Starity

Rákkal diagnosztizálták III. Károlyt

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2024. február 05. 21:10 #1
SzilviD
SzilviD
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 22.08.02.
Hozzászólás: 2
Csatolások: 0
Azonosító: 333504
Online online
Károly királyt rákkal diagnosztizálták, kezeléseken vesz részt, és elhalasztja a királyi eseményeket.
A teljes cikkhez kattints ide!
2024. február 05. 21:23 #2
rosa82
rosa82
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.05.09.
Hozzászólás: 2088
Csatolások: 0
Azonosító: 201674
Offline offline
Karma nem tudom sajnálni azok után amit a feleségével tett meg a fiával. Vesztettem el barátot és családtagot is rák miatt de egyikük sem volt olyan önző ember mint Károly király. Előbb utóbb megkapja amit érdemel pont mint a drága nagyim aki pokollá tette édesapám életét és a miénket is mert neki csak egy fia van aki mindent megérdemelt (4 volt neki) de a végén pont a kedvenc árulta el mikor beteg lett a karma ott is benyújtotta a számlát. Károlynál már a koronázásánál viccelődtek az emberek hogy az a fura alak a videókon a kaszás volt aki szerint Diana kísérti őket. Lényeg a lényeg nem kell aggódni miatta a világ legjobb ellátásában lesz része van rá pénze bőven hiszen ő a király de egy hétköznapi ember nem engedhetné meg magának a kezeléseket amikben ő részesülni fog szerencsétlen emberek még a számláikat se tudják fizetni de az adót azt nyögik egy élősködő családnak
2024. február 06. 10:33 #3
Rosier
Rosier
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.06.25.
Hozzászólás: 458
Csatolások: 0
Azonosító: 265083
Offline offline
Én külön kiemelném Kamilla királyné és Vilmos herceg odaadását, mindketten teljes erőbedobással végzik a feladataikat, miközben Kamilla már állítólag egy hete megtudta a diagnózist a férjével együtt, Vilmosnak pedig ha nem lett volna elég Katalin miatt aggódni és kettejük helyett is ellátni a család képviseletét, most az édesapjáról kapott ilyen szörnyű hírt, és így kell kitartania és helyt állnia. Biztos vagyok benne, hogy példásan fogja ellátni a trónörökösi feladatait és az országa még jobban a szívébe fogja zárni, mert megérdemli.
Károly is megérdemel minden tiszteletet, amiért a brit uralkodók közül elsőként vállalta, hogy bizony ő is ugyanúgy megbetegedhet, és talán sokan neki köszönhetik majd, hogy kevésbé lesz stigmtizált a betegsége.

Rosa82: Nem tudom, a rosszindulatod honnan fakad és miért érzed jobban magad, hogy egy ismeretlen, idős ember betegségét így fogadod, de remélem, hogy ezt majd egyszer még átgondolod és megbánod magadban. :/
1 felhasználónak tetszik: Szandi0820
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok