Starity

Leforgatta első szexjelenetét Demi Lovaot: "Kisebb pánikrohamom volt!"

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2021. július 27. 16:04 #1
Glamster
Glamster
 
Státusz☆rt should comfort the disturbed and disturb the comfortable ☾
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 11.03.16.
Hozzászólás: 3280
Csatolások: 10727
Azonosító: 147418
Offline offline
Demi Lovato visszatért a színészkedéshez. Legújabb szerepében ráadásul egy szexjelenetet is leforgatott, amelyről Instagramon vallott a követőinek.
A teljes cikkhez kattints ide!
2021. július 27. 17:36 #2
kurrek
kurrek
ღ Emton ღ
 
Státusz“And I will love you until I take my last breath on this earth.”
  Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 10.11.13.
Hozzászólás: 6362
Csatolások: 23371
Azonosító: 138617
Offline offline
És fiút vagy lányt játszik majd?
2021. július 27. 20:13 #3
Christay
Christay
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.03.28.
Hozzászólás: 262
Csatolások: 0
Azonosító: 263317
Offline offline
Kívàncsi vagyok mikor fogja àtműtetni magàt férfira.
2021. július 27. 21:13 #4
- törölt felhasználó -    
Benne volt a cikkben hogy nőt fog alakítani…Miért műttetné magát át férfivá?? Szerinted pl ez a kép amit most kirakott úgy nézett ki, mint aki azon gondolkodik, hogy férfi akar lenni? Ne menjünk már el azért ennyire nevetséges irányba…Amúgy meg, az hogy valaki non-binary nem azt jelenti, hogy naponta váltogatja a nemét. Demi egyértelműen nőiesen viselkedik és öltözködik, és ettől még ugyanúgy lehet non-binary. Ez a történet azért nem ennyire fekete-fehér.
1 felhasználónak tetszik: feyre
2021. július 28. 07:19 #5
magicalwomen19
magicalwomen19
új tag
 
Státusz~Sötétség nélkül nem létezik a fény sem~ (Harry Potter)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 21.07.05.
Hozzászólás: 58
Csatolások: 0
Azonosító: 294236
Offline offline
Én nem ítélem el. Örülök neki, hogy jól érzi magát. thumbsup.gif
2021. július 28. 15:08 #6
CydoniaOnThe Mars
CydoniaOnThe Mars
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 20.06.02.
Hozzászólás: 291
Csatolások: 0
Azonosító: 277863
Offline offline
Na, megint egy műnyávogás.
2021. július 28. 16:27 #7
- törölt felhasználó -    
Nagyon jó, hogy megint sikerült azt kihozni a cikkből, hogy Demi nyavajog meg hisztizik. Egyáltalán mi ez a mondat, hogy “kisebb pánikrohamom volt” ??? Ezt már hozzá költötte a kedves cikkíró, mivel az eredeti mondat így hangzik: “I had a little anxiety going into it.” A kis szorongás mióta egyenlő azzal, hogy pánikrohama volt??? Arról már nem is beszélve, hogy szerintem minden ember szorongana, ha egy szexjelenetet kéne felvennie, nem csak a legelső alkalomnál, hanem valószínűleg az összesnél. Teljesen normális dolog, hogy izgult és nem volt halálosan nyugodt egy ilyen dolog alatt. Egy testképzavaros embernek pedig igenis nehéz megmutatni magát ennyi ember előtt, főleg ha az egész világ látni fogja. Elárulom, hogy még egy nem testképzavaros embernek is nehéz és kényelmetlen helyzet egy ilyen.

Egyébként had tegyem már fel a mostanra teljesen jogossá vált kérdést, mivel ez nem az első alkalom, hogy tök más hangzik el a cikkben, mint ami az eredeti mondat volt, hogy ilyenkor az angol nyelv értelmezésével vannak problémák, vagy direkt fordítod félre a dolgokat?
1 felhasználónak tetszik: mannika
2021. július 28. 19:18 #8
Katerina Kat
Katerina Kat
visszatérő vendég
 
StátuszZed is dead, baby, Zed is dead
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.03.26.
Hozzászólás: 299
Csatolások: 0
Azonosító: 255143
Offline offline
én a cikk olvasása során csak és kizárólag empátiát és örömet éreztem Demi irányába, pedig nem nagyon kedvelem. és nekem az "I had a little anxiety going into it" és a "kisebb pánikrohamom volt" között nem tűnik fel annyi különbség, hogy beleszóljak. eleinte jó érveket sorakoztattál fel Shotya, de mostanra ez már kicsit szánalmas. ez egy teljesen jó cikk, attól, hogy Demi neve mellett nincsenek szivecskék és nem visító rajongással ír róla a cikkíró még nem kell belekötni. értem, hogy nagy fan vagy, de szerintem rád fér, hogy megnyugodj.
2021. július 28. 20:05 #9
- törölt felhasználó -    
Katerina Kat, én szerintem a pánikroham meg a kis szorongás közt éppenséggel van különbség, és ez pont annyi ami azt a reakciót váltja ki, hogy Demi hisztisnek tűnjön, mikor semmi ilyesmiről nem volt szó. De természetesen elfogadom a véleményed, és elismerem hogy esek túlzásokba, és túlreagálok dolgokat, és ilyenkor jó, ha az ember kap egy külső visszajelzést a viselkedéséről, és mások tartanak neki egy tükröt, hogy tudja, hogy kívülállók számára milyennek hat. Ez a cikk valóban sokkal disztingváltabb és sokkal normálisabban van (végre) megírva és prezentálva, mint általában. Nekem az ilyesmi direkt eltúlzott kis apróságok is bosszantóak tudnak lenni, főleg mikor látom, hogy mit vált ki a szkeptikus olvasokból, akik sosem olvasták az eredeti postot, de ezenkívül ezzel a cikkel valóban nincsen semmi baj.
1 felhasználónak tetszik: Maiko
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok