Starity

Marry, kiss or miss? (Házasodnál, csókolnád vagy felejtenéd?)

322 oldal 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2012. december 01. 03:56 #2461
- törölt felhasználó -    
Idézet (janet7 @ 2012.12.01. 02:01)
Ja, LEGALÁBB EBBEN rohog.gif Ha nem is viszem semmire, ha nem leszek jó semmiben, legalább ez megmarad és életem végéig fejleszthetem vígan biggrin.gif 


Ne csináld már, ilyen kiváló képességekkel bírsz, és nem akarod semmire se felhasználni? Ha a CIA emberei meglátnák a kis bemutatkozásodat, tárt karokkal fogadnának rohog.gif

Idézet
Én sosem vetemednék arra, hogy ne ismerjem el a kulturális jelentőségét, persze engem nem zsaroltak vele, csak a délutáni alvással rohog.gif Nekem a legkevesebb szerencsém sem volt ilyen téren, mindig úgy irigylem azokat, akiknek volt.


Ne tedd, hiszen ha úgy nézzük, nem kerültél "zsákutcába". De ha már zenei szívfájdalmaknál tartunk, én mondjuk nem bánnám, ha egy-két évtizeddel öregebb lennék. Például Woodstockot semmi pénzért nem hagytam volna ki, így utólag tudva, hogy mekkora buli volt biggrin.gif

Idézet
Figyelj, azért a Bon-Bon-t szerettem. Enough said biggrin.gif


Most miért, az most is egy vállalható banda biggrin.gif

Idézet
Hé, közvetett módon minden egyes témánk kapcsolódik a topikhoz, csak ki kell következtetni biggrin.gif


Persze, de most egy kicsit úgy tűnik, hogy kisajátítottuk a topikot magunknak rolleyes.gif Eleinte azt hittem, hogy csak azért nem írogálnak be ide, mert nem ismerik a férjjelölteket, de inkább félnek tőlünk rohog.gif

Idézet
Ohóó, téged sakkban tud tartani ezzel, mi? biggrin.gif


Nézd, mivel ellentétben veled én csak egy tökéletlen, gyarló ember vagyok, aki a primitív, testi vágyainak a kielégítését tartja szem előtt - a válasz IGEN _nevet.gif

Idézet
Épp ezért, a Teréz Anya név nem lenne elég, hogy kifejezze képességeimet és jó szándékomat, majd x év múlva már janet7 lesz a mérvadó ilyen téren, figyeld csak meg! biggrin.gif


Már várom a pillanatot, amikor mutatják a tévében, hogy szobrot állítanak neked, és imába foglalják szent nevedet, a történelem szakon meg egy egész kurzus fog foglalkozni a munkásságodal. Meg ugye a többi jóság, gondolom egy életrajzi film is belefér, ugyi? rohog.gif

Idézet
Óvatosságod némileg indokolatlannak érzem rohog.gif az eleje óta így vagyok vele, szerintem simán kamu


Áááá, szóval úgy gondolod, hogy a zord külső és a kissé eszelős tekintet egy roppant aranyos embert takar? Végülis az ellenkezője már bebizonyosodott, lásd Anthony pajtás rohog.gif
Vagyis arra gondolsz, hogy a szóban forgó barátnő azért nyomta fel, mert némi hírnévre és vagyonra vágyott (mert gondolom nem ingyé' sírta el, hogy mit "tett" vele Roland bá')?

Idézet
Mivel ők már nem mernek ilyen súlyos bűnöket elkövetni, mint a bemutatkozásban említett alávalók, nekik azért némileg jobb dolguk van, nem kell sajnálni őket, kemények, túlélik rohog.gif


Vagyis, mivel tudják hogy miért részesülhetnek ilyen büntiben, megtanulták az aranyszabályt. Biztos, hogy nem papucsok? biggrin.gif

Idézet
Marry: Paul
Kiss: Ethan
Miss: Robert
Donald Faison, Eric Mabius, Adam Brody


Marry: Adam
Kiss: Eric
Miss: Donald

Arnold Vosloo, Donnie Wahlberg ( rohog.gif ), Anthony Yelchin
1 felhasználónak tetszik: janet7
2012. december 01. 10:36 #2462
- törölt felhasználó -    
Sziasztok!
Már bocsi, hogy megkérdezem, de mi értelme a topicnak, ha csak Ti ketten beszélgettek itt? :S Ez egy játék, MINDENKINEK, legalábbis az volt. Azt, hogy Ti kit kedveltek, miért nem üzenetben tárgyaljátok meg? A játék lényege elvileg nem az, hogy fikázzuk azokat, akiket mások írnak, hanem hogy válasszunk, és ha nem tetszik a felhozatal, nem kötelező reagálni. smileeee.gif

Idézet (zilinda @ 2008.07.03. 22:51)
A játék lényege az, hogy mindenki mond 3 nõi és 3 férfi celeb nevet. A lányok majd a fiukra, a fiuk a lányokra reagáljanak, és el kell dönteni, hogy közülük kivel házasodnál, kit csókolnál vagy kit felejtenél el!
1 felhasználónak tetszik: goldman
2012. december 01. 12:17 #2463
janet7
janet7
 
Státusz.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.11.
Hozzászólás: 4230
Csatolások: 67
Azonosító: 133061
Offline offline
Idézet (Chelsy @ 2012.12.01. 10:36)
Sziasztok!
Már bocsi, hogy megkérdezem, de mi értelme a topicnak, ha csak Ti ketten beszélgettek itt? :S Ez egy játék, MINDENKINEK, legalábbis az volt. Azt, hogy Ti kit kedveltek, miért nem üzenetben tárgyaljátok meg? A játék lényege elvileg nem az, hogy fikázzuk azokat, akiket mások írnak, hanem hogy válasszunk, és ha nem tetszik a felhozatal, nem kötelező reagálni. smileeee.gif


Szia!
Már bocsi, hogy megkérdezem, de ki mondta, hogy más nem írhat arra a 3 valakire, akiket mi írunk? Én a magam részéről egyszer SEM hagytam ki annak a kommentjét, aki előttem írt, még ha egyszerre írunk, de az enyém jön később, akkor is szerkesztem. Tehát egész nyugodtan írhatott volna bárki, és válaszoltunk volna, nem hagytuk volna figyelmen kívül. Azt pedig senkinek nem kötelező elolvasni, amit mi írogattunk egymásnak, csak a végét. Innentől kezdve az, hogy mi itt beszélgettünk, annak ugyanannyi jelentősége van mások számára, mintha simán írogattuk volna a Marry, kiss, misseket, mert azokat ugyebár egyik kommentben sem hagytuk ki (ezzel a logikával a te kommentednek kevesebb köze volt a topik lényegéhez, mint a mieinknek, de ez már csak szőrszálhasogatás biggrin.gif). Az meg, hogy nekem nem tetsző felhozatalara reagáltam 2-szer fordult elő, egyszer még a "beszélgetésünk" előtt, mert senki nem írt egy ideje, a másik pedig mikor írt valaki (ja az pont te voltál) kb. velem egyszerre, de nem ignoráltam a kommentjét, hanem azért válaszoltam rá. Az, hogy "fikázzuk" akiket mások írnak, annak nem az a lényege, hogy mások írják, hanem hogy nem tetszik, ezt pedig rajtunk kívül hangoztatták már egy páran a topikban. Amiket meg egymásnak írogattunk, azok mind a topik témájából, vagy a korábbi hozzászólásból következtek.
De azért bocsi, I guess...
2012. december 01. 15:20 #2464
- törölt felhasználó -    
Idézet (Running Fool @ 2012.12.01. 03:56)
Ne csináld már, ilyen kiváló képességekkel bírsz, és nem akarod semmire se felhasználni? Ha a CIA emberei meglátnák a kis bemutatkozásodat, tárt karokkal fogadnának rohog.gif 
Ne tedd, hiszen ha úgy nézzük, nem kerültél "zsákutcába". De ha már zenei szívfájdalmaknál tartunk, én mondjuk nem bánnám, ha egy-két évtizeddel öregebb lennék. Például Woodstockot semmi pénzért nem hagytam volna ki, így utólag tudva, hogy mekkora buli volt  biggrin.gif 
 
Most miért, az most is egy vállalható banda  biggrin.gif 
Persze, de most egy kicsit úgy tűnik, hogy kisajátítottuk a topikot magunknak  rolleyes.gif Eleinte azt hittem, hogy csak azért nem írogálnak be ide, mert nem ismerik a férjjelölteket, de inkább félnek tőlünk  rohog.gif 
 
Nézd, mivel ellentétben veled én csak egy tökéletlen, gyarló ember vagyok, aki a primitív, testi vágyainak a kielégítését tartja szem előtt - a válasz IGEN  _nevet.gif 
 
Már várom a pillanatot, amikor mutatják a tévében, hogy szobrot állítanak neked, és imába foglalják szent nevedet, a történelem szakon meg egy egész kurzus fog foglalkozni a munkásságodal. Meg ugye a többi jóság, gondolom egy életrajzi film is belefér, ugyi?  rohog.gif 
Áááá, szóval úgy gondolod, hogy a zord külső és a kissé eszelős tekintet egy roppant aranyos embert takar? Végülis az ellenkezője már bebizonyosodott, lásd Anthony pajtás  rohog.gif   
Vagyis arra gondolsz, hogy a szóban forgó barátnő azért nyomta fel, mert némi hírnévre és vagyonra vágyott (mert gondolom nem ingyé' sírta el, hogy mit "tett" vele Roland bá')? 
Vagyis, mivel tudják hogy miért részesülhetnek ilyen büntiben, megtanulták az aranyszabályt. Biztos, hogy nem papucsok?  biggrin.gif 
Marry: Adam
Kiss: Eric
Miss: Donald
Arnold Vosloo, Donnie Wahlberg ( rohog.gif ), Anthony Yelchin



Folyt. Köv. smileeee.gif

Marry: Donnie Wahlberg
Kiss: Arnold Vosloo
Miss: Anthony Yelchin/I'm not pedo:)

Chad Michael Murray, Cillian Murphy, Milo Ventimiglia
2012. december 01. 17:31 #2465
janet7
janet7
 
Státusz.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.11.
Hozzászólás: 4230
Csatolások: 67
Azonosító: 133061
Offline offline
Idézet (Running Fool @ 2012.12.01. 03:56)
De ha már zenei szívfájdalmaknál tartunk, én mondjuk nem bánnám, ha egy-két évtizeddel öregebb lennék. Például Woodstockot semmi pénzért nem hagytam volna ki, így utólag tudva, hogy mekkora buli volt  biggrin.gif


Jaj ne is mondd, mit meg nem adnék érte...

Idézet
Most miért, az most is egy vállalható banda  biggrin.gif


Én mikor visszahallgattam az általam régen rongyosra hallgatott dalaikat, azért eléggé elszégyelltem magamat biggrin.gif

Idézet
Persze, de most egy kicsit úgy tűnik, hogy kisajátítottuk a topikot magunknak  rolleyes.gif Eleinte azt hittem, hogy csak azért nem írogálnak be ide, mert nem ismerik a férjjelölteket, de inkább félnek tőlünk  rohog.gif 


Szerintem most azonnal nyiss egy jósdát, dőlne a lóvé tongue.gif

Idézet
Nézd, mivel ellentétben veled én csak egy tökéletlen, gyarló ember vagyok, aki a primitív, testi vágyainak a kielégítését tartja szem előtt - a válasz IGEN  _nevet.gif 


Úgysem hagyna el, nem bírja nélküled... biggrin.gif

Idézet
Már várom a pillanatot, amikor mutatják a tévében, hogy szobrot állítanak neked, és imába foglalják szent nevedet, a történelem szakon meg egy egész kurzus fog foglalkozni a munkásságodal. Meg ugye a többi jóság, gondolom egy életrajzi film is belefér, ugyi?  rohog.gif 


Ez a legkevesebb, és természetesen még számtalan könyv, amiben szerelmi ügyeimet, az önfeláldozásom pszihológiai hátterét és a béna Judasokhoz fűződő viszonyomat tárgyalják ki olyanok, akik sosem ismertek biggrin.gif Ez kérlek minden valamire való híres személy esetében elengedhetetlen.

Idézet
Áááá, szóval úgy gondolod, hogy a zord külső és a kissé eszelős tekintet egy roppant aranyos embert takar? Végülis az ellenkezője már bebizonyosodott, lásd Anthony pajtás  rohog.gif 
Vagyis arra gondolsz, hogy a szóban forgó barátnő azért nyomta fel, mert némi hírnévre és vagyonra vágyott (mert gondolom nem ingyé' sírta el, hogy mit "tett" vele Roland bá')?


Valami ilyesmi, én egy bűbájos, érzékeny lelkű, megértő és hihetetlenül előzékeny embernek képzelem, az a tettlegesség semmit nem bizonyít, ahogy Jack Torrance nagyúr is megmondta, csak egy pillanatnyi kihagyás az izmok koordinációjában. Ezért nem vethetjük meg spiteful.gif rohog.gif És igen, pontosan erre gondoltam. Nekem valahogy végig úgy tűnt a siránkozása, mintha egy betanult szöveget mondana, ami időnként összekavarodik benne

Idézet
Vagyis, mivel tudják hogy miért részesülhetnek ilyen büntiben, megtanulták az aranyszabályt. Biztos, hogy nem papucsok?  biggrin.gif


Egész biztos, inkább csak együttérző, megértő, okos és kíváló ízlésű (vagy legalábbis azzá nevelt) fiatal emberek. biggrin.gif Ide figyelj, nálam még papucsnak lenni IS tilos. Micsoda paradoxon rohog.gif
.

Idézet
Chad Michael Murray, Cillian Murphy, Milo Ventimiglia

Marry: Chad, House of Wax kinézettel, 20 perc múlva, köszöntem rohog.gif
Kiss: Cillian
Miss: Milo

James Franco, Jared Padalecki, Jonny Lee Miller as Sick Boy
2012. december 01. 17:55 #2466
arizona
arizona
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.09.21.
Hozzászólás: 193
Csatolások: 1
Azonosító: 186354
Offline offline
Idézet (janet7 @ 2012.12.01. 17:31)
Jaj ne is mondd, mit meg nem adnék érte...
Én mikor visszahallgattam az általam régen rongyosra hallgatott dalaikat, azért eléggé elszégyelltem magamat biggrin.gif 
Szerintem most azonnal nyiss egy jósdát, dőlne a lóvé tongue.gif 
Úgysem hagyna el, nem bírja nélküled... biggrin.gif 
 
Ez a legkevesebb, és természetesen még számtalan könyv, amiben szerelmi ügyeimet, az önfeláldozásom pszihológiai hátterét és a béna Judasokhoz fűződő viszonyomat tárgyalják ki olyanok, akik sosem ismertek biggrin.gif Ez kérlek minden valamire való híres személy esetében elengedhetetlen.
Valami ilyesmi, én egy bűbájos, érzékeny lelkű, megértő és hihetetlenül előzékeny embernek képzelem, az a tettlegesség semmit nem bizonyít, ahogy Jack Torrance nagyúr is megmondta, csak egy pillanatnyi kihagyás az izmok koordinációjában. Ezért nem vethetjük meg spiteful.gif  rohog.gif És igen, pontosan erre gondoltam. Nekem valahogy végig úgy tűnt a siránkozása, mintha egy betanult szöveget mondana, ami időnként összekavarodik benne 
Egész biztos, inkább csak együttérző, megértő, okos és kíváló ízlésű (vagy legalábbis azzá nevelt) fiatal emberek.  biggrin.gif Ide figyelj, nálam még papucsnak lenni IS tilos. Micsoda paradoxon rohog.gif 
.
Marry: Chad, House of Wax kinézettel, 20 perc múlva, köszöntem rohog.gif 
Kiss: Cillian
Miss: Milo
James Franco, Jared Padalecki, Jonny Lee Miller as Sick Boy


Marry: Sick Boy
Kiss: James, Jared
Miss: -
Ray Liotta, Kevin Costner, Steven Seagal
1 felhasználónak tetszik: janet7
2012. december 01. 20:37 #2467
- törölt felhasználó -    
Idézet (arizona @ 2012.12.01. 17:55)
Marry: Sick Boy
Kiss: James, Jared
Miss: - 
Ray Liotta, Kevin Costner, Steven Seagal



Frankón' lemaradtam az egyik férjjelöltemről. sad.gif biggrin.gif

Marry: Kevin Costner
Kiss: Ray Liotta
Miss: Steven Seagal

Paul Bettany, Steve Carell, Anil Kapoor
1 felhasználónak tetszik: janet7
2012. december 01. 21:13 #2468
arizona
arizona
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.09.21.
Hozzászólás: 193
Csatolások: 1
Azonosító: 186354
Offline offline
Idézet (Norah @ 2012.12.01. 20:37)
Frankón' lemaradtam az egyik férjjelöltemről.  sad.gif  biggrin.gif 
Marry: Kevin Costner
Kiss: Ray Liotta
Miss: Steven Seagal
Paul Bettany, Steve Carell, Anil Kapoor


Marry: Paul
Kiss: Steve
Miss: Anil
Ryan Gosling, Leonardo DiCaprio, Matt Damon
2012. december 01. 21:37 #2469
janet7
janet7
 
Státusz.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.11.
Hozzászólás: 4230
Csatolások: 67
Azonosító: 133061
Offline offline
Idézet (arizona @ 2012.12.01. 21:13)

Ryan Gosling, Leonardo DiCaprio, Matt Damon


Marry: Leo
Kiss: Ryan
Miss: Matt (de egy 10-12 évvel ezelőtt kiss lenne biggrin.gif)
(Most loptam amúgy? biggrin.gif)

Deryck Whibley, Joel Madden, Eminem (mind a régi férjeim rohog.gif, szóval sok szerencsét a levetett ruháimhoz _nevet.gif )
2012. december 01. 21:42 #2470
- törölt felhasználó -    
Idézet (janet7 @ 2012.12.01. 21:37)
Marry: Leo
Kiss: Ryan
Miss: Matt (de egy 10-12 évvel ezelőtt kiss lenne biggrin.gif)
(Most loptam amúgy? biggrin.gif)
Deryck Whibley, Joel Madden, Eminem (mind a régi férjeim  rohog.gif, szóval sok szerencsét a levetett ruháimhoz _nevet.gif )

Oké, mondjuk:
Marry: Joel
Kiss: Eminem
Miss: Deryck

Joey, Chandler és Ross a Jóbarátokból (a karakterek, nem a színészek) biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: janet7
2012. december 01. 21:57 #2471
janet7
janet7
 
Státusz.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.11.
Hozzászólás: 4230
Csatolások: 67
Azonosító: 133061
Offline offline
Idézet (Siistra @ 2012.12.01. 21:42)

Joey, Chandler és Ross a Jóbarátokból (a karakterek, nem a színészek) biggrin.gif


Ha mindenkit a legjobb kinézetével veszünk (ami Chandlernek a 2.-3. évad környéke biggrin.gif), akkor
Marry: Chandler
Kiss: Joey
Miss: Ross

Vin Diesel, Eric Christian Olsen, Pharrell Williams
2012. december 01. 22:29 #2472
antonia12
antonia12
brooklyn baby.
 
StátuszLet The Flames Begin
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.03.15.
Hozzászólás: 2177
Csatolások: 73
Azonosító: 171293
Offline offline
Idézet (janet7 @ 2012.12.01. 21:57)
Ha mindenkit a legjobb kinézetével veszünk (ami Chandlernek a 2.-3. évad környéke biggrin.gif), akkor
Marry: Chandler
Kiss: Joey
Miss: Ross
Vin Diesel, Eric Christian Olsen, Pharrell Williams


Marry: Vin Diesel
Kiss:Eric (de csak ha kényszerítenének)
Miss:Pharrel
Bruce Willis,Michael Jackson,Alex O'loughlin
2012. december 02. 12:48 #2473
arizona
arizona
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.09.21.
Hozzászólás: 193
Csatolások: 1
Azonosító: 186354
Offline offline
Idézet (antonia12 @ 2012.12.01. 22:29)
Marry: Vin Diesel
Kiss:Eric (de csak ha kényszerítenének)
Miss:Pharrel
Bruce Willis,Michael Jackson,Alex O'loughlin


Marry: MJ
Kiss: Bruce, Alex
Miss: -
Eric Dane, Liam Neeson, Eddie Murphy
2012. december 02. 15:26 #2474
- törölt felhasználó -    
Idézet (arizona @ 2012.12.02. 12:48)
Marry: MJ
Kiss: Bruce, Alex
Miss: -
Eric Dane, Liam Neeson, Eddie Murphy


Marry: Eric Dane
Kiss: Loam Neeson
Miss: Eddie Murphy

Cam Gigandet, Ioan Gruffudd, James Caviezel
2012. december 02. 22:14 #2475
janet7
janet7
 
Státusz.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.11.
Hozzászólás: 4230
Csatolások: 67
Azonosító: 133061
Offline offline
Idézet (Norah @ 2012.12.02. 15:26)

Cam Gigandet, Ioan Gruffudd, James Caviezel


Ezek is ilyen Benicio-faktor nélküliek biggrin.gif
Azért
Marry: Cam
Kiss: Ioan
Miss: James

Robert Pattinson, Taylor Lautner vagy az a másik...Kellan Lutz na.
Ihletet kaptam az RTL-nek köszönhetően rohog.gif
2012. december 02. 23:32 #2476
Kelly
Kelly
musical&series™
 
Státusz"Ha hiszünk valamiben, bármi lehetséges."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.06.30.
Hozzászólás: 2095
Csatolások: 151
Azonosító: 130294
Offline offline
Idézet (janet7 @ 2012.12.02. 22:14)
Ezek is ilyen Benicio-faktor nélküliek biggrin.gif 
Azért
Marry: Cam
Kiss: Ioan
Miss: James
Robert Pattinson, Taylor Lautner vagy az a másik...Kellan Lutz na. 
Ihletet kaptam az RTL-nek köszönhetően rohog.gif


Marry: Kellan
Kiss: Taylor
Miss: Robert
Damien Sargue, Michael Rosenbaum, David Schwimmer.
2012. december 03. 13:28 #2477
arizona
arizona
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.09.21.
Hozzászólás: 193
Csatolások: 1
Azonosító: 186354
Offline offline
Idézet (Kelly @ 2012.12.02. 23:32)
Marry: Kellan
Kiss: Taylor
Miss: Robert
Damien Sargue, Michael Rosenbaum, David Schwimmer.


Marry: David
Kiss: Damien
Miss: Michael
Benicio Del Toro, Edward Norton, Tom Cruise
2012. december 03. 13:43 #2478
antonia12
antonia12
brooklyn baby.
 
StátuszLet The Flames Begin
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.03.15.
Hozzászólás: 2177
Csatolások: 73
Azonosító: 171293
Offline offline
Idézet (arizona @ 2012.12.03. 13:28)
Marry: David
Kiss: Damien
Miss: Michael
Benicio Del Toro, Edward Norton, Tom Cruise


Marry:Tom Cruise
Kiss:Edward(ha muszáj)
Miss:Benicio
Christian Bale,Michael Fassbender,Tom Hiddleston
2012. december 03. 14:22 #2479
- törölt felhasználó -    
Idézet (antonia12 @ 2012.12.03. 13:43)
Marry:Tom Cruise
Kiss:Edward(ha muszáj)
Miss:Benicio
Christian Bale,Michael Fassbender,Tom Hiddleston


Hmmm, nagyon nehéz döntés. Nem akarok miss-t. biggrin.gif

Marry: Christian Bale
Kiss: Fassy és Tom
Miss: -

Vincent Cassel, Rufus Sewell, Cillian Murphy
1 felhasználónak tetszik: antonia12
2012. december 03. 17:14 #2480
janet7
janet7
 
Státusz.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.11.
Hozzászólás: 4230
Csatolások: 67
Azonosító: 133061
Offline offline
Megint lemaradtam Benicioról, most már tényleg ilyen leszek. biggrin.gif

Idézet
Vincent Cassel, Rufus Sewell, Cillian Murphy


Marry: Rufus
Kiss: Cillian
Miss: Vincent

Brian Van Holt, Brian Austin Green, Bryan Adams
322 oldal 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!