Starity

miregondoltokmost?

560 oldal 455 456 457 458 459 460 461 462 463 464 465
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!
2016. július 08. 01:16 #9181
- törölt felhasználó -    
Ennyi az idö??! ohmy.gif OMG!!!
2016. július 08. 02:36 #9182
- törölt felhasználó -    
Annyira hiányzik már a laptopom... 2 és fél hete egy vírus szépen elintézte nekem, azóta pedig csak ígérgetik, hogy nemsokára kész. Annyira szeretnék már írni valamit, egy csomó ötletet leírtam már a telefonomba, egyre több ihletem és kedvem van már, új történetek is eszembe jutottak, olyan kegyetlen ez az érzés. sad.gif Ennek köszönhetően pedig akár kitakaríthatom az egész házat, főzhetek vacsorát (naaa, gondolom azt senki nem akarná), megjavíthatom az amúgy nagyon nyikorgó bejárati ajtónkat és a rossz zárású ablakomat is, többet matekozhatnék, akkor sem érezném azt, hogy valami hasznosat csináltam. Aztán ha tényleg kész el ne kezdjek 0-24-ben streameket nézni mert odacsapok...
4 felhasználónak tetszik: Szandi0820, Beyla, Phaedra, MadHatter
2016. július 08. 10:20 #9183
- törölt felhasználó -    
Tegnap találkoztam egy barátnőmmel, akiről tudni kell, hogy vonzza a külföldieket. Mindig mesélte nekem, hogy "múltkor is odajöttek hozzám, hogy mondjam el ez meg az hol van", de persze, hogy én csak fogtam a fejem és azt gondoltam, ilyen nincs... Aha, hát ketten is megállítottak minket, hogy eligazítást kérjenek:'D
4 felhasználónak tetszik: Kincses Bogi, MadHatter, Fannycska999, Bátor Ventillátor
2016. július 08. 10:35 #9184
E. és Zendaya ever
E. és Zendaya ever
Melankólikus
 
Státusz"(...) Vagyis nem pragmatikus."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.12.15.
Hozzászólás: 1327
Csatolások: 10
Azonosító: 216874
Offline offline
csak random eszembe jutott a tökfőzelék biggrin.gif
3 felhasználónak tetszik: exoverdose, MadHatter, Bátor Ventillátor
2016. július 08. 11:52 #9185
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Az érzelmi hullámvasút folytatódik. wacko.gif Ettől az érzéstől egyenesen úgy érzem, mintha gombóc lenne a torkomban. Nem akarom, el akarom felejteni ezt az egészet. Ám minél jobban próbálkozom, annál erősebben kezd ez az érzés gyötörni és mardosni legbelül. Tényleg nagyon rég éreztem ilyesmit, már el is felejtettem, hogy az agyban található limbikus rendszer mikre nem képes. wacko.gif
5 felhasználónak tetszik: Phaedra, exoverdose, Szandi0820, MadHatter, Fannycska999
2016. július 08. 13:17 #9186
Phaedra
Phaedra
Mythic Dawn☼
 
StátuszHold The Door
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 15.05.08.
Hozzászólás: 1244
Csatolások: 96
Azonosító: 243591
Offline offline
Reszketek, nem tudok anélkül felkelni az ágyból, h össze ne okádjam magam, tüsszögök, a karom alig tudom felemelni...-
Ennyire még soha a büdös életben nem voltam másnapos, ami nem csoda, hiszen közel egy üveg bort megittam egyedül... wacko.gif
Vajon néném mi a gcit gondolhatott, amikor ő probált aludni, en meg egy német nyelvű, elektronikus zenét probáltam vibratoval és magasan énekelni? _nevet.gif közben meg bömbölt az unreal, ahogyan a húscafatok repkednek és a karakterek káromkodnak. rohog.gif
Szerk: Beyla, én szeretek veled vitázni... fura, ahhoz képest, hogy rég mik voltak... rohog.gif
6 felhasználónak tetszik: exoverdose, Szandi0820, MadHatter, Jody, Beyla, Fannycska999
2016. július 08. 13:36 #9187
- törölt felhasználó -    
A szomszédok sikeresen hülyének néztek, hisz csak azt látják, hogy a testszínű melltartóban/bikinifelsőben, rövidnadrágban és bakancsban (az fontos, lol) táncikálok a konyhában. A valóság azonban az, hogy baromi nagy bulit csaptam a Royals-ra mosogatás közben, a fent említett felszerelésben. Mondjuk, most baromira leszrom, hogy mit gondolnak! laugh.gif Túlzottan örülök a nyelvvizsgámnak, hogy érdekeljen, és ezért vigyorgok is, mint a tejbetök! rohog.gif
8 felhasználónak tetszik: Phaedra, Szandi0820, MadHatter, Jody, Beyla, Wyrd, Fannycska999, thestupidboy96
2016. július 08. 16:09 #9188
InoriGothGirl
InoriGothGirl
visszatérő vendég
 
StátuszMinä olen kuolema.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.09.06.
Hozzászólás: 404
Csatolások: 115
Azonosító: 249469
Offline offline
Finn "tanulások" közepette: tyttöystävä (barátnő) - no, az kéne nekem is.. mellow.gif
Úgy érzem magam, mint egy idióta. Tegnap leutaztam egy viszonylag idegen városba, felköszönteni a haveromat, de mivel egy héttel ezelőtt kitalálta, hogy mostantól kezdve ő dolgozni fog, nem volt otthon. Hazafelé meg összefutottam egy pride-os ismerősömmel, és olyannyira zavarba voltam, hogy dőlt belőlem az összes hülyeség, ami valaha is megfordult a fejemben... 110.gif
5 felhasználónak tetszik: Phaedra, MadHatter, Jody, Szandi0820, Fannycska999
2016. július 08. 16:49 #9189
Rose Rowan
Rose Rowan
living doll
 
StátuszI am Loki, of Asgard, and I'm burdened with glorious purpose
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.07.05.
Hozzászólás: 3045
Csatolások: 2846
Azonosító: 257763
Offline offline
Ma voltam a tesóm tánctáboros előadásán, és volt ott egy kb. 9 éves fiú.
Még soha életében nem táncolt, de úgy lenyomta a spárgát, hogy attól dobtam egy hátast ohmy.gif rohog.gif How?
5 felhasználónak tetszik: MadHatter, Jody, Beyla, Szandi0820, BirdGirl
2016. július 08. 17:04 #9190
MadHatter
MadHatter
funkycrime
 
Státuszradiohead makes music for people who have trouble asking for ketchup at kfc
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.02.26.
Hozzászólás: 7352
Csatolások: 404
Azonosító: 170079
Offline offline
Akartam enni egy kocka csokit, de egy egész sor tört le, és mint tudjuk, az univerzum akarata ellen nem lehet mit tenni beer.gif
Lehet, hogy az univerzumot kéne okolnom, hogy nagy a seggem laugh.gif
7 felhasználónak tetszik: Jody, Rose Rowan, Beyla, Szandi0820, Phaedra, disco queen, Fannycska999
2016. július 08. 17:21 #9191
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Idézet (Phaedra @ 2016.07.08. 13:17)
Beyla, én szeretek veled vitázni... fura, ahhoz képest, hogy rég mik voltak... rohog.gif

Az érzés kölcsönös, én is szeretek veled vitázni. laugh.gif Az idő folyamán mindenki énképe, személyisége változik, és mindketten hatalmas változásokon estünk keresztül. Ez pedig mindkettőnk előnyére vált, hiszen több dologról is ellenkezően vélekedünk, mégis képesek voltunk túllépni múltbéli konfliktusainkon. Ez pedig számomra azt jelenti, hogy valamennyire felnőttünk és felnőttekhez méltóan kezdtünk tiszta lappal. Én speciel iszonyú pozitív dolognak könyveltem el, ugyanis nagyon sok ember - úgyhogy tőlünk jóval idősebbek - képtelen erre.

On: (hogy ne csak offoljak)

Az érzelem kavalkád még mindig erőteljesen fojtogat. Képtelen vagyok másra gondolni, másra koncentrálni és mint ahogyan írtam, minél inkább próbálom, annál erősebben rám törnek az impulzív érzelmek, amelyek olykor katarktikus élménybe torkollnak. Megmondani sem tudom, hogy valaha éreztem e ilyesmit. Ám egyre érik bennem, hogy meg kell tennem azt a bizonyos lépést, hiába is van bukta szaga a dolognak. Én sem vagyok már tizenéves kamasz, és az élet túl rövid az ilyenekhez. Jelenleg egy banánt próbálok letuszkolni a torkomon, mert ma még szinte semmit sem ettem. Nem mintha lenne étvágyam.
3 felhasználónak tetszik: Szandi0820, Phaedra, MadHatter
2016. július 08. 17:49 #9192
- törölt felhasználó -    
Annyira jó lenne mindenkinek megfelelni, de ez lehetetlen. Bármit csinálok, valakinek úgyse fog tetszeni, és valakinek úgyis én leszek a sz#r...
6 felhasználónak tetszik: BirdGirl, Szandi0820, Phaedra, Beyla, MadHatter, Fannycska999
2016. július 08. 18:10 #9193
- törölt felhasználó -    
Idézet (Violet Shadow @ 2016.07.08. 02:36)
Annyira hiányzik már a laptopom... 2 és fél hete egy vírus szépen elintézte nekem, azóta pedig csak ígérgetik, hogy nemsokára kész. Annyira szeretnék már írni valamit, egy csomó ötletet leírtam már a telefonomba, egyre több ihletem és kedvem van már, új történetek is eszembe jutottak, olyan kegyetlen ez az érzés. sad.gif Ennek köszönhetően pedig akár kitakaríthatom az egész házat, főzhetek vacsorát (naaa, gondolom azt senki nem akarná), megjavíthatom az amúgy nagyon nyikorgó bejárati ajtónkat és a rossz zárású ablakomat is, többet matekozhatnék, akkor sem érezném azt, hogy valami hasznosat csináltam. Aztán ha tényleg kész el ne kezdjek 0-24-ben streameket nézni mert odacsapok...

UPDATE: csak panaszkodnom kellett pár sort, ma lett kész. rohog.gif Ez annyira tipikus egyébként... Azt hiszem megvan a ma esti programom.
3 felhasználónak tetszik: Szandi0820, Beyla, MadHatter
2016. július 08. 20:26 #9194
- törölt felhasználó -    
Költözünk, szóval édesanyám elkezdett pakolászni a szekrényben, majd szólt nekem, hogy segítsek neki egy kicsit. Nos, elkövette azt a hibát, hogy a kezembe nyomott egy rakat Pantera, Guns N' Roses, Annihilator és Nirvana kazettát, amit letörölgetett. Azt mondta, próbáljam ki, jók-e még.
Namost én itt ugrálok a szobámban, és valami földöntúli bébibálna hangon visítozom a Cowboys From Hell-t.
És igen, úgy néz ki, a kazetták nagyon is működőképesek.
5 felhasználónak tetszik: Szandi0820, MadHatter, Kincses Bogi, Fannycska999, Beyla
2016. július 08. 20:40 #9195
- törölt felhasználó -    
Idézet (smbjcw @ 2016.07.08. 20:26)
Költözünk, szóval édesanyám elkezdett pakolászni a szekrényben, majd szólt nekem, hogy segítsek neki egy kicsit. Nos, elkövette azt a hibát, hogy a kezembe nyomott egy rakat Pantera, Guns N' Roses, Annihilator és Nirvana kazettát, amit letörölgetett. Azt mondta, próbáljam ki, jók-e még.
Namost én itt ugrálok a szobámban, és valami földöntúli bébibálna hangon visítozom a Cowboys From Hell-t.
És igen, úgy néz ki, a kazetták nagyon is működőképesek.

Ez annyira ismerős! biggrin.gif Nekem, egyszer ki kellett selejteznem a régi ruháimat a ruhásszekrényemből a fölösleges holmikat, és találtam egy ezeréves Bon Jovi CDt. (?) laugh.gif (a mai napig nem tudom, hogy került oda =D )
És a család arra jött haza, hogy a régi gönceimben ugrálva, nagyban üvöltöm a Slippery When Wet albumot. rohog.gif
3 felhasználónak tetszik: Szandi0820, MadHatter, Beyla
2016. július 08. 20:48 #9196
MadHatter
MadHatter
funkycrime
 
Státuszradiohead makes music for people who have trouble asking for ketchup at kfc
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.02.26.
Hozzászólás: 7352
Csatolások: 404
Azonosító: 170079
Offline offline
A ti kazettáitok/lemezeitek legalább működnek. Én a nagyimnál találtam pár Beatles, két Rolling Stones, egy AC/DC és egy David Bowie kazettát. Ezek közül csak a RS életképes. A legtöbb Beatles-nek konkrétan olyan a hangja, mintha egy macska farkát húznák, a Bowie-ból hiányzik egy szalagdarab (?!), a többi meg csak simán szakadozik. sad.gif Viszont találtam egy Dire Straits bakelitot, ami perfekt laugh.gif Volt egy GNR cédém is, csak az széthasználódott - szó szerint. mellow.gif
2 felhasználónak tetszik: Szandi0820, Beyla
2016. július 08. 21:46 #9197
Phaedra
Phaedra
Mythic Dawn☼
 
StátuszHold The Door
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 15.05.08.
Hozzászólás: 1244
Csatolások: 96
Azonosító: 243591
Offline offline
Mi az isten büdös fszáért nem lehet megérteni, hogy vannak olyan időszakaim, amikor krvára leszrok mindenkit és egy tetves szót sem akarok szólni az egész kbszott nap folyamán? De nem, felhívnak hárman, és arról kell beszélni, milyen az krva chipses zacskó meg hasonlókról... és ilyenkor van az, hogy mindenki besértődik, hát bszrok már. 110.gif dry.gif
3 felhasználónak tetszik: Szandi0820, MadHatter, Beyla
2016. július 08. 23:40 #9198
Fannycska999
Fannycska999
rrrromantic
 
Státuszluminous lux tides
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.09.04.
Hozzászólás: 3681
Csatolások: 163
Azonosító: 160042
Offline offline
Olyan fura, hogy még nem volt soha két egyforma részegségem.. De mind közül ez a mostani a legrosszabb. Nem is ittam valami sokat, csak annyit, hogy ideges és szomorú legyek, és ne tudjak aludni, helyette agyaljak és kiöntsem a szívem kb. minden ismerősömnek aki még online van ilyenkor (asszem ide is ezért jöttem pofázni). Hazaérve szétmartam egy pattanásheget a homlokomon, sírtam, majdnem felhívtam az exemet, aztán amikor már kicsöngött, kinyomtam, és inkább mentem rinyálni facebookra barátoknak. És hiába adtam ki pár embernek a bajaimat, még mindig szrul vagyok; folyton emlékek járnak a fejemben, az elmúlt fél évem, a sok sírással végződő fiú-ügy... kiborít az egész, és összezavar (mondjuk lehet ahhoz a piának is köze van). Leginkább olyan, mintha valaki egy turmixgépbe rakta volna az érzéseimet és gondolataimat, aztán még a turmixgépet is jól földhözvágta volna.
Jó, fogalmam sincs mennyi értelme van annak amit itt becsípve-álmosan összehordtam, a lényeg, hogy ki vagyok borulva és már azt se tudom igazán, hogy miért.
3 felhasználónak tetszik: Szandi0820, MadHatter, Beyla
2016. július 09. 02:32 #9199
- törölt felhasználó -    
Jeuzalem 2015-ös horror film, hát én jobbat vártam. De egyszer nézhető.
2016. július 09. 10:28 #9200
- törölt felhasználó -    
Ma megyek anyámékhoz, december eleje óta először. Fura lesz belépni a szobámba, amiből elvileg "mindenes helyiséget" alakítottak ki, éd ez kicsitnagyon rosszul esik. Oké, hogy nem jártam ott 8 hónapja, de basszus az teli van az én dolgaimmal. Tehát ma összepakolom az elmúlt 15 évemet egy dobozba, és a további 15-öt pedig tiszta lappal kezdem. Eh.
7 felhasználónak tetszik: Szandi0820, Fannycska999, Beyla, MadHatter, habibi, Phaedra, CandUs
560 oldal 455 456 457 458 459 460 461 462 463 464 465
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!