Starity

Kérdés

116 oldal 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!
2014. október 17. 21:24 #2201
Lindsay019
Lindsay019
Disney princess♔
 
Státusz"Some people are worth melting for." Olaf ♥
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.04.22.
Hozzászólás: 4957
Csatolások: 54911
Azonosító: 58811
Offline offline
Idézet (CorneŁia @ 2014.10.17. 21:08)
Valamiért eltűnt a titulusom, és nem bírom visszatenni. Tudja valaki, hogy miért tűnt el?smileeee.gif

Idézet (joe_r @ 2014.10.15. 22:11)
A helyes válasz itt olvasható.

wink.gif
2014. október 17. 21:28 #2202
CorneŁia
CorneŁia
mrs.tkvis
 
Státusznegativity, begone!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.06.11.
Hozzászólás: 4938
Csatolások: 260
Azonosító: 227439
Offline offline
Idézet (Lindsay019 @ 2014.10.17. 21:24)
;)


Köszönöm szépen!:)
2014. október 18. 15:38 #2203
- törölt felhasználó -    
Idézet (Angel @ 2014.10.15. 09:09)
Ha a profilodba teszed be, akkor miután beillesztetted a kép URL-jét kicsit lentebb (ahol beállítod a méretét az alatt) van, hogy 'Keret', és különböző vastagságú keretet tudsz rávarázsolni.  wink.gif

Nagyon - nagyon szépen köszi! rolleyes.gif
2014. október 19. 14:19 #2204
kurrek
kurrek
ღ Emton ღ
 
Státusz“And I will love you until I take my last breath on this earth.”
  Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 10.11.13.
Hozzászólás: 6362
Csatolások: 23371
Azonosító: 138617
Offline offline
Hali! Esetleg valaki tudja, hogy miért tűnt el egyik napról a másikra vagy 2000 csatolásom, mikor témám és képem nem tűnt el? Nem értem a logikát...tongue.gif Köszi, aki tud magyarázatot adni erre! biggrin.gif
2014. október 19. 14:30 #2205
Kazuo
Kazuo
Mrs. Howell
 
Státusz#LoveWins ♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.12.16.
Hozzászólás: 7085
Csatolások: 5676
Azonosító: 165377
Offline offline
Idézet (kurrek @ 2014.10.19. 14:19)
Hali! Esetleg valaki tudja, hogy miért tűnt el egyik napról a másikra vagy 2000 csatolásom, mikor témám és képem nem tűnt el? Nem értem a logikát...tongue.gif Köszi, aki tud magyarázatot adni erre! biggrin.gif

Nekem is volt ilyen, csak nekem nem ennyire drasztikusan csökkent, pedig megmaradtak a képek és nem lett törölve a téma.
Véleményem szerint valamiféle rendszerhibának tudható be. smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: kurrek
2014. október 19. 15:10 #2206
kurrek
kurrek
ღ Emton ღ
 
Státusz“And I will love you until I take my last breath on this earth.”
  Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 10.11.13.
Hozzászólás: 6362
Csatolások: 23371
Azonosító: 138617
Offline offline
Idézet (Kazuo @ 2014.10.19. 14:30)
Nekem is volt ilyen, csak nekem nem ennyire drasztikusan csökkent, pedig megmaradtak a képek és nem lett törölve a téma.
Véleményem szerint valamiféle rendszerhibának tudható be.  smileeee.gif


Köszi szépen, azt hittem valami baj van, de ezek szerint nem. Na mindegy, talán túlélem! biggrin.gif
2014. október 25. 15:28 #2207
Bogii87
Bogii87
új tag
 
StátuszBenji!!!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.10.23.
Hozzászólás: 98
Csatolások: 0
Azonosító: 234781
Offline offline
Sziasztok! Ajánlanátok nekem online képkeretezõt? Nem a profilomba szeretném, hanem avatarnak szeretném kirakni! Elõre is köszönöm a választ! meghajolo.gif rolleyes.gif
2014. október 26. 14:40 #2208
Detta
Detta
Queen♛
 
StátuszTired AF.... but succesful
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.06.07.
Hozzászólás: 4787
Csatolások: 689
Azonosító: 128947
Offline offline
Sziasztok lenne egy olyan problémám hogy eltűnt az egyik kitüntetésem.
Most ez csak valami átmeneti probléma lehet vagy mi történhetett? unknw.gif
2014. október 26. 17:10 #2209
Szandi0820
Szandi0820
mousquetaire™
 
Státuszhead over heart. ● #KeepThePromise
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.05.02.
Hozzászólás: 8797
Csatolások: 218127
Azonosító: 59785
Offline offline
Idézet (Detta @ 2014.10.26. 14:40)
Sziasztok lenne egy olyan problémám hogy eltűnt az egyik kitüntetésem. 
Most ez csak valami átmeneti probléma lehet vagy mi történhetett?  unknw.gif


Azért tűnt el, mert a feltöltéseid száma átment mínuszba. Ez rendszerhiba, majd javítva lesz. smileeee.gif
2014. október 27. 09:04 #2210
Kazuo
Kazuo
Mrs. Howell
 
Státusz#LoveWins ♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.12.16.
Hozzászólás: 7085
Csatolások: 5676
Azonosító: 165377
Offline offline
Blogspot-felhasználók segítségét kérném!

Létrehoztam a blogomon egy külön oldalrészt (tehát ez azt jelenti, hogy két fül van a blogcím alatt: Főoldal és pl. Egyéb dolgok).
Azt hogy lehet megcsinálni, hogy az Egyéb dolgok fülre rákattintva csakis azok a bejegyzések jelenjenek meg összegyűjtve, melyek Egyéb dolgok címkével vannak ellátva?

Előre is köszönöm a segítséget! meghajolo.gif
2014. október 27. 16:12 #2211
Detta
Detta
Queen♛
 
StátuszTired AF.... but succesful
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.06.07.
Hozzászólás: 4787
Csatolások: 689
Azonosító: 128947
Offline offline
Idézet (Szandi0820 @ 2014.10.26. 17:10)
Azért tűnt el, mert a feltöltéseid száma átment mínuszba. Ez rendszerhiba, majd javítva lesz. smileeee.gif


Értem, köszönöm a választ biggrin.gif
2014. október 27. 17:04 #2212
- törölt felhasználó -    
én azt nem megvan a 400 komment miért nem vagyok törzs vendég előre is köszönöm
2014. november 11. 15:24 #2213
- törölt felhasználó -    
Hali!

Valaki eltudná árulni nekem, hogy hol találok nagy méretű (min. 1000x1000) képeket sztárokról? Látom dögivel hogy valakik óriás képeket töltenek fel, de én az égadta világon nem találok sose 1000 pixelű képeknél nagyobbat.
/ Vagy esetleg van egy oldal, ahová ezek fel vannak 1 helyre töltve, csak esetleg regisztráció kell? /
2014. november 12. 07:49 #2214
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Más sem tud videót feltölteni? Akármilyen linket szúrok be, mindig azt írja ki, hibás a link, pedig nem az. 110.gif
2014. november 29. 19:29 #2215
Lilla06
Lilla06
The Supreme
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.27.
Hozzászólás: 2852
Csatolások: 100
Azonosító: 176629
Offline offline
Min múlik, hogy egyes cikkeknél számolja, másoknál meg nem a téma nyitását?
2014. december 03. 12:47 #2216
Direction Rajongo6
Direction Rajongo6
Őszinte Egyéniség.
 
StátuszStrip That Down lázban égek annyira szeretem ezt a számot Liam Payne-től.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.01.06.
Hozzászólás: 2150
Csatolások: 666
Azonosító: 218747
Offline offline
A Rising Star top 12 versenyzője nem kerül majd be ide a sztárok közé?
2014. december 17. 15:08 #2217
HaRaChan
HaRaChan
új tag
 
StátuszYou can call me Monster <3 <3 <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.12.12.
Hozzászólás: 80
Csatolások: 0
Azonosító: 216689
Offline offline
Bocsánat, nem tudom hogy jó helyen járok-e, de azért megkérdezem, hátha mégis.
Ha létre szeretnék hozni kettő adatlapot, körülbelül mikorra várhatom, hogy megjelenik? blush.gif smileeee.gif
2014. december 17. 22:04 #2218
Jolie_77
Jolie_77
♥generation terrorist♥
 
Státusz♥ the heretic seal beyond divine ♥
  Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 9303
Csatolások: 38938
Azonosító: 186395
Offline offline
Idézet (HaRaChan @ 2014.12.17. 15:08)
Bocsánat, nem tudom hogy jó helyen járok-e, de azért megkérdezem, hátha mégis. 
Ha létre szeretnék hozni kettő adatlapot, körülbelül mikorra várhatom, hogy megjelenik? blush.gif  smileeee.gif


Majd akkor jelennek meg, ha egy moderátor ráért és jóváhagyta. Ez lehet egy-két nap, vagy egy hét is.
2014. december 18. 17:26 #2219
LaDySmIth
LaDySmIth
wardinator
 
StátuszHow much wood would a woodchuck chuck if a woodchuck could chuck wood?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.11.16.
Hozzászólás: 4416
Csatolások: 15107
Azonosító: 112374
Offline offline
Most jött el az ideje, hogy megkérdezzem, mi alapján törlik a létrehozott topicokat a kedves moderátorok. Rég voltam nagy témaindító, de akkoriban nem diliteltek annyit, mint most. Gondolok arra, hogy nem egy random-topicot indítottam a Gumiszobában, csak hogy ne mindig ugyanazon unalmas kérdések ugorjanak föl (gondolok a "szereted ezt a sztárt?", "mennyire szereted ezt a sztárt?" "ismered ezt a sztárt?", "mennyire pontoznád a(z) avatarom/profilképem/aláírásom/bemutatkozásom/főképem/eztmegaztaaképet/stbstb?", és még sorolhatnám a kérdéstípusokat és azok rokonait, de ha valamicske vérfrissítést szeretnénk, máris hopp törölve. Értem én hogy mindent ellenőrizni kell, de ne essünk már túlzásokba. Évekkel ezelőtt egyszer azért lettem kitiltva x napra, mert az aktuális modinak a véleményével nem egyezett az enyém, erre konkrétan emlékszem.
Végülis ez egy költői kérdés, de azért jó lenne értelmes választ kapni, ami úgyis esélytelen, de ideje volt szóvá tennem, hogy mennyire túlzásba van véve a korlátozás az oldalon.
2014. december 20. 09:15 #2220
joe_r
joe_r
Tündérke™ Addict
 
StátuszRest in peace Nicky "The Kentucky Kid" Hayden
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 04.10.09.
Hozzászólás: 15117
Csatolások: 6682
Azonosító: 44
Offline offline
Idézet (LaDySmIth @ 2014.12.18. 17:26)

Most jött el az ideje, hogy megkérdezzem, mi alapján törlik a létrehozott topicokat a kedves moderátorok. Rég voltam nagy témaindító, de akkoriban nem diliteltek annyit, mint most. Gondolok arra, hogy nem egy random-topicot indítottam a Gumiszobában, csak hogy ne mindig ugyanazon unalmas kérdések ugorjanak föl (gondolok a "szereted ezt a sztárt?", "mennyire szereted ezt a sztárt?" "ismered ezt a sztárt?", "mennyire pontoznád a(z) avatarom/profilképem/aláírásom/bemutatkozásom/főképem/eztmegaztaaképet/stbstb?", és még sorolhatnám a kérdéstípusokat és azok rokonait, de ha valamicske vérfrissítést szeretnénk, máris hopp törölve. Értem én hogy mindent ellenőrizni kell, de ne essünk már túlzásokba. Évekkel ezelőtt egyszer azért lettem kitiltva x napra, mert az aktuális modinak a véleményével nem egyezett az enyém, erre konkrétan emlékszem.
Végülis ez egy költői kérdés, de azért jó lenne értelmes választ kapni, ami úgyis esélytelen, de ideje volt szóvá tennem, hogy mennyire túlzásba van véve a korlátozás az oldalon.


Nekem meg most jutott időm arra, hogy válaszoljak.

Megkockáztatom, hogy messze én vagyok az a moderátor, aki a legtöbb topikot törli. Nem azért, mert annyira ráérek, hogy minden percemet a gép előtt töltöm, és a Starity-t ellenőrzöm, sőt.

Igaz, hogy ezt is leírtam már többször én is, illetve moderátor társaim is megtették, de jobb többször, egyszer hátha mindenki számára értelmet nyer, mit miért teszünk.
Általánosságban elmondható, hogy naponta nyílnak olyan topikok, amik feleslegesek. Ezek egy része azért nyílik, mert a témaindító képtelen két percet rászánni, hogy a keresővel megnézze, véletlenül nincs-e pont olyan, vagy hasonló téma. Gondolok itt a pontozásos topikokra, illetve a különböző sztárokhoz kapcsolt, nem képes topikokra.
Másik része azért nyílik, mert a témaindító rákeres ugyan arra, hogy van-e hasonló topik, vagy sem, de ha nem talál semmit, akkor úgy veszi, hogy tényleg nincs, így megnyitja.

Mégis, a legegyszerűbb válasz a kérdésedre, - miért ennyire erős a topikok moderálása, és miért kerül törlésre sok újonnan nyitott topik - az, hogy te, vagy bárki más nem talál olyan témát, amit aktuálisan megnyit, még nem biztos, hogy ténylegesen is van létjogosultságuk. Gyakorlatilag a Starity indulása óta meglévő probléma, hogy a rendszer számolja a Gumiszobás hozzászólásokat is.
Amint erre a tizenéves korosztály viszonylag gyorsan rájött, nem állt másból az egész, mint hülyébbnél hülyébb topikok nyitásából, és ész nélküli hozzászólás gyártásból, mert csak szebben néz ki a profilon, hogy x ezer hozzászólásom van pár hét alatt, és a sárga csillagom is megvan, titulusom is lett pár nap, vagy hét alatt. Mintha érne valamit bármelyik is, mikor valós teljesítmény nincs mögötte, nem töltött fel x ezer minőségi képet, nem tud egy épkézláb véleményt írni egy sztárhoz, nem tud úgy hozzászólást írni a Magazin cikkeihez, hogy azzal ne sértsen meg valakit, vagy ne szidja az aktuális sztárt.

Jól látszik, hogy ez egy szerteágazó probléma, de a moderátorok csak a kezükben lévő eszközökkel tudnak rendet tenni, fegyelmezni. Vállalom, én voltam az, aki két topik kivételével felszámolta az összes beszélgetős topikot (duma-, dumcsi-, stb.), szintén én tettem a bejelentést, hogy vége az x napos kihívás topikoknak, mikor naponta újabb húsz nyílt. Megírtam egy közleményt, aminek összehozásában moderátor társaimnak, illetve a Kiemelt tagoknak elévülhetetlen érdemei vannak, de mégis csak formába kellett önteni. Megjegyzem, sajnálatos, hogy sokan továbbra sem olvasták el, és egyáltalán nem tudják alkalmazni az ott leírtakat.

Annak idején, mikor moderátor lettem, szabadidőmben három hónapot malmoztam el azzal, hogy a szemetet kigyomláljam a Starity teljes területéről. Van, amit teljesen egyedül, van, ahol segítséggel, de ennyi, és ilyen mélységű munkát - talán önzőségből - nem engedek kárba veszni.

Ami a kitiltásokat illeti, csak azért nem tiltunk ki senkit, mert valakinek nem egyezik a véleménye egy moderátoréval. Kivéve természetesen, ha az a bizonyos ellenvélemény a többi tagra, és/vagy a moderátorra nézve sértő. Olyankor kíméletlenül mennek a banamai nyaralások. Magamról tudok csak nyilatkozni, de nekem nem célom a népszerűség, nem kell hogy szeressék a döntéseimet, vagy kedveljenek engem, de a moderálásban igyekszem következetes lenni. Aki képtelen arra, hogy a mondandóját kulturált formában írja meg, és ezen a hozzáállásán kérésre/felszólításra sem változtat, annak nincs helye egyetlen ilyen, vagy hasonló oldalon sem.

Létezik egy úgynevezett netikett, amiről egy jól behatárolható korosztály soha nem is hallott, és ha valaki ezt szóvá teszi nekik, akkor fel vannak háborodva. Pedig ezek a tagok jobban tennék, ha csendben maradnának, és elgondolkodnának azon, hogy egészen véletlenül nem bennük van-e hiba, és nem több száz, vagy ezer másik ember a hülye, ő pedig kivételesen okos, és értelmes. Tetszik, nem tetszik, a mai tizenéves korosztálynak - tisztelet a kivételeknek - nemhogy tabletet, okostelefont, de még billentyűzetet sem adnék a kezébe, ellenben egy helyesírási szótárt, és egy értelmező kéziszótárt annál inkább, mert botrányos az a szellemi sivárság, amikor egy tőmondatban is sikerül helyesírási hibát véteni, illetve úgy megfogalmazni, hogy fordítóprogram ne kelljen az értelmezéséhez.

A válaszom bár neked szól, mégsem ellened irányul, csak egy képet ad, hogy semmi nem fekete, vagy fehér. Meg lehet kérdőjelezni a döntéseinket, de aki érzi magában az erőt, és be szeretné bizonyítani, hogy ő jobban tudja ezt csinálni, az teljesítse az ismert feltételeket, váljon moderátorrá, és mutassa meg mindenkinek.
9 felhasználónak tetszik: hana001, Darkness, Misuzu86, Seherezade1050, kurrek, Szandi0820, Bessie, Shenayla, FruFruChan
116 oldal 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!