Twilight
Twilight / Alkonyat (2008)
2009. január 12. 21:10
#102
|
|
Gajcsi♥ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 07.09.18. Hozzászólás: 5271 Csatolások: 74226 Azonosító: 39575 offline
|
Volt szerencsém tegnap látni moziba, miután a könyvet kétszer kiolvastam.
Úgy érzem, jó döntés volt a könyv után megnézni moziba is.
Amúgy szerintem hihetetlen jó filmben is, és ami csak jót jelenthet, hogy apumnak is tetszett.
Amúgy szerintem hihetetlen jó filmben is, és ami csak jót jelenthet, hogy apumnak is tetszett.
2009. január 12. 21:21
#103
Nekem elvileg holnap hozza unokanõvérem a filmet. Remélem hogy nem hagyja otthon...
Szóóóval, ha minden igaz, akkor holnap megint megnézem
Szóóóval, ha minden igaz, akkor holnap megint megnézem
2009. január 14. 16:42
#106
|
bajer |
Csoport: Tag Csatlakozott: 08.05.25. Hozzászólás: 7390 Csatolások: 46002 Azonosító: 61874 offline
|
Idézet(Gajcsi @ 2009. January 13. - 20:46)
nagyon jók a képek köszi
lehetne egy butuska kérdésem? valaki meg tudná mondani/írni, hogy mikor jelenik meg dvd-n a film?
elõre is köszi a választ
lehetne egy butuska kérdésem? valaki meg tudná mondani/írni, hogy mikor jelenik meg dvd-n a film?
elõre is köszi a választ
magyarországon még nincs pontos dátum,de amerikában március 21-én jelenik meg...
2009. január 16. 15:31
#108
|
|
Gajcsi♥ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 07.09.18. Hozzászólás: 5271 Csatolások: 74226 Azonosító: 39575 offline
|
Idézet(bajer @ 2009. January 14. - 16:42)
magyarországon még nincs pontos dátum,de amerikában március 21-én jelenik meg... 
áh, értem, köszi az infót
2009. január 17. 17:25
#109
|
bajer |
Csoport: Tag Csatlakozott: 08.05.25. Hozzászólás: 7390 Csatolások: 46002 Azonosító: 61874 offline
|
uhq
1 felhasználónak tetszik:
standoffan
2009. január 18. 14:10
#110
|
|
henike13visszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 07.10.07. Hozzászólás: 152 Csatolások: 47 Azonosító: 40805 offline
|
Sziasztok! Én is nagyon szeretem a Twilight-ot, most olvasom a könyvet, a filmet pedig az interneten néztem meg. Mindenkinek köszönöm a képeket. Eddig a kedvenc karakterem Carlisle és Alice, nah meg Bella és Edward. Azt hiszem, hogy gyakran visszajárok majd ide.
2009. január 20. 20:06
#114
|
|
pipiharcos.új tag |
Csoport: Tag Csatlakozott: 08.10.31. Hozzászólás: 5 Csatolások: 0 Azonosító: 75634 offline
|
köszi (L)
jó képek
jó képek
2009. január 21. 01:43
#115
Idézet(bajer @ 2009. January 14. - 17:42)
magyarországon még nincs pontos dátum,de amerikában március 21-én jelenik meg... 
ezt áruld el nekem kérlek,hogy honnan tudod...
mert én sehol se találtam semmi dátumot :S
2009. január 22. 10:36
#119
Idézet(bajer @ 2009. January 21. - 15:20)
e! online 
köszi
remélem amazonon elõrendelhetõ lesz hamarosan
Kapcsolódó sztárok
Millie Bobby Brown férje alig segít a színésznőnek a gyermeknevelésben?
Millie Bobby Brown férje alig segít a színésznőnek a gyermeknevelésben?
Lesifotókon háborodtak fel az emberek.
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Félig kopasz lett vagy átverés?
Olivia Wilde elárulta, miből jött rá, hogy vége a házasságának
Olivia Wilde elárulta, miből jött rá, hogy vége a házasságának
2020-ban ért véget a kapcsolatuk.
Most már tényleg nagyon aggódnak a fanok Ariana Grandéért
Most már tényleg nagyon aggódnak a fanok Ariana Grandéért
Mindenki szorít neki.
Már forgatják az Off Campus második évadát - lesifotók érkeztek
Már forgatják az Off Campus második évadát - lesifotók érkeztek
Készült néhány lesifotó a dolgozó színészekről.
Összejött a kollégájával az Off Campus sztárja?
Összejött a kollégájával az Off Campus sztárja?
Románc alakulhatott a forgatáson.

offline






