted, ha én is így tettem, elnézést kérek érte. De hidd el, nem életbevágó naponta 20 cikket írnod, nem kell fárasztanod magad vele vagy ha túl sok, akkor nyugodtan mondj le róla vagy vállalj kevesebbet. Szerintem senki nem fog haragudni. smileeee.gif
Végeredményben a kattintás a fontos (mert ezt mondtad) vagy a tartalom, amit az olvasó lát a kattintás után? Ebben neked is van azért felelősséged. Csak mert mindenki így csinálja, mi csinálhatjuk másképp.
A nagy változások és mozgalmak sem úgy indultak, hogy áh mindegy, nyomom úgy, ahogy ők is, mindenkinek ez tetszik.
Szerintem.

De őszintén napestig lehetne ezen a témán elmélkedni. Én csak azt reméltem volna ennyi komment és levélváltás után, hogy nem borul el a mérleg annyira egyirányba.

A JL interjú meg egyértelműen gáz és sértő, de azt nem értem, hogy kapcsolódik Demihez? vagy a sztárokra értetted? Azzal egyetértek, hogy az amerikai emberek alapvetően más bolygón élnek, személyes tapasztalatból mondom. Az, hogy ez nem az ő hibájuk, ha sztárok,ha nem, azzal már nem biztos, hogy egyetértek, de ez is másik téma.
2021. április 22. 21:40 #38
Glamster
Glamster
 
Státusz☆rt should comfort the disturbed and disturb the comfortable ☾
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 11.03.16.
Hozzászólás: 3280
Csatolások: 10727
Azonosító: 147418
Offline offline
Nincs semmilyen narratíva. Én megírom, amit xy csinál, ennyi, és adok neki egy címet, majd van egy tartalom.
A kommented többi része számomra érdektelen, feltételezéseken alapul, a valóságtól néhol teljesen messze jár, és alapjáraton nekem ez a problémám azzal, amit csináltok (személyeskedő szinten), de látom, hogy nincs értelme folytatni, mert nem értjük egymást és nem fog semmi változni.
Fent leírtam, amit akartam.
2021. április 22. 21:42 #39
Kata159
Kata159
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.01.27.
Hozzászólás: 10398
Csatolások: 130295
Azonosító: 23738
Offline offline
Idézet (Glamster @ 2021.04.22. 21:40)
Nincs semmilyen narratíva. Én megírom, amit xy csinál, ennyi, és adok neki egy címet, majd van egy tartalom.
A kommented többi része számomra érdektelen, feltételezéseken alapul, a valóságtól néhol teljesen messze jár, és alapjáraton nekem ez a problémám azzal, amit csináltok (személyeskedő szinten), de látom, hogy nincs értelme folytatni, mert nem értjük egymást és nem fog semmi változni.
Fent leírtam, amit akartam.


Bocsi, hogy érdektelen, amit írtam. Én speciel végigolvastam mindent, amit írtál és igyekeztem reagálni, bár nálad is volt feltételezés és személyeskedés sok helyen, de mindegy. unsure.gif
2021. április 22. 21:47 #40
Glamster
Glamster
 
Státusz☆rt should comfort the disturbed and disturb the comfortable ☾
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 11.03.16.
Hozzászólás: 3280
Csatolások: 10727
Azonosító: 147418
Offline offline
Pozitív cikkek, amiket sorban írtam Demiről, lezárásként:
https://starity.hu/magazin/81315-ebben-a-lemezeben-dolgozza-fel-traumajat-demi-lovato-hallgasd-meg-most/
https://starity.hu/magazin/81302-ezekrol-a-celebfotokrol-maradhattal-le-a-heten/
https://starity.hu/magazin/81233-halalkozeli-elmenye-megihlette-demi-lovatot-dalpremier/
https://starity.hu/magazin/81202-megjelent-demi-dokumentumfilmje-bevallotta-hogy-kemeny-drogokkal-kiser...ajdnem-meghalt/ (magyar médiában egyik leghosszabban megírt, szinte teljes interjút fordító anyag)
https://starity.hu/magazin/81096-demi-lovato-uj-zenevel-ter-vissza-elarulta-a-datumot/
https://starity.hu/magazin/80138-demi-lovato-striairol-posztolt-eloszor-eleteben-elegedett-magaval/
https://starity.hu/magazin/80324-izgalmas-hir-demi-lovato-ujabb-onsegito-dokumentumfilmmel-jelentkezik-...uladagolasarol/
https://starity.hu/magazin/79203-demi-lovato-kinos-exe-azon-a-parton-sirt-ahol-megkerte-az-enekesno-kezet/ ( a szakítás témában is nyíltan az ő pártját fogtuk )
Étkezési zavar + body positivity téma: https://starity.hu/magazin/79199-demi-lovato-mellei-megnottek-mert-vegre-azt-eszik-amit-akar/
stbstbstb
Igen, totál azon vagyok, hogy nőgyűlölő (????) cikkeket írjak, mert megjelent pár cikk a negatív cselekedeteiről is. Agyrém . unsure.gif

(Igen, általánosan a sztárokra értettem és példának hoztam fel, hogy ne legyen félreértés. Elolvastam, amit írtál és tényleg nem tudok többet hozzászólni, mert nem állja meg a helyét és megint túl sok volt a feltételezés, + személyeskedés + megmondás, ami valamilyen szinten akár felháborító is lehetne. Amit mondani akartam az előzővel: nekem ez nem személyes, ha továbbra is annak veszitek, nem tudok mit csinálni sajnos).

Off vége.
3 oldal 1 2 3
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok