Starity

Segítséget kérek!

103 oldal 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2011. május 10. 23:10 #981
- törölt felhasználó -    
Idézet (Miley-fan09 @ 2011.05.10. 22:17)
rossz a youtube videóletöltőm cry.gif
letudna valaki tölteni pár videót és azt feltölteni valahova?  blush.gif 
ha igen,akkor azt megköszönném  meghajolo.gif


Ilyenkor mindig le kell tölteni az adott letöltőprogram legfrissebb verzióját, a régit pedig törölni. Az új verzióval már biztosan működni fog a letöltés, tapasztalatból mondom. Jártam már így én is.
2011. május 11. 01:10 #982
- törölt felhasználó -    
Sziasztok!

Lenne egy kérdésem. Létezik 14 mm gerincszélességű, 8 férőhelyes DVD gyűjtőtok? Hatos biztos, hogy van, ezért logikusnak tűnik, hogy nyolcas is, bár nem találtam sehol.

Örülnék, ha valaki ebben meg tudna erősíteni, vagy cáfolni!

Előre is köszönöm, üdv: Levente
2011. május 18. 18:30 #983
Trinda
Trinda
BFMV
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.08.
Hozzászólás: 2563
Csatolások: 122
Azonosító: 132827
Offline offline
Szóval csak annyit szeretnék kérdezni h hol lehet letölteni a 10-es vagy egy sokkal jobb msn-t mint a 2011-es???...mert ez nagyon rossz :S
csak azért kérdezném mert nem szeretnék vmi vírust vagy valami hülyeséget letölteni.. kösszi a válaszokat meghajolo.gif
2011. május 18. 19:23 #984
joe_r
joe_r
Tündérke™ Addict
 
StátuszRest in peace Nicky "The Kentucky Kid" Hayden
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 04.10.09.
Hozzászólás: 15117
Csatolások: 6682
Azonosító: 44
Offline offline
Idézet (Trinda @ 2011.05.18. 18:30)

Szóval csak annyit szeretnék kérdezni h hol lehet letölteni a 10-es vagy egy sokkal jobb msn-t mint a 2011-es???...mert ez nagyon rossz :S 
csak azért kérdezném mert nem szeretnék vmi vírust vagy valami hülyeséget letölteni.. kösszi a válaszokat  meghajolo.gif


Először is azt lenne jó tudni, hogy milyen Windows-t használsz.
2011. május 18. 19:25 #985
Trinda
Trinda
BFMV
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.08.
Hozzászólás: 2563
Csatolások: 122
Azonosító: 132827
Offline offline
Idézet (joe_r @ 2011.05.18. 19:23)
Először is azt lenne jó tudni, hogy milyen Windows-t használsz.

Windows 7 ha erre gondolsz...nem vagyok egy informatikai zseni biggrin.gif
2011. május 18. 19:35 #986
joe_r
joe_r
Tündérke™ Addict
 
StátuszRest in peace Nicky "The Kentucky Kid" Hayden
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 04.10.09.
Hozzászólás: 15117
Csatolások: 6682
Azonosító: 44
Offline offline
Idézet (Trinda @ 2011.05.18. 19:25)

Windows 7 ha erre gondolsz...nem vagyok egy informatikai zseni biggrin.gif


Igen, pont erre gondoltam.

Ebben az esetben viszont el kell, hogy keserítselek. Ugyanis a Win7-re kötelezően települ a Windows Live Essentials 2011 nevezetű csomag, ami tartalmazza a Windows Live Messenger 2011-et is. Tavaly év végéig, még az előző Live Messenger is működött, de azóta csak akkor tudod használni, ha WLE 2011 települt.

Természetesen jó szokás szerint megint nem arra fordították az időt a Microsoft-nál, hogy egy normális programot készítsenek, hanem egy nehezen áttekinthető, körülményesen kezelhető, és temérdek felesleges funkcióval ellátott programot alkottak. Az egészen egy picit javít ugyan a Live Plus! kiegészítő, de ez sem alakítja vissza a korábbi verzióra a Live Messenger-t.

Úgyhogy sajnálatos módon meg kell, hogy barátkozz a 2011-es kiadással. Én is ezt vagyok kénytelen használni, mert nekem is Win7-em van, mostanra nagyjából megszoktam, de az elején sűrűn szidtam a készítők felmenőit. Mondjuk, hogy egy név átírásához be kelljen lépni a a LiveSpace-re minimum egy agyrém.
3 felhasználónak tetszik: dave095, Twilight6, Bessie
2011. május 18. 19:39 #987
Trinda
Trinda
BFMV
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.08.
Hozzászólás: 2563
Csatolások: 122
Azonosító: 132827
Offline offline
Idézet (joe_r @ 2011.05.18. 19:35)
Igen, pont erre gondoltam.
Ebben az esetben viszont el kell, hogy keserítselek. Ugyanis a Win7-re kötelezően települ a Windows Live Essentials 2011 nevezetű csomag, ami tartalmazza a Windows Live Messenger 2011-et is. Tavaly év végéig, még az előző Live Messenger is működött, de azóta csak akkor tudod használni, ha WLE 2011 települt.
Természetesen jó szokás szerint megint nem arra fordították az időt a Microsoft-nál, hogy egy normális programot készítsenek, hanem egy nehezen áttekinthető, körülményesen kezelhető, és temérdek felesleges funkcióval ellátott programot alkottak. Az egészen egy picit javít ugyan a Live Plus! kiegészítő, de ez sem alakítja vissza a korábbi verzióra a Live Messenger-t.
Úgyhogy sajnálatos módon meg kell, hogy barátkozz a 2011-es kiadással. Én is ezt vagyok kénytelen használni, mert nekem is Win7-em van, mostanra nagyjából megszoktam, de az elején sűrűn szidtam a készítők felmenőit. Mondjuk, hogy egy név átírásához be kelljen lépni a a LiveSpace-re minimum egy agyrém.

hát igen...a nevemet sem tudom megváltoztatni mert a teljes nevemet kéri és azon csak az áll hogy : ... és valahogy "kidíszítettem" a ...-al a nevemet...csak ennyit tudok tenni biggrin.gif de kösszi a segítséget wink.gif meghajolo.gif thumbsup.gif
2011. május 20. 17:24 #988
- törölt felhasználó -    
Valaki tudna nekem egy oldalt mondani,ahol van ingyenes design szett a weboldalamra?(html-el)
2011. május 21. 17:26 #989
Boscorelli
Boscorelli
Lost but Won
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 08.08.01.
Hozzászólás: 5984
Csatolások: 136592
Azonosító: 67913
Offline offline
Idézet (Miley-fan09 @ 2011.05.10. 22:17)
rossz a youtube videóletöltőm cry.gif
letudna valaki tölteni pár videót és azt feltölteni valahova?  blush.gif 
ha igen,akkor azt megköszönném  meghajolo.gif


Szükségtelen, külön programokat használnod wink.gif
Vannak az interneten letöltő oldalak, mint például 2conv, ami lement neked bármit, bármilyen formában.

Tégy egy próbát wink.gif

Ha zenének kell, akkor egyértelmű, hogy az MP3-ra kell kattintani, ha pedig videót szeretnél lementeni, akkor az "other formats". És utána be fog jönni még egy beállítás oldal, hogy mp4-et, avi-t vagy stb.-t szeretnél.

Sok sikert.
2011. május 21. 17:31 #990
- törölt felhasználó -    
Idézet (Boscorelli @ 2011.05.21. 17:26)
Szükségtelen, külön programokat használnod wink.gif
Vannak az interneten letöltő oldalak, mint például 2conv, ami lement neked bármit, bármilyen formában.
Tégy egy próbát wink.gif
Ha zenének kell, akkor egyértelmű, hogy az MP3-ra kell kattintani, ha pedig videót szeretnél lementeni, akkor az "other formats". És utána be fog jönni még egy beállítás oldal, hogy mp4-et, avi-t vagy stb.-t szeretnél.
Sok sikert.

ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif
ez nagyon jó,mivel tudom meghálálni? wub.gif
nagyon köszönöm meghajolo.gif ezer hálám meghajolo.gif
2011. május 21. 17:38 #991
Boscorelli
Boscorelli
Lost but Won
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 08.08.01.
Hozzászólás: 5984
Csatolások: 136592
Azonosító: 67913
Offline offline
Idézet (Miley-fan09 @ 2011.05.21. 17:31)
ohmy.gif  ohmy.gif  ohmy.gif 
ez nagyon jó,mivel tudom meghálálni?  wub.gif 
nagyon köszönöm  meghajolo.gif ezer hálám  meghajolo.gif


Nagyon szívesen segítettem. smileeee.gif Remélem prímán fog működni Nálad, és megtalálod vele a számításod smileeee.gif
Én is ezt használom biggrin.gif Bár, én csak mp3-kat szoktam vele konvertálni wink.gif

De működik a videós is, már próbáltam. És most is tettem egy próbát, mielőtt leírtam, hogy biztos legyen a dolog smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: Miley-fan09
2011. május 21. 17:59 #992
Boscorelli
Boscorelli
Lost but Won
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 08.08.01.
Hozzászólás: 5984
Csatolások: 136592
Azonosító: 67913
Offline offline
Idézet (joe_r @ 2011.05.18. 19:35)
Igen, pont erre gondoltam.
Ebben az esetben viszont el kell, hogy keserítselek. Ugyanis a Win7-re kötelezően települ a Windows Live Essentials 2011 nevezetű csomag, ami tartalmazza a Windows Live Messenger 2011-et is. Tavaly év végéig, még az előző Live Messenger is működött, de azóta csak akkor tudod használni, ha WLE 2011 települt.
Természetesen jó szokás szerint megint nem arra fordították az időt a Microsoft-nál, hogy egy normális programot készítsenek, hanem egy nehezen áttekinthető, körülményesen kezelhető, és temérdek felesleges funkcióval ellátott programot alkottak. Az egészen egy picit javít ugyan a Live Plus! kiegészítő, de ez sem alakítja vissza a korábbi verzióra a Live Messenger-t.
Úgyhogy sajnálatos módon meg kell, hogy barátkozz a 2011-es kiadással. Én is ezt vagyok kénytelen használni, mert nekem is Win7-em van, mostanra nagyjából megszoktam, de az elején sűrűn szidtam a készítők felmenőit. Mondjuk, hogy egy név átírásához be kelljen lépni a a LiveSpace-re minimum egy agyrém.



Szia joe smileeee.gif
Elnézést, hogy beleszólok, de ez, hogy lehet? Mármint, nekem is windows 7-em van, és nálam semmi ilyesmi gubanc nincsen, gond nélkül tudom használni a jó öreg, de mégis felhasználóbarát(abb) 2009-es MSN-t. Plus frissítéssel együtt.

Anno, amikor feltelepítettem, két hónapja a windowst, akkor én is a 2011-et tettem elsőre (naiv voltam). Azt hittem, hogy ez már biztos nagyon jó lesz. Hát az volt. Azzal a névváltoztatással, amit te is írsz, a világból ki tudott kergetni a program. Majd letöröltem, kerestem egy régebbit, telepítettem, és működik. smileeee.gif

Készítettem is egy printet screent, ez-az én asztalom, ezzel a régebbi MSN-el. Mást, nem is tudnék már használni unsure.gif az a 2011 szerintem roppant bosszantóra sikerült Microsoftéknak.
2011. május 21. 18:36 #993
joe_r
joe_r
Tündérke™ Addict
 
StátuszRest in peace Nicky "The Kentucky Kid" Hayden
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 04.10.09.
Hozzászólás: 15117
Csatolások: 6682
Azonosító: 44
Offline offline
Idézet (Boscorelli @ 2011.05.21. 17:59)

Szia joe smileeee.gif
Elnézést, hogy  beleszólok, de ez, hogy lehet? Mármint, nekem is windows 7-em van, és nálam semmi ilyesmi gubanc nincsen, gond nélkül tudom használni a jó öreg, de mégis felhasználóbarát(abb) 2009-es MSN-t. Plus frissítéssel együtt.

Anno, amikor feltelepítettem, két hónapja a windowst, akkor én is a 2011-et tettem elsőre (naiv voltam). Azt hittem, hogy ez már biztos nagyon jó lesz. Hát az volt. Azzal a névváltoztatással, amit te is írsz, a világból ki tudott kergetni a program. Majd letöröltem, kerestem egy régebbit, telepítettem, és működik. smileeee.gif


A kérdésed alapvetően jó. Nekem meg egy válaszom van rá, hogy nem tudom. De az biztos, hogy Vista és Win7 kernel alatt a Windows Update először csak ajánlott frissítésként mutatja, ha figyelmen kívül hagyod, akkor egy ideig nem szól, majd egyszer csak az MSN nem hajlandó elindulni, csak ha frissíted a Live Essential 2011-re. Win7 esetében teljes, Vista esetében részleges frissítést csinál. Ez azt jelenti, hogy Vista-n marad ugyanaz a kezelőfelület, mint amint te is belinkeltél, viszont Win7 alatt mindent lecserél.
2011. május 21. 19:01 #994
Trinda
Trinda
BFMV
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.08.
Hozzászólás: 2563
Csatolások: 122
Azonosító: 132827
Offline offline
letöltöttem a 9-es msnt és töröltem a 11 eset...na most azt írja ki hogy nem sikerült megnyitni mert a szolgáltatás átmenetileg nem érhető el...a hibakódot is kiírta : 80040154 és most mi a probléma? blush.gif előre is köszi meghajolo.gif
2011. május 21. 19:11 #995
joe_r
joe_r
Tündérke™ Addict
 
StátuszRest in peace Nicky "The Kentucky Kid" Hayden
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 04.10.09.
Hozzászólás: 15117
Csatolások: 6682
Azonosító: 44
Offline offline
Idézet (Trinda @ 2011.05.21. 19:01)
letöltöttem a 9-es msnt és töröltem a 11 eset...na most azt írja ki hogy nem sikerült megnyitni mert a szolgáltatás átmenetileg nem érhető el...a hibakódot is kiírta : 80040154  és most mi a probléma?  blush.gif előre is köszi meghajolo.gif


Start menü -> Futtatás parancs

Ide gépeld be, vagy másold be ezt: Regsvr32 %windir%system32msxml3.dll

Elméletileg kapsz egy ilyen visszajelző szöveget: DllRegisterServer succeeded in C:WindowsSystem32msxml3.dll is succeeded

Ha ez megvan, akkor indítsd újra a gépet, és közben imádkozz. wink.gif
2 felhasználónak tetszik: liltoria, Trinda
2011. május 21. 19:35 #996
Trinda
Trinda
BFMV
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.08.
Hozzászólás: 2563
Csatolások: 122
Azonosító: 132827
Offline offline
Idézet (joe_r @ 2011.05.21. 19:11)
Start menü -> Futtatás parancs
Ide gépeld be, vagy másold be ezt: Regsvr32 %windir%system32msxml3.dll
Elméletileg kapsz egy ilyen visszajelző szöveget: DllRegisterServer succeeded in C:WindowsSystem32msxml3.dll is succeeded
Ha ez megvan, akkor indítsd újra a gépet, és közben imádkozz.  wink.gif

nem sikerült a betöltése reklamalo.gif háát ez nem fog menni sad.gif
2011. május 21. 19:43 #997
joe_r
joe_r
Tündérke™ Addict
 
StátuszRest in peace Nicky "The Kentucky Kid" Hayden
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 04.10.09.
Hozzászólás: 15117
Csatolások: 6682
Azonosító: 44
Offline offline
Idézet (Trinda @ 2011.05.21. 19:35)
nem sikerült a betöltése  reklamalo.gif  háát ez nem fog menni sad.gif


Akkor még egy dolgot tehetsz. Egy kicsit drasztikusabb a megoldás, de elvileg működhet.
Először is töltsd le ezt. A neve egyébként Windows Install Clean Up Utility.

Szépen feltelepíted, és a Start menüben meg is jelenik. Elindítod, készít egy komplett listát azokról a programokról, amik a Windows Installer-t használják. Ilyen a Windows Live összes programja is, ezért a listában legörgetsz addig, míg olyat nem találtsz, hogy (All Users) Windows Live ...
Egérrel az összes ilyen kezdetűt kijelölöd, és rákattintasz a Remove gombra, majd vársz. El fogja látvolítani a rendszerből az összes Windows Live komponenst. Ha végzett, akkor indítsd újra a gépet, és próbáld meg feltelepíteni a a 2009-es Live Messenger csomagot.
1 felhasználónak tetszik: Trinda
2011. május 21. 20:37 #998
Boscorelli
Boscorelli
Lost but Won
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 08.08.01.
Hozzászólás: 5984
Csatolások: 136592
Azonosító: 67913
Offline offline
Idézet (joe_r @ 2011.05.21. 18:36)
A kérdésed alapvetően jó. Nekem meg egy válaszom van rá, hogy nem tudom. De az biztos, hogy Vista és Win7 kernel alatt a Windows Update először csak ajánlott frissítésként mutatja, ha figyelmen kívül hagyod, akkor egy ideig nem szól, majd egyszer csak az MSN nem hajlandó elindulni, csak ha frissíted a Live Essential 2011-re. Win7 esetében teljes, Vista esetében részleges frissítést csinál. Ez azt jelenti, hogy Vista-n marad ugyanaz a kezelőfelület, mint amint te is belinkeltél, viszont Win7 alatt mindent lecserél.


Hát nem tudom. Az alapvető szituáció az, hogy én 2010 augusztusa óta használok win7-et. Ezalatt 2x kellett újratelepítenem. Egyszer az új gépemre, mert notebookra cseréltem az asztalit, másodszor pedig a gugli meglepett egy hoppával, és hát sokat nem tudok rajta szépíteni, bejött egy vírus, amit sehogy se tudtam eltüntetni. Kénytelen voltam mindent újratelepíteni.

Szóval nekem az a gyakorlati tapasztalatom (két kisebb megszakítással-amíg feltelepült az új windows), hogy működik, hosszan, megszakítások nélkül ez a 2009-es MSN. Amihez persze azt is hozzá kell igaz tenni, hogy mindenféle windows update és egyéb frissítés le van tiltva nálam. Csak olyan updateket teszek fel, amik tényleg kellenek, és szükség lesz rá. Számomra. Semmilyen Microsoft-os ilyen "termék" nincs fent. És szerintem ez így is fog maradni smileeee.gif

Lehet, ez így butaság, de tartok tőle, ha bekapcsolnám, valamelyik win update lefrissítené nekem az msn-t, ahogy te is írtad.
2011. május 21. 20:44 #999
joe_r
joe_r
Tündérke™ Addict
 
StátuszRest in peace Nicky "The Kentucky Kid" Hayden
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 04.10.09.
Hozzászólás: 15117
Csatolások: 6682
Azonosító: 44
Offline offline
Idézet (Boscorelli @ 2011.05.21. 20:37)

Szóval nekem az a gyakorlati tapasztalatom (két kisebb megszakítással-amíg feltelepült az új windows), hogy működik, hosszan, megszakítások nélkül ez a 2009-es MSN. Amihez persze azt is hozzá kell igaz tenni, hogy mindenféle windows update és egyéb frissítés le van tiltva nálam. Csak olyan updateket teszek fel, amik tényleg kellenek, és szükség lesz rá. Számomra. Semmilyen Microsoft-os ilyen "termék" nincs fent. És szerintem ez így is fog maradni smileeee.gif 


Nekem úgy van beállítva, hogy töltse le, de én döntöm el, hogy telepítem-e. Vírusokkal, és egyéb szeméttel pedig úgy vagyok, hogy ez a 11. évem, hogy nem volt aktív vírus a gépemen. Csak finomhangolni kell a vírusírtót, feltenni mellé egy Spybot-ot, és nem megnyitni mindem franckarikát.

Bár volt már rá példa, hogy szándékosan megfertőztem a rendszeremet egy vírussal, mert tudnom kellett, hogy mit művel, hogyan működik. A fertőzéstől számított fél órán belül ki is gyilkoltam, és a rendszernek semmi baja nem volt.

Idézet (Boscorelli @ 2011.05.21. 20:37)

Lehet, ez így butaság, de tartok tőle, ha bekapcsolnám, valamelyik win update lefrissítené nekem az msn-t, ahogy te is írtad.


Esélyes, hogy emiatt, bár az MS-nél soha nem lehet tudni, hogy mit miért, vagy miért nem csinál.
1 felhasználónak tetszik: Bessie
2011. május 21. 21:13 #1000
Boscorelli
Boscorelli
Lost but Won
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 08.08.01.
Hozzászólás: 5984
Csatolások: 136592
Azonosító: 67913
Offline offline
Idézet (joe_r @ 2011.05.21. 20:44)
Vírusokkal, és egyéb szeméttel pedig úgy vagyok, hogy ez a 11. évem, hogy nem volt aktív vírus a gépemen. Csak finomhangolni kell a vírusírtót, feltenni mellé egy Spybot-ot, és nem megnyitni minden franckarikát.


Teljesen egyetértek beer.gif
Azt megkérdezhetem, hogy te milyen vírusirtót használsz?
103 oldal 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!