Starity

Nyelvi Pack

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2005. május 22. 23:28 #1
d8976
d8976
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 05.05.22.
Hozzászólás: 5
Csatolások: 0
Azonosító: 6355
Offline offline
Sziasztok!

Előre is elnézést kérek, hogy ha nem jó helyen nyitottam a topicot! Azért érdeklődök itt mert az invisionizén ez az oldal van megadva mint demo oldal!

Szóval van egy kis bajom! Be be akarnám importálni a letöltött xml kiterjesztésű magyar nyelvi nyomagot (hiába csinálom, úgy hogy még .gz a kitejesztése akkor sem megy) a Language--->Import language menü pont alatt, de amikor kitallózom és rányomok az import xml language set gombra akkor kiírja hogy "Fatal error: Allowed memory size of 8388608 bytes exhausted (tried to allocate 32 bytes)"

Ugyan ez történik ha nem tallózom a file-t hanem ennél "OR enter the filename of the XML language file" résznél beírom az xml file nevét, miután persze a file-t feltöltöttem a forum root könyvtárába! Ha valamit a szerver/mysql/php beállításokon kellene módosítani hogy működjön, akkor azt ne is írjátok mert egy ingyenes tárhelyen lenne a fórum és hát azt nem tudom módosítani!

Légyszives valaki segítsen!

De az lenne a leges legnagyobb segítség ha valaki ide tudná nekem adni, a magyar nyelvi csomagot, úgy hogy nem ilyen xml egy darab file-ból áll hanem ahogy az angol nyelvi fájok is kibontva *.php kiterhesztésben vannak a lang/en könyvtárban!
A 2.0.4-es verziót szeretném használni, de ha nem tudjátok így php-kban ide adni nekem a nyelvi file-okat, akkor jó lesz a 2.0.0-ás verzió is, csak segítsen valaki smile.gif

Előre is nagyon köszönöm
2005. május 23. 02:51 #2
FlowM@N
FlowM@N
Technical Expert
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 04.10.06.
Hozzászólás: 564
Csatolások: 72
Azonosító: 2
Offline offline
Idézet(d8976 @ 2005, May 22. - 23:28)
Ha valamit a szerver/mysql/php beállításokon kellene módosítani hogy működjön, akkor azt ne is írjátok mert egy ingyenes tárhelyen lenne a fórum és hát azt nem tudom módosítani!

Légyszives valaki segítsen!

De az lenne a leges legnagyobb segítség ha valaki ide tudná nekem adni, a magyar nyelvi csomagot, úgy hogy nem ilyen xml egy darab file-ból áll hanem ahogy az angol nyelvi fájok is kibontva *.php kiterhesztésben vannak a lang/en könyvtárban!
A 2.0.4-es verziót szeretném használni, de ha nem tudjátok így php-kban ide adni nekem a nyelvi file-okat, akkor jó lesz a 2.0.0-ás verzió is, csak segítsen valaki  smile.gif

Előre is nagyon köszönöm
[right][/right]


Ekkora méretű XML fájlt egyik ingyenes tárhelyen sem engednek feltölteni, tehát importálás felejtős. Localban kell felrakni egy fórumot, ott importálni a langot aztán a fájlokat felmásolni tárhelyre.
2005. május 23. 09:09 #3
d8976
d8976
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 05.05.22.
Hozzászólás: 5
Csatolások: 0
Azonosító: 6355
Offline offline
Köszönöm!

Akkor azt le tudod nekem írni hogy milyen programokat kell feltelepítenem, ahhoz hogy tudja futtatni a gépem a php-t és a legyen myqsl adabázisom is, hiszen enélkül nem tudom felinstallálni a fórumot és így nyílván nem tudom be sem importálni smile.gif

És majd légyszives azt is írd meg nekem, hogy hol lehet rendszeresen hozzájutni a legújabb magyar nyelvi csomaghoz! Mert az Invisionizén a 2.0.3-as verzióhoz van a nyelvi fájl, de azóta már van 2.0.4-es (ami nekem is van)! Nyílván tökéletes lesz hozzá így is a nyelvi fájl, mert gondolom csak apróbb kihábak javítottak benne, de hát a késöbbiekben szükség lenne rá smile.gif
2005. május 23. 10:06 #4
d8976
d8976
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 05.05.22.
Hozzászólás: 5
Csatolások: 0
Azonosító: 6355
Offline offline
És hogy ha elég nehéz installálni, már pedig az lehet smile.gif akkor tudsz még adni nekem egy magyar nyelvű oldalt, ahol leírják hogyan is kell feltenni és be konfigolni?
2005. május 23. 10:34 #5
d8976
d8976
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 05.05.22.
Hozzászólás: 5
Csatolások: 0
Azonosító: 6355
Offline offline
Meg még azt nem tudom, hogy miután beimportáltad az xml fájl-t akkor ő szétszedi azt különböző php fájlokra, mint a lang/en-be?

Mert ha igen, akkor nekem ennek a fórumnak a magyar fájlai is jók lennének!
2005. május 23. 12:07 #6
FlowM@N
FlowM@N
Technical Expert
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 04.10.06.
Hozzászólás: 564
Csatolások: 72
Azonosító: 2
Offline offline
Leírás: http://www.tutorial.hu/content/view/337/28/
Legújabb language pack: http://mods.invisionize.com/db/index.php?f=3291

2.1-eshez majd lesz új lang....
2005. május 23. 12:43 #7
FlowM@N
FlowM@N
Technical Expert
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 04.10.06.
Hozzászólás: 564
Csatolások: 72
Azonosító: 2
Offline offline
Egyébként 2.0.4-es verzióban egy darab lang file sem változott.
2005. május 24. 12:25 #8
d8976
d8976
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 05.05.22.
Hozzászólás: 5
Csatolások: 0
Azonosító: 6355
Offline offline
Nagyon köszönöm, rengeteget segítettél smile.gif
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!