Starity

miregondoltokmost?

560 oldal 418 419 420 421 422 423 424 425 426 427 428
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!
2016. június 05. 19:38 #8441
Phaedra
Phaedra
Mythic Dawn☼
 
StátuszHold The Door
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 15.05.08.
Hozzászólás: 1244
Csatolások: 96
Azonosító: 243591
Offline offline
Idézet (wiky96 @ 2016.06.05. 19:26)
Kifejthetném, de szerintem nem feladatom mások fölvilágosítása. Arra ott van például a Google. good.gif  És különben sem az a kérdés, hogy szerintem mi a rasszizmus, ennek van egy jelentése, amit nálam okosabb emberek szépen megfogalmaztak, és ez az, ami számít.

Nem várhatod el mindenkitől, hogy mindent tudjanak. Ha te azt gondolod, hogy neki tudnia kéne, hát segíts neki, inspiráld! Mert ha beszólsz neki, akkor garantált, hogy tojni fog a témára. Egyébként egyetértek, sokan nem tudják használni a googlet - például amikor odamennek minden nem heterokról vagy nem ciszneműekról vagy vegá(no)król szóló cikkhez, és azokat az ezerszer elhangzott felszínes sztereotípiákat ecsetelgetik, amik még abból az időből származnak, amikor még nem volt google. Ilyenkor a te logikád alapján teljes jogos, ha én vagy mi szabályosan leugatunk pár homofób emberkét, pedig már ezt a szokásom egészen sikerült is kinőnöm. Akkor hogy is van ez? Máskor meg azért ment a felháborodás.
Ui: ha a többiek unják, csak szóljanak, hogy folytassuk privátban. (vagy hagyjuk abba)
7 felhasználónak tetszik: Szandi0820, Jody, exoverdose, thestupidboy96, Wyrd, Lil98, BirdGirl
2016. június 05. 19:55 #8442
Fannycska999
Fannycska999
rrrromantic
 
Státuszluminous lux tides
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.09.04.
Hozzászólás: 3681
Csatolások: 163
Azonosító: 160042
Offline offline
Ovis korunkban néhány akkori barátnőmmel csúnyán lebetegedtünk, mert amíg a szüleink nem figyeltek, négyen-öten körbeadtunk egy nyalókát, és ezzel együtt valami kórokozót is. Na, a történelem kis módosítással megismételte magát: kb. 12 évvel később ugyanez lejátszódott, csak játszótér helyett egy házibuliban, és nem nyalókával hanem vodkával. Mindegy, megérte (régen is és most is) laugh.gif
8 felhasználónak tetszik: Szandi0820, Phaedra, Wyrd, forever.romanci, Lil98, Bátor Ventillátor, Jody, MadHatter
2016. június 05. 20:09 #8443
Nothing
Nothing
visszatérő vendég
 
StátuszNothing már beállította a státuszát.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.03.27.
Hozzászólás: 219
Csatolások: 0
Azonosító: 255171
Offline offline
Jahj Istenem. Megint semmi se lett az eltervezésből. Fél 5-kor örültem, hogy hazaértem és van rengeteg időm tanulni holnapra, meg össze is tudom pakolni a ruháimat /hehe. ezt komolyan gondoltam?/ Ehelyett egész végig dalokat énekeltem a szőnyegen ülve borzalmas angol kiejtéssel, utána meg nosztalgiázni volt kedvem, ezért Chowdert és Totál dráma szigetet néztem (?). Most még mindig itt ülök a szőnyegen, a káosz közepén, úgy, hogy elő se vettem a könyveimet, és ezt pötyögöm, pedig mennem kéne hajat mosni. Pazaar.
10 felhasználónak tetszik: Phaedra, Fannycska999, InoriGothGirl, Szandi0820, forever.romanci, TearsOnMirror, Lil98, Bátor Ventillátor, Jody, MadHatter
2016. június 05. 21:05 #8444
- törölt felhasználó -    
Idézet (Phaedra @ 2016.06.05. 19:38)
Nem várhatod el mindenkitől, hogy mindent tudjanak. Ha te azt gondolod, hogy neki tudnia kéne, hát segíts neki, inspiráld! Mert ha beszólsz neki, akkor garantált, hogy tojni fog a témára. Egyébként egyetértek, sokan nem tudják használni a googlet - például amikor odamennek minden nem heterokról vagy nem ciszneműekról vagy vegá(no)król szóló cikkhez, és azokat az ezerszer elhangzott felszínes sztereotípiákat ecsetelgetik, amik még abból az időből származnak, amikor még nem volt google. Ilyenkor a te logikád alapján teljes jogos, ha én vagy mi szabályosan leugatunk pár homofób emberkét, pedig már ezt a szokásom egészen sikerült is kinőnöm. Akkor hogy is van ez? Máskor meg azért ment a felháborodás.
Ui: ha a többiek unják, csak szóljanak, hogy folytassuk privátban. (vagy hagyjuk abba)

Nem kell szólniuk, én részemről le is zárnám ezt az eszmecserét ezzel a gondolattal, mert nem szeretném, ha kib*sznának innen.
De igenis, elvárom, hogy ha valaki használ egy jelzőt magára, vagy bárki másra, akkor tudja a jelentését. Nem miattam, maga miatt, mert ezzel is csak magát minősíti.
Az általad említett cikkekhez, pedig mindenki a véleményét írta le (ki szebben, ki csúnyábban), ami a Wikipédián nincs fönt, mert ez mindenkinek magában fogalmazódik meg.
2 felhasználónak tetszik: Beyla, Bátor Ventillátor
2016. június 05. 21:17 #8445
exoverdose
exoverdose
leech
 
StátuszSzerelemvirágot hajt a szív
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.05.28.
Hozzászólás: 2354
Csatolások: 1181
Azonosító: 226704
Offline offline
Tegnap kifestettem barátom egyik szemén a szempillákat. _nevet.gif Olyan aranyos, hogy ilyen engedékeny. Megbeszéltük, hogy jövőhéten a körmei következnek. rohog.gif
10 felhasználónak tetszik: Szandi0820, Fannycska999, Phaedra, Jody, InoriGothGirl, silenc, forever.romanci, Lil98, Bátor Ventillátor, MadHatter
2016. június 05. 21:25 #8446
Phaedra
Phaedra
Mythic Dawn☼
 
StátuszHold The Door
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 15.05.08.
Hozzászólás: 1244
Csatolások: 96
Azonosító: 243591
Offline offline
Idézet (wiky96 @ 2016.06.05. 21:05)
Nem kell szólniuk, én részemről le is zárnám ezt az eszmecserét ezzel a gondolattal, mert nem szeretném, ha kib*sznának innen.
De igenis, elvárom, hogy ha valaki használ egy jelzőt magára, vagy bárki másra, akkor tudja a jelentését. Nem miattam, maga miatt, mert ezzel is csak magát minősíti. 
Az általad említett cikkekhez, pedig mindenki a véleményét írta le (ki szebben, ki csúnyábban), ami a Wikipédián nincs fönt, mert ez mindenkinek magában fogalmazódik meg.

Ha képes lennél normális hangnemben kiírni a gondolataid, talán nem kéne azon aggódni, kibasznak-e, vagy sem.
Senkit sem érdekel, hogy te mit vársz el, gondoltam szólok. Két lehetőség van: folytatod tovább az agresszív módon való írogatást neki, vagy szépen leülsz, egy nyugodt beszélgetésbe kezdesz, és elmagyarázod neki. "Bocsi, tudomásom szerint a rasszizmus nem ezt jelenti, hanem..." Annyival szebben hangzik, és annyival többet el lehet érni vele.
A "vélemény" szó használata ez esetben csak szimplán egy burkolat, egy lepedő a témához nem értés, mondhatni butaság leplezésére. Az előbbi teljesen ugyan az az eset, mint amikor valaki nem érti, mi az a heteronormatív, a feminista, a homofób, a veganizmus, mégis odamegy, és leírja a felszínes, csettintéssel megcáfolható mondandóját ilyen alpári stílusban, mintha az valami valódi tény lenne, közben csak egy egyéni vélekedés, ami olyan, mintha egy sötét lyukban fogant volna meg, nem látva a világot, az igazat. Hozzá sem tettem, hogy ugyebár ezekhez az informálatlan butaságokhoz társul szembeköpésünk, összeverésünk, leugatásunk, diszkriminációnk, sőt, még meggyilkolásunk is.
Egyébként én is szerettem volna mondani, tényleg jobb lesz, ha ezt abbahagyjuk, mert se kedvem, se időm olyan emberekkel vitázni, akik elbeszélnek a szöveg mellett befogott füllel, ordító szájjal. Gondolom a többiek is már rohadtul unják.
7 felhasználónak tetszik: exoverdose, Jody, thestupidboy96, Wyrd, forever.romanci, Lil98, BirdGirl
2016. június 05. 21:41 #8447
Jolie_77
Jolie_77
♥generation terrorist♥
 
Státusz♥ the heretic seal beyond divine ♥
  Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 9303
Csatolások: 38938
Azonosító: 186395
Offline offline
#1 Miért van az, hogy manapság már bármilyen albumot meg lehet szerezni, lényegtelen, mikor adták ki, bezzeg én hiába ácsingózok a Silverchair CD-im után, mert már az usa-ban sem kaphatóak (legalábbis a lemezbolt szerint, akik onnan hozatták volna be).

#2 De megtaposnám azt a lelki nyomorultat, szögekkel kivert bakancsban (akiről a telitökös topicban regéltem).

#3 Úgy ennék egy kis somlói galuskát.
8 felhasználónak tetszik: Szandi0820, Jody, Phaedra, Beyla, LaDySmIth, Lil98, kaliforhnia, MadHatter
2016. június 06. 17:13 #8448
Psyché
Psyché
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.08.
Hozzászólás: 930
Csatolások: 1
Azonosító: 203409
Offline offline
Akkor még egy hatalmas nagy hajrá nekem holnapra smileeee.gif
Tengernyi imádkozás, éjfélig tartó tanulás, kávévedelés, holnap pedig rengeteg reménnyel és optimizmussal nekileselkedem az ötven pontnak.
Szurkoljatok! wink.gif
8 felhasználónak tetszik: Nothing, Beyla, LaDySmIth, forever.romanci, Fannycska999, Lil98, Bátor Ventillátor, MadHatter
2016. június 06. 17:16 #8449
- törölt felhasználó -    
Mit nem adnék, ha megint minden olyan nyugis lenne, mint mikor még csak suliba jártam, és a legnagyobb gondok is csak a vizsgák voltak... rolleyes.gif
Azon gondolkodom, kellett ez nekem?? blink.gif
4 felhasználónak tetszik: Szandi0820, Beyla, exoverdose, habibi
2016. június 06. 18:06 #8450
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Visszaolvasgattam a régebbi cikkeimet, és hatalmas kedvet kaptam ahhoz, hogy valami nem hétköznapi témában önmagam szórakoztatása által ide is hozzak valami újat. Amúgy is bele vagyok hülyülve megint a Gyilkos elmékbe, szóval nem tartom elképzelhetetlennek, hogy egy oknyomozói riporthoz hasonló valódi gyilkosságról írok valami fincsit. Uhh, évek óta nem éreztem késztetést erre, pláne, hogy a magazin részleg színvonala valóban a béka valaga alatt van mostanában. unsure.gif
10 felhasználónak tetszik: Szandi0820, exoverdose, forever.romanci, Fannycska999, Lil98, habibi, Bátor Ventillátor, Jody, silenc, AmyVie
2016. június 06. 18:21 #8451
- törölt felhasználó -    
holnapi napom remek lesz biggrin.gif úgy indul hogy holnap 10-re kell csak bemennem thumbsup.gif
1. lyukas
2. lyukas
3. tollbamondás, utána irodalom, amin nem csinálunk semmit
4. matek, ami elég laza
5. töri tz-t írunk, de ennél a tanárnál nagyon könnyű
6. francia filmnézés
2016. június 06. 18:54 #8452
- törölt felhasználó -    
Megbeszéltük, hogy jövőre ír kocsmazenére (Paddy and The Rats) lesz az osztálytáncunk. Most büszke vagyok az osztályomra. laugh.gif
7 felhasználónak tetszik: LaDySmIth, forever.romanci, Wyrd, Fannycska999, Lil98, Bátor Ventillátor, Jody
2016. június 07. 14:19 #8453
Bátor Ventillátor
Bátor Ventillátor
level 90-es procrastinator
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.09.22.
Hozzászólás: 2771
Csatolások: 6
Azonosító: 233680
Offline offline
Csütörtökön gyilkos szigorlat és nem tudok szart se. Kill me pls.
2 felhasználónak tetszik: Beyla, Jody
2016. június 07. 14:51 #8454
Bátor Ventillátor
Bátor Ventillátor
level 90-es procrastinator
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.09.22.
Hozzászólás: 2771
Csatolások: 6
Azonosító: 233680
Offline offline
Idézet (Beyla @ 2016.06.06. 18:06)
Visszaolvasgattam a régebbi cikkeimet, és hatalmas kedvet kaptam ahhoz, hogy valami nem hétköznapi témában önmagam szórakoztatása által ide is hozzak valami újat. Amúgy is bele vagyok hülyülve megint a Gyilkos elmékbe, szóval nem tartom elképzelhetetlennek, hogy egy oknyomozói riporthoz hasonló valódi gyilkosságról írok valami fincsit. Uhh, évek óta nem éreztem késztetést erre, pláne, hogy a magazin részleg színvonala valóban a béka valaga alatt van mostanában. unsure.gif

Kúl, szeretem az ilyet ^^ Meg az orvosi érdekességeket is biggrin.gif
2 felhasználónak tetszik: Beyla, Jody
2016. június 07. 15:00 #8455
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Idézet (Bátor Ventillátor @ 2016.06.07. 14:51)
Kúl, szeretem az ilyet ^^ Meg az orvosi érdekességeket is biggrin.gif

Éjszaka már beküldtem, és egy megoldatlan gyilkosságra esett a választásom. Lehet, hogy pályát tévesztettem, mert bár önmagam no meg a ti szórakozásotokra írtam meg a cikket, de élveztem a kutatást és a szösszenet megírását. Lehet oknyomozónak kellene lennem? laugh.gif Gondolkodtam valami CIA-s, hidegháborús amolyan Rudolf Abel-féle irományra is, csak a Starity átlag IQ-ja jóval az alatt van, hogy felfogná, és a gyerekek többségét nem érdekli a történelem sajnos. Lehet, hogy hozni fogok pár orvosos, dokis cikket, azokból úgyis kevés van errefelé, és akkor a színvonal talán nem ragadna le a mostaninál.
5 felhasználónak tetszik: Szandi0820, forever.romanci, Jody, Bátor Ventillátor, AmyVie
2016. június 07. 16:37 #8456
- törölt felhasználó -    
Idézet (Beyla @ 2016.06.07. 15:00)
Éjszaka már beküldtem, és egy megoldatlan gyilkosságra esett a választásom. Lehet, hogy pályát tévesztettem, mert bár önmagam no meg a ti szórakozásotokra írtam meg a cikket, de élveztem a kutatást és a szösszenet megírását. Lehet oknyomozónak kellene lennem? laugh.gif Gondolkodtam valami CIA-s, hidegháborús amolyan Rudolf Abel-féle irományra is, csak a Starity átlag IQ-ja jóval az alatt van, hogy felfogná, és a gyerekek többségét nem érdekli a történelem sajnos. Lehet, hogy hozni fogok pár orvosos, dokis cikket, azokból úgyis kevés van errefelé, és akkor a színvonal talán nem ragadna le a mostaninál.

Én támogatom eme ötleted wink.gif
2 felhasználónak tetszik: Beyla, Bátor Ventillátor
2016. június 07. 18:30 #8457
exoverdose
exoverdose
leech
 
StátuszSzerelemvirágot hajt a szív
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.05.28.
Hozzászólás: 2354
Csatolások: 1181
Azonosító: 226704
Offline offline
Az miért jó egyeseknek, ha azt hazudják Amerikában élnek? Legalább lennének egy picit hitelesebbek és tudnának valamicskét angolul, de áááh xD az is vicces mennyien el is hiszik. biggrin.gif
7 felhasználónak tetszik: Szandi0820, LaDySmIth, Jody, Bátor Ventillátor, forever.romanci, Phaedra, MadHatter
2016. június 07. 18:35 #8458
- törölt felhasználó -    
Idézet (exoverdose @ 2016.06.07. 18:30)
Az miért jó egyeseknek, ha azt hazudják Amerikában élnek? Legalább lennének egy picit hitelesebbek és tudnának valamicskét angolul, de áááh xD az is vicces mennyien el is hiszik. biggrin.gif

Mint a feliratos topikban. biggrin.gif A Welcome to my world! helyett Welcome to my word!-ös szöveg van. És a legrosszabb, hogy ezt még valaki ki is teszi.
11 felhasználónak tetszik: exoverdose, Szandi0820, Shireen, LaDySmIth, Jody, Bátor Ventillátor, Beyla, forever.romanci, Phaedra, MadHatter, Judit107
2016. június 07. 18:36 #8459
- törölt felhasználó -    
Holnap este lesz egy nagyon fantasztikusnak ígérkező műsor Stephen Hawkinggal.
Drága Természetanya, kérlek tartsd ébren fáradt testem! meghajolo.gif
8 felhasználónak tetszik: BirdGirl, Shireen, Jody, Bátor Ventillátor, Beyla, LaDySmIth, forever.romanci, MadHatter
2016. június 07. 18:44 #8460
- törölt felhasználó -    
Akkora egy balf.sz vagyok, ilyenkor mégis hová tűnik az érzelmes felem, miért nem vagyok képes egy cseppnyi megbánást sem érezni? unsure.gif
1 felhasználónak tetszik: forever.romanci
560 oldal 418 419 420 421 422 423 424 425 426 427 428
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!