Starity

Marry, kiss or miss? (Házasodnál, csókolnád vagy felejtenéd?)

322 oldal 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2012. december 08. 01:42 #2561
- törölt felhasználó -    
Idézet (Courtneyy @ 2012.12.08. 00:38)
Viszem Kurtöt!  rohog.gif


Váljék egészségedre biggrin.gif

Idézet
Ha tudnék magamnak válaszolni...vagyis tudok, csak nem annyira célszerű  biggrin.gif  Nem lépek a férjem nyomdokaiba ilyen téren  biggrin.gif


Őszintén szólva ezt költői kérdésnek szántam, mert azért nagyjából sejtettem, hogy mi a nagy sunnyogás tárgya rohog.gif

Idézet
Lengyel Tamás, Csányi Sándor, Nagy Ervin


Marry: Nagy Ervin blush.gif
Kiss: Lengyel Tamás
Miss: Sanyi, a ló rohog.gif (Amúgy valaki felvilágosítana engem, hogy mit esznek rajta? Please rolleyes.gif )

Akkor maradjunk hazai pályán:

Szabó Kimmel Tamás, Varga Dániel, Rékasi Károly
1 felhasználónak tetszik: janet7
2012. december 08. 01:57 #2562
janet7
janet7
 
Státusz.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.11.
Hozzászólás: 4230
Csatolások: 67
Azonosító: 133061
Offline offline
Idézet (Running Fool @ 2012.12.08. 01:42)

Miss: Sanyi, a ló  rohog.gif


Olyan édes vagy _nevet.gif

Idézet
(Amúgy valaki felvilágosítana engem, hogy mit esznek rajta? Please  rolleyes.gif )


A pár évvel ezelőtti énem tudna felelni, de mostmár én sem értem rohog.gif Azért néha tud egész emberien(! biggrin.gif) kinézni.

Idézet
Akkor maradjunk hazai pályán:
Szabó Kimmel Tamás, Varga Dániel, Rékasi Károly

Marry: Tamás
Kiss: Dániel (olyan butus feje van szegénynek rohog.gif )
Miss: Karesz rohog.gif

Baricz Gergő (nézegettem a régi X-Faktor topikot és olyan aranyos voltál, hogy te nem utáltad, mint a többiek biggrin.gif beer.gif ), Oláh Gergő, egy szabadon választott Gergő (ugyanis nem jut eszembe több biggrin.gif )
1 felhasználónak tetszik: Running Fool
2012. december 08. 01:57 #2563
- törölt felhasználó -    
Idézet (Running Fool @ 2012.12.08. 01:42)
Váljék egészségedre  biggrin.gif 
Őszintén szólva ezt költői kérdésnek szántam, mert azért nagyjából sejtettem, hogy mi a nagy sunnyogás tárgya  rohog.gif 
Marry: Nagy Ervin  blush.gif 
Kiss: Lengyel Tamás
Miss: Sanyi, a ló  rohog.gif (Amúgy valaki felvilágosítana engem, hogy mit esznek rajta? Please  rolleyes.gif )
Akkor maradjunk hazai pályán:
Szabó Kimmel Tamás, Varga Dániel, Rékasi Károly


Marry: Rékasi Károly
Kiss: Varga Dániel
Miss: Szabó Kimmel Tamás

Manuel Neuer, Iker Casillas, Petr Cech
2012. december 08. 02:28 #2564
- törölt felhasználó -    
Idézet (janet7 @ 2012.12.08. 01:57)
Olyan édes vagy  _nevet.gif


Mások nemes egyszerűséggel lebunkóznának eme kijelentésem miatt, de azért köszi rohog.gif Nem tehetek róla, némely képen olyan "bánatos ló"-nézése van, hogy nem tudom, hogy most sírjak vagy röhögjek laugh.gif

Idézet
A pár évvel ezelőtti énem tudna felelni, de mostmár én sem értem rohog.gif Azért néha tud egész emberien(! biggrin.gif) kinézni.


Azt én is aláírom, hogy azért tudott (a te szavaiddal élve) emberien kinézni... Amúgy rokonszenves komának tartom, de volt egy olyan időszak, amikor már mindenhonnan csak ő folyt, mintha ő lett volna az elsőszámú alfahím, aki megmenti a magyarokat a kihalástól, vagy mi a szöszmösz rohog.gif

Idézet
Baricz Gergő (nézegettem a régi X-Faktor topikot és olyan aranyos voltál, hogy te nem utáltad, mint a többiek biggrin.gif  beer.gif ), Oláh Gergő, egy szabadon választott Gergő (ugyanis nem jut eszembe több biggrin.gif )


Marry: Baricz Gergő (egy korombeli férj, aki még komolyan is gondolkodik? Ritka fajta thumbsup.gif )
Kiss: Oláh Gergő
Miss: legyen Váczi Gergő (amúgy nincs vele bajom, csak egy kicsit nagyra nőtt a szentem laugh.gif )

Nagyon OFF: Jajj, szegény Baricz Gergő... Egyébként ahhoz, hogy utáljam, ahhoz nagyon-nagyon randa dolgot kellett volna tennie, de ez nem történt meg biggrin.gif Jó, nem tagadom, hogy nem ő volt a kedvenc versenyzőm, de tény, hogy ő volt az egyetlen, aki a saját egyéniségére szabta a dalokat (a Wicked Game-ért még mindig kijár a ríszpekt), és még emberként is szimpatikus emberpalánta, no. Az hogy nem rendelkezett olyan hangi adottságokkal, mint mondjuk egy Andrea Bocelli, hát izé... Jimi Hendrixet sem azért szeretem, mert úgy adja elő a Nessum Domát, hogy összecsokizom tőle a bokámat biggrin.gif ON

Idézet
Manuel Neuer, Iker Casillas, Petr Cech


Marry: Casillas
Kiss: Neuer
Miss: Cech (ha levenné azt a lökött tökfödőjét, amit kabalaként használ, más lenne a szituáció laugh.gif )

Kásás Tamás, Beliczai Balázs, Rudolf Gergely
1 felhasználónak tetszik: janet7
2012. december 08. 02:43 #2565
janet7
janet7
 
Státusz.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.11.
Hozzászólás: 4230
Csatolások: 67
Azonosító: 133061
Offline offline
Idézet (Running Fool @ 2012.12.08. 02:28)
Mások nemes egyszerűséggel lebunkóznának eme kijelentésem miatt, de azért köszi  rohog.gif Ne mtehetek róla, némely képen olyan "bánatos ló"-nézése van, hogy nem tudom, hogy most sírjak vagy röhögjek  laugh.gif 


Tudod, hogy én legalább olyan tündérien jóindulatú vagyok, mint te, tehát eszem ágában sincs ilyet tenni rohog.gif Különben is, olyan jót röhögtem rajta, még a hangsúly is vicces volt, ahogy felolvastam magamban rohog.gif

Idézet
Azt én is aláírom, hogy azért tudott (a te szavaiddal élve) emberien kinézni... Amúgy rokonszenves komának tartom, de volt egy olyan időszak, amikor már mindenhonnan csak ő folyt, mintha ő lett volna az elsőszámú alfahím, aki megmenti a magyarokat a kihalástól, vagy mi a szöszmösz  rohog.gif 


Na igen, gondolom a legtöbb embernek pont ez a baja vele, nem az, hogy sz.r színész vagy sz.r pasi. Anno a Kontroll miatta volt a kedvenc filmem biggrin.gif Mondjuk még most is imádom, pedig ő már nem tetszik.

Idézet
Marry: Baricz Gergő (egy korombeli férj, aki még komolyan is gondolkodik? Ritka fajta  thumbsup.gif )


thumbsup.gif

Idézet
Nagyon OFF: Jajj, szegény Baricz Gergő... Egyébként ahhoz, hogy utáljam, ahhoz nagyon-nagyon randa dolgot kellett volna tennie, de ez nem történt meg biggrin.gif Jó, nem tagadom, hogy nem ő volt a kedvenc versenyzőm, de tény, hogy ő volt az egyetlen, aki a saját egyéniségére szabta a dalokat (a Wicked Game-ért még mindig kijár a ríszpekt), és még emberként is szimpatikus emberpalánta, no. Az hogy nem rendelkezett olyan hangi adottságokkal, mint mondjuk egy Andrea Bocelli, hát izé... Jimi Hendrixet sem azért szeretem, mert úgy adja elő a Nessum Domát, hogy összecsokizom tőle a bokámat biggrin.gif ON


Igen, amit a Wicked Game-nél művelt, az annyira meggyőzött, hogy utána már ha akartam volna se tudtam volna megutálni biggrin.gif De nekem egyébként is nagyon tetszett, amit a versenyben csinált, meg a személyisége is. Végre volt valaki, aki más volt. Ha nem lenne ilyen helyeske kategória, akkor máris kevesebb utálat lett volna iránta az emberektől biggrin.gif Egyébként igen, nekem is pont Hendrix szokott eszembejutni példaként, mikor a hangi adottságaiban kételkedtek biggrin.gif Egyébként is messze nem olyan rossz énekes, mint amilyennek beállították. Aki egy Wicked Gamet úgy lenyom, az nem is lehet az.

Idézet
Kásás Tamás, Beliczai Balázs, Rudolf Gergely

Marry: Balázs, awww bármikor, remélem olvassa ezt és feleségül vesz azon nyomban!!! drool.gif
Kiss: mondjuk Kásás, de végül is oly mindegy, mindkettőt elajándékozom biggrin.gif
Miss: a rénszarvas

Jared Leto, Justin Theroux, Christian Bale tongue.gif
1 felhasználónak tetszik: Running Fool
2012. december 08. 03:27 #2566
- törölt felhasználó -    
Idézet (janet7 @ 2012.12.08. 02:43)
Na igen, gondolom a legtöbb embernek pont ez a baja vele, nem az, hogy sz.r színész vagy sz.r pasi. Anno a Kontroll miatta volt a kedvenc filmem biggrin.gif Mondjuk még most is imádom, pedig ő már nem tetszik.


Óh, a Kontrollt ne tessék emlegetni, alapfilm a magyar filmtörténelem 21. századi korszakában biggrin.gif Legalábbis engem az első megtekintésnél megvett kilóra. Bulcsú karakterét bírtam, bár akkor a Mucsi-Badár-Pindroch triumvirátustól jobban kapartam azt a bizonyos falat rohog.gif

Sándor barátunkra visszatérve, kicsit sajnálom, hogy ennyire népszerű. Sajnálom, mert a népszerűsége miatt (is?) bevállalt jó néhány lököttséget (pl. S.O.S. szerelem, vagy mi a szösz), és emiatt elkönyvelik egy tök átlagos színésznek. Pedig azér’ annyira nem sz@r színész biggrin.gif

Idézet
thumbsup.gif


Röhögj ki bátran, de volt egy olyan időszak rövidke életem során, hogy egy dolgos, derék vidéki legényt szerettem volna férjnek, mert már a nem létező t*k*m kivolt a városi ficsúroktól, akiknek az volt a legnagyobb bajuk, hogy slamposan áll a hajuk omg.gif Erre jött Gergő, aki fiatal suhanc lévén úgy gondolkodott, mint egy harmincéves. Én meg csak sasoltam, hogy he, ilyen is van még? Félreértés ne essék, nem voltam belezúgva, de a piros pont be lett írva neki biggrin.gif

Idézet
Igen, amit a Wicked Game-nél művelt, az annyira meggyőzött, hogy utána már ha akartam volna se tudtam volna megutálni biggrin.gif De nekem egyébként is nagyon tetszett, amit a versenyben csinált, meg a személyisége is. Végre volt valaki, aki más volt. Ha nem lenne ilyen helyeske kategória, akkor máris kevesebb utálat lett volna iránta az emberektől biggrin.gif Egyébként igen, nekem is pont Hendrix szokott eszembejutni példaként, mikor a hangi adottságaiban kételkedtek biggrin.gif Egyébként is messze nem olyan rossz énekes, mint amilyennek beállították. Aki egy Wicked Gamet úgy lenyom, az nem is lehet az.


No, igen, ő legalább nem állt be az unalmasan és szépen éneklők táborába (jájj, azoktól lassan csömöröm lesz, komolyan biggrin.gif). Nekem az a legnagyobb szívfájdalmam, hogy Ildi néni mentoráltja volt, gondolom emiatt is kapta pofonokat a közönségtől, holott ő nem tehetett arról, hogy ’mentroanyu’ ilyen egyéniség. Ami meg a dalválasztásokat illeti, szívesebben hallgattam volna tőle valami alternatív rockos cuccot, esetleg a Wicked Game-hez hasonló léleknyomorgatós, melankólikus nótát gitárkísérettel - akár a Hallelujah-t *várja a feléje jövő záptojásokat*

Idézet
Marry: Balázs, awww bármikor, remélem olvassa ezt és feleségül vesz azon nyomban!!! drool.gif


Mivel nem vagyok semmi jónak elrontója, kezeskedem arról, hogy eljusson hozzá ez a közérdekű infó rohog.gif

Idézet
Miss: a rénszarvas


Most mi van, minden pasi állat módjára viselkedik? laugh.gif

Idézet
Jared Leto, Justin Theroux, Christian Bale tongue.gif


Óóó, te kis... aranyos rohog.gif

Marry: Patrick Bateman
Kiss: Hey Paul _nevet.gif
Miss: Timothy Bryce _nevet.gif

(Most nézem, a legnagyobb állathoz mentem férjhez. Ennek örömére hallgassunk egy kis Huey Lewis and the News-t rohog.gif )

Mos Def, Tim Roth, Tupac Shakur
1 felhasználónak tetszik: janet7
2012. december 08. 03:54 #2567
janet7
janet7
 
Státusz.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.11.
Hozzászólás: 4230
Csatolások: 67
Azonosító: 133061
Offline offline
Idézet (Running Fool @ 2012.12.08. 03:27)
Óh, a Kontrollt ne tessék emlegetni, alapfilm a magyar filmtörténelem 21. századi korszakában biggrin.gif Legalábbis engem az első megtekintésnél megvett kilóra. Bulcsú karakterét bírtam, bár akkor a Mucsi-Badár-Pindroch triumvirátustól jobban kapartam azt a bizonyos falat rohog.gif


Ez így van thumbsup.gif Tökéletesen összerakott film, az biztos. Na igen, mellettük nem lehet szó nélkül elmenni biggrin.gif De Béla bá' az abszolút felülmúlhatatlan, de a medve lány és "hallod-figyelj-várjá'má'" Tibi is ütöttek azért rohog.gif
Amúgy meg Húzz innen kifelé vagy levágom azt a büdös drogos kezed azt' a hátadba állítom!

Idézet
Sándor barátunkra visszatérve, kicsit sajnálom, hogy ennyire népszerű. Sajnálom, mert a népszerűsége miatt (is?) bevállalt jó néhány lököttséget (pl. S.O.S. szerelem, vagy mi a szösz), és emiatt elkönyvelik egy tök átlagos színésznek. Pedig azér’ annyira nem sz@r színész biggrin.gif


Igen, furcsálltam is azt a sok negatív véleményt a tehetségét illetően, dehát ez történik, ha valaki ennyire az ember képébe nyomnak. Két oldalú dolog. Ha mondjuk fele ennyi filmben szerepelne, szerintem már fele ennyi utálója lenne rohog.gif

Idézet
Röhögj ki bátran, de volt egy olyan időszak rövidke életem során, hogy egy dolgos, derék vidék legényt szerettem volna férjnek, mert már a nem létező t*k*m kivolt a városi ficsúroktól, akiknek az volt a legnagyobb bajuk, hogy slamposan áll a hajuk omg.gif Erre jött Gergő, aki fiatal suhanc lévén úgy gondolkodott, mint egy harmincéves. Én meg csak sasoltam, hogy he, ilyen is van még? Félreértés ne essék, nem voltam belezúgva, de a piros pont be lett írva neki  biggrin.gif


Nem röhöglek! biggrin.gif Én sem voltam belezúgva, de nekem is nagyon tetszett a gondolkodása, mikor nyilatkozott mindig " w00t.gif " ilyen voltam, mindig mondott valami olyat, amitől még szimpatikusabb lett, még ha valami tök egyszerű dolog volt is az.

Idézet
No, igen, ő legalább nem állt be az unalmasan és szépen éneklők táborába (jájj, azoktól lassan csömöröm lesz, komolyan biggrin.gif). Nekem az a legnagyobb szívfájdalmam, hogy Ildi néni mentoráltja volt, gondolom emiatt is kapta pofonokat a közönségtől, holott ő nem tehetett arról, hogy ’mentroanyu’ ilyen egyéniség. Ami meg a dalválasztásokat illeti, szívesebben hallgattam volna tőle valami alternatív rockos cuccot, esetleg a Wicked Game-hez hasonló léleknyomorgatós, melankólikus nótát gitárkísérettel - akár a Hallelujah-t *várja a feléje jövő záptojásokat* 


Jól, de unalmasan éneklőkből volt egy pár, az biztos. Nekem pl. Kocsis is olyan volt, Muri is... Ezért volt jó végre valami érdekeset hallani/látni, még ha az tökéletlen is volt, de legalább meg volt az X-Faktor ugyebár biggrin.gif Nagyon sajnáltam, hogy Ildit kapta, mert bárki jobb lett volna neki. Biztos vagyok benne, hogy ha Ildi nem próbált meg volna belőle Vastag Tomit csinálni, hanem ment volna tovább a saját vonalán, akkor nem övezte volna ekkora utálat. Ildi eléggé elrontotta a dolgot, sokan mondták, hogy amennyire ígéretesnek tűnt a válogatón, annyira lett belőle "tucat", bár ezt túlzásnak érzem, de értem mire gondolnak és tudom, hogy ha csak Gergőn múlott volna a dolog, akkor nem így lett volna. Én a Dream On-t bírtam még nagyon tőle, szerintem én vagyok az egyetlen rohog.gif

Idézet
Mivel nem vagyok semmi jónak elrontója, kezeskedem arról, hogy eljusson hozzá ez a közérdekű infó  rohog.gif 


thumbsup.gif Én már annyiszor elterveztem, hogy ha legközelebb dumaszínházba megyünk (csak miatta, ofkorz biggrin.gif), akkor egy óvatlan pillanatban felrohanok a színpadra és megölelem, majd mikor kidobnak, azt ordibálom, hogy AKKOR IS MEGÉRTEEE, de valahogy sosem sikerült véghez vinnem. Nem is értem miért rohog.gif Pedig már az egész jelenet részletesen ki van dolgozva a fejemben rohog.gif

Idézet
Óóó, te kis... aranyos  rohog.gif 
Marry: Patrick Bateman
Kiss: Hey Paul  _nevet.gif 
Miss: Timothy Bryce  _nevet.gif 
(Most nézem, a legnagyobb állathoz mentem férjhez. Ennek örömére hallgassunk egy kis Huey Lewis and the News-t  rohog.gif )


Tudtam, hogy te megértessz rohog.gif Tényleg, a bemutatkozásomból kihagytam a bizonyos hjuiluiszozást, pedig Bogszics barátnémmel mindig azt emlegetjük hasonló esetekben rohog.gif TRY GETTING A RESERVATION AT DORSIA NOW YOU FUCKING STUPID BASTARD!!! Jajj hányszor megnéztem azt a jelenetet, elképzelve, hogy én csinálom ezt bizonyos személyekkel, felszabadító rohog.gif A minap megint úgy felidegesítettek ezek az eretnekek, hogy ha lett volna lehetőségem, egy percig sem haboztam volna biggrin.gif
Na nem baj, legalább Justin nekem marad, közvetlen azután, hogy Jennifert meghjuiluiszozom rohog.gif Nem-nem, sosem tennék olyat, mármint vele nem.

Idézet
Mos Def, Tim Roth, Tupac Shakur 


Marry: jaj úgy elhanyagoltam mostanában a drágát, Mos Def
Kiss: Spoon
Miss: Stretch (a-a, ő sem miss biggrin.gif)

Joaquin Phoenix, Brad Pitt, Johnny Depp (mindenki fiatalabban)
1 felhasználónak tetszik: Running Fool
2012. december 08. 08:56 #2568
antonia12
antonia12
brooklyn baby.
 
StátuszLet The Flames Begin
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.03.15.
Hozzászólás: 2177
Csatolások: 73
Azonosító: 171293
Offline offline
Idézet (janet7 @ 2012.12.08. 03:54)
Ez így van thumbsup.gif Tökéletesen összerakott film, az biztos. Na igen, mellettük nem lehet szó nélkül elmenni biggrin.gif De Béla bá' az abszolút felülmúlhatatlan, de a medve lány és "hallod-figyelj-várjá'má'" Tibi is ütöttek azért rohog.gif 
Amúgy meg Húzz innen kifelé vagy levágom azt a büdös drogos kezed azt' a hátadba állítom!
Igen, furcsálltam is azt a sok negatív véleményt a tehetségét illetően, dehát ez történik, ha valaki ennyire az ember képébe nyomnak. Két oldalú dolog. Ha mondjuk fele ennyi filmben szerepelne, szerintem már fele ennyi utálója lenne rohog.gif 
Nem röhöglek! biggrin.gif Én sem voltam belezúgva, de nekem is nagyon tetszett a gondolkodása, mikor nyilatkozott mindig " w00t.gif " ilyen voltam, mindig mondott valami olyat, amitől még szimpatikusabb lett, még ha valami tök egyszerű dolog volt is az.
 
Jól, de unalmasan éneklőkből volt egy pár, az biztos. Nekem pl. Kocsis is olyan volt, Muri is... Ezért volt jó végre valami érdekeset hallani/látni, még ha az tökéletlen is volt, de legalább meg volt az X-Faktor ugyebár biggrin.gif Nagyon sajnáltam, hogy Ildit kapta, mert bárki jobb lett volna neki. Biztos vagyok benne, hogy ha Ildi nem próbált meg volna belőle Vastag Tomit csinálni, hanem ment volna tovább a saját vonalán, akkor nem övezte volna ekkora utálat. Ildi eléggé elrontotta a dolgot, sokan mondták, hogy amennyire ígéretesnek tűnt a válogatón, annyira lett belőle "tucat", bár ezt túlzásnak érzem, de értem mire gondolnak és tudom, hogy ha csak Gergőn múlott volna a dolog, akkor nem így lett volna. Én a Dream On-t bírtam még nagyon tőle, szerintem én vagyok az egyetlen rohog.gif
thumbsup.gif Én már annyiszor elterveztem, hogy ha legközelebb dumaszínházba megyünk (csak miatta, ofkorz biggrin.gif), akkor egy óvatlan pillanatban felrohanok a színpadra és megölelem, majd mikor kidobnak, azt ordibálom, hogy AKKOR IS MEGÉRTEEE, de valahogy sosem sikerült véghez vinnem. Nem is értem miért rohog.gif Pedig már az egész jelenet részletesen ki van dolgozva a fejemben rohog.gif
Tudtam, hogy te megértessz rohog.gif Tényleg, a bemutatkozásomból kihagytam a bizonyos hjuiluiszozást, pedig Bogszics barátnémmel mindig azt emlegetjük hasonló esetekben rohog.gif TRY GETTING A RESERVATION AT DORSIA NOW YOU FUCKING STUPID BASTARD!!! Jajj hányszor megnéztem azt a jelenetet, elképzelve, hogy én csinálom ezt bizonyos személyekkel, felszabadító rohog.gif A minap megint úgy felidegesítettek ezek az eretnekek, hogy ha lett volna lehetőségem, egy percig sem haboztam volna biggrin.gif 
Na nem baj, legalább Justin nekem marad, közvetlen azután, hogy Jennifert meghjuiluiszozom rohog.gif Nem-nem, sosem tennék olyat, mármint vele nem.
Marry: jaj úgy elhanyagoltam mostanában a drágát, Mos Def
Kiss: Spoon
Miss: Stretch (a-a, ő sem miss biggrin.gif)
Joaquin Phoenix, Brad Pitt, Johnny Depp (mindenki fiatalabban)


Marry:Johnny
Kiss:Brad
Miss:Joaquin
Billi Joe Armstrong,
Neil Patrick Harris,Justin Bieber rohog.gif
1 felhasználónak tetszik: Bia_20
2012. december 08. 09:06 #2569
Bia_20
Bia_20
So now I'm getting change, people looking at me strange.
 
StátuszA világ nem kívánságteljesítő gyár.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.10.26.
Hozzászólás: 1124
Csatolások: 69
Azonosító: 188375
Offline offline
Marry:Billi
Kiss:Neil
Miss:Justin

Christian Oliver , Conor Maynard, Justin Timberlake biggrin.gif
2012. december 08. 09:09 #2570
arizona
arizona
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.09.21.
Hozzászólás: 193
Csatolások: 1
Azonosító: 186354
Offline offline
Idézet (Bia_20 @ 2012.12.08. 09:06)
Marry:Billi
Kiss:Neil
Miss:Justin
Johnny Depp, Conor Maynard, Justin Timberlake  biggrin.gif


Marry: Mr. Depp
Kiss: Justin
Miss: Conor
Russell Crowe, Bruce Willis, Alan Rickman
2012. december 08. 09:11 #2571
- törölt felhasználó -    
Idézet (arizona @ 2012.12.08. 09:09)
Marry: Mr. Depp
Kiss: Justin
Miss: Conor
Russell Crowe, Bruce Willis, Alan Rickman


Marry: Bruce Willis
Kiss: Russell Crowe
Miss: Alan Rickman

Gary Oldman, Anthony Hopkins, Al Pacino (mind fiatalon)
2012. december 08. 10:30 #2572
arizona
arizona
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.09.21.
Hozzászólás: 193
Csatolások: 1
Azonosító: 186354
Offline offline
Idézet (Norah @ 2012.12.08. 09:11)
Marry: Bruce Willis 
Kiss: Russell Crowe
Miss: Alan Rickman
Gary Oldman, Anthony Hopkins, Al Pacino (mind fiatalon)


Marry: Gary Oldman
Kiss: Al Pacino
Miss: Anthony Hopkins
Marlon Brando, Jack Nicholson, Morgan Freeman
2012. december 08. 15:50 #2573
- törölt felhasználó -    
Idézet (arizona @ 2012.12.08. 10:30)
Marry: Gary Oldman
Kiss: Al Pacino
Miss: Anthony Hopkins
Marlon Brando, Jack Nicholson, Morgan Freeman


Marry: Jack Nicholson
Kiss: Marlon Brando
Miss: Morgan Freeman

Paul Newman, Frank Sinatra, Ray Charles
2012. december 08. 18:23 #2574
janet7
janet7
 
Státusz.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.11.
Hozzászólás: 4230
Csatolások: 67
Azonosító: 133061
Offline offline
Idézet (csibus0128 @ 2012.12.08. 15:50)
Marry: Jack Nicholson
Kiss: Marlon Brando
Miss: Morgan Freeman
Paul Newman, Frank Sinatra, Ray Charles


Marry: Ray
Kiss: Paul
Miss: Frank

Bill Murray, Danny DeVito, Randy Quaid tongue.gif
2012. december 08. 20:00 #2575
- törölt felhasználó -    
Idézet (janet7 @ 2012.12.08. 18:23)
Marry: Ray
Kiss: Paul
Miss: Frank
Bill Murray, Danny DeVito, Randy Quaid tongue.gif


Ehehehe, az elit alakulat biggrin.gif

Marry: Bill
Kiss: Randy
Miss: Danny

Marc Bolan, Iggy Pop, Michael Hutchence
1 felhasználónak tetszik: janet7
2012. december 08. 21:51 #2576
janet7
janet7
 
Státusz.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.11.
Hozzászólás: 4230
Csatolások: 67
Azonosító: 133061
Offline offline
Idézet (Running Fool @ 2012.12.08. 20:00)

Marc Bolan, Iggy Pop, Michael Hutchence


Marry: Marc
Kiss: Michael
Miss: ZIGGY Pop rohog.gif

Ewan McGregor, Billy Crudup, Tim Roth - mindenki úgy 15 évvel ezelőtt biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: Running Fool
2012. december 08. 21:58 #2577
mse90
mse90
@bnormal cortexikid
 
Státuszaz emberiségért zokog
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.06.18.
Hozzászólás: 1877
Csatolások: 1418
Azonosító: 178057
Offline offline
Idézet (janet7 @ 2012.12.08. 21:51)
Marry: Marc
Kiss: Michael
Miss: ZIGGY Pop rohog.gif 
Ewan McGregor, Billy Crudup, Tim Roth - mindenki úgy 15 évvel ezelőtt biggrin.gif

Marry: Billy (de csak mert Ewan nem férj-anyag)
Kiss: Ewan
Miss: Tim

Simba, Pongó, Thomas O'Pamacska (na jó, valaki vegye át valami értelmessel rohog.gif )
2 felhasználónak tetszik: janet7, Running Fool
2012. december 08. 22:49 #2578
- törölt felhasználó -    
Idézet (mse90 @ 2012.12.08. 21:58)
Marry: Billy (de csak mert Ewan nem férj-anyag)
Kiss: Ewan
Miss: Tim


Köszi, hogy Roth bácsit meghagytad thumbsup.gif

Idézet
Simba, Pongó, Thomas O'Pamacska (na jó, valaki vegye át valami értelmessel rohog.gif )


beer.gif rohog.gif De legalább egy eredeti felállás.

Marry: Simba
Kiss: Thomas O'Pamacska
Miss: Pongó

William Fichtner, Ryan Robbins, Hayden Christensen
1 felhasználónak tetszik: mse90
2012. december 08. 23:27 #2579
- törölt felhasználó -    
Idézet (Running Fool @ 2012.12.08. 22:49)
Köszi, hogy Roth bácsit meghagytad  thumbsup.gif 
beer.gif  rohog.gif De legalább egy eredeti felállás.
Marry: Simba
Kiss: Thomas O'Pamacska
Miss: Pongó 
William Fichtner, Ryan Robbins, Hayden Christensen

Marry: Ryan Robbins
Kiss: William Fichtner
Miss: Hayden Christensen

Joe Anderson, Jim Carrey, Angus T Jones
2012. december 08. 23:51 #2580
mse90
mse90
@bnormal cortexikid
 
Státuszaz emberiségért zokog
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.06.18.
Hozzászólás: 1877
Csatolások: 1418
Azonosító: 178057
Offline offline
Idézet (Running Fool @ 2012.12.08. 22:49)
Köszi, hogy Roth bácsit meghagytad  thumbsup.gif

Váljék kedves egészségedre! beer.gif
Idézet (Courtneyy @ 2012.12.08. 23:27)
Joe Anderson, Jim Carrey, Angus T Jones

Marry: Jim
Kiss: Joe
Miss: Angus

JR Bourne, Sean Patrick Flanery, Christopher Cousins (aki megtalálja a kapcsot, annak fizetek egy sört biggrin.gif)
322 oldal 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!