Starity

Demi Lovato szinte mindig éhezik a figyelemre

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2021. augusztus 24. 22:23 #1
Glamster
Glamster
 
Státusz☆rt should comfort the disturbed and disturb the comfortable ☾
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 11.03.16.
Hozzászólás: 3280
Csatolások: 10727
Azonosító: 147418
Offline offline
Demi Lovato nagyon szereti a figyelmet, és ezt most új klipjében vallotta be a közönségnek.
A teljes cikkhez kattints ide!
2021. augusztus 24. 22:40 #2
archuleta
archuleta
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 21.08.17.
Hozzászólás: 78
Csatolások: 0
Azonosító: 297582
Offline offline
Jópofa klipp lett, csinos benne nagyon smileeee.gif
2021. augusztus 24. 22:52 #3
feyre
feyre
visszatérő vendég
 
Státuszalways and forever
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 21.04.05.
Hozzászólás: 204
Csatolások: 0
Azonosító: 289007
Offline offline
Igen, pont ez a lényege a dalnak, hogy figyelemre éhezik, nem is az, hogy az előző menedzsmentje kontrollálta az étrendjét az étkezési zavara miatt és hogy ne hízzon meg, ezért minden szülinapján dinnyét kapott tortának. Gratulálok a cikkírónak, ez csodás lett rolleyes.gif
2021. augusztus 25. 18:16 #4
rosa82
rosa82
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.05.09.
Hozzászólás: 2077
Csatolások: 0
Azonosító: 201674
Offline offline
A dal mondanivalója fontos és az átélt dolgokat énekli meg de az összes eddigi dalához képes ez a nem jön be ha csak a zenét veszem egyáltalán nem nagy szám ettől ezerszer jobb dalai is voltak. Fontos a mondanivalója de pont ezért csinálhattak volna valami komolyabbat ami méltó hozzá
2021. augusztus 26. 03:14 #5
Alexaaa09
Alexaaa09
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.04.03.
Hozzászólás: 1897
Csatolások: 0
Azonosító: 263421
Offline offline
A marketinges csapata megint eléggé cserben hagyta nem tudom hogy akarnak úgy slágert csinálni hogy egyszer csak felkerul a YouTubra a száma és szinte 0 promóció régen azért ilyenkor mindig rakták be a talk showkba stb hogy promotalja most meg semmi
2021. augusztus 26. 06:10 #6
misssha
misssha
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.10.21.
Hozzászólás: 1691
Csatolások: 0
Azonosító: 136913
Offline offline
Csekkold a színes klippet alább
2021. augusztus 26. 06:16 #7
misssha
misssha
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.10.21.
Hozzászólás: 1691
Csatolások: 0
Azonosító: 136913
Offline offline
Csekkold a színes klippet alább xDDD
Meg mi ez a cikk-cím? XD hát hogy lehet egy új videoklipet belerakni egy ilyen cikkbe? Bocsi Starity de valaki kicsit jobban odafigyelhetne a színvonalra. Én eddig csak facebookon láttam a híreket mert már régóta nem jártam fel de már ott is néha szörnyülködtem milyen nevetséges hírek vannak... Már csak a címükből kiindulva. Azért azt hittem az évek során fejlődni fog ez a portál, de még mindig maximum tiniknek való...
2021. augusztus 26. 13:46 #8
lilla1
lilla1
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.29.
Hozzászólás: 192
Csatolások: 0
Azonosító: 162834
Offline offline
Nem szeretem Demit, sőt elég negatív véleménnyel vagyok róla, viszont maga a dal nem rossz, ezt elismerem.
Azonban egy ilyen mondanivalójú dalhoz tényleg nem illik ez a szivárványos videó, így komolytalan az egész.
Ezt tervezte volna a nagy visszatérésének a túladagolás óta, de ez az egész era félrement, úgy ahogy van. A dalok és az egész album nem azt az embert tükrözik, akinek ő most vallja magát. Emellett tényleg 0 pormóció, 0 marketing. Egyáltalán nem hiteles, az áprilisban megjelent albumán olyanokat énekel pl., hogy a "bennem lévő nő nem sír", most meg tolja a nembináris agymenéseit. Nem hiteles, nem önazonos és így tényleg csak olyan, mint aki a figyelemre éhezik...
2021. augusztus 26. 15:55 #9
feyre
feyre
visszatérő vendég
 
Státuszalways and forever
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 21.04.05.
Hozzászólás: 204
Csatolások: 0
Azonosító: 289007
Offline offline
Nekem pont tetszik, hogy egy ilyen mondanivalójú dalnak vidámabb az alapja és színes a klippje, ez egyfajta önterápia.
Másrészt ezt a dalt nem slágernek szánták, a Facebook oldalára került fel először a szülinapján, majd rá pár nappal a YouTube-ra.
Demi már rég nem azért csinál zenét, hogy sok streamje, megtekintése és díja legyen, hanem maga miatt és a rajongóinak, másrészt a kiadója is becsődölt, így sem az, sem ő nem törődött a promozással.
Demit is azért nem érdekli már ez az éra, mert mint ahogy az életének azt a részét is lezárta amiről énekel, így ezt az érát is le akarja zárni, nem pedig milkelni mint a többi popsztár egyetlen érát 2 évig pardon.gif
2021. augusztus 26. 16:51 #10
archuleta
archuleta
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 21.08.17.
Hozzászólás: 78
Csatolások: 0
Azonosító: 297582
Offline offline
A kiadója ceo-t vált ezért az összes előadojuknak saját maguknak kell végezni a promot. Azt hiszem hogy Shawn Mendes is ugyanott van és az ő új eraja is kicsit flop volt ha szabad így fogalmazni. Nekem a barátnőm olyasmit mondott hogy Deminek ez az eraja ilyen roll out volt a dokuhoz és direkt nincs promo mert nem ezt szánják az ilyen nagy visszatérő albumnak hanem majd a kövit ami ezután jön. Ez csak elmesélte a storyt mert így akarta lezárni a túladagolása körüli történéseket meg ugy azt az egész korszakot. Meg egyébként szerintem egyáltalán nem akkora baj ha valaki nem folyamatosan csak azon pörög hogy hogyan tolja le a zenéjét az emberek torkán. Nem azt mondom hogy a zero promo meg marketing jó dolog, de az sem ha valaki évekig vegetál ugyanabból a 10 dalból. Demi szeret előadni meg fellépni szereti amit csinál szóval már csak ezért sem gondolnám, hogy hagyná a saját albumát lecsúszni ha nem más céljai lennének vele. De egyébként a helyzet messze nem olyan vészesen tragikus. Demi jövőre fellép a Rock in Rion ráadásul ő a fesztivál húzóneve, global citizenen is lesz most szeptemberben, az albumot nagyon esélyesnek tartják a kritikusk meg ahogy én láttam tiktokon a közvélemény is Grammyre szóval azért nem kell még eltemetni ezt a dolgot.
Egyébként szerintem nem az album az ami nem önazonos meg nem hiteles, hanem inkább a mostani viselkedése. Az album nagyon is hiteles, csak Demi időközben valamiért elkezdett elmenni egy rossz irányba. Én nem adok ennek a nembinaris dolognak egy évnél többet csak azt nem tudom elkepzelni hogy azt hogy fogja megoldani, hogy ebből visszatáncol.
2021. augusztus 26. 20:09 #11
lilla1
lilla1
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.29.
Hozzászólás: 192
Csatolások: 0
Azonosító: 162834
Offline offline
Én is úgy gondolom, hogy a mostani viselkedése nem hiteles, de saját bevallása szerint ő most igazán önmaga. Az album tényleg önazonos, mert ugyanazok a dolgok vannak rajta, amikhez korábban is gyakran nyúlt, csak olyan, mintha nem ugyanaz az ember készítette volna a rajta lévő dalokat, aki most havonta változtatja a nemi identitását. De hát ő maga mondta: "Tired of being known for my sickness
It didn't work, I'm tryin' something different"
2021. augusztus 26. 21:27 #12
archuleta
archuleta
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 21.08.17.
Hozzászólás: 78
Csatolások: 0
Azonosító: 297582
Offline offline
Jó de Demi minden évben azt mondja hogy most igazán önmaga meg most érzi magát igazán jól aztán egy év múlva már minden más megint, ezért is mondtam hogy egy évet adok ennek a korszaknak is mert a statisztika azt mutatja hogy kb egy évig szoktak nála tartani az ilyen nagy változások. A baráti kör leváltása meg La elhagyása lenne a legjobb számára. Akkor vissza tudna térni a valós önmagához, mert ameddig olyan emberek veszik körül akik mossák az agyát baromságokkal, meg egy olyan közegben él ami teljesen elvetemült elveket vall addig itt nem lesz változás.
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok