Starity

Gale Harold motorbalesetérõl

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2008. október 24. 13:59 #1
viraag
viraag
mrs.padalecki
 
Státuszazt gondolom,ami te.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.08.19.
Hozzászólás: 2329
Csatolások: 4542
Azonosító: 69484
Offline offline
2008. 10. 14.-én Gale Haroldnak, akit leginkább a híres melegekrõl szóló sorozatból , a Fiúk a klubból-ból ismerhetünk,motorbalesete volt. A színészt válságos állapotban vitték kórházba ,eltört a válla, agyrázkódást szenvedett és egy vérrög keletkezett az agyában. 2 nappal késõbb elvitték az intenzív osztályról,de így is folyamatos megfigyelést kap.A USC Medical Centerbe vitték a balesete követõen ,majd átszállították egy másik kórházba,de ennek a nevét nem adták ki!

Folyamatosan kapja az ajándékokat és üdvözleteket a rajongóktól,de a kórház kiadott egy közleményt ,hogy ne küldözgessenek neki semmit ugyanis állítólag így nem tud gyógyulni.. :S ... Látogatni még mindig csak nagyon ritkán lehet ,ugyanis elég lassan gyógyulgat,de gyógyul smileeee.gif És reméljük minél hamarabb újra talpra áll.

Tulajdonképpen erre a címre lehet neki jókívánságokat küldeni.. :

Gale Harold
c/o Desperate Housewives
ABC Studios
500 S. Buena Vista Street
Burbank, CA 91521-4551

GYÓGYULJ MEG GALE!! smileeee.gif
2008. október 24. 19:48 #2
Mia
Mia
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 06.04.23.
Hozzászólás: 2575
Csatolások: 2322
Azonosító: 15188
Offline offline
Én errõl nem is hallottam... ohmy.gif
Szegénykém... sad.gif Gyógyulgasson minél gyorsabban. mellow.gif
2008. október 27. 17:59 #3
viraag
viraag
mrs.padalecki
 
Státuszazt gondolom,ami te.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.08.19.
Hozzászólás: 2329
Csatolások: 4542
Azonosító: 69484
Offline offline
Új hírek az állapotáról:

Már mozoghat, viccelõdik az ápolónõkkel,bár érintésre még fáj a válla és a bordái,de úgytûnik teljesen és gyorsan felépül. A Született Feleségekben egyetlen dialógust kellett a baleset miatt átírni ,így a sorozat forgatásának menetét sem zavarta össze.
wub.gif
2008. október 28. 09:17 #4
viraag
viraag
mrs.padalecki
 
Státuszazt gondolom,ami te.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.08.19.
Hozzászólás: 2329
Csatolások: 4542
Azonosító: 69484
Offline offline
Újabb hírek : A Neuropschichologus szerint nincs maradandó károsodása, és nemsokára hazamehet! A szülei egész héten ott vannak vele. Viszont a látogatást ismét korlátozták,mondván hogy még mindig nem tesz neki jót. smileeee.gif
2008. november 11. 18:05 #5
fuge7
fuge7
Dódika
 
StátuszA lét határozza meg a tudatot. Ha megisszuk a lét, a tudat elszáll. :D
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.10.23.
Hozzászólás: 1880
Csatolások: 1927
Azonosító: 74746
Offline offline
nemrég olvastam, hogy már egészen jól érzi magát, pár hét, és felépül.. rolleyes.gif már otthon van a családjával, egy speciális terápia segítségével visszahozzák a memóriáját (nem emlékszik a balesetre, és az azt megelõzõ órákra), és érintésre még fáj a bordája, és a válla.

a DHW-bõl nem fogják kiírni, gyorsan megy a felépülése. sztem csúsztatják majd a sorit pár héttel (a 8. részt forgatták azon a héten, amikor volt a baleset, azt most vasárnap fogja leadni amerikában az abc.)

Drága Gale, vigyázz magadra, és gyógyulj meg mihamarabb! heart.gif
2008. november 12. 18:09 #6
viraag
viraag
mrs.padalecki
 
Státuszazt gondolom,ami te.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.08.19.
Hozzászólás: 2329
Csatolások: 4542
Azonosító: 69484
Offline offline
Idézet(fuge7 @ 2008. November 11. - 18:05)
nemrég olvastam, hogy már egészen jól érzi magát, pár hét, és felépül.. rolleyes.gif már otthon van a családjával, egy speciális terápia segítségével visszahozzák a memóriáját (nem emlékszik a balesetre, és az azt megelõzõ órákra), és érintésre még fáj a bordája, és a válla.

a DHW-bõl nem fogják kiírni, gyorsan megy a felépülése. sztem csúsztatják majd a sorit pár héttel (a 8. részt forgatták azon a héten, amikor volt a baleset, azt most vasárnap fogja leadni amerikában az abc.)

Drága Gale, vigyázz magadra, és gyógyulj meg mihamarabb!  heart.gif

egy dialógust kell csak átírni a baleset miatt wink.gif
2008. november 14. 17:09 #7
fuge7
fuge7
Dódika
 
StátuszA lét határozza meg a tudatot. Ha megisszuk a lét, a tudat elszáll. :D
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.10.23.
Hozzászólás: 1880
Csatolások: 1927
Azonosító: 74746
Offline offline
Idézet(viraag @ 2008. November 12. - 18:09)
egy dialógust kell csak átírni a baleset miatt  wink.gif


igen, eddig. ugyanis a DHW 8. epizódját forgatták azon a héten, amikor volt a balesete, és a 8. részt most vasárnap mutatja be az ABC. és kész, vége, nem vettek fel több jelenetet Gale-el, és egy darabig nem is tudnak majd. 6-8 hét, mire felépül. ráadásul éppen ma olvastam Marcy oldalán, hogy Gale nincs jól. senki nem tud róla semmi konkrétat amióta kijött a kórházból, de terjednek a rossz hírek. cray.gif és Marcy oldalán eddig csak hiteles dolgokat olvastam... (tudok olaszul, hál istennek. smileeee.gif )

a francba is... úgy félek, hogy kiírják... unsure.gif
2008. november 16. 14:43 #8
viraag
viraag
mrs.padalecki
 
Státuszazt gondolom,ami te.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.08.19.
Hozzászólás: 2329
Csatolások: 4542
Azonosító: 69484
Offline offline
Idézet(fuge7 @ 2008. November 14. - 17:09)
igen, eddig. ugyanis a DHW 8. epizódját forgatták azon a héten, amikor volt a balesete, és a 8. részt most vasárnap mutatja be az ABC. és kész, vége, nem vettek fel több jelenetet Gale-el, és egy darabig nem is tudnak majd. 6-8 hét, mire felépül. ráadásul éppen ma olvastam Marcy oldalán, hogy Gale nincs jól. senki nem tud róla semmi konkrétat amióta kijött a kórházból, de terjednek a rossz hírek. cray.gif és Marcy oldalán eddig csak hiteles dolgokat olvastam... (tudok olaszul, hál istennek. smileeee.gif )

a francba is... úgy félek, hogy kiírják... unsure.gif



én igazán nem attól félek hogy kiírják,mert ott a qaf végsõ esetben ha látni akarom smileeee.gif sad.gif de az hogy hogy van az sokkal jobbban idegel... sad.gif de sztem azért nincsen róla annyi info,mint mikor még kórházban volt,mert akkor nagyjából még nyilvánosság elõttt ovlt,most szerintem mindenki a környezetében azon van hogy minél kevesebben zaklasság,hogy gyorsabban felépüljön.. legalábbis reménykedem cry.gif cray.gif
2008. november 16. 14:55 #9
fuge7
fuge7
Dódika
 
StátuszA lét határozza meg a tudatot. Ha megisszuk a lét, a tudat elszáll. :D
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.10.23.
Hozzászólás: 1880
Csatolások: 1927
Azonosító: 74746
Offline offline
Idézet(viraag @ 2008. November 16. - 14:43)
én igazán nem attól félek hogy kiírják,mert ott a qaf végsõ esetben ha látni akarom smileeee.gif sad.gif de az hogy hogy van az sokkal jobbban idegel... sad.gif


persze, számomra is az a legfontosabb, hogy felépüljön! wink.gif csak olyan kár lenne, ha mégis úgy alakulna, hogy kiveszik Jackson karakterét, vagy másnak adják. sad.gif

Idézet(viraag @ 2008. November 16. - 14:43)
azért nincsen róla annyi info,mint mikor még kórházban volt,mert akkor nagyjából még nyilvánosság elõttt ovlt,most szerintem mindenki a környezetében azon van hogy minél kevesebben zaklasság,hogy gyorsabban felépüljön..


szerintem jobb lett volna, ha a kórházban marad. lehet, hogy ott állandóan "nyaggatták" az ismerõsei, meg a barátai, de gyorsabban ment volna a felépülése orvosi felügyelet mellett.
na mostmár mind1. õ tudja...
2008. november 16. 15:14 #10
viraag
viraag
mrs.padalecki
 
Státuszazt gondolom,ami te.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.08.19.
Hozzászólás: 2329
Csatolások: 4542
Azonosító: 69484
Offline offline
Idézet(fuge7 @ 2008. November 16. - 14:55)
persze, számomra is az a legfontosabb, hogy felépüljön! wink.gif csak olyan kár lenne, ha mégis úgy alakulna, hogy kiveszik Jackson karakterét, vagy másnak adják. sad.gif
szerintem jobb lett volna, ha a kórházban marad. lehet, hogy ott állandóan "nyaggatták" az ismerõsei, meg a barátai, de gyorsabban ment volna a felépülése orvosi felügyelet mellett.
na mostmár mind1. õ tudja...


biztos h élteti az a rengeteg rajongó aki mindennap szorít érte wink.gif úgyhogy fel fog épülni !!!!!! smileeee.gif


2008. november 22. 12:43 #11
bötti
bötti
fangörl
 
StátuszJake túladagolásban haldoklik, de nem baj, mert ez szép halál :D
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.09.01.
Hozzászólás: 4789
Csatolások: 14166
Azonosító: 70600
Offline offline
egy fórumon olvastam:


"Gale jól van, a szövegkönyvet (DH) olvassa barátaival, decemberben az 511-tõl a párbeszédeket az Õ hangjával akarják venni és ha így folytatódik a gyógyulása, januárban visszatérhet..."



Jaajjj HAJRÁ GALE blush.gif wub.gif wub.gif wub.gif
2008. november 22. 14:31 #12
fuge7
fuge7
Dódika
 
StátuszA lét határozza meg a tudatot. Ha megisszuk a lét, a tudat elszáll. :D
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.10.23.
Hozzászólás: 1880
Csatolások: 1927
Azonosító: 74746
Offline offline
Idézet(bötti @ 2008. November 22. - 12:43)
"Gale jól van, a szövegkönyvet (DH) olvassa barátaival, decemberben az 511-tõl a párbeszédeket az Õ hangjával akarják venni és ha így folytatódik a gyógyulása, januárban visszatérhet..."


ezt én is olvastam!

Idézet
Gale’s progress is coming along wonderfully. He’s going to have a voice over on Desperate Housewives for Episode 11 in December and they are thinking that he’ll be back on set in January! This is terrific news and shows what prayer, good thoughts and support do in helping someone heal  (Thanks, Brandie!)


ez pedig mai...

Idézet
The addition of actor Gale Harold (as Susan’s boyfriend Jackson) was a solid decision. Trust me, this guy has the chops and can handle anything tossed his way… and you can bet they’ll toss as much at him as they can!
As a side note: I spoke very briefly with an ABC Publicist who tells me that Gale Harold is doing very well after his motorcycle accident. That is always good to hear!


pompom.gif thumbsup.gif wub.gif
2008. november 22. 16:32 #13
bötti
bötti
fangörl
 
StátuszJake túladagolásban haldoklik, de nem baj, mert ez szép halál :D
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.09.01.
Hozzászólás: 4789
Csatolások: 14166
Azonosító: 70600
Offline offline
jajjj csak minél hamarabb jöjjön rendbe teljesen smileeee.gif


rolleyes.gif rolleyes.gif rolleyes.gif

blush.gif
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!