Starity

Kérdés

116 oldal 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!
2013. június 17. 10:22 #1741
Betti90
Betti90
~Simply Perfect~
 
Státusz"Az a fontos ki mit tud, nem az, hogy ki mit gondol."
  Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 12.05.26.
Hozzászólás: 5824
Csatolások: 42466
Azonosító: 176552
Offline offline
Sziasztok!

Az egyik ismerősömnek csináltam egy avatárt, de nem tudtam elküldeni ezért gondoltam az Avatárok topikba felteszem onnan ő is letudja mentene, viszont hiába töltöttem fel a kép helyette gy pici pont villogott? Hogyan lehetne ezt a képet feltenni?
1 felhasználónak tetszik: Kazuo
2013. június 17. 10:27 #1742
Kazuo
Kazuo
Mrs. Howell
 
Státusz#LoveWins ♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.12.16.
Hozzászólás: 7085
Csatolások: 5676
Azonosító: 165377
Offline offline
Idézet (Betti90 @ 2013.06.17. 10:22)
Sziasztok!
Az egyik ismerősömnek csináltam egy avatárt, de nem tudtam elküldeni ezért gondoltam az Avatárok topikba felteszem onnan ő is letudja mentene, viszont hiába töltöttem fel a kép helyette gy pici pont villogott? Hogyan lehetne ezt a képet feltenni?

Ha privátban akarod elküldeni, akkor menj fel először a kepfeltoltes.hu-ra, ott töltsd fel az avit és utána másold ki a linkjét. Ezután a privát üziben, a Ctrl+P segítségével illeszd be a képet és már kész is. smileeee.gif Ha az Avatarok topikban akarod feltölteni, akkor olvasd el amit nemrégiben leírtam, hátha az hasznodra válik. wink.gif
1 felhasználónak tetszik: Betti90
2013. június 17. 10:41 #1743
- törölt felhasználó -    
Idézet (Lizania @ 2013.06.17. 10:05)
Nem tetszik is van, az is lehetséges. És ha jól tudom nem hozzászólástól, hanem az oldalon eltöltött időtől függ. Én ha jól emlékszem fél év után kaptam meg az a lehetőséget, de ez nem biztos.

Ó, értem, akkor nem szóltam. Nekem még nincs ilyen, hiszen még nem vagyok itt kerek fél éve. biggrin.gif Ezt nem is tudtam. biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: Lizania
2013. június 17. 12:16 #1744
Betti90
Betti90
~Simply Perfect~
 
Státusz"Az a fontos ki mit tud, nem az, hogy ki mit gondol."
  Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 12.05.26.
Hozzászólás: 5824
Csatolások: 42466
Azonosító: 176552
Offline offline
Idézet (Kazuo @ 2013.06.17. 10:27)
Ha privátban akarod elküldeni, akkor menj fel először a kepfeltoltes.hu-ra, ott töltsd fel az avit és utána másold ki a linkjét. Ezután a privát üziben, a Ctrl+P segítségével illeszd be a képet és már kész is. smileeee.gif Ha az Avatarok topikban akarod feltölteni, akkor olvasd el amit nemrégiben leírtam, hátha az hasznodra válik.  wink.gif




Köszönöm sikerült megoldani.
1 felhasználónak tetszik: Kazuo
2013. június 17. 19:11 #1745
- törölt felhasználó -    
Idézet (LittleWalker @ 2013.06.17. 08:14)
Nyomni csak az tudod, hogy 'Tetszik', viszont ha meggondoltad magadat, visszavonhatod. Azt hiszem erre is van valami szabály, de már nem emlékszem. Talán el kell érni X hozzászólást, hogy lehessen, de nem vagyok benne biztos, ám a linkelésben ezért tudok segíteni:


Köszönöm ! Már meg is oldódott a problémám.
2013. június 17. 19:13 #1746
- törölt felhasználó -    
Idézet (Lizania @ 2013.06.17. 10:05)
Nem tetszik is van, az is lehetséges. És ha jól tudom nem hozzászólástól, hanem az oldalon eltöltött időtől függ. Én ha jól emlékszem fél év után kaptam meg az a lehetőséget, de ez nem biztos.


Ha igy van akkor türelmesen ki kell várnom. Köszönet a válaszért smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: Lizania
2013. június 19. 16:16 #1747
- törölt felhasználó -    
Nem úgy volt,hogy már nem lehet ilyen cikkeket írni? Mármint az ilyeneket csak abba az 5-6-7-es cikkekbe kellene,vagy nem?
Engem nem zavar,csak érdekelt,hogy most akkor hogy is van.
2013. június 20. 13:57 #1748
- törölt felhasználó -    
Idézet (Miley-fan09 @ 2013.06.19. 16:16)
Nem úgy volt,hogy már nem lehet ilyen cikkeket írni? Mármint az ilyeneket csak abba az 5-6-7-es cikkekbe kellene,vagy nem?
Engem nem zavar,csak érdekelt,hogy most akkor hogy is van.

Elvileg így van, de ez függhet attól, mennyi cikk van benn vagy hogy állnak a külföldi hírportálok anyaggal. Momentán nem akartam kidobni, mert elfoglaltságomban valószínűleg csak akkor tudtuk/tudtam volna összefoglalni további öt-hat rövidhírrel, mire már nem aktuális. mellow.gif
1 felhasználónak tetszik: Miley-fan09
2013. június 26. 20:23 #1749
- törölt felhasználó -    
Van konkrétan szabály a több profilos felhasználókra? Mert keresgéltem, és nem nagyon találtam, de lehet, hogy csak elkerülte a figyelmemet a dolog. Esetleg valaki össze tudná nekem foglalni, hogy hogyan is van a kitiltás, stb? meghajolo.gif
2013. június 26. 21:06 #1750
Lambika
Lambika
Cseh Banán
 
Státuszoktóberes prágai mazochista drogos majom
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 10.10.03.
Hozzászólás: 6194
Csatolások: 363
Azonosító: 135613
Offline offline
Idézet (LittleWalker @ 2013.06.26. 20:23)
Van konkrétan szabály a több profilos felhasználókra? Mert keresgéltem, és nem nagyon találtam, de lehet, hogy csak elkerülte a figyelmemet a dolog. Esetleg valaki össze tudná nekem foglalni, hogy hogyan is van a kitiltás, stb? meghajolo.gif

Én tavaly nyáron csináltam egy másik profilt ezen kívül. Azt a profilomat véglegesen kitiltották, erre meg kaptam egy pár napos kitiltást. Először nem értettem, de írtam egy moderátornak és azt mondta h a dupla profilom miatt kaptam azt a kitiltást. Tehát az új profilodat véglegesen ki fogják tiltani, a régebbit meg pár napra.
2013. június 26. 21:09 #1751
Kazuo
Kazuo
Mrs. Howell
 
Státusz#LoveWins ♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.12.16.
Hozzászólás: 7085
Csatolások: 5676
Azonosító: 165377
Offline offline
Idézet (LittleWalker @ 2013.06.26. 20:23)
Van konkrétan szabály a több profilos felhasználókra? Mert keresgéltem, és nem nagyon találtam, de lehet, hogy csak elkerülte a figyelmemet a dolog. Esetleg valaki össze tudná nekem foglalni, hogy hogyan is van a kitiltás, stb? meghajolo.gif

Azt sajnos nem tudom, hogy külön szabály van-e erről a Starity felhasználói szabályzatában, meg az igazat megvallva már vagy ezer éve nem olvastam el.
Én úgy tudom, hogy akkor nemcsak a második profilt, hanem az eredetit is véglegesen kitiltják. Tehát ha teszem fel, én csinálnék egy másik profilt, akkor nemcsak azt, hanem ezt, a Kazuo-sat is végleg kitiltanák. Azt nem tudom, hogy a moderátorok ilyenkor küldenek-e figyelmeztetést az adott tagnak, hogy sűrgősen törölje az új profil(oka)t.
A többszörös regisztrációt általában az IP címmel tudják meghatározni, mert vannak olyan emberkék, akik nem értenek annyira az infóhoz és nem tudják, hogy akármennyiszer regelnek ide be, az IP cím ugyanaz lesz.
Viszont vannak olyan esetek, akik már egy kicsit rafináltabbak és azok valahogy megtudják úgy oldani, hogy az IP cím minden esetben különbözzön. Az egy nemrégiben óvódást játszó tag is ugyanezt művelte.
2013. június 26. 21:15 #1752
Lambika
Lambika
Cseh Banán
 
Státuszoktóberes prágai mazochista drogos majom
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 10.10.03.
Hozzászólás: 6194
Csatolások: 363
Azonosító: 135613
Offline offline
Idézet (Kazuo @ 2013.06.26. 21:09)
Azt sajnos nem tudom, hogy külön szabály van-e erről a Starity felhasználói szabályzatában, meg az igazat megvallva már vagy ezer éve nem olvastam el.
Én úgy tudom, hogy akkor nemcsak a második profilt, hanem az eredetit is véglegesen kitiltják. Tehát ha teszem fel, én csinálnék egy másik profilt, akkor nemcsak azt, hanem ezt, a Kazuo-sat is végleg kitiltanák. Azt nem tudom, hogy a moderátorok ilyenkor küldenek-e figyelmeztetést az adott tagnak, hogy sűrgősen törölje az új profil(oka)t.
A többszörös regisztrációt általában az IP címmel tudják meghatározni, mert vannak olyan emberkék, akik nem értenek annyira az infóhoz és nem tudják, hogy akármennyiszer regelnek ide be, az IP cím ugyanaz lesz.
Viszont vannak olyan esetek, akik már egy kicsit rafináltabbak és azok valahogy megtudják úgy oldani, hogy az IP cím minden esetben különbözzön. Az egy nemrégiben óvódást játszó tag is ugyanezt művelte.

Nem tiltják ki a régebbi profilodat, csak pár napos tiltást kapsz. Ezt szó nélkül kaptam, nem is értettem, de régebbről volt egy harmadik profilom, amit nem használtam, ekkor arra kértek h vmelyiket töröljem ki.
2013. június 26. 21:22 #1753
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Idézet (Kazuo @ 2013.06.26. 21:09)
Azt sajnos nem tudom, hogy külön szabály van-e erről a Starity felhasználói szabályzatában, meg az igazat megvallva már vagy ezer éve nem olvastam el.
Én úgy tudom, hogy akkor nemcsak a második profilt, hanem az eredetit is véglegesen kitiltják. Tehát ha teszem fel, én csinálnék egy másik profilt, akkor nemcsak azt, hanem ezt, a Kazuo-sat is végleg kitiltanák. Azt nem tudom, hogy a moderátorok ilyenkor küldenek-e figyelmeztetést az adott tagnak, hogy sűrgősen törölje az új profil(oka)t.
A többszörös regisztrációt általában az IP címmel tudják meghatározni, mert vannak olyan emberkék, akik nem értenek annyira az infóhoz és nem tudják, hogy akármennyiszer regelnek ide be, az IP cím ugyanaz lesz.
Viszont vannak olyan esetek, akik már egy kicsit rafináltabbak és azok valahogy megtudják úgy oldani, hogy az IP cím minden esetben különbözzön. Az egy nemrégiben óvódást játszó tag is ugyanezt művelte.

Nem, az eredeti első profilt nem tiltják ki véglegesen, csak azokat, amiket az első regisztráció után gyártott. Elméletben, ha többszörös regisztráció van, akkor véglegesen tiltásra kerülnek az utólag készített profilok, s figyelmeztetésképpen az elsőre is bannolnak pár napig, mert ugyebár szabályt szegtél. Amúgy azaz óvodás emberke, aki napokig itt trollkodott annak különböző IP címei voltak, ezért sem volt oké ugyebár az IP bann, mert dinamikus IP-je volt, ami azt jelenti, hogy minden felcsatlakozáskor egy új IP-t kap. Páromat faggattam a MAC addressről és mondta, hogy az alapján ki tudják szűrni a dolgot, és ki tudnák véglegesen tiltani, hisz egy hálókártyához egy MAC address jár. Aztán neki lehet akármilyen IP-je, nem fog tudni regisztrálni.
1 felhasználónak tetszik: Kazuo
2013. június 26. 21:25 #1754
Lambika
Lambika
Cseh Banán
 
Státuszoktóberes prágai mazochista drogos majom
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 10.10.03.
Hozzászólás: 6194
Csatolások: 363
Azonosító: 135613
Offline offline
Idézet (Beyla @ 2013.06.26. 21:22)
Nem, az eredeti első profilt nem tiltják ki véglegesen, csak azokat, amiket az első regisztráció után gyártott. Elméletben, ha többszörös regisztráció van, akkor véglegesen tiltásra kerülnek az utólag készített profilok, s figyelmeztetésképpen az elsőre is bannolnak pár napig, mert ugyebár szabályt szegtél. Amúgy azaz óvodás emberke, aki napokig itt trollkodott annak különböző IP címei voltak, ezért sem volt oké ugyebár az IP bann, mert dinamikus IP-je volt, ami azt jelenti, hogy minden felcsatlakozáskor egy új IP-t kap. Páromat faggattam a MAC addressről és mondta, hogy az alapján ki tudják szűrni a dolgot, és ki tudnák véglegesen tiltani, hisz egy hálókártyához egy MAC address jár. Aztán neki lehet akármilyen IP-je, nem fog tudni regisztrálni.

ezt írtam én is h csak az új profilokat tiltják ki végleg, az eredetire meg pár nap bannt kapsz, ezt én is megtapasztaltam
2013. június 26. 21:29 #1755
- törölt felhasználó -    
Idézet
Nem, az eredeti első profilt nem tiltják ki véglegesen, csak azokat, amiket az első regisztráció után gyártott. Elméletben, ha többszörös regisztráció van, akkor véglegesen tiltásra kerülnek az utólag készített profilok, s figyelmeztetésképpen az elsőre is bannolnak pár napig, mert ugyebár szabályt szegtél. Amúgy azaz óvodás emberke, aki napokig itt trollkodott annak különböző IP címei voltak, ezért sem volt oké ugyebár az IP bann, mert dinamikus IP-je volt, ami azt jelenti, hogy minden felcsatlakozáskor egy új IP-t kap. Páromat faggattam a MAC addressről és mondta, hogy az alapján ki tudják szűrni a dolgot, és ki tudnák véglegesen tiltani, hisz egy hálókártyához egy MAC address jár. Aztán neki lehet akármilyen IP-je, nem fog tudni regisztrálni.

Azt sajnos nem tudom, hogy külön szabály van-e erről a Starity felhasználói szabályzatában, meg az igazat megvallva már vagy ezer éve nem olvastam el. 
Én úgy tudom, hogy akkor nemcsak a második profilt, hanem az eredetit is véglegesen kitiltják. Tehát ha teszem fel, én csinálnék egy másik profilt, akkor nemcsak azt, hanem ezt, a Kazuo-sat is végleg kitiltanák. Azt nem tudom, hogy a moderátorok ilyenkor küldenek-e figyelmeztetést az adott tagnak, hogy sűrgősen törölje az új profil(oka)t. 
A többszörös regisztrációt általában az IP címmel tudják meghatározni, mert vannak olyan emberkék, akik nem értenek annyira az infóhoz és nem tudják, hogy akármennyiszer regelnek ide be, az IP cím ugyanaz lesz. 
Viszont vannak olyan esetek, akik már egy kicsit rafináltabbak és azok valahogy megtudják úgy oldani, hogy az IP cím minden esetben különbözzön. Az egy nemrégiben óvódást játszó tag is ugyanezt művelte.

Én tavaly nyáron csináltam egy másik profilt ezen kívül. Azt a profilomat véglegesen kitiltották, erre meg kaptam egy pár napos kitiltást. Először nem értettem, de írtam egy moderátornak és azt mondta h a dupla profilom miatt kaptam azt a kitiltást. Tehát az új profilodat véglegesen ki fogják tiltani, a régebbit meg pár napra.


Köszönöm a válaszokat. Nagyjából én is így tudtam, de örülök, hogy kaptam egy kis megerősítést is. smileeee.gif
@Lambika: Nekem tudtommal nincs másik profilom már nagyon régen, nem magam miatt kérdeztem. biggrin.gif Egyébiránt érdekes, hogy valakinek több profil is kell. Nem tudom megérteni, hogy minek? Sokkal nagyobb macera odafigyelni rájuk. Persze az ilyen vicces kedvű dedósokkal nem lehet mit kezdeni. mellow.gif
3 felhasználónak tetszik: Beyla, Kazuo, Lambika
2013. június 26. 21:32 #1756
Lambika
Lambika
Cseh Banán
 
Státuszoktóberes prágai mazochista drogos majom
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 10.10.03.
Hozzászólás: 6194
Csatolások: 363
Azonosító: 135613
Offline offline
Nincs mit! Bár nekem volt okom rá h akkor másikat hozzak létre, na de most hagyjuk ezt. Most meg már semmi szükségem rá h létrehozak egy másikat, ez tökéletesen megfelel, bár a nevemmel nem igazán vagyok megelégedve!
2013. június 27. 14:27 #1757
Lambika
Lambika
Cseh Banán
 
Státuszoktóberes prágai mazochista drogos majom
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 10.10.03.
Hozzászólás: 6194
Csatolások: 363
Azonosító: 135613
Offline offline
Nekem lenne egy olyan kérdésem, hogy hogyan válik valaki kiemelt taggá? Nem mintha erre pályáznék, csak kíváncsi vagyok? Meg hogy miket kell csinálnia, hogy az legyen?
2013. június 27. 15:11 #1758
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Idézet (Lambika @ 2013.06.27. 14:27)
Nekem lenne egy olyan kérdésem, hogy hogyan válik valaki kiemelt taggá? Nem mintha erre pályáznék, csak kíváncsi vagyok? Meg hogy miket kell csinálnia, hogy az legyen?

- Ha minimum 20 000 darab HQ képet töltöttél fel (nincs köztük bélyegkép)
- Ha több éves aktív tagságod van
- Segítséget nyújtottál más tagoknak bármiben (szabályzatok, fórum használat, képekkel kapcsolatban stb.)
- Ha egy kitiltást sem kaptál

Egyébként a meglévő kiemelt tagok és a moderátorok megjelölnek, s, ha a többség úgy dönt, hogy megérdemled a kinevezést, akkor értelemszerűen kiemelt tag válik belőled.
4 felhasználónak tetszik: Kazuo, Lambika, Luckie, pink_bunny
2013. június 27. 15:28 #1759
Lambika
Lambika
Cseh Banán
 
Státuszoktóberes prágai mazochista drogos majom
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 10.10.03.
Hozzászólás: 6194
Csatolások: 363
Azonosító: 135613
Offline offline
Idézet (Beyla @ 2013.06.27. 15:11)
- Ha minimum 20 000 darab HQ képet töltöttél fel (nincs köztük bélyegkép)
- Ha több éves aktív tagságod van
- Segítséget nyújtottál más tagoknak bármiben (szabályzatok, fórum használat, képekkel kapcsolatban stb.)
- Ha egy kitiltást sem kaptál
Egyébként a meglévő kiemelt tagok és a moderátorok megjelölnek, s, ha a többség úgy dönt, hogy megérdemled a kinevezést, akkor értelemszerűen kiemelt tag válik belőled.

köszi a választ, akkor én már nem is lehetnék, mert nekem volt már kitiltásom thumbsup.gif
Ám hány éves tagsággal kell rendelkezni, hogy megkapd? Mondtam már h nem pályázok rá, a kitiltás miatt már nem is tehetném, csak érdekel.
2013. június 28. 00:10 #1760
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Idézet (Lambika @ 2013.06.27. 15:28)
köszi a választ, akkor én már nem is lehetnék, mert nekem volt már kitiltásom  thumbsup.gif 
Ám hány éves tagsággal kell rendelkezni, hogy megkapd? Mondtam már h nem pályázok rá, a kitiltás miatt már nem is tehetném, csak érdekel.

Passz. Gondolom kettő vagy három a minimum.
116 oldal 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!